Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #191  
Παλιά 30-05-09, 09:26
Το avatar του χρήστη konstantinaM3
konstantinaM3 Ο χρήστης konstantinaM3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-12-2004
Μηνύματα: 193
konstantinaM3 is on a distinguished road
εγω που εχω M ειμαι πολυ ευχαριστημενη μονο που εχει αυτα τα δυο προβληματα που ειπατε παραπανω χαμηλα δεν παει ετσι οπως πρεπει να παει πιθανον λογο VANUS κ το τιμονι οταν το στριβω κανει θορυβο πιθανον να ειναι η ροδελα η η κρεμαγιερα κανεις δεν ξερει ακομα να μου πει τι ακριβως ειναι! αλλα κατα τα αλλα ο κινητηρας M ειναι κορυφη αμα τον προσεχεις οπως πρεπει με τα λαδακια του στην ωρα του τα μπουζακια του το φιλτρακι του ολα αμα το αφησεις στην τυχη του θελεις αλλο μοτερ μετα...!κ οντος τετοιο αμαξι δεν λεει να το περνεις μεταχειρα αλλα τι να κανουμε δεν ειμαστε ολοι πλουσιοι!!!!!!!
__________________
RULEZZZZ:BEWARE OF THE GERMANS' POWER
Απάντηση με παράθεση
  #192  
Παλιά 30-05-09, 13:38
Το avatar του χρήστη Sokin M3
Sokin M3 Ο χρήστης Sokin M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-04-2008
Μηνύματα: 473
Sokin M3 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Αρνητικά για m3 Ε46 που κατέχω το θέμα:
- φρένα, ειδικά στις υψηλές ταχύτητες >200 δεν νιώθεις αρκετά ασφαλής...
- αεροδυναμικός θόρυβος λόγω υψηλού συντελεστή οπισθέλκουσας (0.33), να που η ferrari δικαιώνεται...
- SMG δεν βολεύει πολύ για "παιχνίδια", αν και δίνει ΑΛΛΗ αίσθηση στο αμάξι...πoλύ πιο excotic!
- αίσθηση τιμονιού στις υψηλές ταχύτητες, λιγότερη αδράνεια γύρω από τη θέση της ευθείας θα ήταν επιθυμητή.

Τα παραπάνω μείον που έχω διακρίνει στο μοντέλο θεωρώ ότι μπροστά στην ολική αίσθηση του αυτοκινήτου αποτελούν πτέσματα. Πρόκειται για ένα αυτοκίνητο με μοναδικό χαρακτήρα, πολύ πιο έντονο τόσο σε σχέση με την m3 e92 όσο και με την m5 e60, τα οποία είχα τη χαρά επίσης να οδηγήσω...(την m5 αρκετές φορές λόγω φίλου κατόχου).
συμφωνω απολυτα σε ολα τα παραπανω
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:31.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.