Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 31-03-10, 19:21
koszyg Ο χρήστης koszyg δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 30-03-2010
Μηνύματα: 42
koszyg is on a distinguished road
Αξιζει 130 Μ packet απο Γερμανια??

καλησπερα σε ολους.... πολυ σοβαρη σκεψη για bmw 130i 265ps απο γερμανια... 104.300km... xenon, navi, m packet, δερματινο σαλονι, αισθητηρες παρκαρισματος... γενικα ΟΛΑ μεσα.... τιμη απο γερμανια 15,900 (16 πες).... ξερετε με ολα τα comfor που εχει μεσα ποσο παει το τελωνειο??? θα ''βαρεσουν'' πολυ πανω την τιμη??? επισης με τεκμηρια τι παιζει??? να ενημερωσω οτι ηδη υπαρχει μια 320 e90 στην οικογενεια (φοιτητης ειμαι).. αν ειναι να το παρω και να τρεχω με τα τεκμηρια μετα και με ελεγχους...??? εεε??? τι λετε???

με ολα τα παραπανω εγκρινετε την αγορα??? και ως φοιτητουδι θα το χαρω????

ευχαριστω πολυ...
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 31-03-10, 19:46
intasg Ο χρήστης intasg δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-11-2007
Μηνύματα: 231
intasg will become famous soon enough
Εγώ παλικάρι μου, αν και μικρός σε ηλικία (29 έτη) ως φοιτητούδι είχα ένα honda civic του 1991 με 75 αλόγατα και εσύ ρωτάς αν θα το χαρείς;;;;;;;;;;;;;;
Ακόμη και σε αυτή την ηλικία και δεν έχουμε αξιωθεί για ένα τέτοιο θηριάκι....
Βεβαίως και θα το χαρείς παλικάρι μου αν βέβαια αντέχεις οικονομικά τη συντήρησή του και τα καύσιμά του. Από τελωνεία δεν γνωρίζω, αλλά να είσαι καλά και μακάρι να το αποκτήσεις και να το χαρείς.
Υ.Γ. Όχι extrme πράγματα. Δεν μας αρέσουν τα δυσσάρεστα.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 31-03-10, 21:44
Το avatar του χρήστη aris nakos
aris nakos Ο χρήστης aris nakos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-11-2009
Μηνύματα: 71
aris nakos is on a distinguished road
Υπολογισε να σου βγει κοντα στα 26000 αν εχει ολα τα μπιχλιμπιδια! Οσο για να το δικαιολογισεις ο ιδιος ουτε να το σκεφτεσαι αν δεν εχεις εστω εισοδημα στη φορολογικη σου δηλωση, και εφοσον υπαρχει ειδη 2λιτρο στην οικογενεια θα δυσκολευει ο πατερα σου να το δικαιολογισει! Οποτε ακουσε τον φιλο παραπανω οπου ανεφερε το HOnda! Και εγω σαν φοιτητης scoda felicia οδηγουσα! Τωρα αν εισαι ευκαταστατος με το καλο!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 01-04-10, 00:57
Το avatar του χρήστη DimitrisZ4
DimitrisZ4 Ο χρήστης DimitrisZ4 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-11-2006
Μηνύματα: 816
DimitrisZ4 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από koszyg Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα σε ολους.... πολυ σοβαρη σκεψη για bmw 130i 265ps απο γερμανια... 104.300km... xenon, navi, m packet, δερματινο σαλονι, αισθητηρες παρκαρισματος... γενικα ΟΛΑ μεσα.... τιμη απο γερμανια 15,900 (16 πες).... ξερετε με ολα τα comfor που εχει μεσα ποσο παει το τελωνειο??? θα ''βαρεσουν'' πολυ πανω την τιμη??? επισης με τεκμηρια τι παιζει??? να ενημερωσω οτι ηδη υπαρχει μια 320 e90 στην οικογενεια (φοιτητης ειμαι).. αν ειναι να το παρω και να τρεχω με τα τεκμηρια μετα και με ελεγχους...??? εεε??? τι λετε???

με ολα τα παραπανω εγκρινετε την αγορα??? και ως φοιτητουδι θα το χαρω????

ευχαριστω πολυ...
πολλα χιλιομετρα
__________________

I got a problem with authority
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 01-04-10, 01:19
Το avatar του χρήστη pilot_1000RR
pilot_1000RR Ο χρήστης pilot_1000RR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-02-2010
Μηνύματα: 137
pilot_1000RR is on a distinguished road
αν δεν εχεις εισοδημα τοτε με τα νεα τεκμηρια δεν μπορεις να εχεις,οχι το 130, αλλα ΚΑΝΕΝΑ αυτοκινητο στο ονομα σου, δυστηχως...
__________________
''we keep them up and safe!''
Association of Licensed Aircraft Engineers.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 01-04-10, 03:40
Το avatar του χρήστη gnx
gnx Ο χρήστης gnx δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 06-01-2007
Μηνύματα: 683
gnx will become famous soon enoughgnx will become famous soon enough
Εάν είναι μόνο το αμάξι, το τεκμήριό του μόνο είναι κάτω από το αφορολόγητο όριο.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 01-04-10, 04:45
koszyg Ο χρήστης koszyg δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 30-03-2010
Μηνύματα: 42
koszyg is on a distinguished road
δεν ξερω τι ακριβως παιζει με τα τεκμηρια... το μονο σιγουρο ειναι οτι δν θα παει στο ονομα μου γτ δν κανω καν φορολογικη δηλωση εσοδα=0.... σιγουρα στο ονομα του πατερα μου η της μανας μου.... το θεμα ειναι οτι εχουμε εκτος απο yaris (που θα φαει πουλημα για την 130) επιπλεον μια e90 320i.... εκει κολλαω... θα μπορεσουν να δικαιωλογηθουν???
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 01-04-10, 08:57
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zed Εμφάνιση μηνυμάτων
Εάν είναι μόνο το αμάξι, το τεκμήριό του μόνο είναι κάτω από το αφορολόγητο όριο.

000000000000000

Πολύ πολύ σωστό!
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 01-04-10, 09:27
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool ...................

Με το καλο οτι αποφασισεις,το αυτοκινητο θα βγει πιο πιανω απο 26χιλιαρικα τελειωμενο οπως γραφτηκε πιο πανω απο καποιο παιδι....κανενα 30αρι να υπολογιζεις αν στο φερει καποιος εμπορος,αν πας μονος σου θα γλυτωσεις το κερδος του εμπορου.Εχε υποψη σου οτι η βενζινη-τελη-ασφαλιστρα-σερβις κτλ ειναι στο θεο για αυτο το αυτοκινητο τους χαλαιπους αυτους καιρους......
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 01-04-10, 09:41
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DimitrisZ4 Εμφάνιση μηνυμάτων
πολλα χιλιομετρα
Σε δρόμους αλφάδι...

Ούτε για το μοτέρ είναι πολλά χλμ. Τουλάχιστον ξέρεις ότι έχει κάνει τόσα.

Το μόνο είναι ότι ίσως χρειαστεί να κάνει ένα γερό σέρβις.

Και εγώ με 120.000 πήρα τον άσσο μου, και πραγματικά από άλλα 2 που οδήγησα (με 40 - 60Κ χλμ) είχε τους λιγότερους τριγμούς.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.