Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 21-10-11, 22:01
Το avatar του χρήστη street-runner
street-runner Ο χρήστης street-runner δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 02-09-2011
Μηνύματα: 52
street-runner is on a distinguished road
κατ'αρχας που τα βλεπετε τα βραγχια ρε παιδια μια τρυπα με τρια νικελακια βλεπω εγω σαν οδοντικο σφραγισμα ειναι καμια σχεση με sharks βλεπε z3

οι ζαντες λενε πολυ αν και ενα νουμερο μικροτερες πιστευω θα ηταν πιο καλαισθητες και οι προφυλακτηρες ωραιοι μονο τον πισω τον θεωρω λιγο περιττο
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 22-10-11, 09:31
Το avatar του χρήστη orpheus
orpheus Ο χρήστης orpheus δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 30-04-2009
Μηνύματα: 46
orpheus is on a distinguished road
τιποτα και για κανενα λογο , ειδικα σε αυτο το αυτοκινητο
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 24-10-11, 22:44
Το avatar του χρήστη ifigenia
ifigenia Ο χρήστης ifigenia δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 20-03-2009
Μηνύματα: 12
ifigenia is on a distinguished road
Παιδιά εγώ μίλησα μόνο για την αεροτομή και τα βράγχια. Όχι για τους προφυλακτήρες εμπρός και πίσω, είναι υπερβολή. Θα ανεβάσω φωτό στο γκαράζ μου... Απλά πιστεύω πως η αεροτομή θα του πηγαίνει...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 24-10-11, 22:55
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Ιφιγένεια το γούστο είναι κάτι υποκειμενικό. Τα τόπικ του στυλ "πείτε μου αν σας αρέσει" έχουν λογοτεχνικό και όχι ουσιαστικό αντίκτυπο στην απόφασή που θα πάρεις. Αν σου αρέσουν, παίξε μπάλα και φόρεσέ τα. Και για το ψάχνεις τόσο μάλλον σου αρέσουν. Πες μας όμως εγκυκλοπαιδικά και πόσα ζητάει η schnitzer, γιατί ως γνωστόν στις τιμές "κουρεύει" περισσότερο και από την ίδια τη Μέρκελ.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 24-10-11, 23:03
Το avatar του χρήστη ifigenia
ifigenia Ο χρήστης ifigenia δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 20-03-2009
Μηνύματα: 12
ifigenia is on a distinguished road
Η Schitzer για τα βράγχια θέλει μόνο ...710€! Τα ψάχνω μέσω ebay. Όσο για την αεροτομή δεν ρώτησα, πάντως μην περιμένεις κάτω από 600€.
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 24-10-11, 23:21
Το avatar του χρήστη ifigenia
ifigenia Ο χρήστης ifigenia δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 20-03-2009
Μηνύματα: 12
ifigenia is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gearboxer Εμφάνιση μηνυμάτων
Ιφιγένεια το γούστο είναι κάτι υποκειμενικό. Τα τόπικ του στυλ "πείτε μου αν σας αρέσει" έχουν λογοτεχνικό και όχι ουσιαστικό αντίκτυπο στην απόφασή που θα πάρεις. Αν σου αρέσουν, παίξε μπάλα και φόρεσέ τα. Και για το ψάχνεις τόσο μάλλον σου αρέσουν. Πες μας όμως εγκυκλοπαιδικά και πόσα ζητάει η schnitzer, γιατί ως γνωστόν στις τιμές "κουρεύει" περισσότερο και από την ίδια τη Μέρκελ.
Φίλε μου gearboxer, ποτέ δεν είπα πείτε μου αν σας αρέσει για να τα βάλω. Εγώ ρώτησα αν τα έχει βάλει κάποιος κι αν τα χει βρει σε προσιτή τιμή.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 25-10-11, 15:41
Το avatar του χρήστη Vassilis E46 Cabrio
Vassilis E46 Cabrio Ο χρήστης Vassilis E46 Cabrio δεν είναι συνδεδεμένος
Αντιπεριφερειάρχης
 
Εγγραφή: 25-11-2010
Μηνύματα: 691
Vassilis E46 Cabrio will become famous soon enoughVassilis E46 Cabrio will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ifigenia Εμφάνιση μηνυμάτων
Η Schitzer για τα βράγχια θέλει μόνο ...710€! Τα ψάχνω μέσω ebay. Όσο για την αεροτομή δεν ρώτησα, πάντως μην περιμένεις κάτω από 600€.
Δώσε σε μένα τα 500€ για τον κόπο μου που έκατσα και έψαξα και πάρτην εσύ με 100€ την αεροτομή....http://www.car.gr/parts/view/1528718/
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 25-10-11, 15:50
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vassilis E46 Cabrio Εμφάνιση μηνυμάτων
Δώσε σε μένα τα 500€ για τον κόπο μου που έκατσα και έψαξα και πάρτην εσύ με 100€ την αεροτομή....http://www.car.gr/parts/view/1528718/
βασίλλλ.... αυτή είναι : AEROTOMH TYPOU SNITCHER....οπως γράφει και ο πωλητής!!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 25-10-11, 15:59
Το avatar του χρήστη Dimitris ///M
Dimitris ///M Ο χρήστης Dimitris ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Τρελός Επιστήμονας
 
Εγγραφή: 10-07-2011
Μηνύματα: 880
Dimitris ///M has a spectacular aura aboutDimitris ///M has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
βασίλλλ.... αυτή είναι : AEROTOMH TYPOU SNITCHER....οπως γράφει και ο πωλητής!!!!!
Ε και? Λες να παρεξηγηθεί το αυτοκίνητο ή όλοι θα κάνει μπάμ οτι είναι ρέπλικα?
Πιο νορμάλ δεν είναι 120Ε για μια αεροτομή ή τα 700Ε κοροιδίστικα για ένα ταμπελάκι?

Και μη μου πεί κανείς οτι δεν είναι ταμπελάκι και και και και.... Αεροτομή είναι!
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 25-10-11, 16:42
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitris E34 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ε και? Λες να παρεξηγηθεί το αυτοκίνητο ή όλοι θα κάνει μπάμ οτι είναι ρέπλικα?
Πιο νορμάλ δεν είναι 120Ε για μια αεροτομή ή τα 700Ε κοροιδίστικα για ένα ταμπελάκι?

Και μη μου πεί κανείς οτι δεν είναι ταμπελάκι και και και και.... Αεροτομή είναι!
δημήτρη, ότι πληρώνεις παίρνεις να ξέρεις αδερφέ! την έχω πατήσει ούκ ολίγες φορές με αυτή τη λογική. όχι μόνο στον τομέα του αυτοκινήτου!!!! έχεις δέι πως σε όλα τα αλμέρα σεντάν πρίν το 2000 οτι η αεροτομή τους είναι στραβιά απ τη μία πλευρά?
http://www.autopowershop.gr/products...9416_a-128.jpg
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:35.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.