Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 11-07-11, 11:12
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
χαχα ο ασθενης βλεπω να μην επιβιωνει με το κουλοχερο μου
ωραια μολις παω σπιτι το μεσημερι γιατι δουλευω τωρα θα ανεβασω φωτο απο το κενο που εχει να μου πεις.το ιδανικο ειναι για να μην κανω καμια πιπερια μονος μου (εγκο μονο λιωσει τουτου τσερει φτιαξει οχι) να ερχομουνα εγω απο κει (δυο τσιγαρα δρομος ειναι απο μενα) να το φτιαχναμε παρεα.αντε και μετα κερναω καφε!(κουβαρντας και ετσι)
ανεμενε φωτο later!
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 11-07-11, 11:43
teo21 Ο χρήστης teo21 δεν είναι συνδεδεμένος
driftloveR
 
Εγγραφή: 03-10-2010
Μηνύματα: 504
teo21 is on a distinguished road
Χαχα!! Σε καταλαβαίνω... Κι εγω το ίδιο φοβόμουν όταν πήγα να κάνω την τρύπα (καινούριο το τουτου για μένα άλλωστε) και πιάνει ο πατέρας μου το δράπανο και την έκανε εκείνος! Έλα πάρτο του λέω κι άμα την κάνεις τη μ$#@$#@ μου αγοράζεις καινούριο ντουλαπάκι! Σωστός??? :P

Τελικά έυκολο ήταν αλλά δεν αναλαμβάνω την ευθύνη να σου χαλάσω το ντουλαπάκι εγώ! :P

Ανέβασε φωτό όμως μετά να το δω λίγο. Εμένα είχε μεγάλο κενό και δεν έσβηνε καν το φωτάκι μέσα...
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 11-07-11, 12:04
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
καταλαβα ωραιος ο father καθαρισε για παρτη σου.με βλεπω να πηγαινω απεναντι στον φαναρτζη για ποιο σιγουρια.αμα κανει μακακια να το φορτωσω σε αλλον.
στο father.
καλα μην φανταστεις το κ ε ν ο αλλα κανει μπαμ οτι ψιλοκρεμεται.μεχρι και η γυναικα μου το παρατηρησε!εντωμεταξυ επειδη ειμαι σαυρα ψιλοτριζει κιολας σε λακουβες επειδη μαλλον δεν πιανει καλα.το φωτακι δεν εχω παρατηρησει να μενει αναμενο οταν ειναι κλειστο.θα το τσεκαρω και αυτο για σιγουρια το μεσημερι.
στελνω φωτο μετα και ξαναμιλαμε....
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 11-07-11, 12:11
Το avatar του χρήστη Driftakos
Driftakos Ο χρήστης Driftakos δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 22-01-2009
Μηνύματα: 1.233
Driftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of light
το τρίξιμο μπορεί να μην είναι από το ντουλαπάκι. πάνω έχει αεραγωγούς, (κοίτα και στο link που σου είχα στείλει), μέσα στους οποίους έχει βιδούλες. σφίξε τες. (για καλύτερα απότελέσματα σφίξε οτι βίδα βρεις στο ντουλαπάκι, δεν είναι πολλές. 8 αν δεν κάνω λάθος) αν δεν σφίγγουν τότε πίσω από τις βίδες έχει κάτι μεταλλικά πιαστράκια στα οποία σφίγγει η βίδα, και αυτά έχουν φύγει από την θέση τους.
για να σταματήσει θέλει λύσιμο, να τα βάλεις στην θέση τους και δέσιμο πάλι..
__________________
ο Γιατρός μπορεί να θάψει τα λάθη του, ενώ ο αρχιτέκτονας το πολύ πολύ να σου προτείνει να φυτέψεις ένα αναρριχητικό φυτό...

avatar: special thnx to E36rules [driftson]
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 11-07-11, 12:17
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
το πιο ευκολο αυτο!ωραια οποτε σφιγγω ολες τις βιδες απο το Link και ξαναδοκιμαζω μετα με βολτα δοκιμη μπας και γλυτωσουμε το λυσιμο τουλαχιστον....
ευχαριστω driftako!
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 11-07-11, 12:52
Το avatar του χρήστη graphe36
graphe36 Ο χρήστης graphe36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2008
Μηνύματα: 371
graphe36 will become famous soon enoughgraphe36 will become famous soon enough
Το ντουλαπακι κομπλε απο ebay το ειχα αγορασει 60 ευρω με τα μεταφορικα. (το δικο μου ηταν σπασμενο εντελως). Απλα προσοχη καθως εβγαινε σε 2 εκδοσεις. για μοντελα απο 1991 εως 1994 και για μοντελα απο 1994 εως 1999.
__________________
BMW E36 318i
(Ηλεκτρονικός) Εγκαταστάσεις - Μελέτες Hi-Fi, TV, Home Cinema. Professional Audio
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 11-07-11, 15:34
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
ιδου η ροδος.το πηδημα μετα....
ολες οι βιδες στην θεση τους (οι οποιες και σφιχτηκαν ιδιως η τερμα κατω δεξια σχεδον ηταν στον αερα) εκτος απο μια (φωναχτε τον χαρδαβελλα ρε παιδια).αυτη χαμηλα αριστερα με το ερωτηματικο.τις 2 χαμηλες δεν τις βλεπεις πρεπει να ψηλαφισεις με το χερι απο κατω για να τις πιασεις.εγω βρηκα μονο την μια.τεσπα ακουω οπτικα τι λεει?βαζουμε βιδες τελικα?(αν ναι τι μηκος να εχουν?το λινκ λεει κατι για 6μιση.εκατοστα η' ιντσες εννοει?).πως το κοβετε?
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LEO328 : 21-12-11 στις 11:51
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 11-07-11, 15:44
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
και αλλη φωτο.....
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LEO328 : 21-12-11 στις 11:51
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 11-07-11, 20:27
Το avatar του χρήστη joseph
joseph Ο χρήστης joseph δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-08-2007
Μηνύματα: 513
joseph will become famous soon enough
Λοιπον παιδια σημερα εφτιαξα το δικο μου ντουλαπακι, συμφωνα με το λινκ που εβαλε ο spirosg.
Μερικες φωτο οπως ηταν πριν
1 236.jpg

Εδω μπηκαν οι βιδες, προσοχη οχι πιο κοντα στον μεντεσε γιατι ειναι κουφιο απο πισω και δεν πιανουν οι βιδες, οπως βλεπετε τη πατησα, εκανα τρυπες αλλα τζιφος!!

1 238.jpg

Και εδω οταν τελειωσα
1 239.jpg 1 240.jpg 1 241.jpg


Και εδω το πριν και το μετα
ΠΡΙΝ ΜΕΤΑ
1 236.jpg 1 240.jpg 1 241.jpg

Υ.Γ αυριο θα βαφτουν οι βιδες με ενα μαυρο μαρκαδορο και ολα οκ!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη joseph : 11-07-11 στις 20:31
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 11-07-11, 20:49
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
ωραιος ο παιχτης και εγω αυτο θα κανω μεθαυριο να ξεμπερδευω!για δωσε λεπτομερειες.
ποσα εκατοστα δεξια και αριστερα πρεπει να απεχουν οι βιδες απο το μεντεσε και τι βιδες χρησιμοποιησες?(ποσο μακρος ειχαν οι βιδες δηλαδη)?
παιδια αυτο θα σωσει παρα πολλους εντωμεταξυ. τα περισσοτερα ντουλαπακια στα ε36 κρεμανε απο καποια στιγμη και μετα λογω της ζεστης(συστολη-διαστολη).
εγω λεω να γινει υπομνημα να το βλεπουν ολοι!
φιλε joseph περιμενουμε λεπτομερειες.μετρα καλα και πες μας αποστασεις και τι βιδες χρησιμοποησες για να ειμαστε κομπλε μην τρυπαμε και ξανατρυπαμε..
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:51.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.