Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Συντήρηση

Συντήρηση Εδώ συζητάμε όλα τα θέματα που έχουν σχέση με τη συντήρηση του αυτοκινήτου μας (service, επισκευές, φανοποιία)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 09-01-06, 12:27
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Mόλις άφησα το αυτοκίνητο στη Vado.Τελικά θα βάλω μαύρο με γκρι του πάγου. Όταν παραλάβω θα ανεβάσω φωτό
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 09-01-06, 14:15
Το avatar του χρήστη tasosbmwe30
tasosbmwe30 Ο χρήστης tasosbmwe30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-06-2004
Μηνύματα: 679
tasosbmwe30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact
Mόλις άφησα το αυτοκίνητο στη Vado.Τελικά θα βάλω μαύρο με γκρι του πάγου. Όταν παραλάβω θα ανεβάσω φωτό


αντε με το καλο....να βγει....(θα ειναι κα@λα με τα δερματα)!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 11-01-06, 17:29
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
το πήρα!!!

Πραγματικά έχω μείνω έκπληκτος από την δουλειά τους!!!Δεν το περίμενα ειλικρινά...Έχει φτάσει το χααμόγελο στα αυτιά από την χαρά...Το εσωτερικό έγινε απλά ΚΑΒΛΑ!!!!!!!!!!!
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg leather 001_00.jpg (123,3 KB, 166 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg leather 002_00.jpg (163,7 KB, 141 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 11-01-06, 17:43
Το avatar του χρήστη megistanas
megistanas Ο χρήστης megistanas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-09-2005
Μηνύματα: 242
megistanas is an unknown quantity at this point
Νικο τι εγινε τελικα?
Αξιζει το κοπο?
Να το κλεισω το ατιμο το ραντεβουδακι?
Καμια στραβοβελονια, παρατυπια ειδες?
Τι λες?
__________________
Ώρα καλή σου...
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 11-01-06, 17:49
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3
Να τα αποτελεσματα απο την επισκεψη μου στη VADO.
Οποιος εχει δει ηλιοροφη σε Ε36 μπορει να τη συγκρινει με αυτο που μου απμεινε.
Υ/Γ: Δεν εχω φωτογραφια της εξωτερικα πεσμενη ηλιοροφης. Μπορω να βαλω το απογευμα ομως.
H περίπτωση σου είναι διαφορετική γιατί έχεις ηλιοροφή! Εγώ πάντως οφείλω να πω οτι την οροφή μου και τις εμπρός κολόνες τις έφτιαξαν υποδειγματικά!!!
Επίσης είναι σκόπιμο να αναφέρω οτι υπάρχει 5 χρόνια εγγύηση και καλύπτει τα δέρματα και την οροφή και τις κόλόνες!
Με πολύ αυστηρά κριτήρια , πέρα από 2-3 λεπτομέρειες, η δουλειά τους είναι πολύ καλή και θα τους πρότεινα σε οποιονδήποτε θέλει να κάνει κάτι παρόμοιο.
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 11-01-06, 17:53
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από megistanas
Νικο τι εγινε τελικα?
Αξιζει το κοπο?
Να το κλεισω το ατιμο το ραντεβουδακι?
Καμια στραβοβελονια, παρατυπια ειδες?
Τι λες?
Εγω θα σου έλεγα να κλείσεις ραντεβουδάκι και να πας. Όπως είπα 2-3 λεπτομέρειες ήταν μόνο στις οποίες δεν έδωσα σημασία γιατί είναι σε σημεία που δεν φαίνονται! Τα 650 ευρώ τα αξίζει απόλυτα και σε καμιά περίπτωση δεν θα πλήρωνα τα 1200+ που ζητάνε κάποια μεγάλα ονόματα! Έχεις και την 5ετή εγγύηση,μην ξεχνιόμαστε!
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 11-01-06, 17:58
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tasosbmwe30
αντε με το καλο....να βγει....(θα ειναι κα@λα με τα δερματα)!!!!
Τελικά είχες απόλυτο δίκιο!
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 11-01-06, 18:04
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Νίκο τόσο κ@υλα που σοβαρά το σκέφτομαι να αλλάξω τα μαμά δέρμα με διχρωμία .

Έυγε νέε μου ...
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 11-01-06, 18:12
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS
Νίκο τόσο κ@υλα που σοβαρά το σκέφτομαι να αλλάξω τα μαμά δέρμα με διχρωμία .

Έυγε νέε μου ...
Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!!
Να ξέρεις πάντως οτι μπορείς να επιλέξεις από... άπειρο δειγματολόγιο χρωμάτων και να κάνεις οτι διχρωμία-τριχρωμία-συνδυασμό- και με ότι σχέδιο το θέλεις εσύ!!
Εμένα πάντως στην επιλογή των χρωμάτων και σχεδίου με βοήθησε και λίγο η... μαμά μου
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 11-01-06, 19:25
Το avatar του χρήστη tasosbmwe30
tasosbmwe30 Ο χρήστης tasosbmwe30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-06-2004
Μηνύματα: 679
tasosbmwe30 is on a distinguished road
Νικο......φοβερο αποτελεσμα.....βγηκαν πολυ ωραια....!!!

Υ.Γ. σου ειπε να τα ξαναπας μετα απο κανενα χρονο(ή και λιγοτερο) για να στα "τεντωσουν"(για να παραμεινουν οπως στην αρχικη τους κατασταση)....???εμενα μου ειχε πει να τα παω 1 φορα το χρονο να τα "τεντωνουν" οπως μου ειπε.....αλλα εδω και 2,5 χρονια που τα εχω.....δεν τον εχω επισκεφθει....και το αποτελεσμα ειναι ιδιο οπως οταν τα ειχα βαλει....!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:20.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.