Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 19-09-05, 15:33
Το avatar του χρήστη fransiaho
fransiaho Ο χρήστης fransiaho δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 10-09-2005
Μηνύματα: 5
fransiaho is on a distinguished road
Σενάρια και ατάκες για γέλιο.

Ας γράψουμε όλοι μερικά σενάρια που θα θέλαμε να πραματοποιήσουμε μετά το τέλος μιας επιτυχούς κόντρας και αφού ο ηττημένος φτάνει δίπλα μας καταϊδρωμένος. Ας γράψουμε όμως και ατάκες που έχουμε πεί ή κάνει.

Σενάριο1:Εφικτό μόνο εφόσον και οι δύο έχουν τα παράθυρά τους ανοιχτά: Του πετάς ένα σακουλάκι Lipton στο αμάξο του (κατα προτίμηση λίγο πριν ανάψει πράσινο. Μην είναι κανα ντερέκι και φάμε και ξύλο).

Σενάριο2=Σενάριο1 ΤUNED δηλαδή έχεις φτιάξει ήδη τσαγάκι απο το σπιτάκι σου, το έχεις σε thermo, το σερβίρεις σε κούπα και το πίνεις μπροστά του.

Ατάκα απο ΤΑΧΙ3: Παλι άλλη μία γιατί μάλλον είχες ξεχάσει το χειρόφρενο σηκωμένο?
__________________
There are 10 kinds of peolple. Those who undestand binary and those who don't...
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 19-09-05, 22:29
Το avatar του χρήστη m3power
m3power Ο χρήστης m3power δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-07-2004
Μηνύματα: 402
m3power is on a distinguished road
σε κοντραδικο στεκι,η συζητηση εχει φουντωσει...πεταγεται ενας και μου λεει,θα φερω ενα pundo που θα σε φαει..που θα σε σκισει κλπ κλπ,οποτε του πεταω και εγω την τρελη ατακα........φερτον,πεστου να στηθει,να ξεκινησει,και οταν βαλει 3η,πες του να μου κανει μια "αναπαντητη"για να ξεκινησω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παρεμφερει σκηνικο,απλα η απαντηση ηταν:πες του αν παρει και το τηλεσκοπειο απο το πλανηταριο για να με βλεπει!!!!!!!!

ατακα φιλου:εχει κερδισει την κοντρα,και υπαρχει αψημαχια για την διαφορα!!!!!5 καροτσες να του λεει ο φιλος μου,3 να λεει ο αλλος,με τα πολλα του λεει οφιλος μου:οκ 3 καροτσες ηταν,αλλα ξερεις τι καροτσες;;
τι,απανταει ο αλλος,και πεταει το θεικο!!!!.....απο ΠΟΥΛΜΑΝ!!!!!!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 19-09-05, 23:02
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Aτακα made by Scandalis321

Ο αλλος:"Ρε μεγαλε τι 320 γραφει απο πισω?Μας δουλευεις?" (καπως ετσι τελος παντων)
Scandalis321:"Μεγαλε,το 320 πισω δεν ειναι το μοντελο.......ειναι τα αλογα"
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 19-09-05, 23:10
papajim Ο χρήστης papajim δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-01-2005
Μηνύματα: 697
papajim is on a distinguished road
Εγω βρεθηκα μια φορα σε φαναρι με ΜΒ CLK 200 Compressor,ο οποιος ηρθε διπλα μου και ξερογκαζωνε για να μου τη πει.
Παμε του λεω (εγω με το μαμα 316ι).
Στο πρασινο κι αφου τον αφησα να φυγει γ@μιοντ@ς, του κανα μια ωραια χειρονομια αυνανισμου και εστριψα δεξια στο στενο!!

Υ.Γ...Κλασσικος μ@λ@κ@ς που αμα πετυχει κανα 320,325 κτλ κανει το παγωνι!!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 19-09-05, 23:40
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
To κορυφαιο, που ομολογουμενως δεν μπορω να κανω συχνα, ειναι να πετυχεις τιποτα καρυδοτσουφλα να κανουν κοντρες σε ανοιχτο δρομο....και να τους αναβεις τα φωτα να σου κανουν χωρο να περασεις. TO γελιο!

Αλλο που μου αρεσει να κανω πανω στην Θηβων, επειδη ξερω τα φαναρια απ'εξω και ανακατωτα και ξερω ποιος και που πεφτει σε κοκκινο (αναποφευκτο, ειναι αναποδα ολα), οταν πετυχαινω κανεναν που να χτυπιεται μονος του κανω τερμα δεξια να περασει, συνεχιζω ρελαντι, παω διπλα του και αρχιζω τα 'παλι πρωτος στο φαναρι εφτασες...'. Συνηθως ξεκινανε σκοτωμενοι μες την τσαντιλα, τους πιανει το αλλο φαναρι 100 μετρα πιο κατω, παλι το ιδιο εγω...μεχρι να στριψω/στριψουν τους εχω κανει νουμερα.



Αλλος που ειχα πετυχει παλι στην Θηβων με ενα ασχημοφτιαγμενο 316 (κακη ωρα) καρμπυρατερ (εξατμιση ελευθερας για ΠΟΛΥ θορυβο, χαμαιλεων χρωμα, αεροτομες, αυτοκολλητακια, χαμηλωμα σαυρα, ~245 λαστιχο κτλ) που πηγαινε να το παιξει καποιος και το αμαξι δεν πηγαινε ΒΗΜΑ! Το ειχε διαλυσει οπως το ειχε καταντησει. Πηγαινε αριστερα-δεξια μονος του και εκανε σφηνες σε αμαξια σε ορθανοιχτο δρομο. Εγω μετα απο λιγο πηγαινα απο πισω του 4η ρελαντι 65-70χλμ με 2000 στροφες περιπου και αυτος νομιζε οτι τον κοντραρω κιολας. Πρεπει να ειχε πανω απο 4000 στροφες ολη την ωρα μεσα. Μεχρι και με κοκκινο περασε για να με αφησει, και καταφερε το οτι τον πετυχα στο επομενο φαναρι...μετα το village πετυχαινει ενα φορτηγο στα αριστερα, κανω και εγω δεξια και σκαω την τριτη και περναω και αυτον και το φορτηγο σε δευτερολεπτα. Τον ειδα να κανει δεξια, να γκαζωνει και να μην πηγαινει πουθενα για αρκετη ωρα. Τελικα εκανε αριστερα πισω απο το φορτηγο παλι....
...τι να κανουμε, τα εφε δεν κανουν το αυτοκινητο....μαλλον αν περασουν το οριο το καταστρεφουν απο πανω. Το επομενο αμαξι του θα ειναι ενα smart με διαφημιση της Lipton.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 20-09-05, 08:47
Το avatar του χρήστη aVog
aVog Ο χρήστης aVog δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-05-2004
Μηνύματα: 196
aVog is on a distinguished road
Όταν είχα το 318 καμπριο (Ε 36) ήμουν το πιο αργό αμαξι της περιφέριας. Έτρωγα ξύλο απο ότι υπήρχε ότι μπορείς να φανταστείς ΤΑΞΙ, ΠΑΠΙΑ, ΓΟΥΡΟΥΝΕΣ τα πάντα σου λέω. Τα νέυρα τσατάλια δεν φαντάζεσε. Όταν λοιπον πήρα το Ζ4 στην αρχή άνοιγα με ότι υπήρχε και τσάγιαζα πολύ κόσμο. Είμαι λοιπόν στην Ε.Ο ύψος κηφισιάς και ΄βαζουν κόντρα μπροστά μου 2 Ράλακες και 1 πούντο ΠΟΛΥ ΤΟ ΖΟΡΙ για να ξεχωρίσει καποιος απο τους τρείς χιχιχι σε αυτη την φάση κατεβάζω μια ταχύτητα και πάω και κολάω πίσο τους και αλλάζω λορίδα δεξιά αριστερά για να βρω δρόμο να προσπεράσω, όταν πιο προσπέρασα αναψα τα τεράστια αλαρμ μου και γέλαγα για μέρες!!!!!!!

Όσο για ατάκα θα πω τη μου είπε ενα παλικάρι με ενα S2000 (ΝΙΤΡΟ) όταν μου έριξε καμια εκατοστι καρότσες
"Ρε φίλε ΜΑΜΑ είνια το δικό μου μήπως σε κοροιδέψαν και σου έδωσαν το δυλιτρο"
ΧΑΧΑΧΑ ακόμα κλαίω!!!
__________________
The Sum of all the Senses
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 20-09-05, 20:54
Το avatar του χρήστη fransiaho
fransiaho Ο χρήστης fransiaho δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 10-09-2005
Μηνύματα: 5
fransiaho is on a distinguished road
@aVog
Περιμένω πώς και πώς να έρθει η στιγμή που θα μπορώ και εγώ να γράψω κανα τέτοιο thread.
__________________
There are 10 kinds of peolple. Those who undestand binary and those who don't...
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 20-09-05, 20:55
Το avatar του χρήστη fransiaho
fransiaho Ο χρήστης fransiaho δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 10-09-2005
Μηνύματα: 5
fransiaho is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από papajim
Εγω βρεθηκα μια φορα σε φαναρι με ΜΒ CLK 200 Compressor,ο οποιος ηρθε διπλα μου και ξερογκαζωνε για να μου τη πει.
Παμε του λεω (εγω με το μαμα 316ι).
Στο πρασινο κι αφου τον αφησα να φυγει γ@μιοντ@ς, του κανα μια ωραια χειρονομια αυνανισμου και εστριψα δεξια στο στενο!!

Υ.Γ...Κλασσικος μ@λ@κ@ς που αμα πετυχει κανα 320,325 κτλ κανει το παγωνι!!
Κάτ τέτοιοι τύποι θέλουν ποοολλλέέέέςςςς καρότσες. ι
__________________
There are 10 kinds of peolple. Those who undestand binary and those who don't...
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 26-09-05, 10:37
kalabas Ο χρήστης kalabas δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 19
kalabas is on a distinguished road
exo diavasei se ena forum gia kontra anamesa se ena korola sedan aspro turbi tou 98 kai se civic nitro 96. leei ksekinisan apo to fanaria tin limni bouliagmenis pros varkiza, piasane 200 mexri tin aristeri tin klisti prin to petalo, stripsan leei me 120 stin klisti prin to petalo, kai leei meta tous thn pesan mpatsoi. ekana replay oti imoun ston idio fanari ego me podilato kai dipla mou to amaksi apo to epistrofi sto mellon. anoiksame piasame 230 mexri ti strofi aytos petakse sto melon kai go tsakistika sta braxia, pio ali8ofaneis akougetai h dikia mou kontra. afou ta palikaria lene oti 8eloun....
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 26-09-05, 11:15
Το avatar του χρήστη aVog
aVog Ο χρήστης aVog δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-05-2004
Μηνύματα: 196
aVog is on a distinguished road
Καλά το τι ακούς απο τύπους τέτοιους δεν φαντάζεσε, ένας γνωστός μου προσπαθούσε περίπου για ενα χρόνο να με πίσει οτι κατέβενε πέταλο λιμανάκια με 150χλμ με ενα ΙΒΙΖΑ 1400!!!!!!!!
ΥΜΑΡΤΟΝΝΝΝ
__________________
The Sum of all the Senses
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 04:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.