Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 20-01-12, 10:51
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
Fast and kangurius,για το δικό μου γούστο απλά απαίσιο,βέβαια δικό σου είναι το αμάξι κάνε ότι σε ευχαριστεί.
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 20-01-12, 11:13
Το avatar του χρήστη Nickolas_s2k
Nickolas_s2k Ο χρήστης Nickolas_s2k δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2009
Μηνύματα: 254
Nickolas_s2k is on a distinguished road
λιγα λες! ειναι ακομα χειροτερο και απο απαισιο..γενικα δεν θελω να μιλαω γτ τα γουστα του καθενος ειναι υποκειμενικα και δημιουργουνται παρεξηγησεις..ΑΛΛΑ τα Βmw ΔΕΝ ειναι Hyundai coupe ρε παιδια..δεν εχω κατι με τα Ηyundai απλα ολοι σχεδον οι ιδιοκτητες τους το παιζουν fast & furious και τα βανδαλιζουν με την τελευταια λεξη της καγκουριας και του πολυεστερα! ελεος με τα φρυδακια,τις αεροτομες,αυτα τα ''πλαινα'' απο κατω και τα γραφηματα στη ζ3 που ακουω και ολες τις υπολοιπες καγκουριες που μπορει να σκεφτει καποιος..δεν σας αρεσει το αμαξι σας οπως το βγαλε η εταιρια?? το αγορασατε φθηνα και δεν εχετε τι να κανετε τα λεφτα η μηπως νομιζετε οτι επειδη η τιμη του ειναι πολυ χαμηλη αυτοματως εγινε datsun??ε πεταχτε του και ενα ηχοσυστημα με τεραστια ηχεια στις πορτες πολυεστερικα ολα και 2-3 γουφερ πισω και βγειτε να κανετε φιγουρα..ΚΑΛΥΤΕΡΑ βαλτε ενα μπλοκε η κανα σινεμπλοκ η κατι αλλο τελοσπαντων που να αξιζει η βελτιωση ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ αυτο που αγορασατε.. Τα λεω ΤΕΛΕΙΩΣ φιλικα αυτα και χωρις κανενα ειδος ειρωνιας κλπ!!

Σας αρεσει ??

http://www.prekascp.gr/?p=149
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 20-01-12, 13:09
panos z3 Ο χρήστης panos z3 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 25-08-2011
Μηνύματα: 23
panos z3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nickolas_s2k Εμφάνιση μηνυμάτων
λιγα λες! ειναι ακομα χειροτερο και απο απαισιο..γενικα δεν θελω να μιλαω γτ τα γουστα του καθενος ειναι υποκειμενικα και δημιουργουνται παρεξηγησεις..ΑΛΛΑ τα Βmw ΔΕΝ ειναι Hyundai coupe ρε παιδια..δεν εχω κατι με τα Ηyundai απλα ολοι σχεδον οι ιδιοκτητες τους το παιζουν fast & furious και τα βανδαλιζουν με την τελευταια λεξη της καγκουριας και του πολυεστερα! ελεος με τα φρυδακια,τις αεροτομες,αυτα τα ''πλαινα'' απο κατω και τα γραφηματα στη ζ3 που ακουω και ολες τις υπολοιπες καγκουριες που μπορει να σκεφτει καποιος..δεν σας αρεσει το αμαξι σας οπως το βγαλε η εταιρια?? το αγορασατε φθηνα και δεν εχετε τι να κανετε τα λεφτα η μηπως νομιζετε οτι επειδη η τιμη του ειναι πολυ χαμηλη αυτοματως εγινε datsun??ε πεταχτε του και ενα ηχοσυστημα με τεραστια ηχεια στις πορτες πολυεστερικα ολα και 2-3 γουφερ πισω και βγειτε να κανετε φιγουρα..ΚΑΛΥΤΕΡΑ βαλτε ενα μπλοκε η κανα σινεμπλοκ η κατι αλλο τελοσπαντων που να αξιζει η βελτιωση ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ αυτο που αγορασατε.. Τα λεω ΤΕΛΕΙΩΣ φιλικα αυτα και χωρις κανενα ειδος ειρωνιας κλπ!!

Σας αρεσει ??

http://www.prekascp.gr/?p=149
γιατι δεν σου λεω να γινει ετσι,πιστευω οτι δεν το αγορασα και σχετικα φτηνα για τα 11μιση χιλιαρικα πριν απο εναμιση χρονο σε σχεση με τις τιμες που τα πουλανε η μαλλον τα χαριζουν σημερα,αλλα ανεξαρτητα απο αυτο συμφωνω οτι το ζ3 εχει ενα συγκεκριμενο υφος το οποιο πρεπει να διατηρηται απλα η σκεψη μου για να με καταλαβεις ειναι οπως ενα 911 εχει ενα συγκεκριμενο υφος και μπαινουν αεροτομες κτλπ γιατι να μην μπορει και ενα ζ3 σε φυσιογικα πλαισια παντα!το λεω εντελως φιλλικα..
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 20-01-12, 13:28
Το avatar του χρήστη Nickolas_s2k
Nickolas_s2k Ο χρήστης Nickolas_s2k δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2009
Μηνύματα: 254
Nickolas_s2k is on a distinguished road
αμα βαλεις σε πορσε αεροτομη που δεν εχει απο τη μανα του θα γελαει ο κοσμος! εκει που πρεπει να μπει, η πορσε και η καθε πορσε εχει φροντισει να τη βαλει.. πχ εχεις δει s2000 slk z3 z4 boxter κλπ με αεροτομες χειλακια φρυδακια κλπ και σου αρεσαν? Δες στο garage μου και πες μου εσυ τι αλλο θα εκανες για να ομορφυνεις μια ζ3..
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 20-01-12, 13:40
panos z3 Ο χρήστης panos z3 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 25-08-2011
Μηνύματα: 23
panos z3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nickolas_s2k Εμφάνιση μηνυμάτων
αμα βαλεις σε πορσε αεροτομη που δεν εχει απο τη μανα του θα γελαει ο κοσμος! εκει που πρεπει να μπει, η πορσε και η καθε πορσε εχει φροντισει να τη βαλει.. πχ εχεις δει s2000 slk z3 z4 boxter κλπ με αεροτομες χειλακια φρυδακια κλπ και σου αρεσαν? Δες στο garage μου και πες μου εσυ τι αλλο θα εκανες για να ομορφυνεις μια ζ3..
Ζ4 και ς2000 εχω δει με αεροτομες που τους πανε,νομιζα οτι οπως στο Ζ4 υπαρχει και για Ζ3 αεροτομη..τεσπα το Ζ3 σου ειναι πολυ ομορφο και εψαχνα και εγω σε αυτο το χρωμα γιατι στο μαυρο δεν δειχνει τοσο πολυ στις λεπτομερειες σε facelift!!πιστευω τλκ ομως οτι οντως δεν λειπει τπτ σαν ιδεα απλα το ρωτησα..αληθεια τα καθισματα εσυ τα χεις βαλει η ηταν μαμισια?μου αρεσε πολυ το σαλονι δεν εχω ξαναδει τετοιο χρωμα και καθισματα τετοια νομιζω μονο στα Μ//
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 20-01-12, 13:59
Το avatar του χρήστη Nickolas_s2k
Nickolas_s2k Ο χρήστης Nickolas_s2k δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2009
Μηνύματα: 254
Nickolas_s2k is on a distinguished road
εργοστασιακα ειναι τα καθισματα με αλλο χρωμα..το μαμα χρωμα ηταν μπλε με μαυρο
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 20-01-12, 14:04
panos z3 Ο χρήστης panos z3 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 25-08-2011
Μηνύματα: 23
panos z3 is on a distinguished road
το χρωμα στα καθισματα πως αλλαζει?και αν ξερεις
περιπου ποσο κοστιζει?
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 20-01-12, 14:10
Το avatar του χρήστη Nickolas_s2k
Nickolas_s2k Ο χρήστης Nickolas_s2k δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2009
Μηνύματα: 254
Nickolas_s2k is on a distinguished road
δερμα αλλαζεις κανονικα σε ολο το καθισμα! η τιμη εξαρταται απο την ποιοτητα του δερματος που θα επιλεξεις και απο το ποσα θα θελει αυτος που θα τα φτιαξει..
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 24-01-12, 12:40
Το avatar του χρήστη thomasz3
thomasz3 Ο χρήστης thomasz3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-08-2011
Μηνύματα: 104
thomasz3 is on a distinguished road
το αυτοκίνητο που βρήκε ο φίλος στο car είναι δικό μου!!!!
δεν φοράει τίποτα πολυεστερικό και δεν είναι τίποτα φτηνιάρικο πάνω στο αμάξι!
τα nikel του αυτοκινητου έχουν μπει πάνω από την αγορά του αυτοκινητου όταν έγινε καινούριο!
περί ορέξεως κολοκυθόπιτα!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:25.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.