Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Υπάρχουν και άλλα αυτοκίνητα εκτός από BMW

Υπάρχουν και άλλα αυτοκίνητα εκτός από BMW Εδώ μπορούμε να συζητήσουμε για μοντέλα αυτοκινήτων άλλων εταιρειών (Ναι, υπάρχουν και τέτοια)

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #401  
Παλιά 01-03-12, 16:57
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Μην το γελάς καθόλου.

Δεν θυμάσαι τα υπέροχα τέστ 50 σελίδων των 4Τ με τίτλους "Το νέο VW Polo 1.0 και ο ανταγωνισμός" σε πίστες, δρόμους, αναβάσεις, λες και ένοιαζε τον υποψήφιο αγοραστή αυτοκινήτου με 60 ps πόσα G πιάνει ή τι 0-100 έχει. ΕΛΕΟΣ!!! Respect στους 4Τ αλλά κάποια εποχή το παράκαναν.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
  #402  
Παλιά 02-03-12, 00:12
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Μην το γελάς καθόλου.

Δεν θυμάσαι τα υπέροχα τέστ 50 σελίδων των 4Τ με τίτλους "Το νέο VW Polo 1.0 και ο ανταγωνισμός" σε πίστες, δρόμους, αναβάσεις, λες και ένοιαζε τον υποψήφιο αγοραστή αυτοκινήτου με 60 ps πόσα G πιάνει ή τι 0-100 έχει. ΕΛΕΟΣ!!! Respect στους 4Τ αλλά κάποια εποχή το παράκαναν.
Στο Drive τα έκαναν αυτά νομίζω με τις πίστες και τα G.

Επίσης...τώρα που είπες για πωλο...
Αυτό με το Pωlo 1.4 60 ροπάτα ps, το κάνανε στο AMS και Auto triti...πόσο καλό 60-120 με 5η έχει (το 1.4-60ps...) και το βγάζανε ίδιο με άλλα 1.4 με 90-100ps άρα βάζανε και ίδια βαθμολογία στις επιδόσεις γενικά

Ελληνικός ''ειδικός'' τύπος (με ειδικές ανάγκες μάλλον).

Τα παλιά τεστ των 4Τροχών 15 σελίδες με 10 1400άρια ήταν ΦΟΒΕΡΑ. (Μιλάω για δεκαετία 90).
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
  #403  
Παλιά 02-03-12, 21:55
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
To i10 παει ταπα

Coventry-Silverstone και αντιστρόφως επι μια εβδομαδα τον Ιουλιο, φαναρια, B-roads, παντού τα εδειχνε τα δοντια του Και δεν εκαψε μια!

Respect i10, μες την καρδια μου το'χω
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
  #404  
Παλιά 02-03-12, 22:20
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
To i10 παει ταπα Coventry-Silverstone και αντιστρόφως επι μια εβδομαδα τον Ιουλιο, φαναρια, B-roads, παντού τα εδειχνε τα δοντια του Και δεν εκαψε μια!

Respect i10, μες την καρδια μου το'χω
Diesel να φανταστω?.. Μ' ειχε κανει βολτα ενας φιλος με i10 diesel και μου ρχοταν να κλαψω απ την υψηλη ροπη και τη χαμηλη καταναλωση του!
  #405  
Παλιά 02-03-12, 22:23
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Diesel να φανταστω?.. Μ' ειχε κανει βολτα ενας φιλος με i10 diesel και μου ρχοταν να κλαψω απ την υψηλη ροπη και τη χαμηλη καταναλωση του!
Βενζινη!! 1200 80 αλογα! Πλακα πλακα με αφησε πολυ ευχαριστα εκπληκτο! Μ'αρεσε πολυ
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
  #406  
Παλιά 02-03-12, 23:33
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Βενζινη!! 1200 80 αλογα! Πλακα πλακα με αφησε πολυ ευχαριστα εκπληκτο! Μ'αρεσε πολυ
Ασε μη μου τα θυμιζεις με αυτο το αμαξακι με αυτο το μοτερακι! Παραλιακη τωρα καλοκαιρι εγω με την παχυσαρκη και αναιμικη 116 και φιλος μου με τετοιο αμαξι με τετοιο μοτερ και 2καβαλος ή 3καβαλος αν θυμαμαι καλα, μου λεει για χαβαλε παμε 2ες και μεχρι να φορτωσω εγω 3η γερα μου χε ριξει τον αμαζευτο! Καταραμενη αναλογια βαρους ανα ιππο!
Φαντασου το ντηζελ που ανεφερα πριν εκανε χαβαλε (για πολυ λιγο) σε πεταγματα ρεπριζ ακομα και σε Impreza RB5 Prodrive!
  #407  
Παλιά 03-03-12, 00:03
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Το νέο σύστημα της βόλβο που φρενάρει το όχημα αυτόματα, μόλις δεί εμπόδιο μπροστά...
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=...g&feature=fvwp
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
  #408  
Παλιά 03-03-12, 00:04
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ασε μη μου τα θυμιζεις με αυτο το αμαξακι με αυτο το μοτερακι! Παραλιακη τωρα καλοκαιρι εγω με την παχυσαρκη και αναιμικη 116 και φιλος μου με τετοιο αμαξι με τετοιο μοτερ και 2καβαλος ή 3καβαλος αν θυμαμαι καλα, μου λεει για χαβαλε παμε 2ες και μεχρι να φορτωσω εγω 3η γερα μου χε ριξει τον αμαζευτο! Καταραμενη αναλογια βαρους ανα ιππο!
Φαντασου το ντηζελ που ανεφερα πριν εκανε χαβαλε (για πολυ λιγο) σε πεταγματα ρεπριζ ακομα και σε Impreza RB5 Prodrive!
χαχα... Τίμιο αμαξακι, και όμορφο! (ηταν το facelift και μ'αρεσε αρκετά)

Αν ειχα την οικονομική δυνατότητα/αναγκη να εχω ενα πόλης, θα το έπαιρνα, χωρίς πλακα.
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
  #409  
Παλιά 05-03-12, 12:38
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice



δυο βιντεο , σε δυο επιλογες χρωματων, με το αμαξι των ονειρων μου! ευελπιστω καποια στιγμη στο μελλον ,,,να το αποκτησω-κατασκευασω , εστω σαν ρεπλικα!
  #410  
Παλιά 06-03-12, 20:40
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
'The best driver's cars' για την Ελλαδα του 2012 θα ειναι κατι μεταξυ Nissan Micra-Pixo, Suzuki Alto, Fiat Panda, Hyundai i10-i20, KIA Picanto κ.α. παρομοια οικονομικα κουβαδακια! Τα φανταζεστε σε μια πιστα ολα να 'αλωνιζουν'?!

Οκ, σορυ για το χαβαλε, πολυ ωραιο το βιντεο, υλικο για ονειρώξεις!
http://news247.gr/auto/auto-news/fia...2.1655199.html

Δεν ελεγα να πιασω κανα λοττο!
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:51.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.