Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 08-10-07, 17:34
Το avatar του χρήστη Panoz
Panoz Ο χρήστης Panoz δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 13-09-2004
Μηνύματα: 1.321
Panoz will become famous soon enough
Παρακαλείται ο πρωθυπουργός να ορίσει το τελικό κυβερνητικό σχήμα.....
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 08-10-07, 19:52
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Nομίζω ο πρωθυπουργός μετά την αυτοψία ένα βράδυ στο s-άκι του Λούνα Παρκ στη Βάρκιζα, έχει αποφασίσει για τα πρωτοκλασάτα στελέχη του.
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 09-10-07, 09:52
Το avatar του χρήστη Nikos M5
Nikos M5 Ο χρήστης Nikos M5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2006
Μηνύματα: 986
Nikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the rough
Με τη σειρα μου θελω και εγω να ευχαριστησω τον πρωθυπουργο για την εμπιστοσυνη που εδειξε στο προσωπο μου .
Θελω επισης να ευχαριστησω το μανατζερ μου, τους γονεις μου, την οικογενεια μου που με ανεχεται , τον προσωπικο μου γυμναστη , τον διαιτολογο μου (τα αποτελεσματα ειναι εμφανεστατα) .
Θελω να σας διαβεβαιωσω οτι θα υπηρετησω πιστα το ρολο μου ως υπουργος εμπορικης ναυτιλιας , με διαφανεια και ανιδιοτελεια και θα κανω οτι ειναι δυνατον για να φερω εις περας το δυσκολο εργο μου.
Ο δρομος θα ειναι πολυ δυσκολος μιας και παραλαμβανω ενα χαος , ενα διαλυμενο υπουργειο απο τον προκατοχο μου (οδηγος μπροσθοκινητου) και ετσι θεωρω υποχρεωση μου να προβω στις κατοθι ριζικες κινησεις :

1. Καταργουνται αμεσα με υπουργικη αποφαση οι χρεωσεις ναυλων αυτοκινητων και επιβατων ολων των κατοχων BMW και μελων του bmw-motorsport.gr.
Ολοι οι ιδιοκτητες θα μπορουν να μετακινουνται δωρεαν ανα τη χωρα με πλοια της ακτοπλοιας.

2. Η διακινηση απο και προς τις πιστες της Ευρωπης θα γινεται ΕΝΤΕΛΩΣ δωρεαν απο το λιμανι της Πατρας.
Τα μελη του φορουμ διατηρουν το δικαιωμα να πετανε εξω απο το πλοιο οποιονδηποτε επιβατη καθως και το αυτοκινητο του σε περιπτωση που το πλοιο ειναι πληρες κατα την αφιξη μελους του μοτορσπορτ στο λιμανι της Πατρας.
Οσοι δε ταξιδευουν με προορισμο το Ρινγκ, θα ταξιδευουν σε λουξ καμπινα με τζακουζι, θα εχουν στη διαθεση τους προσωπικη μασεζ κατα τη διαρκεια του ταξιδιου ετσι ωστε να ειναι αψογα προετοιμασμενοι και ξεκουραστοι για τη μεταβαση στον αυτοκινητιστικο παραδεισο.
Στην επιστροφη εννοειται οτι θα ισχυει ακριβως το ιδιο προγραμμα για τους εξαντλημενους οδηγους μας.

3. ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΡΗΤΩΣ ΚΑΙ ΑΜΕΤΑΚΛΗΤΩΣ η εισοδος μπροσθοκινητου αυτοκινητου στα πλοια της γραμμης Πατρα - Ιταλια. (δε μπορει να ντροπιαζεται η χωρα απο τους κατοχους αυτων των αστειων οχηματων με την κινηση στους λαθος τροχους).

4.Τους χειμερινους μηνες τα μελη του μοτορσπορτ θα μπορουν να χρησιμοποιουν τα γκαραζ των φερρυ μποουτ στον Πειραια ως πιστες ντριφτ και οι πλοιοκτητες ειναι υποχρεωμενοι να διαμορφωνουν αναλογα τους χωρους αυτους σε συνεργασια με τα υπουργεια μας ΥΠΕΧΩΔΕ και αθλητισμου.

Ευχαριστω
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.