Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 11-04-06, 09:59
Το avatar του χρήστη ANDREAS
ANDREAS Ο χρήστης ANDREAS δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 02-07-2005
Μηνύματα: 194
ANDREAS is on a distinguished road
ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ!!!!!

Κατα αρχην θελω να ζητησω ΣΥΓΝΩΜΗ αν εχω προσβαλει αθελα μου καποιον με κατι που εγραψα ή ειπα ή εκανα.Θελω να σας πω οτι εγω πλεον δεν θελω να ειμαι μελος σε ενα club στο οποιο δεν περναω καλα διοτι καποιος-οι περνανε καλα προσβαλοντας ή εκμεταλευομενοι καποιον αλλον,βασικα επειδη ειμαι ρομαντικος τυπος νομιζα οτι το club μας θα ηταν διαφορετικο δηλαδη θα ηταν μια ομοιομορφη παρεα η οποια θα ειχε μελοι με διαφορετικους χαρακτηρες μεν αλλα καποιο κοινο στοιχειο απο οσο βλεπω-εζησα μεσα στο club καποιοι θελουν μονο την αναγνωρισιμοτητα και να προσβαλουν καποιους αλλους ειτε με λογια ειτε με πραξεις.Πιστευω οτι εχει χαθει η βασικη ιδεα ενος club που ειναι η παρεα και να περναμε ολοι καλα και δεν ειναι ουτοπικο αυτο που λεω ,επειδη δεν ειμαι και πολυ καλος στην διατυπωση των σκεψεων σε γραπτο δεν θα σας κουρασω περισσοτερο.Παλι ζητω ταπεινα συγνωμη αν εχω προσβαλει ή θιξει καποιον απο εσας.



ΥΓ1 θα ηθελα να πω στους admins οτι πιστευω οτι εχουν χασει τη μπαλα οσο αφορα την δοιηκηση του club και καλο ειναι να κατσουν να σκεφτουν τι μπορουν να κανουν ωστε να συνεχιση την υπαρξη του.

ΥΓ2θα ηθελα να παρακαλεσω καποιον admin να κλειδωση αυτο το thread αν και πιστευω οτι μολις το διαβασουν θα το σβησουν ελπιζω να μην συμβει αυτο και ασ μην μπειτε στο κοπο να με διωξετε εσεις γιατι εχω διωχθει μονος μου.Σας ευχαριστω πολυ για τις καλες αναμνησεις που εχω απο το club.
  #2  
Παλιά 11-04-06, 10:09
Το avatar του χρήστη apostolos_m3
apostolos_m3 Ο χρήστης apostolos_m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-09-2005
Μηνύματα: 465
apostolos_m3 is on a distinguished road
Ρε Ανδρεα αγορι μου τι επαθες μεσα σε ενα βραδυ εσυ και λες τετοια πραγματα?

Εχθες ελαμπες ολος απο την χαρα σου ειτε στον καφε που τα λεγαμε,ειτε στο σουβλατζιδικο,ειτε μεσα απο το αμαξι σου..Και τωρα ξαφνικα αυτο???????????

Και κατι αλλο σημαντικο..Οι admins που λες δεν μπορουνε να κανουνε τιποτα απολυτως..Οτι συντονισμος γινεται,υφισταται μονο απο εδω μεσα..Τωρα στον εξω κοσμο ειναι αλλιως τα πραγματα..

Ελπιζω παντως να συνεχισεις να εισαι καλα και οτι χρειαστεις εμεις καπου εδω γυρω θα ειμαστε..Ας μην ξεχναμε πανω απο ολα οτι ειμαστε ανθρωποι...
__________________
Με το πλαι και οσο παει...
  #3  
Παλιά 11-04-06, 10:40
Το avatar του χρήστη E36M3ZF
E36M3ZF Ο χρήστης E36M3ZF δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-07-2005
Μηνύματα: 471
E36M3ZF is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από apostolos_m3
Ρε Ανδρεα αγορι μου τι επαθες μεσα σε ενα βραδυ εσυ και λες τετοια πραγματα?

Εχθες ελαμπες ολος απο την χαρα σου ειτε στον καφε που τα λεγαμε,ειτε στο σουβλατζιδικο,ειτε μεσα απο το αμαξι σου..Και τωρα ξαφνικα αυτο???????????

Και κατι αλλο σημαντικο..Οι admins που λες δεν μπορουνε να κανουνε τιποτα απολυτως..Οτι συντονισμος γινεται,υφισταται μονο απο εδω μεσα..Τωρα στον εξω κοσμο ειναι αλλιως τα πραγματα..

Ελπιζω παντως να συνεχισεις να εισαι καλα και οτι χρειαστεις εμεις καπου εδω γυρω θα ειμαστε..Ας μην ξεχναμε πανω απο ολα οτι ειμαστε ανθρωποι...

Αποστόλη...χωρίς να θέλω να σε θίξω λέγοντας σου πως δεν κατάλαβες ή κάτι άλλο, μάλλον δεν έχεις την πληρη εικόνα αυτών που λέει ο Ανδρέας....Επειδή έτυχε να έχουμε συζητήσει το παρών θέμα πρόσφατα.....τον διακιολογώ και συμφωνω μαζί του. Ας μείνει ανοιχτό αυτό το thread και ας παραθέσουν και άλλοι την αποψη τους στο θέμα που θιγει ο Ανδρέας και μετά θα βγάλεις τα συμπερασματα σου.
Φτανουμε βέβαια πάλι στο σημείο να καταντάμε γραφικοί γκρινιαζάκηδες και γνωρίζουμε εκ των προτέρων προς τα που είναι η πόρτα αλλά.......εεε κουβέντα να γίνεται μπας και αλλάξει τιποτα.

Υ.Γ Ανδρέα δεν ξέρω αν ίσως με τον τρόπο που κάνουμε πλακίτσα μεταξύ μας εφτασα ποτέ στο σημείο να σε θίξω και αν ναι σου ζητώ συγνώμη και βέβαια και απ'όσους έχουν ίσως θιχτεί απο α κλεγόμενα και τις πράξεις μου.
  #4  
Παλιά 11-04-06, 11:02
Το avatar του χρήστη mpikounis
mpikounis Ο χρήστης mpikounis δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 1.244
mpikounis has a spectacular aura aboutmpikounis has a spectacular aura about
Αντρεα λυπαμαι με αυτα που διαβαζω, αλλα δυστυχως οι admins μπορουν να κανουν κατι για να διορθωσουν μια κατασταση οταν γνωριζουν ποια ειναι αυτη η κατασταση. Αν υπαρχει καποιο προβλημα θα πρεπει να το επικοινωνησεις σε καποιον admin. Αυτα που γραφεις ειναι γενικα, δεν αναφερουν κατι συγκεκριμενο και ως εκ τουτου δεν βοηθουν καθολου το club μας.
  #5  
Παλιά 11-04-06, 11:27
Το avatar του χρήστη NICK_M3
NICK_M3 Ο χρήστης NICK_M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-09-2005
Μηνύματα: 1.221
NICK_M3 will become famous soon enoughNICK_M3 will become famous soon enough
φίλε μου δεν μπορώ και γω να καταλάβω τι ακριβώς έχεις πάθει.
πραγματικά όμως εκ μέρους μου να πω οτι ποτέ δεν με έχεις θίξει και δεν με έχεις προσβάλει αλλά ούτε και το μωρό μου γιατι ξέρω πόσο πολύ το γουστάρεις. ελπίζω απο την άλλη ούτε εγώ να σε έχω θίξει με οποιονδήποτε τρόπο και περιμένω φυσικά να σε δώ την επόμενη δευτέρα...
φιλικά Νίκος.
__________________

Natural Aspirated...
12,7 compression ratio,CSL intake,288/280 cams,head work
much much more...
QSDS
...

Mια ζωή Μ3 που είναι πουταν@ και κυρία...
  #6  
Παλιά 11-04-06, 11:43
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Το εγραψα στο shootbox αλλά το κανω copy paste και εδω για να υπαρχει
ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑNDREAS ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΙΑΦΩΝΩ ΡΙΖΙΚΑ ΣΤΟ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ,ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ

Να πω και εγω κατι???
Να ειστε σιγουροι οτι δεν συμφωνω στα παντα με τους admins και οπου εχω αντιθετη αποψη το λεω ανοιχτα.Παρ'ολα αυτα δεν εχω δει και πολλους απο τα μελη να μου λενε τα παραπονα τους ή τα προβληματα που εχουν σχετικα με το φορουμ,μιας και ισως να ειμαι ο πιο αρμοδιος στις συναντησεις μας σχετικα με το φορουμ.Δυστυχως δεν μπορω να μυριζω τα νυχια μου,και αν δεν τα λετε και εσεις,δεν υπαρχει περιπτωση να αλλαξει κατι,γιατι πολυ απλα,αν δεν το λετε,δεν υπαρχει καποιο προβλημα για να διορθωθει


Oι παραπανω προτασεις ΔΕΝ αφορουν προσωπικα προβληματα που μπορει να υπαρχουν μεταξυ των μελων,αλλά μονο για θεματα του forum
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo_3D : 11-04-06 στις 11:46
  #7  
Παλιά 11-04-06, 14:34
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Λοιπόν...Οι admins δεν φταίνε σε καμοία περίπτωση. Μιλάω για την αρχική ομάδα και όχι τους moderator. Οι admins είναι πολύ οκ άτομα όλοι και κάνουν ότι μπορούν. Το θέμα είναι ότι έχει δημιουργηθεί μια ''κάστα'' ανθρώπων που έχουν ένα ιδιαίτερο υφάκι, είναι σνομπαρία και το παίζουν δήθεν, ενώ δεν είναι ΤΙΠΟΤΑ...

Ας σκεφτούμε λοιπόν όλοι μας(βάζω και τον εαυτό μου μέσα) και ας προσπαθήσουμε να επαναφερθούμε στην τάξη, γιατί πολύ αέρα έχουμε πάρει και θα σπάει το καλάμι που έχουμε καβαλήσει...
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
  #8  
Παλιά 11-04-06, 15:24
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36M3ZF
μάλλον δεν έχεις την πληρη εικόνα αυτών που λέει ο Ανδρέας....Επειδή έτυχε να έχουμε συζητήσει το παρών θέμα πρόσφατα.....τον διακιολογώ και συμφωνω μαζί του. Ας μείνει ανοιχτό αυτό το thread και ας παραθέσουν και άλλοι την αποψη τους στο θέμα που θιγει ο Ανδρέας και μετά θα βγάλεις τα συμπερασματα σου.
Συμπερασματα εγω παντως Κωστα δεν μπορω να βγαλω μιας και δεν εχω ιδεα για τι πραγμα μιλατε,μιας και το εχετε συζητησει το θεμα,και εμενα δεν παει πουθενα το μυαλο μου.Αμα ειναι κατι το οποιο μπορει να διορθωθει,ας πειτε οτι θελετε ανοικτα,γιατι εγω μεχρι τωρα δεν εχω καταλαβει για ποιον λογο θελει να αποχωρησει ο Ανδρεας.Μεχρι εχτες ολα ηταν καλα,και δεν εδειχνε κατι στην συμπεριφορα του,οτι θα ηθελε σημερα να αποχωρησει...
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
  #9  
Παλιά 11-04-06, 15:56
Το avatar του χρήστη ANDREAS
ANDREAS Ο χρήστης ANDREAS δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 02-07-2005
Μηνύματα: 194
ANDREAS is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mpikounis
Αντρεα λυπαμαι με αυτα που διαβαζω, αλλα δυστυχως οι admins μπορουν να κανουν κατι για να διορθωσουν μια κατασταση οταν γνωριζουν ποια ειναι αυτη η κατασταση. Αν υπαρχει καποιο προβλημα θα πρεπει να το επικοινωνησεις σε καποιον admin. Αυτα που γραφεις ειναι γενικα, δεν αναφερουν κατι συγκεκριμενο και ως εκ τουτου δεν βοηθουν καθολου το club μας.
Με αυτο που εγραψα δεν ΘΕΛΩ να θιξω κατι συγκεκριμενο, το συγκεκριμενο θα το θιξω με συγκεκριμενα ατομα και face to face γιατι δεν ειμαι ατομο που τα λεει πισω απο την πλατη κανενος και βεβαια δεν φοβαμαι και κανεναν για να τα λεω πισω απο την πλατη του .Και οσο αφορα το club ελπιζω να το βοηθησε αυτα που εγραψα ,εστω και οι γενικοτητες,ενα ταρακουνημα ολοι το χρειαζομαστε καπου καπου χωρις να υπονοω απολυτος τιποτε.
  #10  
Παλιά 11-04-06, 15:58
Το avatar του χρήστη mpikounis
mpikounis Ο χρήστης mpikounis δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 1.244
mpikounis has a spectacular aura aboutmpikounis has a spectacular aura about
Οπως νομιζεις Αντρεα, απλα να σου πω οτι σε ενα club με 1000+ μελη δεν μπορεις να εισαι καλα με ολους. Με καποιους δεν θα ταιριαξεις και αυτους θα πρεπει απλα να μην τους αφησεις να σου χαλασουν τη γενικοτερη εμπειρια.
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 04:17.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.