Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #3711  
Παλιά 21-06-16, 23:11
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ήξερα ότι ήσουν Plymouth.

Την μέρα που παρέλαβα το δικό μου από dover, άφησα φίλο στο Λονδίνο και έφυγα κατευθείαν για Plymouth.

Κάναμε όλο το βράδυ βόλτες με τα 2 Μ3 και μας σταμάτησαν για έλεγχο γιατί τους φάνηκε περίεργο να πηγαίνουν 2 ίδια αυτοκίνητα μαζί.

Επιστροφή στο Hull με 2 γεμίσματα βενζίνη!!!

Οι καλύτερες βόλτες όμως γινόντουσαν Αθήνα με 3 Χ Μ3 Ε30 και πολύ κάψιμο.
Ωραίες εποχές, ευτυχώς προλάβαμε και τις ζήσαμε.
Δημητρη το δικο σου,του Μιχαλη και το τριτο Μ3 Ε30 ποιο ητανε???Του Γεωργιου ητανε το μπλε??

Του Μιχαλη το θυμαμαι να περναει κατω απο το σπιτι μου και να το βλεπω Κηφισσια παρκαρισμενο στα νυχτερινα μαγαζια και δεν εμπαινα μεσα για ποτο,καθομουνα και το χαζευα σαν ρεταλι απεξω και οταν ειχα καει εμπαινα μεσα και εσβηνα τον πονο μου και την διψα για Μ3 Ε30.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3712  
Παλιά 22-06-16, 09:35
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Το άλλο ήταν του κολλητού μου από το σχολείο, μαύρο επίσης με ύφασμα.

Πρώτος ο Μιχάλης πήρε Μ3, μετά εγώ και μετά ο φίλος Αλέξης.

Πολλά βράδια βγαίναμε από τα μαγαζιά και πίναμε τα ποτά στο πάρκινγκ
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #3713  
Παλιά 22-06-16, 10:38
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Το άλλο ήταν του κολλητού μου από το σχολείο, μαύρο επίσης με ύφασμα.

Πρώτος ο Μιχάλης πήρε Μ3, μετά εγώ και μετά ο φίλος Αλέξης.

Πολλά βράδια βγαίναμε από τα μαγαζιά και πίναμε τα ποτά στο πάρκινγκ
Πες μου οτι δεν εχετε καμια φωτο απο τα τρια διπλα διπλα...

Επισης, ποσο κοστιζε μια Μ3 τοτε??

Απάντηση με παράθεση
  #3714  
Παλιά 22-06-16, 10:45
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Δημητρη το δικο σου,του Μιχαλη και το τριτο Μ3 Ε30 ποιο ητανε???Του Γεωργιου ητανε το μπλε??

Του Μιχαλη το θυμαμαι να περναει κατω απο το σπιτι μου και να το βλεπω Κηφισσια παρκαρισμενο στα νυχτερινα μαγαζια και δεν εμπαινα μεσα για ποτο,καθομουνα και το χαζευα σαν ρεταλι απεξω και οταν ειχα καει εμπαινα μεσα και εσβηνα τον πονο μου και την διψα για Μ3 Ε30.
Eγω δεν ειχα παρει Μ3, εγω ειχα παρει το 944 turbo του συγκατοικου μου με βαρεμενο μοτερ. Οποτε οπως ειπα μονο 2 Ε30 Μ3 στο Plymouth. To ενα του Μιχαλη και το δευτερο του Δημητρη απο Θεσσαλονικη το οποιο πουλησε στον συγκατοικο του τον Σπυρο και αγορασε απο τον Μιχαλη ενα Ε34 Μ5 3,8 που μολις ειχε αγορασει. Ο Δημητρης τρελαθηκε με το κτηνος και σουταρε το Μ3 asap.

Το μαυρο κατεληξε καπου στην Αθηνα και μετα εγινε "γνησια μετατροπη".
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #3715  
Παλιά 22-06-16, 10:46
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fanatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Πες μου οτι δεν εχετε καμια φωτο απο τα τρια διπλα διπλα...

Επισης, ποσο κοστιζε μια Μ3 τοτε??

Tα Ε30 Μ3 το 1996 παιζανε απο 8,5 εως 12,5 max GBP. Μιλαω για 2,3
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη TSAF : 22-06-16 στις 10:51
Απάντηση με παράθεση
  #3716  
Παλιά 22-06-16, 10:50
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Tα Ε30 Μ3 το 1996 παιζανε απο 8,5 εως 12,5 max GBP
Kαι για να εχουμε μια αναλογια δηλαδη οσο ενα απλο Ε36?
Απάντηση με παράθεση
  #3717  
Παλιά 22-06-16, 10:58
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Μια μικρή διόρθωση, 3,6 ήταν το Ε34, το οποίο είχε ο mpikounis και αγόρασε ο Μιχάλης (μαζί πήγαμε και το πήραμε από το Λονδίνο) και το πούλησε στον Δημήτρη.

Το Μ3 αυτό Δημήτρη ήταν από Ολλανδία και πουλήθηκε μετά από αγκαλιά με κολόνα, μετά από εκτεταμένη συντήρηση στον Καψαλήδη. Το Μ5 είχε αντίστοιχη κατάληξη, φρενάροντας σε τοίχο!

Στέλιο δυστυχώς έχουμε ελάχιστες φωτογραφίες από τότε.

PS πουτ@ν@ το thread
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #3718  
Παλιά 22-06-16, 11:13
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Μια μικρή διόρθωση, 3,6 ήταν το Ε34, το οποίο είχε ο mpikounis και αγόρασε ο Μιχάλης (μαζί πήγαμε και το πήραμε από το Λονδίνο) και το πούλησε στον Δημήτρη.

Το Μ3 αυτό Δημήτρη ήταν από Ολλανδία και πουλήθηκε μετά από αγκαλιά με κολόνα, μετά από εκτεταμένη συντήρηση στον Καψαλήδη. Το Μ5 είχε αντίστοιχη κατάληξη, φρενάροντας σε τοίχο!

Στέλιο δυστυχώς έχουμε ελάχιστες φωτογραφίες από τότε.

PS πουτ@ν@ το thread
Επιμενω οτι ηταν 3,8 και μαλιστα με αυτο εκανα το τελευταιο ταξιδι οδικος απο Αγγλια Ελλαδα το 2000. Anyway το μαυρο πολυ σωστα ηταν απο Ολλανδια το πουλησε ο Δημητρης αρχικα στον Σπυρο, μετα εβγαλε ενα παλαβο προβλημα με πλεξουδα και ο Σπυρος το πουλησε για ψιχουλα στην κυριολεξια στην Αθηνα. Το αμαξι πουληθηκε για κατι λιγοτερο απο 1,5 δραχμες τοτε και αφου εγινε "γνησιο" αργοτερα βρεθηκε με την κολωνα οπως πολυ σωστα ειπες.

Το Μ5 εσωσε τον Δημητρη απο εναν μαλακα στην επαρχια εξω απο την θεσσαλονικη που ερχοταν απο απεναντι με ενα saxo και βγηκε total loss. Εφυγε με αρκετα χιλιομετρα αλλα οχι σε τοιχο. Οι ζαντες απο το Μ5 κατεληξαν στο Μ3 του ξαδερφου μου που ειχε αγορασει του "καντινιερι"-ΑΚΑ Γιωργος Παντελεακης το πρασινο με εκεινες τις ελεεινες ΟΖ.
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #3719  
Παλιά 22-06-16, 11:56
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of


Δημήτρη δες το μήνυμα του mpikounis και την απάντηση του Δημήτρη λίγο πιο κάτω

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...read.php?t=124
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #3720  
Παλιά 22-06-16, 12:13
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Thanks for the clarification παντα ειχα την εντυπωση πως ηταν 3,8 και 3,6 λοιπον μια χαρα ταξιδι καναμε, ειχε και την ηλεκτρο boge αναρτηση και ενω ηταν φορτωμενο σαν γαιδουρι το αυτοκινητο πραγματικα ΔΕΝ ΜΑΣΑΓΕ!! Αυτη η φωτογραφια ειναι εξω απο το σπιτι του Δημητρη / Μιχαλη στο Hoe
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη TSAF : 22-06-16 στις 12:17
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:59.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.