Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 04-09-10, 10:46
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitrisE90 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ξερει κανεις τι μπορει να μπει εκ των υστερων (για bluetoοth παντα) σε οθονη Bissness κατι σε εργοστασιακο και που το βρισκει?Να λειτουργει δηλαδη οπωσ το δικο του το εργοστασιακο!
Μπαίνει το μαμά που κάνει 1200 ευρώ..
Μπαίνει και το parot, που κάνει περισσότερα πράγματα αλλά κοστίζει τα μισά..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 04-09-10, 15:53
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Στην Ε90 μου έχω εργοστασιακό bluetooth το οποίο είναι πραγματικά καταπληκτικό. Συνεργάζεται άψογα με το τιμόνι, τόσο για να ανοίγει και να κλείνει την κάθε κλήση, όσο και για να πραγματοποιεί φωνητικές εντολές.
Επίσης, η οθόνη του rcd μετατρέπεται σε τηλέφωνο, δηλαδή μπορείς με τα πλήκτρα που έχει από κάτω να τα χρησιμοποιείς ως αριθμητικά ψηφία και να καλείς αριθμούς, να βλέπεις εισερχόμενες-εξερχόμενες κλήσεις κλπ.

Πραγματικά χρήσιμο εργαλείο, αλλά ποτέ δεν θα έδινα 1200 ευρώ για κάτι τέτοιο. Απλά, κατά την παραγγελία του αυτοκινήτου μπερδεύτηκε ένας κωδικός και τοποθετήθηκε χωρίς καν να το ζητήσω και φυσικά, δεν πλήρωσα ούτε ευρώ έξτρα.

Ήμουν τυχερός με την όλη διαδικασία και το bluetooth με βολεύει πάρα πολύ. Ωστόσο, η καλύτερη λύση από άποψη κόστους είναι σίγουρα κάτι σε στυλ parrot.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 04-09-10, 21:18
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
Στην Ε90 μου έχω εργοστασιακό bluetooth το οποίο είναι πραγματικά καταπληκτικό. Συνεργάζεται άψογα με το τιμόνι, τόσο για να ανοίγει και να κλείνει την κάθε κλήση, όσο και για να πραγματοποιεί φωνητικές εντολές.
Επίσης, η οθόνη του rcd μετατρέπεται σε τηλέφωνο, δηλαδή μπορείς με τα πλήκτρα που έχει από κάτω να τα χρησιμοποιείς ως αριθμητικά ψηφία και να καλείς αριθμούς, να βλέπεις εισερχόμενες-εξερχόμενες κλήσεις κλπ.

Πραγματικά χρήσιμο εργαλείο, αλλά ποτέ δεν θα έδινα 1200 ευρώ για κάτι τέτοιο. Απλά, κατά την παραγγελία του αυτοκινήτου μπερδεύτηκε ένας κωδικός και τοποθετήθηκε χωρίς καν να το ζητήσω και φυσικά, δεν πλήρωσα ούτε ευρώ έξτρα.

Ήμουν τυχερός με την όλη διαδικασία
και το bluetooth με βολεύει πάρα πολύ. Ωστόσο, η καλύτερη λύση από άποψη κόστους είναι σίγουρα κάτι σε στυλ parrot.
Οχι απλα τυχερος!!! Δε μπορουσαν να μπερδευαν και το δικο μου και αντι για 1600αρι να παραλαμβανα κανα 2λιτρο στο τζαμπα και να γουσταρα μετα?!
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 04-09-10, 22:02
Το avatar του χρήστη georgiou
georgiou Ο χρήστης georgiou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-03-2008
Μηνύματα: 1.015
georgiou has a spectacular aura aboutgeorgiou has a spectacular aura about
http://cgi.ebay.de/Parrot-CK3000-CK-...#ht_1219wt_913

http://cgi.ebay.de/BMW-E87-M6-ISO-Ad...ht_2185wt_1139
αν μιλάμε για 1er /3er e90-93/ 5er e60-61 /6er

για e46
http://cgi.ebay.de/BMW-E46-E39-E38-P...ht_2353wt_1139

οποτε συγκρίνεται τιμές με ελλάδα???

το 2ρο είναι ένα interface για να δουλεύουν τα χειρηστήρια του τιμονιού
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 04-09-10, 22:59
Το avatar του χρήστη georgiou
georgiou Ο χρήστης georgiou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-03-2008
Μηνύματα: 1.015
georgiou has a spectacular aura aboutgeorgiou has a spectacular aura about
Οπότε το κόστος σε υλικά είναι πολύ μικρό σε σχέση με αυτά που ζητάνε στην Ελλάδα..

Αν πιάνουν τα χέρια σας ορμάτε !!!

Αλλά και ένας ηλεκτρολόγος δεν νομίζω να πάρει πολλά γιατί είναι να πάρει ρεύμα απο ασφαλειοθήκη και να κουμπώσει ακριβώς 4 φίσες..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 06-09-10, 01:46
advanced Ο χρήστης advanced δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-09-2004
Μηνύματα: 295
advanced is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
1.Εγώ σε Ε46 εχω βάλει το parrot ck3000 evolution 200 με 250 ευρω με την τοποθέτηση και το module για σύνδεση με τα χειριστήρια τιμονιού.
Φανταστικό!!! φωνητική κλήση δυνατός και καθαρός ηχος μειώνει αυτόματα τον ήχο στα ηχεία.και ευκολη τοποθέτηση χωρίς κόψιμο καλωδίων

2. Μπαίνει το μαμά που κάνει 1200 ευρώ..
Μπαίνει και το parot, που κάνει περισσότερα πράγματα αλλά κοστίζει τα μισά..

για το 1. ρωτάω: το έχει βάλει κανείς σε 116 με business? λειτουργεί κανονικά με το τιμόνι?


για το 2. ρωτάτω: το ξέρουμε ότι όντως κοστίζει τόσο το εργοστασιακό? αν ναι κουφάθηκα!
(προσπαθώ να αποφύγω τις έξτρα οθόνες...)

και μια 3η ερώτηση: εκτός απο parrot τι άλλο προτείνετε για bluetooth σε 116 με business μέχρι 500 ευρώ σύνολο?


ευχαριστώ παίδες!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 23-09-10, 11:32
dimitrisE90 Ο χρήστης dimitrisE90 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 17-04-2008
Μηνύματα: 12
dimitrisE90 is on a distinguished road
Smile

BlueLOGIC Bluetooth HandsFree η το gataway 500!Σε σχετικη μου ομως ερωτηση αν καποιος το εβαλε και πως αυτο λειτουργει δεν απαντησε κανεις!Δες το εδω www.citysound.gr!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 25-09-10, 17:19
advanced Ο χρήστης advanced δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-09-2004
Μηνύματα: 295
advanced is on a distinguished road
ναι guys! λίγο feedback please!!!
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 26-09-10, 21:46
advanced Ο χρήστης advanced δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-09-2004
Μηνύματα: 295
advanced is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitrisE90 Εμφάνιση μηνυμάτων
BlueLOGIC Bluetooth HandsFree η το gataway 500!Σε σχετικη μου ομως ερωτηση αν καποιος το εβαλε και πως αυτο λειτουργει δεν απαντησε κανεις!Δες το εδω www.citysound.gr!
Το ξέρω καταντάω γραφικός και sorry ! αλλά έχει βάλει κανείς το BlueLogic σε Ε87???
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 06-05-11, 16:57
advanced Ο χρήστης advanced δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-09-2004
Μηνύματα: 295
advanced is on a distinguished road
guys ξέρει κανείς κάποιο μαγαζί που να εμπορεύεται και να εγκαθιστά bluetooth car kit parrot? απο κέντρο και έως βόρεια προάστια. θέλω να βάλω ένα parrot στο αμάξι της αδερφής μου . τι προτείνετε?
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:51.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.