Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 11-04-10, 14:56
kuriakosM3e36 Ο χρήστης kuriakosM3e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 10-04-2010
Μηνύματα: 20
kuriakosM3e36 is on a distinguished road
μετατροπη σε Μ3 ε36

Μια πληρες μετατροπη σε Μ3 ε36 ποσα θα μου κοστισει
__________________
Μ3 αλητεία
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 13-04-10, 11:29
mimisbmw Ο χρήστης mimisbmw δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 01-03-2010
Μηνύματα: 19
mimisbmw is on a distinguished road
φίλε Κυριάκο έχω ψάξει κι εγώ το θέμα μετατροπής.
είχα ρωτήσει σε κάποιον στην Αθήνα (αν θες μπορώ να σου δώσω και το τηλ του) μου είχε πει για να μου βάλει το μοτέρ με τα 321ps μαζί με τα περαστικά έτοιμο για να το βάλεις μπροστά και να φύγεις θέλει 7000€ -7500€ και να κρατήσει όλα τα δικά μου μηχανικά μέρη.
την ίδια τιμή περίπου μου είπε και ένας από το Κιλκίς κι αυτός στην τιμή αυτή που μου είπε θέλει να κρατήσει τα δικά μου πράγματα .Μαζί με τα περαστικά κι αυτός.(αν θέλεις έχω κι από αυτόν τηλέφωνο).
και οι 2 μου είπανε ότι τα πράγματα που θα μου βάλουνε είναι από αγγλικό αυτοκίνητο (δεξιοτίμονο).
αυτοί αναλαμβάνουμε να σου τα βάλουν όλα πάνω και παίρνεις το αυτοκίνητο έτοιμο.
οι διαφορές που έχει ένα δεξιοτιμονο είναι στην πλεξούδα (που ύστερα από ερώτηση που έκανα σε συνεργεία της bmw μου είπαν ότι γίνεται η μετατροπή δεν υπάρχει πρόβλημα) και η δεύτερη διαφορά είναι στην κρεμαργιερα την οποία μου είπαν αφήνεις από το δικό σου.
γνώμη μου πάντως είναι να πας μόνος σου στην Αγγλία να φέρεις ένα μ3 γνήσιο δεξιοτιμονο http://www.pistonheads.com/SALES/lis...dist=&nodays=0 (δες και μόνος σου τις τιμές και σε τι κατάσταση είναι τα αυτοκίνητα) και κάνε την μετατροπή των μηχανικών μερών σε ένα συνεργείο το όποιο θα σου κοστίσει 1500€ το πολύ.
όπως θα δεις στο site που σου γράφω μπορείς να αγοράσεις ένα αυτοκίνητο σε άριστη κατάσταση με 5500€-6000€ +1000€ μεταφορα+1500€ περαστικά με 8500€ είσαι έτοιμος και σου μένει να πουλάς μετά εκτός από τα δικά σου μηχανικά μέρη το σαλόνι από το αυτοκίνητο που έφερες, τους προφυλακτήρες ,καπω ,φτερά κ.α..... οπότε όπως καταλαβαίνεις το κόστος μειώνεται κατά πολύ.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 13-04-10, 14:28
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
όλα καλά αυτά... που θα τα πουλήσετε να δούμε όλα αυτά τα ανταλλακτικά και που θα τα αποθηκεύσετε ΜΕΧΡΙ να τα πουλήσετε...
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 13-04-10, 17:21
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Τα ιδια εκανα κι εγω,ολοκληρο 328 απο Γερμανια και μου πηρε 2 χρονια να ξεφορτωθω ολα τα πλεοναζοντα ανταλλακτικα,Νικο!Ταλαιπωρια....αλλα και μειον 2000-2500 ευρω στο συνολικο κοστος μετατροπης
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 20-04-10, 19:58
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
την περίπτωση να το πουλήσεις και να πάρεις ενα Μ3 τη σκέφτηκες;πρόσφατα ενας φίλος αγόρασε ενα κάμπριο Μ3 11.000ευρω,δες και αυτη τη περίπτωση.
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
μετατροπη σε μ3 ε36


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:47.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.