Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 12-06-09, 18:18
Το avatar του χρήστη stelioslf
stelioslf Ο χρήστης stelioslf δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Μηνύματα: 85
stelioslf is on a distinguished road
Ζάντες CSL

Γειά σε όλους.Ψάχνω ζάντες CSL για M3 E46 και ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα.Έχω δεί κάποιες στο e-bay και σε τι τιμές κυμαίνονται.Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν απομιμίσεις σε αυτές τις ζάντες, αν αυτές που πωλούνται στο e-bay είναι καλές, τι πρέπει να προσέξω γενικώς.Δέν ξέρω τις τιμές που πωλούνται στην Ελλάδα, γι'αυτό θα ήθελα την γνώμη αυτών που γνωρίζουν, τι παίζει με το συγκεκριμένο θέμα.Ευχαριστώ.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 12-06-09, 18:47
Το avatar του χρήστη BMW_330i
BMW_330i Ο χρήστης BMW_330i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Μηνύματα: 882
BMW_330i is on a distinguished road
απομιμησεις φιλε μου ναι βεβαια και υπαρχουν.δες το γκαραζ μου τις φοραω εγω σε ρεπλικα αλλα σε 18αρες ειναι ιταλικες ειναι 8χ8,50 και μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ευχαριστημενος.τωρα εσυ που θελεις 19αρα?? ναι υπαρχουν ειναι καλες απλα ειναι ρεπλικα και οχι εργοστασιακες.οσο για τιμες αυτες ποικιλουν αναλογα απο που θα τις βρεις αλλα πιστευω η διαφορες πως ειναι μικρες.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW_330i : 12-06-09 στις 18:52
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 12-06-09, 19:54
Το avatar του χρήστη stelioslf
stelioslf Ο χρήστης stelioslf δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Μηνύματα: 85
stelioslf is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwologos Εμφάνιση μηνυμάτων
απομιμησεις φιλε μου ναι βεβαια και υπαρχουν.δες το γκαραζ μου τις φοραω εγω σε ρεπλικα αλλα σε 18αρες ειναι ιταλικες ειναι 8χ8,50 και μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ευχαριστημενος.τωρα εσυ που θελεις 19αρα?? ναι υπαρχουν ειναι καλες απλα ειναι ρεπλικα και οχι εργοστασιακες.οσο για τιμες αυτες ποικιλουν αναλογα απο που θα τις βρεις αλλα πιστευω η διαφορες πως ειναι μικρες.
Οταν λες ρεπλικα τι ενοείς φίλε?ρωτάω και εγώ γιατί δεν γνωρίζω.Επίσης οταν λες δεν έχουν μεγάλη διαφορά στην τιμή για τι τιμή μιλάμε περίπου?Οι συγκεκριμένες ζάντες πωλούνται μόνο σε αντιπροσωπείες ΒΜW?
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 12-06-09, 20:30
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelioslf Εμφάνιση μηνυμάτων
Οταν λες ρεπλικα τι ενοείς φίλε?ρωτάω και εγώ γιατί δεν γνωρίζω.Επίσης οταν λες δεν έχουν μεγάλη διαφορά στην τιμή για τι τιμή μιλάμε περίπου?Οι συγκεκριμένες ζάντες πωλούνται μόνο σε αντιπροσωπείες ΒΜW?
replica = μαιμού-ημιτασιόν-απομίμηση
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 13-06-09, 01:21
Το avatar του χρήστη BMW_330i
BMW_330i Ο χρήστης BMW_330i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Μηνύματα: 882
BMW_330i is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelioslf Εμφάνιση μηνυμάτων
Οταν λες ρεπλικα τι ενοείς φίλε?ρωτάω και εγώ γιατί δεν γνωρίζω.Επίσης οταν λες δεν έχουν μεγάλη διαφορά στην τιμή για τι τιμή μιλάμε περίπου?Οι συγκεκριμένες ζάντες πωλούνται μόνο σε αντιπροσωπείες ΒΜW?
ρεπλικα οταν λεμε εννοουμε πως ειναι ζαντες κλωνος τις αγοραζεις απο μαγαζια και οχι απο αντιπροσωπεια.ειναι το ιδιο σχεδιο στις ιδιες διαστασεις απλα δεν κατασκευαζονται μεσα στην bmw και βεβαια μπορεις να τις βρεις σε οποιο καταστημα εχει σχεση με ζαντες.τωρα για τιμες δεν ξερω σιγουρα αλλα κοντα στα 1000 ευρω.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 13-06-09, 07:49
Το avatar του χρήστη driver team
driver team Ο χρήστης driver team δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-12-2007
Μηνύματα: 55
driver team is on a distinguished road
καμια μαρκα αυτοκινητων δεν κατασκευαζει ζαντες παιδια.....και επιδη εχω παει σε εργοστασιο γερμανιας θα σας πω οτι μεσα σε ενα εργοστασιο κατασκευαζουν απο ceicento μεχρι και το καλητερο αμαξι του κοσμου ζαντες!απλα οι περισσοτερες ειναι για λογαριασμο των εταιριων!
απο την αλλη σε ρεπλικες ειπαρχουν πολλων ειδων απο ιταλικες γερμανικες μεχρι και κινεζικες και ταιβαν!!
οι διαφορες τιμων ειναι μεγαλες!
καλητερη επιλογη ειναι ιταλικες η γερμανικες σε πιοτητα!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 13-06-09, 09:57
Το avatar του χρήστη stelioslf
stelioslf Ο χρήστης stelioslf δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Μηνύματα: 85
stelioslf is on a distinguished road
Ωραία Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.Αρα λες δηλαδή να τις βρώ απ το εξωτερικό σε ιταλικές η γερμανικές εφόσον είναι καλύτερης ποιότητας για να μην τις πάρω απο ελλάδα λόγω τις μεγάλης διαφοράς των τιμών έτσι?
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 13-06-09, 10:22
Το avatar του χρήστη shido
shido Ο χρήστης shido δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Μηνύματα: 2.669
shido is just really niceshido is just really niceshido is just really niceshido is just really niceshido is just really nice
Η γνησια csl αν δεν κανω λαθος ειναι bbs και αρκετα ελαφρια ζαντα.τι σχεση εχει με ρεπλικα
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 13-06-09, 11:03
Το avatar του χρήστη M3EST
M3EST Ο χρήστης M3EST δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-05-2004
Μηνύματα: 319
M3EST will become famous soon enoughM3EST will become famous soon enough
Εκτος οτι η γνησια ειναι παναλαφρη εχει και μοναδικη βαφη που αστραφτει και ξεχωριζει απο τις ρεπλικα. Πραγματι ειναι BBS και το γραφει απο μεσα με αναγλυφα γραμματα.
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 13-06-09, 11:10
Το avatar του χρήστη stelioslf
stelioslf Ο χρήστης stelioslf δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Μηνύματα: 85
stelioslf is on a distinguished road
Πολύ χρήσιμη πληροφορία αυτή.Ευχαριστώ
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.