Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Εκτός Θέματος (Off topic) > Διάφορα Θέματα

Διάφορα Θέματα Εδώ συζητάμε τα πάντα

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 22-12-05, 08:29
alexcsl Ο χρήστης alexcsl δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-08-2004
Μηνύματα: 1.367
alexcsl will become famous soon enough
Thumbs up Διαπιστώσεις "Εφτά"!

Διαπιστώνω ότι ο alexk, ιδρυτής αυτού του thread,
μας έδωσε μία διέξοδο να γράφουμε ότι θέλουμε
χωρίς να επιβαρύνουμε το υπόλοιπο forum με off-topics!

Δώσε δύναμη συνονόματε!
  #2  
Παλιά 22-12-05, 08:33
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Διαπιστώνω οτι Τώρα τελευταία πάσχω από Ναρκισσισμό("Πω πω τι κούκλος που είμαι" και τα συναφή) Επίσης ΄πάσχω και από Ε36ο316iλατρεία("πω πω τί κούκλα που είναι η μπέμπα μου"κλπ κλπ κλπ...) ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ????
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
  #3  
Παλιά 22-12-05, 09:48
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Διαπιστώνω ότι πρέπει να είμαι πολύ βλαμμένο άτομο.

Πρωί-πρωί στην αντιπροσωπεία μου, για να παραγγείλω το Χριστουγεννιάτικο δώρο για το μωρό μου και έχουμε πιάσει την κουβέντα με τον πωλητή, για το ποιο έχει την καλύτερη αεροδυναμική. Κυρίες και κύριοι, R1 by far. Στα 170-180 με πολύ αέρα, ούτε αυτοκίνητο δεν πάει με τόση σταθερότητα. Προσκυνώ αυτό το θείο κατασκεύασμα. Τελικά, οι Ιάπωνες δεν είναι μόνο, κοντοί, σχιστομάτηδες, μικροτσού*beep*τσουνοι και "βαράτε masters" (στο θέμα πολεμικές τέχνες). Κατέχουν την επιστήμη, την τέχνη, την μαγεία για να φτιάχνουν κατασκευές που πλησιάζουν σε "αεροπλάνο" ή διαστημόπλοιο. Πάντως, τα 1000άρια τους έχουν αρκετά κοινά με πύραυλο...

Διαπιστώνω ότι ο κόσμος πήρε όλα τα Lego και δεν βρίσκω να πάρω δώρο στο βαφτιστήρι μου. Πακέτο...

Διαπιστώνω ότι αύριο το μωρό μου θα φοράει Ohlins.
Διαπιστώνω ότι σε κανένα μήνα, θα τα ρίχνει και σε Κ5.
Διαπιστώνω ότι όλα είναι βαρετά πλέον, εκτός από το μωρό μου.
  #4  
Παλιά 22-12-05, 11:14
Το avatar του χρήστη Kostas Christ
Kostas Christ Ο χρήστης Kostas Christ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2005
Μηνύματα: 1.140
Kostas Christ has a spectacular aura aboutKostas Christ has a spectacular aura about
Διαπιστωνω οτι υπαρχουν πολυ βλακες. Ενας συμμαθητης μου μου συγκρινει τα Μ3 με σανι τζι τι αρ 500 αλογα. το θεμα ειναι οτι δεν μπορει να εωοεισει οτι εκει που στραβωνει ο δρομος ειναι πλεον αχρηστο και οτι απο κει και περα αναλαμβανει το Μ3. Αλλα τι να πει κανει απο ανθρωπο που βλεπει αεροτομη ξαπλωστρα και υποκλινεται στην καγκουρια του ιδιοκτητη
__________________
A Rhttp://www.gallery.super3.gr/public_html/yabbfiles/Smilies/bulldog.gifI S
  #5  
Παλιά 22-12-05, 11:22
Το avatar του χρήστη DRIFTER
DRIFTER Ο χρήστης DRIFTER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-05-2004
Μηνύματα: 423
DRIFTER is on a distinguished road
Διαπίστωσα ότι μαθαίνεις καλύτερα drift με πολύ λιωμένα λάστιχα και 75 αλόγατα να έχεις θα είναι σαν να φοράς Μ3 μοτέρ.

Διαπίστωσα πως μόλις ανέβω Αθήνα θα τα κάνω φυτίλια τα λάστιχα έτσι και βρεθούμε όλοι μαζί παρέα για το γαμώτο....

Διαπίστωσα πώς όσο μαθαίνω και κάνω drift με το Ε30 τόσο ποιο πολύ με κερδίζει......

Διαπίστωση....Έχω βάλει για λίγο καιρό αγγελία τη μπουμπού μου για να δώ αν μπορώ να τη πουλήσω να πάρω κανα άλλο και όποτε με έπερναν για να το δούν ένιωθα άσχημα δεν ήθελα λες και θα σκότωνα κάτι....

Αλλη μια διαπίστωση είναι ότι θέλω ο alexk να με πάει βόλτα με το μικρό του μπιμπελό ονόματι R1 E Aλέξη τι λές?
__________________
ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ

ΣΩΤΗΡΗΣ H DRIFTER

Κάθε πλατεία και χαρά κάθε στροφή και τρέλα δώσε κλώτσο να γυρίσει το Ε30 να σβουρίσει ! ! !

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DRIFTER : 22-12-05 στις 11:30
  #6  
Παλιά 22-12-05, 11:45
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DRIFTER
Αλλη μια διαπίστωση είναι ότι θέλω ο alexk να με πάει βόλτα με το μικρό του μπιμπελό ονόματι R1 E Aλέξη τι λές?
Όποτε θέλεις Σωτήρη. Κράνος φέρε...
  #7  
Παλιά 22-12-05, 14:28
alexcsl Ο χρήστης alexcsl δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-08-2004
Μηνύματα: 1.367
alexcsl will become famous soon enough
Πέμπτη 22 Δεκ 2005

Διαπιστώνω πως η σημερινή μέρα ήτανε άκρως επικοδομιτική
για το forum, με μπροστάρη τον άλεξκέι, δώσαμε όλοι δύναμη,
και το επίπεδο συζήτησης εκσφεδονίστηκε κατακόρυφα (προς τα κάτω)!
  #8  
Παλιά 22-12-05, 14:41
Το avatar του χρήστη ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer Ο χρήστης ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-12-2005
Μηνύματα: 588
ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer is on a distinguished road
Διαπίστωση 1η: Σήμερα ήταν η μεγαλύτερη σε διάρκεια νύχτα
Διαπίστωση 2η: Ο Ευαγγελάτος με κατέστρεψε. Δεν αντέχω άλλο. Είπαμε να πει κάποια πράγματα αλλά αυτός δεν έχει αφήσει τίποτα όρθιο. Τα έχει ισωπεδώσει όλα. Μια οι κουραμπιέδες, μια τα φαγητά στα εστιατόρια, μια οι ξηροί καρποί τώρα και ο καφές. δηλαδή ΕΛΕΟΣ. Ας τον σταματήσει κάποιος
Διαπίστωση 3η: Σε ένα μήνα έκανα 4.000 χλμ. Είναι πολλά;
__________________
New pics:http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...o=view&id=1615

---Πουλήθηκε---
  #9  
Παλιά 22-12-05, 14:56
Το avatar του χρήστη TheCondor
TheCondor Ο χρήστης TheCondor δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2005
Μηνύματα: 404
TheCondor is an unknown quantity at this point
Εγω διαπιστωνω οτι τελικα το 320 στις τριτες-τεταρτες ειναι αρκετα γρηγορο και αν κουμπωσει και η πεμπτη η ταχυτητα δεν πεφτει.

Επισης διαπιστωνω οτι στριβει τρελα, και οτι με καλα λαστιχα ( αυτα που εχω εχουν ληξει πριν καμποσα χρονια και ειναι ξεραμενα για τα καλα ) θα στριβει ακομα καλυτερα χωρις να παιζει ο κωλος η να μουριαζει.

Επισης διαπιστωνω οτι τελικα ειμαι μπροστα απο rallye 16v και saxo και αυτο με κανει ιδιαιτερα χαρουμενο αφου καλως η κακως αυτα τα αμαξια εχουν γινει το μετρο συγκρισης.
  #10  
Παλιά 22-12-05, 15:03
Το avatar του χρήστη megistanas
megistanas Ο χρήστης megistanas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-09-2005
Μηνύματα: 242
megistanas is an unknown quantity at this point
Cool Κανει νυστα ή εγω νυσταζω? οεο?

Δ Ι Α Π Ι Σ Τ Ω Σ Α :


1. Οταν καθημερινη ξενυχτας και κοιμασαι στις 6 ειναι πολυ δυσκολο να σηκωθεις και να πας στη δουλεια........(Το cristal το εχετε ακουστα?)

2. Οι πιο ωραίες γυναικες που μπορεις να συναντισεις καθημερινη εξω βρισκονται καθε Τετάρτη στο εν λογω club.....εχει βραδια R&B (ξενερα λιγο) αλλα το θεαμα αποζημιωνει.....

3. Ποτε...μα ποτε...μα ποτε μη βγειτε για πιώμα νυστικοι (το επαιζα ηρωας εχθες)...βαραει...λεμε...βαραει ποοοοοοολυ οεο!!!!

4. Ασχετο: Οσα δε φτανει η αλεπού?...................πηδαει και τα πιάνει!!!!! οεο!!!
__________________
Ώρα καλή σου...
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:09.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.