Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 08-03-07, 14:12
Το avatar του χρήστη azoud
azoud Ο χρήστης azoud δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-12-2006
Μηνύματα: 192
azoud is on a distinguished road
Υ.Γ.: με συγκινησατε παλι ρε κωλοπαιδα....

Τσ τσ τσ τι επιπεδο! ακου "ρε"
__________________
Σαν λαληήσει ο πετεινός.....
τη μπουμπού μου βαζω μπρός...!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 08-03-07, 14:20
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 08-03-07, 14:53
Το avatar του χρήστη Chris316
Chris316 Ο χρήστης Chris316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-01-2007
Μηνύματα: 586
Chris316 will become famous soon enough
Παιδιά ήμουν και εγώ εκεί για να σας βρω αλλά επειδή δεν ήξερα κανέναν, είπα μέσα μου:"όπου δω μεγάλη παρέα θα ρωτήσω αν είναι τα παιδιά από τη BMW". Τελικά δε σας βρήκα από ότι καταβαίνετε. Αν προσέξατε το αμάξι υπήρχε στο πάρκιν. Άσε που δεν είδα κανένα BMW....
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 08-03-07, 15:02
Το avatar του χρήστη Chris316
Chris316 Ο χρήστης Chris316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-01-2007
Μηνύματα: 586
Chris316 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kabriolakias Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδες εχω καποια παραπονα για την συναντηση χτες το βραδυ στο ατταλος καφε...παιδες πρωτη φορα ηρθα σε συναντηση του κλαμπ ηρθα για πρωτη φορα πριν 4 μηνες ενω ειμαι γραμενος στο κλαμπ εδω και δυο χρονια με δυο διαφορετηκα προφιλ..στην συναντηση στην γλυφαδα που ειναι και κοντα μου μαζευει ικανοποιητηκο κοσμο και εκτημω πολυ οτι δυο τρια ατομα τραβιουνται απο βορια προαστ..και ερχονται γλυφαδα και αεροδρομιο που τους πεφτει λιγο μακρια..μου την ειπαν λοιπον καποια στιγμη απεξω απεξω..και ετσι το σκεφτηκα και λεω αυτοι ερχονται απο μακρια εδω εγω γιατι να μην παω?και ετσι χτες για πρωτη φορα πηγα καματερο..αλλα απογοητευτηκα διοτι δεν υπηρξε σχεδον καμια συμμετοχη..μονο 4 γνωστοι φιλοι απο το κλαμπ με τους οποιους μηλησαμε στο τηλ και ειμασταν συνενοημενοι.καμια αλλη συμμετοχη...( Geo περιμενω να μαθω τι εγινε αφιυ εφυγα)
Αλήθεια που καθόσασταν? Εγώ ήμουν στον πάνω όροφο. Δε σας βρήκα και λογικό αφού δε σας γνωρίζω από κοντά και έκατσα με κάτι γνωστούς από Καματερό. Επειδή είμαι new member ήθελα να γνωριστούμε. Πως θα γίνει να σας βρώ στην επόμενη συνάντηση???
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 08-03-07, 15:13
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
Οχι ρε φιλε σικο σου ηταν το ασπρο 36αρι στο παρκιν....
πωωωωω
και εμεις πανω κατσαμε... και μαλιστα σκασαμε μυτη εγω και ο καμπριολακιας με μπουφαν της μαμας bmw γι αυτον ακριβως τον λογο....
κατσαμε πανω απεναντι απο το μπαρ στην γωνια....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 08-03-07, 15:17
Το avatar του χρήστη Chris316
Chris316 Ο χρήστης Chris316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-01-2007
Μηνύματα: 586
Chris316 will become famous soon enough
Τέλωσπάντων δε πειράζει. Τουλάχιστον να τα πούμε στην επόμενη. Αν θέλετε κανονίζουμε και μια ξεκάρφωτη. Εγώ μέσα είμαι.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 08-03-07, 15:21
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
Εχεις PM τσεκαρε
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 08-03-07, 15:25
Το avatar του χρήστη Chris316
Chris316 Ο χρήστης Chris316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-01-2007
Μηνύματα: 586
Chris316 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lil_Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχεις PM τσεκαρε
Συγνώμη κιόλας αλλά δε ξέρω από pm. Να σου δώσω κάνα τηλ να συνεννοηθούμε αν είναι και για τη συνάντηση?
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 08-03-07, 15:29
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
για να μην το δωσεις εδω μεσα χυμα... στειλτο μου με mail στο :
lil_mike_alc@hotmail.com
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 08-03-07, 15:33
Το avatar του χρήστη orome_e21
orome_e21 Ο χρήστης orome_e21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-12-2006
Μηνύματα: 267
orome_e21 is on a distinguished road
παιδια λακουβες υπαρχουν σε ολη την επικρατεια της Ουγκαντα...εεεε της Ελλαδας ηθελα να πω...κ στα νοτια εχει τις γραμμες του τραμ...κ στο αεροδρομιο εχει αττικη οδο...αυτα ειναι για ολους...ειναι η τρελα μας...για αυτο το κανουμε... ο καθενας οπως το βλεπει...εμεις οσο μπορουμε θα προσπαθουμε να δινουμε το support μας στις συνναντησεις γιατι αυτη θεωρω ειναι η ουσια του club....
ΥΓ:στο κατω κατω στις συνναντησεις γνωρισα πολυ καλα παιδια κ ενα βλαμενο(αα ρε Μανο(βλεπε lil mike.... ).....)
__________________
life is short.....without you it's nothing.....

http://www.youtube.com/watch?v=RggflSOz8YE
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:43.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.