Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 17-09-09, 08:23
Το avatar του χρήστη z3 2.2
z3 2.2 Ο χρήστης z3 2.2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-10-2008
Μηνύματα: 935
z3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από VanVIC Εμφάνιση μηνυμάτων
Δημήτρη σε καταλαβάινω απόλυτα σε όλα όσα έγραψες σ'αυτό το thread
Το ξερω Βαγγελη μου οτι με καταλαβαινεις. Ειμαστε απο αυτους που τα χαιρομαστε οπως τους αξιζει!!!
__________________
Ειμαι εθισμενος με τον εξακυλινδρο........
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 17-09-09, 11:24
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
Υπαρχουν 2 τυποι οδηγων καμπριο.Αυτοι που τα πηραν για μοστρα και για να ριξουν κανα γκομενακι και τα εχουν ανοιχτα μερα μεσημερι με τον ηλιο να καιει(τιγκα στο αντιλιακο) και αυτοι που απλα γουσταρουν την ελευθερια,να μην υπαρχει τπτ πανω απο το κεφαλι,οπως οταν οδηγεις μηχανη χωρις κρανος αλλα πιο ασφαλες.Ειμαι και γω ενας απο αυτους λοιπον που αμα δεν παει 9 το βραδυ και δεν εχει κρυφτει ο ηλιος η οροφη δεν κατεβαινει.Οταν ομως φτασει αυτη η ωρα θα προτιμησω να παω μια ωραια βολτα σε ενα κοντινο προορισμο στα Χανια απο το να κατεβω για καφε και να απολαυσω τα συναισθηματα που μπορει να σου προσφερει ενα αψυχο πραγμα.Εχω στην κατοχη μου τωρα 2μιση χρονια καμπριο αμαξι και ελπιζω παντα να μπορω να εχω ενα ανοιχτο αμαξι στο γκαραζ μου.

Καλες βολτες φιλοι μου(ξεσκουφωτοι και μη).Και καλη αναμονη παλι μεχρι το επομενο καλοκαιρακι για τις "ελευθερες" βολτες μας
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 25-09-09, 23:16
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
για λιγο ακομα κραταω την κουκουλα ανοιχτη...σε πεισμα εκεινων που πιστευουν οτι εχει ερθει το φθινωπορο! για μενα ..σημερα μετραω απλα 55 αυγουστου..οταν πιασουν τα κρυα και οι βροχες τοτε θα κλεισει, αλλα στην πρωτη ηλιολουστη μερα του χειμωνα θα ανοιξει για να γευτω αυτην την αισθηση ελευθεριας που μου προσφερει η μπουμπου μου!
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 26-09-09, 08:45
Το avatar του χρήστη VanVIC
VanVIC Ο χρήστης VanVIC δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-09-2004
Μηνύματα: 2.948
VanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really nice
κι'εγώ λέω πως ο καιρός θα "ξαναγυρίσει" και θα κρατήσει τουλάχιστον μέχρι 10-15 OΚΤ.
Μετά hardtop...
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 28-09-09, 15:25
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από VanVIC Εμφάνιση μηνυμάτων
κι'εγώ λέω πως ο καιρός θα "ξαναγυρίσει" και θα κρατήσει τουλάχιστον μέχρι 10-15 OΚΤ.
Μετά hardtop...
με το που πηρα το ζ3 απο τα πρωτα που ηθελα ηταν ενα χαρνττοπ!! μετα απο ισως ''ανωριμη'' σκεψη κατεληξα στο συμπερασμα..οτι στην πρωτη ευκαιρια λιακαδας θελω να χαρω την μπουμπου μου ξεσκεπαστη ακομα και χειμωνα !! δυστηχως το χαρνττοπ σου στερει την δυνατοτητα αυτη..και εγω θελω να το εκμεταλλευτω στο επακρο!!
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 02-10-09, 15:16
Το avatar του χρήστη z3 2.2
z3 2.2 Ο χρήστης z3 2.2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-10-2008
Μηνύματα: 935
z3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nice
Ωραιο ρε γαμωτο το hardtop αλλα δυσχρηστο.
Ειναι αυτο που λεει και ο Λευτερης....ειδα ηλιο Σαββατο πρωι??? Μπααααμ το ανοιξα!
__________________
Ειμαι εθισμενος με τον εξακυλινδρο........
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 07-10-09, 08:50
Το avatar του χρήστη MaSt0RaS
MaSt0RaS Ο χρήστης MaSt0RaS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2007
Μηνύματα: 1.463
MaSt0RaS is on a distinguished road
ΡΕ σεις τι χαλιεστε... χλρ μεχρι νοεμβριο θα ειμαστε ανοιχτοι...
Απλα ισως χρειαστει λιγο aircondition...

Στο εξωτερικο ειναι ευραιως διαδεδομενο αυτο που σας λεω επειδη μερικες χωρες δεν εχουν ποτε πανω απο 20 βαθμους στα καμπριο τους βαζουν καλοριφερ...!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 07-10-09, 10:59
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MaSt0RaS Εμφάνιση μηνυμάτων
ΡΕ σεις τι χαλιεστε... χλρ μεχρι νοεμβριο θα ειμαστε ανοιχτοι...
Απλα ισως χρειαστει λιγο aircondition...

Στο εξωτερικο ειναι ευραιως διαδεδομενο αυτο που σας λεω επειδη μερικες χωρες δεν εχουν ποτε πανω απο 20 βαθμους στα καμπριο τους βαζουν καλοριφερ...!
Αυτο που λεει ο Μαστορας ισχυει. Θυμαμαι στη Γερμανια ακομα και μεσα στο καταχειμωνο, οποτε εσκαγε λιγο ηλιος ολοι ανοιγανε τα καμπριο και ειχε πλακα να τους βλεπεις ντυμενους σα κρεμμυδια με μπουφαν, κασκολ, σκουφους, γαντια και να βολταρουν με ανοιχτα Ζ4, ΤΤ, Porsche κλπ. Καλα για μας τους Ελληνες ηταν καθαρη τρελλα αφου ουτε ηλιοροφη ή παραθυρο δε τολμουσαμε να σκασουμε εστω και λιγο γιατι εξω μπορει να χε ηλιο αλλα η θερμοκρασια ηταν συνηθως γυρω ή κατω απ το μηδεν.
Αλλα παντως εκει πανω οι τυποι τα γουσταραν τα καμπριο και φαινοταν...
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 07-10-09, 12:25
Το avatar του χρήστη MaSt0RaS
MaSt0RaS Ο χρήστης MaSt0RaS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2007
Μηνύματα: 1.463
MaSt0RaS is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο που λεει ο Μαστορας ισχυει. Θυμαμαι στη Γερμανια ακομα και μεσα στο καταχειμωνο, οποτε εσκαγε λιγο ηλιος ολοι ανοιγανε τα καμπριο και ειχε πλακα να τους βλεπεις ντυμενους σα κρεμμυδια με μπουφαν, κασκολ, σκουφους, γαντια και να βολταρουν με ανοιχτα Ζ4, ΤΤ, Porsche κλπ. Καλα για μας τους Ελληνες ηταν καθαρη τρελλα αφου ουτε ηλιοροφη ή παραθυρο δε τολμουσαμε να σκασουμε εστω και λιγο γιατι εξω μπορει να χε ηλιο αλλα η θερμοκρασια ηταν συνηθως γυρω ή κατω απ το μηδεν.
Αλλα παντως εκει πανω οι τυποι τα γουσταραν τα καμπριο και φαινοταν...
το θεμα ειναι οτι αν το κανεις εδω η γιαουρτη θα φας η ντοματα... απο αυτον που δεν εχει καμπριο ξερετε εσεις... εγω προσωπικα το εχω δοκιμασει εκτος πολης και ηταν μια χαρα ειχε 10βαθμους εξω...!
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 05-01-10, 16:33
Το avatar του χρήστη steliosx
steliosx Ο χρήστης steliosx δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 14-05-2005
Μηνύματα: 77
steliosx is on a distinguished road
Δημήτρη φοβερό ποστ! Το βράδι των Χριστουγέννων που γύρισα Ελλάδα από Κίνα, όλο το απόγευμα ήμουν ξεσκέπαστος :-) είχε γύρω στους 20 βαθμούς εδώ στον Πειραιά και ήταν πραγματικά απόλαυση!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:03.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.