Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 09-05-10, 20:54
marios152 Ο χρήστης marios152 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 13-12-2009
Μηνύματα: 17
marios152 is on a distinguished road
Μιλήμετρο για Ε30

Καλησπέρα παιδιά...

Κάνω αυτό το πόστ μετά από μεγάλη αγανάκτηση που είχα με το μιλήμετρο του αυτοκινήτου μου Ε30 318i....
Είμαι από Κύπρο και πραγματικά έχω αγανακτήσει με το ψάξιμο να βρώ ένα μιλήμετρο το ίδιο με το δικό μου
επειδή δεν γράφει μίλια και ούτε το κοντέρ δείχνει μίλια... με αποτέλεσμα να μην ξέρω πότε θα πάρω το αυτοκίνητ
ο για service και να μην ξέρω ούτε πόσα τρέχω...

Θα με βοηθούσε πολύ να μου πείτε από πού μπορώ να προμηθευτώ έστω και μεταχειρισμένο ένα μιλήμετρο
επειδή δεν πάει άλλο η κατάσταση...Μέχρι και στο Ebay έψαξα αλλά πάλι δεν βρήκα....

Ευχαριστώ για την υπομονή σας.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 09-05-10, 22:07
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Μπορείς να το παραγγείλεις καινούργιο και γνήσιο βάση του αριθμού πλαισίου σου, αλλά θα κοστίσει ακριβά...

http://www.bmwteileonline.eu/
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 09-05-10, 22:41
marios152 Ο χρήστης marios152 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 13-12-2009
Μηνύματα: 17
marios152 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπορείς να το παραγγείλεις καινούργιο και γνήσιο βάση του αριθμού πλαισίου σου, αλλά θα κοστίσει ακριβά...

http://www.bmwteileonline.eu/
σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου η μόνη μα**κία είναι ότι είναι στα Γερμανικά πανάθεμα με και δεν καταλαβαίνω τίποτα.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 09-05-10, 22:45
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από marios152 Εμφάνιση μηνυμάτων
σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου η μόνη μα**κία είναι ότι είναι στα Γερμανικά πανάθεμα με και δεν καταλαβαίνω τίποτα.
Έχει μεταφραστή, κοίταξε πάνω δεξία. (Translator)

Βρες από το http://bmwfans.info/ βάσει του αριθμού πλαισίου σου (τα 7 τελευταία νούμερα) το ανταλλακτικό που θέλεις και απλώς βάλε το νούμερό του στην αναζήτηση του Γερμανικού site, θα στο βγάλει μαζί με διαθεσιμότητα και τιμή.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:12.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.