Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 08-01-12, 21:10
Το avatar του χρήστη parouskas
parouskas Ο χρήστης parouskas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-01-2009
Μηνύματα: 276
parouskas is an unknown quantity at this point
παιδια η δικη μ προσωπικη αποψη ειναι να ψαξετε περισσοτερο...ειχα ε36is και το εψαχνα 2 μηνες και...
και τελικα το βρηκα απο παππου στο χαλανδρι πρωτο χερι.ακομα και τιμολογια αγορας τ ειχα..
μν κανετε βιαστηκες κινησεις.μπορει να μν ειναι μεγαλο το ποσο αλλα γιατι να το δωσεις αν με τα ιδια λεφτα ισως και λιγα παραπανω βρεις αμαξι απο χερι...
δεν σ λεω να αποριψεις το οποιοδηποτε αυτοκινητο.αλλα για μενα πρεπει να δεις πανω απο 20+ αυτοκινητα για να πεις οτι εκανες καλη ερευνα αγορας.ενοειτε αυτοκινητα π σ κανει και τιμη και τα παρελκομενα ετσι!!!!ψαξτο κιαλο για μενα...
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 08-01-12, 21:39
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
Κοίτα να δεις, ξέρω ότι μπορεί να βρω πιο σίγουρο, με A/C , 1ο χέρι κλπ. Αλλά δεν πρόκειτε να το δίνει ούτε με σφαίρες 2500€. Τουλάχιστον 4000€ για κάτι καλό. Υπάρχουν άλλοι που δίνουν κάποια σε εξαιρετική κατάσταση κλπ. με τιμές 6000€ κ άνω. Εγώ δεν έχω αυτή τη δυνατότηα. Χώρια που είναι πολύ δύσκολο να βρεις μαμά, χωρίς ζάντες κλπ. Όχι ότι είναι κακό να έχει ζάντες, χαμηλώματα κλπ, αλλά για μένα καλύτερα να μην τα έχει....

Με τα συνεργεία γενικά τί παίζει??? Σου λένε τίποτα ουσίας, το ψάχνουν το αμάξι σωστά ή είναι απλά για τα μάτια του αγοραστή???

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 6ylinder : 08-01-12 στις 21:43
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 08-01-12, 22:19
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 6ylinder Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοίτα να δεις, ξέρω ότι μπορεί να βρω πιο σίγουρο, με A/C , 1ο χέρι κλπ. Αλλά δεν πρόκειτε να το δίνει ούτε με σφαίρες 2500€. Τουλάχιστον 4000€ για κάτι καλό. Υπάρχουν άλλοι που δίνουν κάποια σε εξαιρετική κατάσταση κλπ. με τιμές 6000€ κ άνω. Εγώ δεν έχω αυτή τη δυνατότηα. Χώρια που είναι πολύ δύσκολο να βρεις μαμά, χωρίς ζάντες κλπ. Όχι ότι είναι κακό να έχει ζάντες, χαμηλώματα κλπ, αλλά για μένα καλύτερα να μην τα έχει....

Με τα συνεργεία γενικά τί παίζει??? Σου λένε τίποτα ουσίας, το ψάχνουν το αμάξι σωστά ή είναι απλά για τα μάτια του αγοραστή???
Αυτό που κοιτάς δεν έχει A/C; Αν δεν έχει άστο θα το μετανιώσεις το καλοκαίρι με τα καθίσματα που έχει ….
__________________
Έλεγε , λοιπόν , κλαίων ο Ισοκράτης ......
<<Η Δημοκρατία αυτοκαταστρέφεται , διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητος , διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα , την παρανομία ως ελευθερία , την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία ...>>
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 09-01-12, 01:45
Το avatar του χρήστη giannis_compact
giannis_compact Ο χρήστης giannis_compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2009
Μηνύματα: 819
giannis_compact will become famous soon enough
Κοστος αγορας του αιρ-κοντισιον εχει πλεον γυρω στα 350-500 ευρω!
Αποκλειεται παραπανω!
Οπου ρωτησα για φιλο εκει κυμαινοταν τα χρηματα για ολο το συστημα!
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 09-01-12, 08:08
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
Το Α/C το βάζεις με ~800€ ανταλλακτικά κ εργασία...αν βρεις κ ανταλλακτικά από web έρχεται ακόμα φθηνότερα. Το θέμα μου (όσον αφορά το συγκεκριμένο λόγω χαμηλής τιμής) δεν είναι το A/C.
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 09-01-12, 11:50
Το avatar του χρήστη panos 316T
panos 316T Ο χρήστης panos 316T δεν είναι συνδεδεμένος
Ε36 turbomaniac
 
Εγγραφή: 10-02-2009
Μηνύματα: 667
panos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nice
Φίλε μου με ποιά κριτήρια θέλεις να πάρεις αυτό το αμάξι ;

αν είναι οικονομικό προσανατολίσου σε άλλη μάρκα , νεότερης τεχνολογίας και οικονομικότερης κατανάλωσης.

Αν πάλι σου αρέσει αυτό το μοντέλο και είσαι μερακλής ,να είσαι σίγουρος ότι θα του χώσεις τα διπλάσια αργότερα , κοστούμια Mpack ,λευκά φλασάκια , ζαντολάστιχα , clima , M καθρέπτες και δεν συμμαζεύεται.

το συγκεκριμμένο δημιουργεί πολλά ερωτηματικά με αλλαγή μοτέρ , καντράν , σαλόνια, ακόμα και το ρημάδι το πατάκι που το χει περάσει κάτω από την κονσόλα...

τέσπα ,αυτά από μένα...
__________________
τούρμπο και πράσινα άλογα...
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 09-01-12, 13:02
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
Γενικά θέλω ένα πισωκίνητο, να έχει ικανοποιητικό γκάζι, ωραία εμφάνιση κ γενικά να το γουστάρω σαν αμάξι. Γουστάρω πολύ κ τις BMW, οπότε....καταλήγω σε αυτό. Παλιό, αλλά δεν με ενδιαφέρει αν είναι καλό. Πάντως δεν πρόκειται να μπω σε διαδικασίες (αν αποκτήσω κάποια is) Μ-Pack, λευκά φλασάκια, φρύδια, λεβιεδάκια, χαμήλωμα όσο δεν πάει κλπ...Άντε καμιά ζάντα.

Όσον αφορά τις αλλαγές μοτέρ, καντράν κλπ....π@π@ριές μου ακούγονται όλα. Το πιο λογικό είναι να έχει τον ίδιο κινητήρα από τότε που αγοράστηκε και να έχει όντως κάνει 245000km...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 6ylinder : 09-01-12 στις 13:08
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 09-01-12, 15:07
Το avatar του χρήστη gregE36
gregE36 Ο χρήστης gregE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-11-2008
Μηνύματα: 1.072
gregE36 is on a distinguished road
πηγαινετο εκει στον σιτα που ειπες να το τσεκαρη και θα σου πει αν αξιζει η οχι
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 09-01-12, 15:11
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
Και στον Σφακιανάκη εκεί δίπλα θα το πάω, από το τηλέφωνο τουλάχιστον έδειξε αρκετό ενδιαφέρον.Ελπίζω να βγάλω κάποια....καλή άκρη.
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 09-01-12, 15:28
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
..........Άσχετο...αλλά επειδή αναφέρθηκε ότι τα φλασάκια χωρίς πλαστικό, έβγαιναν στα μετά 9/96' μοντέλα, τουλάχιστον στις αγγελίες 4 στα 5 36άρια που λένε ότι είναι μετά τον 9/96', έχουν φλασάκια με πλαστικό στις φωτό....Μπας και παίζει τίποτα άλλο?? Δεν είμαι γνώστης, αλλά λέω....Δεν θα φανεί με τη μία από την άδεια κυκλοφορίας????
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
318is, αγορα ε36is, ε36is


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:48.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.