Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #61  
Παλιά 22-03-05, 18:45
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile BMW M3 E30............

Τι ηθελα και ερχομουνα την Κυριακη....το ξαναειδα και φουντωσα παλι,παραλιγο να ηταν δικο μου ο μ......κας!!!Ερχεται αφιερωμα στο Μ3 Ε30 PART 2 απο εμενα για ολους τα αρρωστακια με την υπερτατη ///Μ......ρα!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #62  
Παλιά 22-03-05, 19:21
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power
Το αυτοκίνητο αυτό είναι το προσωπικό ενός φίλου και είναι μετατροπή από 318 του ’92. Φορά τρίλιτρο μοτέρ από Μ3 Ε36 και δεν έχει κανέναν αερόσακο. Είναι λάθος της αγγελίας. Όσο για το SMGII έτσι λέγεται το μαγαζί του.
Αυτος ειναι κοντα μου! ετσι; απεναντι απο τη ΒΡ χαμηλα!
Το Μ3 ειναι ενα ασημι που παλια αραζε στην πλατεια; ρωταω γιατι δεν ειδα το λινκ.
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manosm3 : 25-01-06 στις 00:10
Απάντηση με παράθεση
  #63  
Παλιά 22-03-05, 19:35
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Thumbs up Ναιαιαιαιαι..........

Ναι Μανο ειναι αυτο που αραζε πλατεια Βριλλησιων και πριν ειχε Μ3 Ε30 coupe απιστευτο μπλε μεταλλικο η αλλιως Avus Blue με κιτρινα φωτα μπροστα μην λεμε ονοματα τωρα,θα το θυμασαι αν εισαι χρονια Βριλλησιωτης!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #64  
Παλιά 22-03-05, 23:41
Το avatar του χρήστη saikoE39
saikoE39 Ο χρήστης saikoE39 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-02-2005
Μηνύματα: 1.715
saikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nice
Φιλε μου το θυμαμε εγω ενα στενο ποιο πανω απο το σπιτι μου το εβλεπα και ελιωνα και ας ημουν 9 χρονον!!!μονο που ελεγε 300 το κοντερ τρελενομουν εμενε στιν ιδια πολυκατοικια με εναν φιλο και οπουτε πηγαινα εκει καθομουν και το χαζευα(φαντασου απο τοτε κολημενος μετα BMW)!!!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #65  
Παλιά 23-03-05, 11:06
Το avatar του χρήστη DRIFTER
DRIFTER Ο χρήστης DRIFTER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-05-2004
Μηνύματα: 423
DRIFTER is on a distinguished road
Εγώ δεν χρειάζεται να πώ ότι είμαι τρελαμένος με τα Μ3 Ε30 χεχε.....είναι ένα μαύρο στη Καλαμάτα απο έξω και συνήθως το παρκάρει η στο βενζινάδικο ή στο ΤΕΙ απ' έξω και τρελένομαι...είχα δεί και στην αθήνα ανάκασα στο συνεργείο ένα μπλέ έχω τραβήξει με κινητό φωτός
__________________
ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ

ΣΩΤΗΡΗΣ H DRIFTER

Κάθε πλατεία και χαρά κάθε στροφή και τρέλα δώσε κλώτσο να γυρίσει το Ε30 να σβουρίσει ! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #66  
Παλιά 01-08-05, 13:18
Το avatar του χρήστη moutraklas
moutraklas Ο χρήστης moutraklas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-01-2005
Μηνύματα: 490
moutraklas is on a distinguished road
Smile Εμπειρία Μ Ε30

Συνέβη πριν 10 μέρες... Παρασκευή, 22/7, απόγευμα, έξω από τον Καψαλίδη...

Είχα ταξίδι μπροστά μου, τρεμόπαιζε το λαμπάκι για τακάκια, πήγα να τσεκάρω, άλλαξα μόνο ένα τεστ τελικά (και όλα τα μπουλόνια ασφαλείας που είχα...) Κάνω να φύγω, πετάγεται ένα παιδί που μόλις είχε έρθει "κάτσε να τραβήξω το δικό μου να φύγεις"... Πάω να δω το δικό του και μένω κόκκαλο....
Το ΕΝΑ
Το ΜΟΝΑΔΙΚΟ
Το ΑΠΟΛΥΤΟ
Όπως καταλάβατε ήταν ///Μ
Και όπως ίσως φαντάζεστε, ήταν ///Μ Ε30

Ένα κατάλευκο, πανέμορφο, εξαιρετικό, απίστευτο ///Μ3 Ε30...

Να φύγω? Δεν πάω πουθενά, εδώ θα μείνω....
Μετά το πρώτο σοκ, άρχισα να προσπαθώ να μαζέψω τα σάλια μου... αλλά επειδή δεν τα κατάφερνα και πολύ καλά επάψα να αντιστέκομαι και γελοιοποιήθηκα εντελώς...
Anyway, να μην το κουράζω, με τα πολλά το έβαλα το παλικάρι να με κάνει μια βόλτα με το κουκλί του...
Προσέξτε, όχι να οδηγήσω, να με πάει βόλτα... Χαζό θα πείτε, ε? Ίσως... Πολύ πιθανόν να φανεί υπερβολικό αλλά μια κ εγώ δεν είχε τύχει ποτέ ξανά στη ζωή μου να μπω (έστω) σε οποιαδήποτε Μ, έπαθα μια κάποια ζημιά... Οπότε συνυπολογίστε τώρα, είμαι σε Μ, είμαι πρώτη φορά σε Μ, είμαι σε Μ Ε30, είμαι πρώτη φορά σε Μ Ε30....
Να πω για την εμφάνιση έξω? Να πω για την εμφάνιση μέσα? Να πω για τον ήχο? Να πω για την αίσθηση? Να πω για τα ανοίγματα? Λέω μόνο ότι έπαθα πολύ μεγάλη ζημιά.... Πολύ μεγάλη όμως....
Δηλαδή, το πλάσμα αυτό το λάτρευα έτσι κι αλλιώς... τώρα? Η κουβέντα "Θέλω την Μ3 ε30" έχει αποκτήσει πλέον άλλη διάσταση...

υγ. Φίλε Μάκη ευχαριστώ και σε περιμένουμε στην παρέα μας...
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg e30 M3 makis 1.jpg (51,9 KB, 131 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg e30 M3 makis 2b.jpg (40,0 KB, 306 εμφανίσεις)
__________________
Tasos

ABS
Anti Bangle System

E30 ///M3 blinks the eye...: “Take this steering wheel and I will show you what sports motoring and genuine driving passion can really be!
Απάντηση με παράθεση
  #67  
Παλιά 01-08-05, 13:25
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Mικρης σημασιας ερωτηση μετα τον ενθουσιασμο που δικαιως εχεις,ειναι γνησιο??Παντως οπως ειπες ειναι αψογο το εργαλειο!!
Απάντηση με παράθεση
  #68  
Παλιά 01-08-05, 13:34
Το avatar του χρήστη moutraklas
moutraklas Ο χρήστης moutraklas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-01-2005
Μηνύματα: 490
moutraklas is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από M-POWERfanatic
Mικρης σημασιας ερωτηση μετα τον ενθουσιασμο που δικαιως εχεις,ειναι γνησιο??Παντως οπως ειπες ειναι αψογο το εργαλειο!!
Ναι, Στέλιο, γνήσιο. Έτσι φαινόταν τουλάχιστον (χωρίς να είμαι ειδικός σε τέτοια διάγνωση) και έτσι μου είπε το παιδί και δεν είχα κανένα λόγο να μην τον πιστέψω... Εξάλλου την έχει πάρει από Γερμανία και φοράει ακόμα τις zoll...

Ήταν πάντως σε απίστευτα τέλεια κατάσταση...
__________________
Tasos

ABS
Anti Bangle System

E30 ///M3 blinks the eye...: “Take this steering wheel and I will show you what sports motoring and genuine driving passion can really be!
Απάντηση με παράθεση
  #69  
Παλιά 01-08-05, 15:02
Το avatar του χρήστη TheCondor
TheCondor Ο χρήστης TheCondor δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2005
Μηνύματα: 404
TheCondor is an unknown quantity at this point
Στον Καψαλιδη εχει φτιαχτει και ενα 320is!! Δεν εχει φουσκωματα, κανονικο τριαρι ειναι απο εξω αλλα αμα ανοιξεις το καπω και διαβασεις το BMW M POWER τοτε απλα πας για φουντο....

Ποιο Μ3 ηταν? ( οχι οτι εχει σημασια εννοειται, αλλα λεμε τωρα ) Το 2.3, 2.5???

Επισης κατι ψιλοασχετο, μενεις κοντα στον Καψαλιδη η απλα περασες απο εκει για τα τακακια?
Απάντηση με παράθεση
  #70  
Παλιά 01-08-05, 17:09
Το avatar του χρήστη cHaOtIc_dRaGoN_Gr
cHaOtIc_dRaGoN_Gr Ο χρήστης cHaOtIc_dRaGoN_Gr δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-01-2005
Μηνύματα: 167
cHaOtIc_dRaGoN_Gr is on a distinguished road
Arrow ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...

Σε καταλαβαίνω γιατι πολύ απλά το έχω πετύχει το συγκεκριμένο τουτου στην Πανεπιστημίου και έτριβα τα μάτια μου...μου ερχόταν να τρέξω από πίσω του..... lol
Είναι όντως σε τέλεια κατάσταση+πρέπει να είναι γνήσιο(νομιζω).

Ένας τύπος επίσης στο Γαλάτσι έχει ενα Μ3 Ε30 μπλέ σε αρκετά καλή κατάσταση+καθε βράδυ είναι παρκαρισμένο μπροστά απο το σπιτάκι του.....μετα απο βολτίτσες για καφέ παω και το χαζεύω και λίγο......
(Πειτε μου πως φορτώνω φωτογραφίες απο το pc μου και θα τo δειτε)


Ε30 Μ3 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!
__________________
iT's ThE eNd Of ThE WoRlD tHaTs wE kNoW iT
BuT bMw E30 iS tHe BeSt CaR!
///M POWER
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:51.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.