Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Αγώνες > Track, Drift και άλλα οδηγικά θέματα!!

Track, Drift και άλλα οδηγικά θέματα!! Εδώ ασχολούμαστε με ότι έχει να κάνει με εμπειρίες, απορίες, συμβουλές για οδήγηση στην πίστα ή στον δρόμο!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 12-06-12, 15:42
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Arrow chief's M3 E46 CSL

Ευχαριστω Λευτερη.
Η αληθεια ειναι οτι το αμαξι μπαινει σε πιστα αρκετες φορες καθε χρόνο.
__________________
http://www.timeattack.com.cy/
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 12-06-12, 15:50
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chief Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστω Λευτερη.
Η αληθεια ειναι οτι το αμαξι μπαινει σε πιστα αρκετες φορες καθε χρόνο.
εχεις την τυχη...να χαιρεσαι στο επαρκο, το ονειρο καθε μπεμβεδακια! στην περιπτωση σου ομως,,, το χαιρεσαι και εκει που ειναι το φυσικο στοιχειο του στοιχειο...την πιστα, πραγμα δυσκολο για τις μερες που διανυουμε και ακομα πιο σημαντικο! να σαι καλα..και να συνεχισεις να υποστηριζεις αυτο που αγαπας..ωστε να βελτιωνεσαι ακομα περισσοτερο...! αν θες ενημερωνε μας... για τους αγωνες που συμμετασχεις με φωτο και νεα...ωστε να μπορουμε να παρακολουθουμε βημα βημα την εξελιξη σου...
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 12-06-12, 16:26
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Ευχαριστω.
Βεβαιως και θα μου αρεσε να ενημερωνω, αν και δεν το κανω γιατι δεν θελω πολλα παιδιά που δεν με ξερουν, να πιστεψουν οτι με ενδιαφέρει ειναι προβαλω το αμαξι και τον ευατό μου επιδεικτικά και ειδικά στις μερες που πολλοι δεν εχουν ενα εισόδημα για να επιβιωσουν.
Τεσπα, σορυ για το οφ τοπικ.
Εχω τον τριτο αγωνα της χρονιας στις αρχες του αλλου μηνα και θα ποσταρω φωτογραφίες.
__________________
http://www.timeattack.com.cy/
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 12-06-12, 16:32
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chief Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστω.
Βεβαιως και θα μου αρεσε να ενημερωνω, αν και δεν το κανω γιατι δεν θελω πολλα παιδιά που δεν με ξερουν, να πιστεψουν οτι με ενδιαφέρει ειναι προβαλω το αμαξι και τον ευατό μου επιδεικτικά και ειδικά στις μερες που πολλοι δεν εχουν ενα εισόδημα για να επιβιωσουν.
Τεσπα, σορυ για το οφ τοπικ.
Εχω τον τριτο αγωνα της χρονιας στις αρχες του αλλου μηνα και θα ποσταρω φωτογραφίες.
καλη τυχη στον αγωνα. Οσο για την ενημερωση...μην το αμελησεις.! μην ασχοληθεις καν..με κομπλεξικους...γραψε απλα για εκεινους που μπορουν να το εκτιμησουν και να χαρουν με την χαρα καποιου αλλου...
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 12-06-12, 17:19
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chief Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστω.
Βεβαιως και θα μου αρεσε να ενημερωνω, αν και δεν το κανω γιατι δεν θελω πολλα παιδιά που δεν με ξερουν, να πιστεψουν οτι με ενδιαφέρει ειναι προβαλω το αμαξι και τον ευατό μου επιδεικτικά και ειδικά στις μερες που πολλοι δεν εχουν ενα εισόδημα για να επιβιωσουν.
Τεσπα, σορυ για το οφ τοπικ.
Εχω τον τριτο αγωνα της χρονιας στις αρχες του αλλου μηνα και θα ποσταρω φωτογραφίες.
Γράφε ότι σου αρέσει να παρουσιάζεις, όσοι είναι να εκτιμήσουν, θα εκτιμήσουν ακόμα και αν δεν απαντήσουν (το έχω κάνει λόγω ελλείψεως χρόνου και μετά το αμέλησα....αλλά ότι το απολαύσαμε είναι γεγονός).
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 13-06-12, 16:20
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chief Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστω.
Βεβαιως και θα μου αρεσε να ενημερωνω, αν και δεν το κανω γιατι δεν θελω πολλα παιδιά που δεν με ξερουν, να πιστεψουν οτι με ενδιαφέρει ειναι προβαλω το αμαξι και τον ευατό μου επιδεικτικά και ειδικά στις μερες που πολλοι δεν εχουν ενα εισόδημα για να επιβιωσουν.
Τεσπα, σορυ για το οφ τοπικ.
Εχω τον τριτο αγωνα της χρονιας στις αρχες του αλλου μηνα και θα ποσταρω φωτογραφίες.
Ασε τώρα ρε επιδειξία.. το παίζεις και μυξιάρικο αγόρι...

Καλά ντρέπεσαι να ενημερώσεις και φοβάσαι τους συμπλεγματικούς??
Εχει τεράστια διαφορά να προβάλεις την αγωνία σου και τη μάχη σου για τον αγώνα,
απο το να προβάλλεις την πάρτη σου..

__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 13-06-12, 18:04
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Talking

Αφου επιτρεπετε η επιδειξη, μια μινι οφ τοπικ ενημερωση τοτε .

Πρωτος βγηκα στα πολιτικα αυτοκινητα και στις 6 διοργανωσεις που εγιναν μεχρι τωρα με αρκετη διαφορά απ τον δευτερο.
Το αμαξι και εγω, εχουμε και το ρεκόρ ταχυτερου γυρου στην πιστα της Αχνας παλι πολύ μακρια απ το δευτερο πολιτικο αμαξι και μπροστα και απο τα περισσοτερα αγωνιστικα.

Τα CSL ειναι πιστόλια !!

Επομενη ενημερωση σε καμια 15αρια μερες.
__________________
http://www.timeattack.com.cy/
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 13-06-12, 18:15
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chief Εμφάνιση μηνυμάτων
Αφου επιτρεπετε η επιδειξη, μια μινι οφ τοπικ ενημερωση τοτε .

Πρωτος βγηκα στα πολιτικα αυτοκινητα και στις 6 διοργανωσεις που εγιναν μεχρι τωρα με αρκετη διαφορά απ τον δευτερο.
Το αμαξι και εγω, εχουμε και το ρεκόρ ταχυτερου γυρου στην πιστα της Αχνας παλι πολύ μακρια απ το δευτερο πολιτικο αμαξι και μπροστα και απο τα περισσοτερα αγωνιστικα.

Τα CSL ειναι πιστόλια !!

Επομενη ενημερωση σε καμια 15αρια μερες.
Ξέρεις τι γίνεται? Από το να γράφει κάποιος πως στρίβει στο Ντράφι, πως κέρδισε κόντρες κλπ, εσύ κάνεις αυτό που είναι το σωστό (σε διοργάνωση με κανόνες) και έχεις αποτέλεσμα επίσημο. Ούτε καυχησιά είναι, ούτε παραμύθι να ντρέπεσαι να το γράψεις.

Αυτό δεν ξεπερνιέται φίλε μου από οποιαδήποτε ιστορία αληθινή ή μη. Ευγε!

Υ.Γ. Εύγε για σένα, όχι για το αυτοκίνητο (καλά, καλό είναι και αυτό ) ...εσύ τα καταφέρνεις με την οδήγηση σου.

Υ.Γ.2. To thread είναι photo your BMW όμως χεχε

__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 13-06-12, 21:52
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chief Εμφάνιση μηνυμάτων
Αφου επιτρεπετε η επιδειξη, μια μινι οφ τοπικ ενημερωση τοτε .

Πρωτος βγηκα στα πολιτικα αυτοκινητα και στις 6 διοργανωσεις που εγιναν μεχρι τωρα με αρκετη διαφορά απ τον δευτερο.
Το αμαξι και εγω, εχουμε και το ρεκόρ ταχυτερου γυρου στην πιστα της Αχνας παλι πολύ μακρια απ το δευτερο πολιτικο αμαξι και μπροστα και απο τα περισσοτερα αγωνιστικα.

Τα CSL ειναι πιστόλια !!

Επομενη ενημερωση σε καμια 15αρια μερες.
σαν δεν ντρεπεσαι...πηρες θαρρος και αρχισες την επιδειξη!!! χαχαααα
Χριστοφορε...ανοιξε , ενα ξεχωριστο θεμα και εμπλουτισε το με φωτογραφιες και αρθρα εφοσον υπαρχουν για τους αγωνες που συμμετασχεις!
εδω διψαμε για αγωνες και καλα οχηματα...και καλο ειναι να παιρνουμε και εμεις ματι , για το τι γινεται στον κοσμο...κυριως απο πρωτο χερι...
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 14-06-12, 00:26
Το avatar του χρήστη ditris
ditris Ο χρήστης ditris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2010
Μηνύματα: 977
ditris is just really niceditris is just really niceditris is just really niceditris is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chief Εμφάνιση μηνυμάτων
Αφου επιτρεπετε η επιδειξη, μια μινι οφ τοπικ ενημερωση τοτε .

Πρωτος βγηκα στα πολιτικα αυτοκινητα και στις 6 διοργανωσεις που εγιναν μεχρι τωρα με αρκετη διαφορά απ τον δευτερο.
Το αμαξι και εγω, εχουμε και το ρεκόρ ταχυτερου γυρου στην πιστα της Αχνας παλι πολύ μακρια απ το δευτερο πολιτικο αμαξι και μπροστα και απο τα περισσοτερα αγωνιστικα.

Τα CSL ειναι πιστόλια !!

.
Χριστόφορε συγχαριτήρια για τα αποτελέσματα.Και εις ανώτερα.Τα csl όντως είναι "καλάσνικοφ" και όχι απλά "πιστόλια"!
Αλλα και εσύ ως οδηγός είσαι πολύ άξιος........
__________________

Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.