Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 13-06-12, 15:37
Το avatar του χρήστη Nickolas_s2k
Nickolas_s2k Ο χρήστης Nickolas_s2k δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2009
Μηνύματα: 254
Nickolas_s2k is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
στην αρχη την εβγαζα μια φορα την εβδομαδα...στην πορεια ανα 2 βδομαδες..και τωρα πλεον μια φορα τον μηνα ...και αν!

καθε φορα που ανοιγα το γκαραζ...την χαζευα κανα δεκαλεπτο , εκανα την δουλεια μου και κατοπιν εκλεινα την πορτα με παραπονο... για να μην την βλεπω και στεναχωριεμαι! ας πουμε οτι την κρυβω...ωστε να μην την σκεφτομαι..!
Tι προστυχιες λες παλι βρε νοσταλγε του Τελη Σταλονε???
Η Ελενη τις ξερει αυτες τις δραστηριοτητες σου ??
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 13-06-12, 15:58
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
βρε συκοφαντη...τι λες παλι???καλα , η τιμωρια θα ειναι παραδειγματικη...! εχω λαχανι χρωματακι...σε σπρει...και δεν ηξερα τι να το κανω,,,,χαχαααααα
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 13-06-12, 16:20
Το avatar του χρήστη Nickolas_s2k
Nickolas_s2k Ο χρήστης Nickolas_s2k δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2009
Μηνύματα: 254
Nickolas_s2k is on a distinguished road
εχω πεσει στην αναγκη σου τωρα οποτε δε μιλαω αλλο ..χαχαχαχαχαχαχα
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 13-06-12, 18:31
Το avatar του χρήστη zografias
zografias Ο χρήστης zografias δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-03-2012
Μηνύματα: 173
zografias is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
εκτος απο την χαρα , του να οδηγεις μια ζ3...υπαρχει και η πικρα του να την εχεις και να μην την οδηγεις!
εχουν περασει σχεδον 6 μηνες , απο την στιγμη που κατεθεσα πινακιδες και οντως μου λειπει η ζετα μου!στην αρχη την εβγαζα μια φορα την εβδομαδα, βολτα τριγυρω στην γειτονια...στην πορεια ανα 2 βδομαδες..και τωρα πλεον μια φορα τον μηνα ...και αν!
καθε φορα που γυρναγα και την εκλεινα στο γκαραζ...μαραζωνα ,γνωριζοντας πως θα ξανασυναντηθουμε παλι στα κλεφτα και για κανα 2 τετραγωνα!
καθε φορα που ανοιγα το γκαραζ...την χαζευα κανα δεκαλεπτο , εκανα την δουλεια μου και κατοπιν εκλεινα την πορτα με παραπονο!
πλεον ακομα και σε κλειστο χωρο...την εχω κουκουλωσει...για να μην την βλεπω και στεναχωριεμαι!
ας πουμε οτι την κρυβω...ωστε να μην την σκεφτομαι..! βεβαια οποιος εχει δεθει με αυτο το αμαξι, γνωριζει καλα πως η ζετα ειναι ερωτας...και ειναι αναποφευκτο να την ποθεις και να κανεις σχεδια για το μελλον!
ακομα και τωρα...μαζευω πραγματακια...που μελλοντικα θα την κανουν ακομα καλυτερη και θα μου προσφερουν οδηγικη ευχαριστηση ,αλλα και οπτικη απολαυση!
το σιγουρο ειναι πως αν δεν προκυψει κατι σημαντικο και ειμαστε καλα...η ζετα θα κοσμει για παντα το γκαραζ μου...και καποια στιγμη θα βγει παλι στους δρομους!
οσοι λοιπον ειναι θυματα, της μαγειας της ζετας..ξερουν την αισθηση που μπορει να προσφερει...τις χαρες ..αλλα και καμια φορα την λυπη που μπορει να προκαλεσει...
Μελαγχόλησα! Στο garage είναι κλεισμένη λόγω οικονομικών ε..? Μην αγχώνεσαι, θα έρθουν καλύτερες μέρες για όλους μας...ελπίζω!!!
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 13-06-12, 19:43
Το avatar του χρήστη Nickolas_s2k
Nickolas_s2k Ο χρήστης Nickolas_s2k δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2009
Μηνύματα: 254
Nickolas_s2k is on a distinguished road
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να αγχωνεται γιατι ειναι και σε κρισιμη ηλικια και εχει αφησει και κατι δουλειες στη μεση που με ενδιαφερουν αμεσα..χαχαχαχαχ
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 13-06-12, 20:02
Gregory-36-235 Ο χρήστης Gregory-36-235 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-05-2012
Μηνύματα: 66
Gregory-36-235 is on a distinguished road
Η ευχαρίστηση του καθένα μας με το δικο του αυτοκινητο άσχετα με το αν ειναι z3 z4 m3 m5 εχει να κανει με το ότι ειναι δικο σου!! Πολλοί απο εμάς κάνουμε στην άκρη αλλα ενδιαφέροντα κ διαθέτουμε χρόνο κ χρήμα για να απολαύσουμε μια γρηγορη βολτα στο σχιστο η μια ήρεμη περατζαδα στα στέκια μας!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 13-06-12, 21:18
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zografias Εμφάνιση μηνυμάτων
Μελαγχόλησα! Στο garage είναι κλεισμένη λόγω οικονομικών ε..? Μην αγχώνεσαι, θα έρθουν καλύτερες μέρες για όλους μας...ελπίζω!!!
δεν ειναι καθαρα θεμα οικονομικων , θα μπορουσα να πληρωνα 300 ευρω τα τελη και αλλα τοσα για ασφαλεια ,για κανα εξαμηνο...αλλα κυριως προληψης , με τους αλητες που νομοθετουν ! εχω ακομα 2 οχηματα περασμενα στο ονομα μου...(χωρια 2 αντικες με κατατεθιμενες πινακιδες)...και καποιο θα επρεπε να θυσιαστει ,...στο βωμο του τεκμηριου...
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 14-06-12, 16:07
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
το ατιμο το τεκμηριο
η αληθεια ειναι πως τα ατιμα τα ζ3 ακομα μετρανε στο δρομο
δε λεω για το δικο μου αφου και ξενα που βλεπω τα χαζευω\
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 14-06-12, 16:52
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leonidaskal Εμφάνιση μηνυμάτων
το ατιμο το τεκμηριο
η αληθεια ειναι πως τα ατιμα τα ζ3 ακομα μετρανε στο δρομο
δε λεω για το δικο μου αφου και ξενα που βλεπω τα χαζευω\
αν θες να δεις καποιο στο δρομο...που ακομα μετραει, δες του Νικολα! ενα facelift με εξτρα ..που ειναι αλλουυυυυυ....
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 15-06-12, 10:10
Το avatar του χρήστη Nickolas_s2k
Nickolas_s2k Ο χρήστης Nickolas_s2k δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2009
Μηνύματα: 254
Nickolas_s2k is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
αν θες να δεις καποιο στο δρομο...που ακομα μετραει, δες του Νικολα! ενα facelift με εξτρα ..που ειναι αλλουυυυυυ....
ναι ειναι εξτρα φεισλιφτ..χαχαχαχαχ
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:51.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.