Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Περιποίηση

Περιποίηση Όλα τα θέματα που έχουν σχέση με την περιποίηση του αυτοκινήτου (πλύσιμο, γυάλισμα, κέρωμα, αλοιφές κλπ)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 17-11-09, 22:37
Το avatar του χρήστη gregE36
gregE36 Ο χρήστης gregE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-11-2008
Μηνύματα: 1.072
gregE36 is on a distinguished road
πρεπει να εχεις χαρτι απο νοσοκομειο οτι εχεις και καλα προβλημα με το πολυ φως.οποτε πας σε ενα εφημερευον και τους παραπονιεσαι οτι σε ενοχλει ο ηλιος και τσουπ το πηρες το χαρτι....
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 17-11-09, 22:45
AlexVag Ο χρήστης AlexVag δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-03-2009
Μηνύματα: 394
AlexVag is on a distinguished road
το χαρτι ειναι το πιο ευκολο...ο θειος μου ειναι οφθαλμιατρος...και εγω σπουδαζω ιατρικη οποτε οταν εχω μαθημα στο νοσοκομειο μπορω να το παρω πανευκολα...κα μαλιστα απο πανεπιστημιακο νοσοκομειο...χαχα το θεμα ειναι εαν αυτο αρκει...αν θελει ο αλλος να σε γραψει οτι και να εχεις την εκατσες...παιδια τελικα το δερμα μετα τον καθαρισμο εστρωσε...ο τυπος εκει επεμενε οτι μια φορα το 6μηνο ειναι αρκετο...και ειπε οτι αν βαλεις χημικα το δερμα καποια στιγμη θα χαλασει...το μονο μου με χαλασε ειναι ενα σημαδι στο καθισμα μου που προερχεται απο καποιο μπιιιπ τζιν που ξαβαψε...αλλα μου ειπε οτι με τον καιρο και με το επομενο καθαρισμα θα φυγει(ενταξει δεν φαινεται και πολυ)...και να φανταστειται καθομαι επανω σε ενα πανι οχι απευθειας στο δερμα...
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 17-11-09, 22:51
Το avatar του χρήστη gregE36
gregE36 Ο χρήστης gregE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-11-2008
Μηνύματα: 1.072
gregE36 is on a distinguished road
τοτε εισαι οκ με το χαρτι ....δεν μου στελνεις και εμενα ενα..χαχαχα
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 17-11-09, 22:57
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Δεν αρκεί να πάρεις ένα χαρτί από οφθαλμίατρο. Πρέπει να περνάς από κρατική ιατρική επιτροπή κάθε 2 χρόνια να ελέγχουν την όρασή σου και με κόστος 60 ευρώ για κάθε επανεξέταση. Τα πράγματα λοιπόν δεν είναι καθόλου απλά όπως νομίζουν μερικοί. Αν ήταν έτσι άλλωστε όλη η Ελλάδα θα κυκλοφορούσε με χαρτί από γιατρό και θα ήταν κομπλέ. Μια άκρη όλοι την έχουν.

Η λύση είναι μια. Βάζουμε φιμέ (όχι πολύ σκούρα για να μην προκαλούν το μάτι του αστυνομικού) και κάνουμε το σταυρό μας να μη μας γράψουν.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 17-11-09, 23:12
AlexVag Ο χρήστης AlexVag δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-03-2009
Μηνύματα: 394
AlexVag is on a distinguished road
η δικη μου λυση ειναι παιρνω μια κουκουλα και κανω το σταυρο μου οταν φυσαει να μην τριβεται στο αμαξι και μου το κανει κΩλ-αση...
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 18-11-09, 06:06
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AlexVag Εμφάνιση μηνυμάτων
η δικη μου λυση ειναι παιρνω μια κουκουλα και κανω το σταυρο μου οταν φυσαει να μην τριβεται στο αμαξι και μου το κανει κΩλ-αση...
Για να βαλεις την κουκουλα, θα πρεπει το αμαξι να ειναι καθαρο, να το χεις παρει απο πλυντηριο (που και παλι μεχρι το σπιτι να πας, βλεπεις οτι εχει μαζεψει σκονη, ειδικα τα σκουρα χρωματα)..
Εδω βλεπεις οτι και λιγο σκονη να εχει πανω το αμαξι, αμα τριψεις ενα σημειο, βλεπεις μετα ψιλες γρατσουνιες στο βερνικι, σκεψου τί θα γινει με την κουκουλα..
Μετα θα θες αλλα γυαλισματα, αλοιφαδορους κτλ..
Εγω λεω, βαλε ενα light φυμε, παρε και καποιο προιον για τη συντηρηση του δερματος να τα περνας καθε 1-2 μηνες και αν προσεχεις λιγο οταν φορας πχ κανενα τζιν με κουμπια κτλ, το σαλονι σου θα ειναι μια χαρα..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 18-11-09, 08:58
Το avatar του χρήστη gregE36
gregE36 Ο χρήστης gregE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-11-2008
Μηνύματα: 1.072
gregE36 is on a distinguished road
βαλε ελαφρυ φυμε τσιμπα και ενα χαρτι απο γιατρο αφου εισαι μεσα στα πραγματα και αν σε γραψουν αστο να πας δικαστηριο αφου θα αθοωθεις γιατι δεν εχουν μηχανημα να μετραν το ποσο τοις 100 σκουρο ειναι βαση νομου και ποσο επιτρεπετε κτλ....
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 05-04-10, 19:32
AlexVag Ο χρήστης AlexVag δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-03-2009
Μηνύματα: 394
AlexVag is on a distinguished road
παιδια ισχυει οτι αλλαξε ο νομος και μπορουμε να βαλουμε αφοβα χωρις να εχουμε στο μυαλο μας τα στρουμφακια? ξερετε κανενα καλο μαγαζι στη Θεσσαλονικη? Οι τιμες για ΟΛΕΣ τις γυαλινες επιφανειες ποσο πανε περιπου?
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 05-04-10, 22:41
Το avatar του χρήστη κυριακος
κυριακος Ο χρήστης κυριακος δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-08-2008
Μηνύματα: 765
κυριακος will become famous soon enoughκυριακος will become famous soon enough
Ποσό ακριβός σε χρέωσαν για τα δέρματα?
Γνωρίζεις το ειδος του δέρματος ? είναι Ναπα,Αλκανταρα? τι σου είπαν ότι είναι?
__________________
FOLDING TOP......... CART1
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 05-04-10, 23:14
AlexVag Ο χρήστης AlexVag δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-03-2009
Μηνύματα: 394
AlexVag is on a distinguished road
δεν θυμαμαι ακριβως γιατι εχει περασει καιρος...πηγα μεσω γνωστου και η τιμη ηταν τελειως φιλικη... τελικα το μονο προβλημα ηταν στο καθισμα του συνοδηγου επειδη μπαινοβγαινει κοσμος...τα αλλα ειναι τζιτζι...και αυτο του συνοδηγου τον χειμωνα ειναι μια χαρα... με τη ζεστη μπορει να ζαρωσει στη γωνια λιγο
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:35.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.