Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > BMW Links

BMW Links Εδώ δημοσιεύουμε links (συνδέσμους) από ιστοσελίδες που αφορούν αποκλειστικά BMW!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 31-10-11, 22:11
AlexVag Ο χρήστης AlexVag δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-03-2009
Μηνύματα: 394
AlexVag is on a distinguished road
Link για χαρακτηριστικα και αποδοσεις BMW

Λοιπον εχθες με αφορμη την επιστροφη μου απο Θεσσαλονικη στη Λαρισα και καποια ανοιγματα που εκανα με ενα cayenne αρχισα να ψαχνω τι παιζει με το διαφορικα και τις σχεσεις στο αυτοκινητο μου... αφορμη για αυτο ηταν οτι πηγαινα μεχρι 230 και μετα δεν ανεβαζα αλλο(σε καποια σημεια ειχε και μικρη ανηφορα)...ενταξει το cayenne δεν ειχε ελπιδα γιατι το ανοιγα ανετα αλλα ειχαμε ακριβως την ιδια τελικη...εγω φοραω διαφορικο απο 528 και εχω τις κοντες σχεσεις απο 520 με μοτερ 2.8 με προγραμμα...μου εκανε εντυπωση παντως που ημουν πιο γρηγορος και ειναι σιγουρο οτι και ο αλλος ανοιγε γιατι αυτος αρχισε την ιστορια αφου κολλησε πισω μου μετα απο τα διοδια και οταν ανοιξα προσπαθησε να ακολουθησει...αυτο εγινε αρκετες φορες...τεσπα ψαχνωντας βρηκα αυτο: http://www.automobile-catalog.com/

εχει τα παντα για ολα τα μοντελα της bmw απο επιταχυνσεις μεχρι ταχυτητα σε καθε σχεση σε συγκεκριμενες στροφες κτλ...

και κατι ασχετο...υπαρχει περιπτωση να δειχνει λαθος το κοντερ επειδη εχω βαλει 18αρες ζαντες ενω μαμα φορουσε μικροτερες(δεν θυμαμαι τι ηταν...) ?

ΥΓ. οπως καταλαβατε το θεμα ειναι 2 σε 1...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:09.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.