Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 01-04-09, 02:21
cougar power motorsport Ο χρήστης cougar power motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2008
Μηνύματα: 105
cougar power motorsport is an unknown quantity at this point
φίλε εμείς δοκιμάσαμε εδώ ενα κιτ της active στο προσωπικο μου αυτοκίνητο και στο ντέμο της vorsteiner βάλαμε το κιτ της VF μέσω ενός φίλου συνεργάτη και βελτιωτή. Και τα 2 είναι πολύ καλά και σχετικά εύκολα να μπουν επάνω. δεν είναι 8 με 10 ώρες όπως λένε οι εταιρείες αλλά ούτε και κάτι που δεν μπορεί να το κάνει ένας καλός μηχανικός και τίμιος , ή κάποιος που ασχολείται με μετατροπές.
__________________

HKScyprus.com
WORKwheelscyprus.com
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 01-04-09, 12:21
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Πως πάει το "πράμα" με τα κομπρεσσέρ ????? ... έχετε δοκιμάσει με "μαμα" ??? βάλτε κανά βιντεάκι να το δούμε ...
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 02-04-09, 11:09
I_LOVE_M3 Ο χρήστης I_LOVE_M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-12-2007
Μηνύματα: 104
I_LOVE_M3 is on a distinguished road
Ακριβως οπως ειπε ενα παιδι πριν ψαχνω για καλο μηχανικο διοτι δεν ειμαι απο αθηνα και ετσι δεν μπορω να ξερω...θελω να αγορασω 1 κιτ απο εξωτερικο η απο ess η απο vf-engineering και απλα να μου κανει σωστη δουλεια !απλα οταν ανεβω αθηνα θελω να παω σε καποιον συστημενος και οχι να ψαχνομαι !
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 02-04-09, 11:29
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Εγω θα σου ελεγα να παρεις κιτ απο την g power. Eνας φιλος μου εχει βαλει απο την g power στο αυτοκινητο του και εβγαλε απιστευτη δυναμη.
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 02-04-09, 11:58
Το avatar του χρήστη ankor
ankor Ο χρήστης ankor δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-12-2007
Μηνύματα: 203
ankor is on a distinguished road
Επισκεψη Αργοs μερια με m3 46αρι μοντ 03 την προηγουμενη βδομαδα.Ερωτηση για compressor και τα σχετικα.Απαντηση Αλεκου:ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.Θα βγουν μετα ΤΑ προβληματα.....Γεια σαs.

Γνωστοs μου παλι με m3 46αρι κανει το χειρουργειο σε γνωστο μηχανικο-βελτιωτη στην Αθηνα και βαζει επανω εναν τηs asa.Τωρα ριχνει τα μπινελικια....και του εφτασε περιπου 8.500 ευρω.

Προσεχε....μηπωs μπλεξειs...

Aντωνηs.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 02-04-09, 17:19
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ankor Εμφάνιση μηνυμάτων
Επισκεψη Αργοs μερια με m3 46αρι μοντ 03 την προηγουμενη βδομαδα.Ερωτηση για compressor και τα σχετικα.Απαντηση Αλεκου:ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.Θα βγουν μετα ΤΑ προβληματα.....Γεια σαs...
Και που έμαθε από BMW o Kαρράς !!! εδώ οι Αμερικάνοι το δουλέυουν στο 1 μπαρ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ ... με 550 άλογα λέμε ...

τι ???? ... άλλο το Youtube άλλο ο δρόμος ?????

άντε ρε !!! ... δε ξέρετε τίποτα ... βάλτε κομπρεσσέρ λέμε !!!

p.s. Tαψί τελικά σου στέλνουν αυτοί ????
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 02-04-09, 17:25
tacos Ο χρήστης tacos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 260
tacos is an unknown quantity at this point
Το ταψι να ειναι μαγνητισμενο, δεν χανεις ουτε τα ρινισματα.-
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 02-04-09, 17:34
Το avatar του χρήστη bmwlover
bmwlover Ο χρήστης bmwlover δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-07-2006
Μηνύματα: 215
bmwlover is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Και που έμαθε από BMW o Kαρράς !!! εδώ οι Αμερικάνοι το δουλέυουν στο 1 μπαρ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ ... με 550 άλογα λέμε ...

τι ???? ... άλλο το Youtube άλλο ο δρόμος ?????

άντε ρε !!! ... δε ξέρετε τίποτα ... βάλτε κομπρεσσέρ λέμε !!!

p.s. Tαψί τελικά σου στέλνουν αυτοί ????
Φίλε Ευαγγελε μηπως ειμαστε λιγο υπερβολικοι.
Ενταξει δεν λεω οτι οι ελληνες ειναι τσακαλια αλλα, ουτε και οτι δεν υπαρχουν και πολοι αλμπανηδες αλλα τωρα ακομα και καταξιωμενες εταιρειες παμε να τις βγαλουμε αχρηστες.
Τελικα αυτα τα ΒΜW EINAI αχρηστα με το που πας να τα βελτιωσης λιγο η πολυ χαλανε.
Υ.Γ. δεν εχω ουτε τις γνώσεις σου αλλα ουτε και Μ3 και το συζηταω χωρις κανενα ιχνος ειρωνειας και φιλικα γιατι με ενδιαφερει η βελτιωση και οι προοπτικες του αυτοκινητου μου.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 02-04-09, 17:35
Το avatar του χρήστη ankor
ankor Ο χρήστης ankor δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-12-2007
Μηνύματα: 203
ankor is on a distinguished road
Το ταψι ερχεται ωs δωρο με κοκκινη κορδελιτσα και φιογκακι......
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 02-04-09, 17:59
Το avatar του χρήστη driver team
driver team Ο χρήστης driver team δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-12-2007
Μηνύματα: 55
driver team is on a distinguished road
φιλος εισαγωγεας γνωστης εταιρειας βελτιοτηκων προιοντων BMW σε ερωτηση μου για compressor μου ειπε να το ξεχασω γιατι θα παρω στο χερι το μοτερακι εκτως και αν αλλαξω τα παντα απο μπιελες βιδες πιστονια και οτι αλλο χρειαζεται για να ειναι ασφαλεις!!!
και ειναι και το πιο λογικο διοτι ειναι αρκετα πιεσμενο το μοτερ για να το πιεσω τοσο πολυ με κιτ!!η τιμη φισικα εκτοξεβεται παρα πολυ σε φαση που ειναι αρκετα ασυμφορο αλλα αν ειναι να το κανεις και μετα να ψαχνεις μοτερ και ανταλλακτικα ειναι τα τετραπλα λεφτα!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:12.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.