Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά X > Σειρά X - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 06-07-14, 20:03
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Πείτε που μπορούμε να πάρουμε το Continental σε καλή τιμή.
Γράψτε το δημόσια...δεν πειράζει.
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 08-07-14, 16:37
tacos Ο χρήστης tacos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 260
tacos is an unknown quantity at this point
Περασα σημερα απο το καταστημα ελασ/ων του Κυριαζη,ενας υπαλληλος που ρωτησα μου ειπε οτι το σετ

της continental to χρεωνουν περι τα 250 Ε!! Η BMW ποσο το χρεωνει ξερει καποιος?Εχω βαλει στο Yaris λαστιχα της continental και μου εχουν δωσει ενα χαρτι για δυο χρονια οδικη βοηθεια 365 ημερες το χρονο 24 ωρες το 24ωρο σε περιπτωση βλαβης ελαστικου,να ισχυει και για τα RF? Ισως ειναι μια λυση.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 08-07-14, 21:10
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Οχι ρε παιδια και 250 ευρω! Μου φαινεται πολυ παραλογο! Σιγουρα τοσο;! Καλυτερα να μιλησεις με τον ιδιο τον κο Χρηστο Κυριαζη. Με 250 ευρω βαζεις 4αδα λαστιχα σε μικρο αμαξι! Αν θυμαμαι καλα, γιατι πανε και περιπου 7 χρονια απο τοτε, απ το ιδιο μαγαζι ειχα παρει το ιδιο κιτ της Κοντι. με περιπου 50 ευρω! Αλλιως δειτε και σε κανα μαγαζι με αξεσουαρ αυτοκινητου, αν και η γνωστη μεγαλη αλυσιδα ειναι κι αυτοι λιγο φαρμακία.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 08-07-14, 22:02
tacos Ο χρήστης tacos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 260
tacos is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οχι ρε παιδια και 250 ευρω! Μου φαινεται πολυ παραλογο! Σιγουρα τοσο;! Καλυτερα να μιλησεις με τον ιδιο τον κο Χρηστο Κυριαζη. Με 250 ευρω βαζεις 4αδα λαστιχα σε μικρο αμαξι! Αν θυμαμαι καλα, γιατι πανε και περιπου 7 χρονια απο τοτε, απ το ιδιο μαγαζι ειχα παρει το ιδιο κιτ της Κοντι. με περιπου 50 ευρω! Αλλιως δειτε και σε κανα μαγαζι με αξεσουαρ αυτοκινητου, αν και η γνωστη μεγαλη αλυσιδα ειναι κι αυτοι λιγο φαρμακία.
Ευτυχως ειχα μαζι μου υπογλωσια και γλυτωσα το εμφραγμα.!
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 09-07-14, 10:11
tacos Ο χρήστης tacos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 260
tacos is an unknown quantity at this point
Αγορασα σημερα μια κουκουλα απο γνωστο καταστημα στο Γαλατσι και ειχαν αυτο" COIDO TIRE REPAIR SYSTEM ALL IN ONE DC 12V INFLATOR+TIRES SEALANT" στα 60 Ε.Χωρα προελευσης η γνωστη PRC.-Αξιζει η χαμενα λεφτα ?
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 09-07-14, 10:41
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tacos Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγορασα σημερα μια κουκουλα απο γνωστο καταστημα στο Γαλατσι και ειχαν αυτο" COIDO TIRE REPAIR SYSTEM ALL IN ONE DC 12V INFLATOR+TIRES SEALANT" στα 60 Ε.Χωρα προελευσης η γνωστη PRC.-Αξιζει η χαμενα λεφτα ?
Μια χαρα θα σαι πιστευω, δεν υπαρχει λογος αγχους. Και σιγα η Conti. να μην τα φτιαχνει στη Γερμανια, αντε στην καλυτερη καμμια Πολωνια ή Ουγγαρια. Τα Κινεζικα ειναι παρεξηγημενα, πολλα απο αυτα ειναι πιο αξιοπιστα κι αξιολογα απο αντιστοιχα 'Ευρωπαικα' προιοντα.
Καλοριζικο κι αχρειαστο να ειναι!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 11-07-14, 14:05
Το avatar του χρήστη Makis_
Makis_ Ο χρήστης Makis_ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-10-2010
Μηνύματα: 185
Makis_ will become famous soon enoughMakis_ will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AlexVag Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδη την πατησε η αδερφη μου ξερουμε κανενα καταστημα που το εχει σε καλη τιμη? Ηλεκτρονικο καλυτερα γιατι ειμαι απο Θεσσαλονικη και οχι απο Αθηνα. Ειδικα για γυναικα αξιζει. Ισως το παρω και εγω για να ξεφορτωθω τη ρεζερβα. Μια ερωτηση, το υγρο αυτο μετα δεν κανει χαλια τη ζαντα? Τετοιο υγρο χρησιμοποιω σε tubeless λαστιχα στο ποδηλατο και οποτε θελω να αλλαξω λαστιχο πρεπει να καθαριζω μια ωρα.
Της BMW το κιτ το αγόρασα περιπου 2 χρονια πριν αν θυμαμαι καλα γυρω στα 120 ευρώ.
Φουσκώνει απίστευτα γρήγορα ακόμα και την πίσω ροδα του Χ5.
Καμία σχέση με κάτι μοτεράκια του εμπορίου που στα δύσκολα μόνο φασαρία βγάζουν...
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!
__________________
BIG BOYS/BIG TOYS
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 11-07-14, 18:40
AlexVag Ο χρήστης AlexVag δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-03-2009
Μηνύματα: 394
AlexVag is on a distinguished road
Σημερα αλλαξα λαστιχα στο polo gti της αδερφης μου και επι τη ευκαιρια ρωτησα και για το mobility kit της conti. Μου ειπε οτι μπορει να το φερει και βγαινει περιπου 90 ευρω...αλλα το 250που σου ειπαν απλα δεν παιζει. Θα παρω τηλεφωνο απο Δευτερα να μου πει ακριβως ποσο βγαινει. Επισης μου ειπε οτι παιρνεις κινεζικα με 20 ευρω αλλα δεν αξιζουν.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 11-07-14, 19:35
tacos Ο χρήστης tacos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 260
tacos is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AlexVag Εμφάνιση μηνυμάτων
Σημερα αλλαξα λαστιχα στο polo gti της αδερφης μου και επι τη ευκαιρια ρωτησα και για το mobility kit της conti. Μου ειπε οτι μπορει να το φερει και βγαινει περιπου 90 ευρω...αλλα το 250που σου ειπαν απλα δεν παιζει. Θα παρω τηλεφωνο απο Δευτερα να μου πει ακριβως ποσο βγαινει. Επισης μου ειπε οτι παιρνεις κινεζικα με 20 ευρω αλλα δεν αξιζουν.
Αναμενουμε.-
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 11-07-14, 22:58
Το avatar του χρήστη LefterisK
LefterisK Ο χρήστης LefterisK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 697
LefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura about
παιδια δειτε κ σε ebay. υπαρχουν αρκετα τετοια μοτερακια που ειναι οικονομικα και μαλιστα ενα απο δαυτα ψηφιζεται τοπ προιον απο αγγλικο περιοδικο...κ το συνδυαζεις με ενα σπρευ αφρου κ τελος
__________________
Η BMW οδηγείται σαν να την έχεις μόλις κλέψει...
E90 Montego Blue 320i N46B20
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.