Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 05-11-12, 09:55
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ξερω τι ειναι αυτο που λες Γιαννη..
Παντως αν δεν ειναι κατι παραπλησιο με το εργαλειο που εχει η BMW, ή θα κανεις ζημια στο εσωτερικο του καινουργιου bushing ή θα το τσαλακωσεις στη προσπαθεια να το βαλεις μεσα.. ουτε το ενα θελουμε ομως, ουτε το αλλο.. για να μην εχουμε και παλι κολληματα..
Ζουμπάς είναι το 'drift' στα Ελληνικα. Στρογγυλο μεταλλικο εργαλειο συνηθως με στρογγυλεμενη μυτη στο σημειο που θα χτυπησεις αυτο που θες και το αλλο ακρο ειναι για να το χτυπησεις με το σφυρι. Εαν ειχες εναν στη διαμετρο που σου εκανε πιστευω θα εκανες δουλεια χωρις ζημια καμια. Απλα απ οτι ειδα το 'ειδικο' εργαλειο της BMW εχει ακριβως τις διαμετρους εσω-εξω ωστε να εφαρμοσει τελεια και να ασκηθει ομοιομορφα δυναμη και να μπει το κομματι στη φωλια του χωρις να πληγωθει.

Το διαφορικο γιατι το αλλαξες? Ειχες καποια θεματα με θορυβους? Καινουριο εβαλες επανω ή μτχ?

Αληθεια, ολη αυτη η ιστορια ποσο σου κοστισε εαν επιτρεπεται, ρωταω γιατι βλεπω πολυ ξηλωμα και πολυ πραμα και σε ανταλλακτικα αλλα και σε εργασια.

Παντως μπραβο σου που το κρατας σε κατασταση πενα-χαρτι τ αμαξι! Κι εγω καποτε ημουν ετσι αλλα τωρα με αυτα που μου εχουν κανει στο μισθο λαστιχα ειναι ν αλλαξω και λεω καλα που δε βρεχει και ολο το τρεναρω και αυτο! Δυστυχως...Φαντασου!

Κι εγω ειχα στο μυαλο μου να αλλαξω καποια (πολλα!) πραγματακια αλλα και βενζινη που του βαζω και πολυ του ειναι!

Και παλι μπραβο σου!
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 05-11-12, 14:33
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ζουμπάς είναι το 'drift' στα Ελληνικα. Στρογγυλο μεταλλικο εργαλειο συνηθως με στρογγυλεμενη μυτη στο σημειο που θα χτυπησεις αυτο που θες και το αλλο ακρο ειναι για να το χτυπησεις με το σφυρι. Εαν ειχες εναν στη διαμετρο που σου εκανε πιστευω θα εκανες δουλεια χωρις ζημια καμια. Απλα απ οτι ειδα το 'ειδικο' εργαλειο της BMW εχει ακριβως τις διαμετρους εσω-εξω ωστε να εφαρμοσει τελεια και να ασκηθει ομοιομορφα δυναμη και να μπει το κομματι στη φωλια του χωρις να πληγωθει.

Το διαφορικο γιατι το αλλαξες? Ειχες καποια θεματα με θορυβους? Καινουριο εβαλες επανω ή μτχ?

Αληθεια, ολη αυτη η ιστορια ποσο σου κοστισε εαν επιτρεπεται, ρωταω γιατι βλεπω πολυ ξηλωμα και πολυ πραμα και σε ανταλλακτικα αλλα και σε εργασια.

Παντως μπραβο σου που το κρατας σε κατασταση πενα-χαρτι τ αμαξι! Κι εγω καποτε ημουν ετσι αλλα τωρα με αυτα που μου εχουν κανει στο μισθο λαστιχα ειναι ν αλλαξω και λεω καλα που δε βρεχει και ολο το τρεναρω και αυτο! Δυστυχως...Φαντασου!

Κι εγω ειχα στο μυαλο μου να αλλαξω καποια (πολλα!) πραγματακια αλλα και βενζινη που του βαζω και πολυ του ειναι!

Και παλι μπραβο σου!
Καταλαβα..
Ναι, δικιο εχεις για το ζουμπα.. Για να γινει σωστη δουλεια χωρις να γινει ζημια..
Το διαφορικο το αλλαξα γιατι βουιζε λιγο και ενιωθα σαν να εχει τζογο, βεβαια μπορει και να οφειλονταν και στο ελαφρα σκισμενο συνεμπλοκ του διαφορικου ή και απο φυσιολογικη φθορα στα ημιαξονια..
Παντως τωρα ησυχασε το αμαξι..
Κοιτα, γενικα δεν σπαταλαω λεφτα (δε πινω, δε καπνιζω.. ), το αμαξι ειναι η κ@υλ@ μου και προσπαθω να το εχω οσο γινεται πιο τελειο..
Διαφορικο μτχ αλλα σε αριστη κατασταση 350€
Ανταλλακτικα διαφορα περιπου 350€ (καινουργια γνησια)
Λαδια σασμαν-διαφορικο Redline+Ferodo υγρα φρενων 50 ευρω (λαδια ειχα, απλα πηρα 1 μπουκαλι ακομα γιατι δεν εφτανε αυτο που ειχα)
Μηχανικος 180 ευρω..

Απλα δεν τα εδωσα μπαμ, με τη μια.. Πηρα το διαφορικο τον Ιουλιο, τα υπολοιπα πριν κανα μηνα.. Και τη προηγουμενη Τριτη τα εμπαξα..

Δεν τα λυπαμαι τα ευρω για συντηρηση, ακομα και τωρα που το πουλαω..

Ευχαριστω Γιαννη..!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 05-11-12, 17:09
kplc16 Ο χρήστης kplc16 δεν είναι συνδεδεμένος
Νίκος ο Όμορφος
 
Εγγραφή: 08-05-2008
Μηνύματα: 979
kplc16 will become famous soon enoughkplc16 will become famous soon enough
πως ειχα την εντυπωση οτι τα ζουμια για το σαζμαν ειναι 850ml;
800 με 900ml ειναι τα ζουμια απο την αντλια του τιμονιου!!

Σαζμαν Ζαχο ειναι πανω απο 1200ml;
__________________
Θα τουρμπιστω απο το παραθυρο!
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 05-11-12, 17:14
kplc16 Ο χρήστης kplc16 δεν είναι συνδεδεμένος
Νίκος ο Όμορφος
 
Εγγραφή: 08-05-2008
Μηνύματα: 979
kplc16 will become famous soon enoughkplc16 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kplc16 Εμφάνιση μηνυμάτων
πως ειχα την εντυπωση οτι τα ζουμια για το σαζμαν ειναι 850ml;
800 με 900ml ειναι τα ζουμια απο την αντλια του τιμονιου!!

Σαζμαν Ζαχο ειναι πανω απο 1200ml;
Στη κατασταση που το εχεις φερει δεν αξιζει να πουληθει.Δε θα βρεθει ανθρωπος που μπορει να το εκτιμησει. Θα σου ερθει κανας κεφαλας και θα σου κουνα 6000ευρω και θα στο παιζει και ανοιχτοχερης.

Καλυτερα να το κρατησεις για μερικα χρονια ακομη και μετα να δεις το θεμα πωληση.
__________________
Θα τουρμπιστω απο το παραθυρο!
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 05-11-12, 17:23
Το avatar του χρήστη Vassilis E46 Cabrio
Vassilis E46 Cabrio Ο χρήστης Vassilis E46 Cabrio δεν είναι συνδεδεμένος
Αντιπεριφερειάρχης
 
Εγγραφή: 25-11-2010
Μηνύματα: 691
Vassilis E46 Cabrio will become famous soon enoughVassilis E46 Cabrio will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kplc16 Εμφάνιση μηνυμάτων
Στη κατασταση που το εχεις φερει δεν αξιζει να πουληθει.Δε θα βρεθει ανθρωπος που μπορει να το εκτιμησει. Θα σου ερθει κανας κεφαλας και θα σου κουνα 6000ευρω και θα στο παιζει και ανοιχτοχερης.

Καλυτερα να το κρατησεις για μερικα χρονια ακομη και μετα να δεις το θεμα πωληση.
Γιατί συμφωνούμε συνέχεια εμείς οι δύο?????? οεο....

Υπόψην ότι την κατάσταση στην αγορά αυτοκινήτου την έφερε ένα παπάρας που ξύπνησε ένα πρωί και έριξε την τιμή απο το μτχ που είχε για πούλημα απο τα 15000€ ακατέβατα στα 6000€ και το πήραν σε χαρά οι υπόλοιποι γιατί είδαν ότι πουλάει....

(Προσωπική άποψη πάντα...Τέλος το offtopic απο μένα....)
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 05-11-12, 20:51
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Το σασμαν παιρνει ενα μπουκαλι και κατι.. 1100-1200 παιρνει.. Γεμιζεις μεχρι να τρεξει εξω..
Δεν το χαριζω παιδες σε κανεναν..
Ας δινουν οσα θελουν..
Και στα 10Κ θα το σκεφτω πολυ να κατεβω..
Πουλανε ενα σωρο μπουρδελ@.. αμα θελουν φθηνο, ας πανε να παρουν..
Δεν το χρωσταω και προς το παρον (Δοξα Το Θεο), δε πειναω, δεν μου ειναι βαρος, για να το σκοτωσω..
Πιο καλα να το κανω ανταλλακτικα, παρα να το δωσω 6Κ..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 05-11-12, 22:22
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Ζαχαρια εαν αλλαζες μονο πχ σινεμπλοκ ή εστω και ημιαξονια και με μια αλλαγη βαλβολινης μηπως θα γλιτωνες την αλλαγη του διαφορικου? Δεν μου καθεται καλα να χαλανε τετοια 'κλειστα' μερη του αυτοκινητου ετσι απο μονα τους και με μια φυσιολογικη χρηση και σωστη συντηρηση. Κι απ οτι καταλαβαινω εσυ του φερεσαι και το συντηρεις σα να ναι 'μπιμπελο'!

Ολα αυτα απο που τα προμηθευτηκες? Τα παλια ανταλλακτικα τι τα εκανες ή θα τα κανεις?.. Παιρνει κανενα 'σωσιμο' για χρηση ξανα ή μεταπωληση σαν επισκευασμενο μτχ?..

Κι εγω πρεπει ν αλλαξω λαδια διαφορικου και σασμαν, τα ειχα αλλαξει στις 150.000χμ περιπου, τωρα εχω 219.000, ειμαι επισης και γι αμορτισερ, λαστιχα (το βασικοτερο) και καποια σινεμπλοκ κρεμαγιερας κλπ, εχω αφησει και καποιες εκκρεμοτητες με την εξατμιση οπως 'λ' μπορει και καταλυτη, ξανα MAF, ισως και κανα δυο μαζεματακια ακομα που τωρα μου διαφευγουν, αλλα τα χω 'βαλει ολα στο ψυγειο', καθως αν υπολογισω ποσα θα μου στοιχισουν ολα αυτα θα φουνταρω απ τον 5ο που μενω!
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 06-11-12, 06:51
kplc16 Ο χρήστης kplc16 δεν είναι συνδεδεμένος
Νίκος ο Όμορφος
 
Εγγραφή: 08-05-2008
Μηνύματα: 979
kplc16 will become famous soon enoughkplc16 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ζαχαρια εαν αλλαζες μονο πχ σινεμπλοκ ή εστω και ημιαξονια και με μια αλλαγη βαλβολινης μηπως θα γλιτωνες την αλλαγη του διαφορικου? Δεν μου καθεται καλα να χαλανε τετοια 'κλειστα' μερη του αυτοκινητου ετσι απο μονα τους και με μια φυσιολογικη χρηση και σωστη συντηρηση. Κι απ οτι καταλαβαινω εσυ του φερεσαι και το συντηρεις σα να ναι 'μπιμπελο'!

Ολα αυτα απο που τα προμηθευτηκες? Τα παλια ανταλλακτικα τι τα εκανες ή θα τα κανεις?.. Παιρνει κανενα 'σωσιμο' για χρηση ξανα ή μεταπωληση σαν επισκευασμενο μτχ?..

Κι εγω πρεπει ν αλλαξω λαδια διαφορικου και σασμαν, τα ειχα αλλαξει στις 150.000χμ περιπου, τωρα εχω 219.000, ειμαι επισης και γι αμορτισερ, λαστιχα (το βασικοτερο) και καποια σινεμπλοκ κρεμαγιερας κλπ, εχω αφησει και καποιες εκκρεμοτητες με την εξατμιση οπως 'λ' μπορει και καταλυτη, ξανα MAF, ισως και κανα δυο μαζεματακια ακομα που τωρα μου διαφευγουν, αλλα τα χω 'βαλει ολα στο ψυγειο', καθως αν υπολογισω ποσα θα μου στοιχισουν ολα αυτα θα φουνταρω απ τον 5ο που μενω!
τα ημιαξονια για το 330 ειναι ακριβα κι οταν εχουν φθορα δεν εχουν τον ηχο του ταλαιπωρημενου διαφορικου.
__________________
Θα τουρμπιστω απο το παραθυρο!
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 06-11-12, 07:35
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ζαχαρια εαν αλλαζες μονο πχ σινεμπλοκ ή εστω και ημιαξονια και με μια αλλαγη βαλβολινης μηπως θα γλιτωνες την αλλαγη του διαφορικου? Δεν μου καθεται καλα να χαλανε τετοια 'κλειστα' μερη του αυτοκινητου ετσι απο μονα τους και με μια φυσιολογικη χρηση και σωστη συντηρηση. Κι απ οτι καταλαβαινω εσυ του φερεσαι και το συντηρεις σα να ναι 'μπιμπελο'!

Ολα αυτα απο που τα προμηθευτηκες? Τα παλια ανταλλακτικα τι τα εκανες ή θα τα κανεις?.. Παιρνει κανενα 'σωσιμο' για χρηση ξανα ή μεταπωληση σαν επισκευασμενο μτχ?..

Κι εγω πρεπει ν αλλαξω λαδια διαφορικου και σασμαν, τα ειχα αλλαξει στις 150.000χμ περιπου, τωρα εχω 219.000, ειμαι επισης και γι αμορτισερ, λαστιχα (το βασικοτερο) και καποια σινεμπλοκ κρεμαγιερας κλπ, εχω αφησει και καποιες εκκρεμοτητες με την εξατμιση οπως 'λ' μπορει και καταλυτη, ξανα MAF, ισως και κανα δυο μαζεματακια ακομα που τωρα μου διαφευγουν, αλλα τα χω 'βαλει ολα στο ψυγειο', καθως αν υπολογισω ποσα θα μου στοιχισουν ολα αυτα θα φουνταρω απ τον 5ο που μενω!
Χθες πηγα συνεργειο για να παρω τα παλια πραγματα.. Κοιτωντας-τσεκαροντας το διαφορικο για τζογους, μου λεει οτι ειναι μια χαρα.. εναν ανεπαισθητο τζογο που εχει, τον θεωρει φυσιολογικο.. τωρα το βουητο, πως προεκυψε δεν ξερω.. Τα χλμ που ειχε το διαφορικο, αγνωστα.. ο Αγγλος ελεγε γυρω στα 80.000χλμ.. τι ισχυει, δεν ξερω..
Το διαφορικο εκανε ενα μικρο βουητο.. αμα πηγαινα με 5η και 80χλμ το ακουγα.. μετα αμα πηγαινες με περισσοτερα χλμ, δεν το καταλαβαινες..
Αμα το διαφορικο ειναι "αρπαγμενο", με αλλαγη βαλβολινης, απλα του κανεις μια μικρη ενεση ζωης.. βεβαια, αντεχει για αρκετα χλμ.. αναλογως τη χρηση και αμα το βουητο "παλευεται"..
Απλα, με φοβισε λιγο και ο Δημητρης (Dim77) που την ειχε πατησει και του φρεναρε το διαφορικο.. που του ειχαν βαλει ΛΑΘΟΣ βαλβολινη.. και μου λεει, αλλαξε το, μη γινει καμια μλκια και φρεναρει ο πισω αξονας εκει που πηγαινεις με 80χλμ (για παραδειγμα).. γι αυτο και δεν ασχοληθηκα με το παλιο διαφορικο και εψαξα για αλλο..

ΓΙΑΥΤΟ, ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ, ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΗ ΒΑΛΒΟΛΙΝΗ.. ΒΑΖΟΥΜΕ ΙΔΙΟΥ ΤΥΠΟΥ (ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ Ο ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ), ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΤΗ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΗ ΤΟ ΒΟΗΘΑΜΕ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ..

Διαφορικο απο Παναγιωτιδη, βαλβολινες Redline + υγρα φρενων Ferodo απο Λαμπριανιδη και τα γνησια ανταλλακτικα απο τον εδω, αντιπροσωπο της VW που φερνει τα παντα και εχουμε μια καλη σχεση (πηρα και ενα 10% εκπτωση).. αυτος τα αγοραζει απο Σπ@νο..

Κοιτα να βαλεις λαστιχακια στο δικο σου, σε πρωτη φαση..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 06-11-12, 07:49
kplc16 Ο χρήστης kplc16 δεν είναι συνδεδεμένος
Νίκος ο Όμορφος
 
Εγγραφή: 08-05-2008
Μηνύματα: 979
kplc16 will become famous soon enoughkplc16 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
Χθες πηγα συνεργειο για να παρω τα παλια πραγματα.. Κοιτωντας-τσεκαροντας το διαφορικο για τζογους, μου λεει οτι ειναι μια χαρα.. εναν ανεπαισθητο τζογο που εχει, τον θεωρει φυσιολογικο.. τωρα το βουητο, πως προεκυψε δεν ξερω.. Τα χλμ που ειχε το διαφορικο, αγνωστα.. ο Αγγλος ελεγε γυρω στα 80.000χλμ.. τι ισχυει, δεν ξερω..
Το διαφορικο εκανε ενα μικρο βουητο.. αμα πηγαινα με 5η και 80χλμ το ακουγα.. μετα αμα πηγαινες με περισσοτερα χλμ, δεν το καταλαβαινες..
Αμα το διαφορικο ειναι "αρπαγμενο", με αλλαγη βαλβολινης, απλα του κανεις μια μικρη ενεση ζωης.. βεβαια, αντεχει για αρκετα χλμ.. αναλογως τη χρηση και αμα το βουητο "παλευεται"..
Απλα, με φοβισε λιγο και ο Δημητρης (Dim77) που την ειχε πατησει και του φρεναρε το διαφορικο.. που του ειχαν βαλει ΛΑΘΟΣ βαλβολινη.. και μου λεει, αλλαξε το, μη γινει καμια μλκια και φρεναρει ο πισω αξονας εκει που πηγαινεις με 80χλμ (για παραδειγμα).. γι αυτο και δεν ασχοληθηκα με το παλιο διαφορικο και εψαξα για αλλο..

ΓΙΑΥΤΟ, ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ, ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΗ ΒΑΛΒΟΛΙΝΗ.. ΒΑΖΟΥΜΕ ΙΔΙΟΥ ΤΥΠΟΥ (ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ Ο ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ), ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΤΗ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΗ ΤΟ ΒΟΗΘΑΜΕ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ..

Διαφορικο απο Παναγιωτιδη, βαλβολινες Redline + υγρα φρενων Ferodo απο Λαμπριανιδη και τα γνησια ανταλλακτικα απο τον εδω, αντιπροσωπο της VW που φερνει τα παντα και εχουμε μια καλη σχεση (πηρα και ενα 10% εκπτωση).. αυτος τα αγοραζει απο Σπ@νο..

Κοιτα να βαλεις λαστιχακια στο δικο σου, σε πρωτη φαση..
αυτο το βουητο ειναι απο τα ρουλεμανακια.κι αυτο που εβαλες μπορει να αρχισει να στο κανει και σε χιλια χλμ απο τωρα.Οταν τα ρουλεμανακια παραδωσουν ψυχη βουιζουν αγρια με ολες τις ταχυτητες μεσα και με ολα τα χλμ. Βιαστηκες να αλλαξεις διαφορικο.το παλιο μη το δωσεις .Διαπιστωσε οντως ποιο απο τα δυο ειναι καλυτερο.Φορα το ποιο δουλεμενο και στειλε το καλυτερο για μεταροπη σε μπλοκε.Ολα αυτα αν εχεις διαθεση για μπλοκε. Διαφορετικα απλα κρατας το παλιο ως εφεδρικο.

Αν εχει ανεβει η ψυχολογια σου εκανες τη καλυτερη δουλεια ασχετα με το τι λεω εγω.
__________________
Θα τουρμπιστω απο το παραθυρο!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:24.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.