Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης > LPG και εναλλακτικά καύσιμα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 27-02-11, 23:02
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lefterishatzi Εμφάνιση μηνυμάτων
Σάκη ένα pm αν μπορείς σε εμένα για να το έχουμε στα υπόψη...
Από ενδείξεις στο ταμπλό για σμάλματα τίποτα?
Από service τί χρειάζεται στν πράξη?
Βενζίνη πλέον περίπου κάθε πόσο χρησιμοποιείς?
Χμμμ, περιμένεις ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ και ΕΓΚΥΡΗ απάντηση από χρήστη ο οποίος έκανε εγγραφή στο φόρουμ στις 27/02 έχει σειρά 1 με υγραέριο έχει κάνει και χ χιλιάδες χλμ;

Και όταν 2 από τα... 2 μυνήματά του είναι ΜΟΝΟ σε αυτό το νήμα;

Δεν ξέρω το παληκάρι, και δεν υπονοοώ κάτι για το άτομό του αλλά είναι πολύ φάση του στυλ << τυχαίο; Δε νομίζω>>
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 28-02-11, 00:58
lefterishatzi Ο χρήστης lefterishatzi δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-08-2009
Μηνύματα: 134
lefterishatzi is on a distinguished road
Nα πω την αλήθεια δεν πρόκειται να το βάλω άμεσα. Απόψεις μαζεύω και θέλω να ακούσω την άποψη από κάποιον που το έχει δοκιμάσει για αρκετά χλμ και όχι κάποιον που ξέρει θεωρητικά, όσο καλά κι αν είναι αυτό, γιατί η θεωρία από την πράξη απέχει πολύ και από ότι καταλαβαίνω λόγω επιφυλακτικότητας κυριως εμεις οι bmwδάκιδες δεν το δοκιμάζουμε. Όλοι ξέρουμε την πολυπλοκότητα των κινητήρων μας και αυτό είναι που με κάνει να έχω κι εγώ πολλούς ενδοιασμούς. π.χ. έχω πολλούς γνωστούς με vag που έχουν κάνει πολλά χλμ απροβλημάτιστα, αλλά φαντάζομαι είναι τελείως διαφορετικός κινητήρας λόγω tsi.
p.s. Περιμένω εντυπώσεις γιάννη.
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 28-02-11, 10:14
x318big Ο χρήστης x318big δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2010
Μηνύματα: 213
x318big is on a distinguished road
το μονο προβλημα στον Ασσο ειναι οτι δεν χωραει πρακτικα ,γιατι δεν εχει χωρο στο πορτμπαγκαζ
κοιταξτε λιγο στο cargr ποσα bmw με γκαζι υπαρχουν...
μεχρι M5
__________________
ειμαι ο 318big επειδη δεν μπορουσα να επανακτησω κωδικο ...ξαναγραφτηκα!
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 28-02-11, 13:41
lefterishatzi Ο χρήστης lefterishatzi δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-08-2009
Μηνύματα: 134
lefterishatzi is on a distinguished road
Πάντως από όσα έχω δεί στο internet και σε συζητήσεις προσωπική άποψη μου είναι ότι θα δουλεύει μια χαρά, αρκεί να μπεί από καλό τεχνικό (πάντα 5ης γενιάς) με εμπειρία. Μόνη μου ένσταση αν θα έχει ο κινητήρας λιγότερη ζωή τελικά και μιλάω π.χ. αντί για 300.000 χλμ να αντέξει για 150.000 χλμ
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 28-02-11, 19:34
sakis2007 Ο χρήστης sakis2007 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 27-02-2011
Μηνύματα: 19
sakis2007 is on a distinguished road
γαι χαρα παιδια αν δεν ειναι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ και ΕΓΚΥΡΗ η δικια μου γνωμη που σας δινω και τηλ πιανου ειναι τοτε!!
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 28-02-11, 19:37
sakis2007 Ο χρήστης sakis2007 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 27-02-2011
Μηνύματα: 19
sakis2007 is on a distinguished road
και επισης εχω και ενα αγροτικο Β1600 με lpg και αυτο εδω και 12χρονια και εχει γραψει 441000χμ χωρις να πειραξω το μοτερ.-

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sakis2007 : 28-02-11 στις 19:42
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 28-02-11, 23:07
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakis2007 Εμφάνιση μηνυμάτων
γαι χαρα παιδια αν δεν ειναι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ και ΕΓΚΥΡΗ η δικια μου γνωμη που σας δινω και τηλ πιανου ειναι τοτε!!
Δεν υπονόησα κάτι για το άτομό σου.

Αλλά σκέψου τώρα να ψάχνεις κάτι σαν τρελός, να σε ακούει κάποιος που περνάει στο δρόμο και να σου λέει το έχω εγώ αυτό που θες πάρε με εδώ.

Και να μην λέει τίποτα άλλο, όπως τεχνικές λεπτομέρειες, πότε και που το έβαλε πόσο κόστισε κτλ κτλ.
Είναι αντικειμενική και έγκυρη η παραπάνω υποτιθέμενη πληροφορία που θα λάμβανες από αυτό τον περαστικό;

Δε νομίζω.

Πες τίποτα για τη διαδικασία του όλου εγχειρήματος, κόστος εταιρεία του κιτ κτλ κτλ.

Δώσε πληροφορίες.


ΥΓ: και καλό θα είναι το κιν ή άλλα προσωπικά στοιχεία καλό είναι να μένουν έτσι, δλδ προσωπικά.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 28-02-11, 23:37
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakis2007 Εμφάνιση μηνυμάτων
γαι χαρα παιδια αν δεν ειναι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ και ΕΓΚΥΡΗ η δικια μου γνωμη που σας δινω και τηλ πιανου ειναι τοτε!!
Εγώ δεν είδα τηλέφωνο πάντως..
Ασχέτως τούτου, επειδή και εγώ έχω δώσει στα κρυφά το δικό μου σε αρκετούς (τουλάχιστο 3) νομίζω οτι δεν ευσταθεί επιχείρημα αντικειμενικής ή έγκυρης γνώμης
απο αυτό..
Το αγροτικό τι μάρκα είναι??
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 28-02-11, 23:40
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ δεν είδα τηλέφωνο πάντως..
Ασχέτως τούτου, επειδή και εγώ έχω δώσει στα κρυφά το δικό μου σε αρκετούς (τουλάχιστο 3) νομίζω οτι δεν ευσταθεί επιχείρημα αντικειμενικής ή έγκυρης γνώμης
απο αυτό..
Το αγροτικό τι μάρκα είναι??
είχε δώσει, αλλά λογικά το διέγραψαν, και καλά έκαναν (προς προστασία δεδομένων)
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 01-03-11, 14:26
sakis2007 Ο χρήστης sakis2007 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 27-02-2011
Μηνύματα: 19
sakis2007 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ δεν είδα τηλέφωνο πάντως..
Ασχέτως τούτου, επειδή και εγώ έχω δώσει στα κρυφά το δικό μου σε αρκετούς (τουλάχιστο 3) νομίζω οτι δεν ευσταθεί επιχείρημα αντικειμενικής ή έγκυρης γνώμης
απο αυτό..
Το αγροτικό τι μάρκα είναι??
MAZDA B1600
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:58.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.