Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 18-10-15, 05:33
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
καλοταξιδο

αντε να τα βρισκουμε τα εξτρα δυο δυο να μας κανουν και εκπτωσεις

μ πακ σαλονι εχω βρει ήδη 3 - 4 διαφορετικα και καλα 5-6 ζευγαρια ζαντες

πρεπει να φτιαξουμε τον ουρανο γιατι ενα πλαινο χερετα ι σιγα σιγα αλλα πιος ασχολειτε
αφου ειναι ασπρο χρωμα και οχι μαυρο, μμ επειγόντως θρεντακι για μπαξιματα σε κομπακτ!

αυτο και τελος.

υ.γ να θυμηθω να συνδεσω και τα καλοδια του μ3 τιμονιου που τα εχω αφησει ετσι ασυνδετα και τοσα κουμπακια παραμενουν σβηστα την νυχτα...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 19-10-15, 07:46
Το avatar του χρήστη s1fis
s1fis Ο χρήστης s1fis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-11-2011
Μηνύματα: 150
s1fis is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dokimos e36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε ευχαριστω πολυ!καλα..118.591 λεει..και καλα..παντος καμια σχεση με τον m43b16!αισθητα κατα πολυ πιο σβελτος σε ολα του!ειμαι πολυ ευχαριστημενος!παρολο που ειναι παλιο αυτοκινητο στην χρονολογια του..ειναι πολυ μπροστα για την εποχη του!!
118 k????
Εγώ το χα πάρει το '09 με 113k κ τώρα έχω περί τις 190.000!!! (Τι έγινε ρε παιδιά

Το 'χεις τσεκάρει αν το χουν γυρίσει;
__________________
Όταν ένας άντρας ανοίγει την πόρτα του αυτοκινήτου στη σύζυγό του, δύο πράγματα μπορεί να συμβαίνουν: Ή είναι καινούρια σύζυγος ή είναι καινούριο το αυτοκίνητο!
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 19-10-15, 08:23
Το avatar του χρήστη Dokimos e36
Dokimos e36 Ο χρήστης Dokimos e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-05-2013
Μηνύματα: 311
Dokimos e36 is on a distinguished road
Ε δεν το εχω τσεκαρει αλλα στανταρ ειναι γυρισμενο..οταν το κοιταξε κ φιλος μηχανικος μου ειπε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι πραγματικα τα χλμ..πως μπορω να το τσεκαρω?
__________________
"ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΗΡΩΕΣ.....ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ"..!!!
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 19-10-15, 20:29
Το avatar του χρήστη BMW_330i
BMW_330i Ο χρήστης BMW_330i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Μηνύματα: 882
BMW_330i is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dokimos e36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ε δεν το εχω τσεκαρει αλλα στανταρ ειναι γυρισμενο..οταν το κοιταξε κ φιλος μηχανικος μου ειπε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι πραγματικα τα χλμ..πως μπορω να το τσεκαρω?
βαλε καποιες φωτο να το δουμε..εχεις τσεκαρει την πραγματικη χρονια κατασκευης?τα χλμ αν ειναι αληθινα η οχι μπορεις να το τσεκαρεις και απο αλλες φθορες του αυτοκινητου
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 20-10-15, 03:12
Το avatar του χρήστη s1fis
s1fis Ο χρήστης s1fis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-11-2011
Μηνύματα: 150
s1fis is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dokimos e36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ε δεν το εχω τσεκαρει αλλα στανταρ ειναι γυρισμενο..οταν το κοιταξε κ φιλος μηχανικος μου ειπε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι πραγματικα τα χλμ..πως μπορω να το τσεκαρω?
Μπαίνοντας με το πρόγραμμα που χουν στις αντιπροσωπείες κ εξουσιοδοτημένα ή σε όποιον άλλον που χει το πρόγραμμα μπορούν να δουν αν είναι γυρισμένα ή όχι. Κ ο δικός μου δηλ που χει το πρόγραμμα μπήκε κ το είδε πριν το πάρω. Επίσης μου το χε πει κ ένας γνωστός μου από αντιπροσωπεία.
__________________
Όταν ένας άντρας ανοίγει την πόρτα του αυτοκινήτου στη σύζυγό του, δύο πράγματα μπορεί να συμβαίνουν: Ή είναι καινούρια σύζυγος ή είναι καινούριο το αυτοκίνητο!
Απάντηση με παράθεση
  #46  
Παλιά 20-10-15, 15:49
Το avatar του χρήστη Dokimos e36
Dokimos e36 Ο χρήστης Dokimos e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-05-2013
Μηνύματα: 311
Dokimos e36 is on a distinguished road
Θα βγαλω φωτο καποια στιγμη κ θα ανεβασω!τσεκαρισμενο με vin ειναι 8/2001..τωρα για τα χλμ θα παω σε συνεργειο να το κοιταξω..
__________________
"ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΗΡΩΕΣ.....ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ"..!!!
Απάντηση με παράθεση
  #47  
Παλιά 20-10-15, 16:34
Το avatar του χρήστη andreas e46
andreas e46 Ο χρήστης andreas e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-07-2014
Μηνύματα: 241
andreas e46 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από s1fis Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπαίνοντας με το πρόγραμμα που χουν στις αντιπροσωπείες κ εξουσιοδοτημένα ή σε όποιον άλλον που χει το πρόγραμμα μπορούν να δουν αν είναι γυρισμένα ή όχι. Κ ο δικός μου δηλ που χει το πρόγραμμα μπήκε κ το είδε πριν το πάρω. Επίσης μου το χε πει κ ένας γνωστός μου από αντιπροσωπεία.
εγώ έχω ακούσει πως αν ο άλλος ξέρει να τα γυρνάει σωστά δεν θα τα βρεις ποτέ και πως τα 46αρια έχουν 3 σημεία που αποθηκεύονται τα χιλιόμετρα αν τα γυρίσεις και από τα 3 δεν μπορείς να το μάθεις ποτέ ποια είναι τα πραγματικά του χιλιόμετρα...
Απάντηση με παράθεση
  #48  
Παλιά 20-10-15, 18:14
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Από τη στιγμή που το έχεις ήδη αγοράζει, μην το σκαλίζεις άλλο....θα αρρωστήσεις ψυχικά.

Όσο έχει έχει. Αν σου αρέσει και το αυτοκίνητο και η κατάσταση του, μη δίνεις άλλη σημασία.

Αφ'ενός, γιατί μπορεί να μην υπάρχει κάποιο θέμα με γύρισμα, αφ'ετέρου γιατί αν ανακαλύψεις κατά τύχη κανένα βαρβάτο γύρισμα (πολλαπλάσιο του 100%), θα νιώσεις τη γη να χάνεται από τα πόδια σου....
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #49  
Παλιά 20-10-15, 20:31
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
αν ειχε σημασια θα πηγενες πριν αγορασεις τωρα δεν εχει νοημα να πας να το δεις αν τυχόν κανεις τα γύρισε
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #50  
Παλιά 20-10-15, 21:57
Το avatar του χρήστη Dokimos e36
Dokimos e36 Ο χρήστης Dokimos e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-05-2013
Μηνύματα: 311
Dokimos e36 is on a distinguished road
Ρε παιδια δηλαδη αν εχει 300000 τι θα αλλαξει?δν μου λενε τπτ τα χλμ η κατασταση μετραει!μα καταρχας ας τα παρουμε ενα ενα..α)οσα ειδα τα περισσοτερα ηταν εισαγωγης..κ ειχαν ολα απο 120000 εως 160000!β)υπαρχει περιπτωση να κυκλοφορει απο το 2001 στην γερμανια κ να εχει 119000?δεν υπαρχει περιπτωση!γ)ο ανθρωπος επειδη ειδα τα στοιχεια του εμενε λαυριο..+ οτι ειχε στο παμπριζ το pass για τα διοδια αττικης οδου..τεσπα..εγω διαιθετα μετα βιας 4000 γιουρια μαζι με το 36αρι..βρηκα 7 αυτοκινητα ολα απο μαντρα(καθως επρεπε να παρει το 36αρι που δεν ηταν κ σε καλη κατασταση)βρηκα λοιπον το 46αρι το οποιο ηθελε τα πιο λιγα μαζεματα..φωναξα κ ενα φιλο μηχανικο(εκτος bmw)για να δει περιπου τι κατασταση ειναι..τρακαρισματα κτλ..μου ειπε για τα λεφτα του ειναι οκ κ το πηρα..τωρα σιγουρα κατι θα βγαλει..αλλα τα λεφτα ηταν λιγα!αν ειχα παραπανω θα αγοραζα ενα πιο καινουργιο σιγουρα!αλλα ειμαι πολυ ικανοποιημενος κ ενθουσιασμενος που εστω καταφερα να παρω κ αυτο!!!
__________________
"ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΗΡΩΕΣ.....ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ"..!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:15.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.