Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 5 > Σειρά 5 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 01-02-13, 22:38
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Thumbs up ....

Συνονοματε το εχω ξαναπει στο παρελθον.

Η Ε39 ειναι απο τα καλυτερα BMW ever.-

Σημερα οδηγουσα του πατερα μου και μονολογουσα μονος μου ''τι αμαξι ρε π@υστη μου".

Ανετα με βλεπω με τετοιο μελλοντικα.

P.S Το Ε30 320is το πουλησες???
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 01-02-13, 23:24
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων

Η Ε39 ειναι απο τα καλυτερα BMW ever.-
Το καλύτερο οικογενειακό αυτοκίνητο που έχει κατασκευαστεί παγκοσμίως..
(μέχρι να σηκώσεις το πίσω κάθισμα, να δείς το ηχομονωτικό να θρυμματίζεται και να ξενερώσεις)
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 01-02-13, 23:37
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Το καλύτερο οικογενειακό αυτοκίνητο που έχει κατασκευαστεί παγκοσμίως..
(μέχρι να σηκώσεις το πίσω κάθισμα, να δείς το ηχομονωτικό να θρυμματίζεται και να ξενερώσεις)
Μετα απο 300.000+χλμ το πατημα και η ακαμψια και η ποιοτητα κυλησης δεν συγκρινεται ουτε με Ε46/Ε36 και ενα σωρο αλλα και δεν μιλαμε για κανενα αμαξι βιτρινας.

Δεν λεω οτι ειναι τελειο-ποιο ειναι εξαλλου-αλλα το συμπερασμα που ειπα συμφωνει με πολλους ιδιοκτητες πολλαπλων BMW παγκοσμιως και οταν λεω πολλαπλων BMW δεν εννοω 8 BMW που εχουνε περασει απο τα χερια μου για διαφορα διαστηματα αλλα για ανθρωπους με 50+ BMW ολων των δεκαετιων.

Ενας απο αυτους που το αναφερει διαρκως στα αρθρα του εδω και χρονια ειναι και ο Colin Wilkinson o oποιος λογω ιδιοτητας ειχε δικα του εκατονταδες BMW καθε γενιας.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 02-02-13, 09:40
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Μετα απο 300.000+χλμ το πατημα και η ακαμψια και η ποιοτητα κυλησης δεν συγκρινεται ουτε με Ε46/Ε36 και ενα σωρο αλλα και δεν μιλαμε για κανενα αμαξι βιτρινας.

Δεν λεω οτι ειναι τελειο-ποιο ειναι εξαλλου-αλλα το συμπερασμα που ειπα συμφωνει με πολλους ιδιοκτητες πολλαπλων BMW παγκοσμιως και οταν λεω πολλαπλων BMW δεν εννοω 8 BMW που εχουνε περασει απο τα χερια μου για διαφορα διαστηματα αλλα για ανθρωπους με 50+ BMW ολων των δεκαετιων.

Ενας απο αυτους που το αναφερει διαρκως στα αρθρα του εδω και χρονια ειναι και ο Colin Wilkinson o oποιος λογω ιδιοτητας ειχε δικα του εκατονταδες BMW καθε γενιας.
Μα το λέω και το πιστευω..
Είναι το καλύτερο οικογενειακό που έχει κατασκευαστεί ποτέ..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 02-02-13, 20:15
Το avatar του χρήστη GIANNHS M
GIANNHS M Ο χρήστης GIANNHS M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-08-2010
Μηνύματα: 539
GIANNHS M is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Συνονοματε το εχω ξαναπει στο παρελθον.

Η Ε39 ειναι απο τα καλυτερα BMW ever.-

Σημερα οδηγουσα του πατερα μου και μονολογουσα μονος μου ''τι αμαξι ρε π@υστη μου".

Ανετα με βλεπω με τετοιο μελλοντικα.

P.S Το Ε30 320is το πουλησες???
απο το Ε30 παρθηκε προκαταβολη κ θεωρειτε πουλημενο σε γερμανο κατοικο με ελληνικη καταγωγη!!!!με λυπη αφανταστα που το δινω γιατι ειναι πολυ αστερακι κ δεν το ευχαριστηθηκα αλλα τα λεφτα που περνω ειναι πολυ καλα για την εποχη κ για την χωρα που ειμαστε κ ετσι μου δινουν την δυνατοτητα να σοβαρευτουμε εν οψη αυξησεις μελους οικογενειας!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 20-04-13, 07:24
Το avatar του χρήστη GIANNHS M
GIANNHS M Ο χρήστης GIANNHS M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-08-2010
Μηνύματα: 539
GIANNHS M is on a distinguished road
καλημερα.....τελικα μετα απο δυο μηνες κατοχης του Ε39 εχω να πω μονο καλα λογια για αυτο το αμαξι.μπορω να πω πως πραγματικα καλυψε το κενο κ το πονο του Ε30 παροτι ειναι αλλη φαση αμαξι.ενταξει,για να ειμαστε ρεαλιστες θα επρεπε να ειναι 200 αλογα πανω κατω για να ητανε 110% ολοκληρωμενο αλλα δεν πειραζει.το αλογα καλα να ειμαστε αυξανονται.πληροφοριακα εντος πολης μονος μου με πολυ νορμαλ οδηγηση η καταναλωση ειναι 8,7-9.5,σε περιπτωση που το πατησω παει στο 10 και.... εκτος που πηγα ενα ταξιδι με 4 ατομα με αποσκευες κ σταθερη ταχυτητα 140 ητανε απο 8.5-9 παλι αναλογα το κομματι του δρομου.να αναφερω πως το αμαξι φοραει 18αρες ζαντες πραγμα που το κοβει πολυ.ειναι σταθερο,αθορυβο,δεν τριζει ΤΙΠΟΤΑ, αυτο που εκανε εντυπωση δεδομενου της bilstein που φοραει κ τα 18αρια,φρενα ικανοποιητικα παροτι φοραει φθηνιαρικο τακακι,κ σε θεμα κρατηματος σε στροφες παροτι η αναρτηση δεν ειναι κ η πιο ..μαω που θα μπορουσε να φοραει συμπεριφερεται πολυ καλα!
αυτο ειναι το κοριτσι ..........




Uploaded with ImageShack.us
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 20-04-13, 09:36
Το avatar του χρήστη thmangr
thmangr Ο χρήστης thmangr δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-01-2008
Μηνύματα: 182
thmangr is on a distinguished road
Καλημέρα και καλορίζικο!!!

Τέτοια οχήματα δεν κατασκευάζονται συχνά. Το δικό μου αν και μετά από 13 χρόνια συνεχίζω να το απολαμβάνω σαν την πρώτη φορά που το οδήγησα. Είναι κάτι το απίστευτο που πλέον γίνεται δικό σου το πολύ με 5.000 €, κοιτώντας στα site. Είναι τρέλα για 660€ Τέλη κυκλοφορίας, που είναι και η μόνη διαφορά αυτού του οχήματος να το πουλάς ή αντίστοιχα να μην το αγοράζεις. Άντε και σου έκαψε και άλλο 200€ βενζίνη παραπάνω τον χρόνο.

Ο κόσμος ακόμα δεν το βλέπει έτσι. Σου λένε καίει πολύ, έχει μεγάλη ασφάλεια και φυσικά πανάκριβο service. ΜΠΟΥΡΔΕΣ. Το έχω και ξέρω. Το αμάξι είναι απλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ.

Με γεια σου φίλε και να χαίρεσαι και την οικογένειά σου!!!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 20-04-13, 14:00
Το avatar του χρήστη Α8hnaios
Α8hnaios Ο χρήστης Α8hnaios δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-11-2005
Μηνύματα: 637
Α8hnaios will become famous soon enough
Καλα ταξιδια Γιαννηηη
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 20-04-13, 14:50
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Μου λείπει το Ε39 μας Φ Ο Β Ε Ρ Ο αμάξι!
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 20-04-13, 21:38
Το avatar του χρήστη GIANNHS M
GIANNHS M Ο χρήστης GIANNHS M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-08-2010
Μηνύματα: 539
GIANNHS M is on a distinguished road
μηπως ξερει κανεις αν επισκευαζονται τα pixel στο καντραν???κ που???
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:49.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.