Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 21-12-11, 10:13
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Thumbs up

Του Κωστα ειναι φοβερο το αυτοκινητο. Πλεον ομως ΠΡΕΠΕΙ να το πουλησει γιατι το καινουργιο project που ετοιμαζει V10 E30 M3 needs money $$$$$$
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 21-12-11, 10:24
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Του Κωστα ειναι φοβερο το αυτοκινητο. Πλεον ομως ΠΡΕΠΕΙ να το πουλησει γιατι το καινουργιο project που ετοιμαζει V10 E30 M3 needs money $$$$$$
Γουσταρω!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 21-12-11, 10:32
Το avatar του χρήστη andreas_R
andreas_R Ο χρήστης andreas_R δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 686
andreas_R will become famous soon enough
Παιδια σας ευχαριστω ολους.
Επειδη τα βγαζουμε με κοπο δεν προκειται να παω να παρω γουρουνι στο σακι που λενε και στο χωριο μου
και πιθανοτατα και στα δικα σας χωρια! χαχαχα!!!

Οντως απο τον υπολογιστη απο το καλυτερο μεχρι και το χειροτερο ειναι ολα σε αριστη κατασταση και ατρακαριστα.

Φανοποιο εχω παρα πολυ καλο ο οποιος εχει φτιαξει σοβαρα αυτοκινητα με σοβαρες ζημιες και τελοσπαντων τον εμπιστευομαι.

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1540140/
χθες εριξα μια ματια στο παραπανω αμαξι αλλα ηταν βραδυ και οτι εβλεπα με το φως ενος συνεργειου γκαραζ που το φυλαγαν. Εκ πρωτης οψης δειχνει οτι εχει φτιαχτει απο ανθρωπο μερακλη.
Ουτε μπρος το βαλαμε εριξα μια ματια ενα 10λεπτο. Τα 9900 τα θεωρω αρκετα ομως, εαν ειναι κομπλε το αμαξι στα παντα μπορει και να τα εδινα ομως... Ειναι και δηλωμενο κανονικα.

Αυτο που περιγραφεται το γνησιο που ειναι απο ανακατασκευη κτλ ειναι η καλυτερη περιπτωση
αλλα προς το παρον μπορω μονο να το εχω στο μυαλο μου καθοτι εχω και το audi το οποιο πρεπει να πουληθει.

Εαν καποιος δει καποιο σε καποιο μαγαζι κτλ το οποιο ειτε το ξερει αμεσα ή εμεσα ειτε εκ πρωτης οψης αξιζει να το δεις και δεν του κανει κοπος ας στειλει κανα μυνηματακι.



Αλλιως ταπερ ξανα δε βαριεσαι και μετα ας ειμαστε καλα να παρουμε κανα 46αρι
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 21-12-11, 10:39
kplc16 Ο χρήστης kplc16 δεν είναι συνδεδεμένος
Νίκος ο Όμορφος
 
Εγγραφή: 08-05-2008
Μηνύματα: 979
kplc16 will become famous soon enoughkplc16 will become famous soon enough
@ andreas R:αυτο μου φαινεται ολιγον καλυτερο και ποιο ολοκληρωμενο.
Αν δε το παρεις πες το μαντρα οτι μου αρεσουν οι ζαντες κι ας ειναι μαιμου.
__________________
Θα τουρμπιστω απο το παραθυρο!
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 21-12-11, 10:40
Το avatar του χρήστη andreas_R
andreas_R Ο χρήστης andreas_R δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 686
andreas_R will become famous soon enough
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/200920/

Και αυτο φαινεται προσεγμενο αλλα φιγουραρει περιπου 3 χρονια στις αγγελιες
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 21-12-11, 10:42
kplc16 Ο χρήστης kplc16 δεν είναι συνδεδεμένος
Νίκος ο Όμορφος
 
Εγγραφή: 08-05-2008
Μηνύματα: 979
kplc16 will become famous soon enoughkplc16 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Του Κωστα ειναι φοβερο το αυτοκινητο. Πλεον ομως ΠΡΕΠΕΙ να το πουλησει γιατι το καινουργιο project που ετοιμαζει V10 E30 M3 needs money $$$$$$
αν η μετατροπη ειναι αστερι πες το Κωστα να τη βαλει σε ε46 1600αρι.

Ζητω τα αδηλωτα
__________________
Θα τουρμπιστω απο το παραθυρο!
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 21-12-11, 10:52
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreas_R Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια σας ευχαριστω ολους.
Επειδη τα βγαζουμε με κοπο δεν προκειται να παω να παρω γουρουνι στο σακι που λενε και στο χωριο μου
και πιθανοτατα και στα δικα σας χωρια! χαχαχα!!!

Οντως απο τον υπολογιστη απο το καλυτερο μεχρι και το χειροτερο ειναι ολα σε αριστη κατασταση και ατρακαριστα.

Φανοποιο εχω παρα πολυ καλο ο οποιος εχει φτιαξει σοβαρα αυτοκινητα με σοβαρες ζημιες και τελοσπαντων τον εμπιστευομαι.

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1540140/
χθες εριξα μια ματια στο παραπανω αμαξι αλλα ηταν βραδυ και οτι εβλεπα με το φως ενος συνεργειου γκαραζ που το φυλαγαν. Εκ πρωτης οψης δειχνει οτι εχει φτιαχτει απο ανθρωπο μερακλη.
Ουτε μπρος το βαλαμε εριξα μια ματια ενα 10λεπτο. Τα 9900 τα θεωρω αρκετα ομως, εαν ειναι κομπλε το αμαξι στα παντα μπορει και να τα εδινα ομως... Ειναι και δηλωμενο κανονικα.

Αυτο που περιγραφεται το γνησιο που ειναι απο ανακατασκευη κτλ ειναι η καλυτερη περιπτωση
αλλα προς το παρον μπορω μονο να το εχω στο μυαλο μου καθοτι εχω και το audi το οποιο πρεπει να πουληθει.

Εαν καποιος δει καποιο σε καποιο μαγαζι κτλ το οποιο ειτε το ξερει αμεσα ή εμεσα ειτε εκ πρωτης οψης αξιζει να το δεις και δεν του κανει κοπος ας στειλει κανα μυνηματακι.



Αλλιως ταπερ ξανα δε βαριεσαι και μετα ας ειμαστε καλα να παρουμε κανα 46αρι
Αυτο φαινεται πολυ ωραιο.. Απο τις φωτο τουλαχιστον..
Το εχω δει οταν χαζευω στο car..
Οσον αφορα το θεμα των χλμ.. Πιστευω, οτι ποτε δεν προκειται να βρει κανεις τα πραγματικα χλμ του αυτοκινητου (γενικα μιλαω) ετσι οπως εχει γινει η αγορα.. Μονο αμα ειναι απο δικο σου ατομο ή γνωστος-γνωστου και παει λεγοντας..

Κι εγω πιστευω στη περιπτωση σου η καλυτερη λυση ειναι του γνωστου του TSAF.. (δεν γνωριζω κανενα απο τα παιδια, μη νομιζεις οτι παω να σε πεισω για να παρεις αυτο, απλα ακουγεται η καλυτερη περιπτωση, που αξιζει να δεις).

Σκεφτομαι ωρες ωρες οτι αν εκανα κινηση για Μ, θα προτιμουσα να παρω ενα μεσα απο το φορουμ με οσα χλμ και να ειχε (γιατι ειναι λιγο ψυχολογικο το θεμα των χλμ τελικα) γιατι θα μπορουσα να μαθω περισσοτερα για το ιστορικο του αυτοκινητου, παρα απο μαντρα ή καποιον αλλο ιδιωτη..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 21-12-11, 10:59
Το avatar του χρήστη andreas_R
andreas_R Ο χρήστης andreas_R δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 686
andreas_R will become famous soon enough
Μια επισκεψη σε καποιον που γνωριζει απο M ποσο κατατοπιστικη
μπορει να ειναι σχετικα με την κατασταση κινητηρα-σασμαν-διαφορικου ?
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 21-12-11, 11:14
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Θα σου πουν τα παντα, απλα να πας σε ανθρωπους που κατεχουν και οχι σε δηθεν γνωστες.
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 21-12-11, 12:17
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Για e36 M3 θα σου πρότεινα να ρωτήσεις εδώ ότι αφορά τεχνικά θέματα-επισκευές...

http://www.mitsisbmw.gr/index.php?sid=23
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:04.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.