Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 27-02-07, 08:08
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
ΟΚ υπάρχει ένα CSL που σώζει κάπως τα προσχήματα,αλλά όταν βγαίνει π.χ η GT3 RS όλα τα άλλα απλά δεν υπάρχουν.Γιαυτό λοιπόν ας μείνουμε στα αμάξια με συμβατικά λάστιχα και όχι ημισλικ μιας και πιστεύω ότι αυτά είναι ο Νο.1 και κυριότερος λόγος ενός καλού χρόνου εκτός από βάρος,φρένα,στήσιμο κλπ.
Άν πραγματικά πιστεύεις αυτό για τα ημισλίκ και το στήσιμο του αυτοκινήτου, έχεις βαθιά μεσάνυχτα. Με αυτό το σκεπτικό, ένα Μ6 με ημισλίκ πρέπει να τα περάσει όλα μέσα στο ρινγκ.

Θεωρώ ότι συγκρίνουμαι ανόμοια πράγματα. Και ξεκινάμε με το κόστος. Πόσο στοιχίζει μια GT3 RS και πόσο μια Μ3. Χάος.... Μιλάμε για ένα πολύ ειδικό αγωνιστικό αυτοκίνητο (GT3 RS), και ένα σπορ αυτοκίνητο δίχως συμβιβασμούς (Μ3).
Γι'αυτό η αγορά δίνει και τόσες επιλογές. Δηλαδή, εάν δεν σε καλύπτει κάποιο BMW, υπάρχει η Porsche, η Ferrari κτλ κτλ. Αλλιώς, και η Daihatsu θα έκανε χρόνους μέσα στις πίστες.
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 27-02-07, 10:49
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Μισό λεπτό γιατί χάθηκε λίγο η μπάλα
Η απορία μου είναι καθαρά για πίστα που βαζουνε μια 911 vs M3,μια gallardo vs M6 και τα Μ είναι πίσω.
Όσο για το πόσο βαθιά νυχτωμένος είμαι......θα συμφωνήσω.Είμαι πολύ βαθιά.Πίσσα σκοτάδι.
Το Μ6 ακόμα και με ημισλικ,φαντάζομαι πως θα κερδίσει μερικά sec στο ring,αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο λόγω μεγάλου βάρους.Το CSL όμως με νορμάλ λάστιχα,πόσο άραγε θα απέχει απτό 7.50 που έχει κάνει και το 8.22 της "απλής" Μ3????Δώσε μου τα φώτα σου
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 27-02-07, 11:23
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Μισό λεπτό γιατί χάθηκε λίγο η μπάλα
Η απορία μου είναι καθαρά για πίστα που βαζουνε μια 911 vs M3,μια gallardo vs M6 και τα Μ είναι πίσω.
Όσο για το πόσο βαθιά νυχτωμένος είμαι......θα συμφωνήσω.Είμαι πολύ βαθιά.Πίσσα σκοτάδι.
Το Μ6 ακόμα και με ημισλικ,φαντάζομαι πως θα κερδίσει μερικά sec στο ring,αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο λόγω μεγάλου βάρους.Το CSL όμως με νορμάλ λάστιχα,πόσο άραγε θα απέχει απτό 7.50 που έχει κάνει και το 8.22 της "απλής" Μ3????Δώσε μου τα φώτα σου
Πέραν.του.ότι.το.CSL.είναι.ένα.εκπληκτικό.και.ονει ρικό.αυτοκίνητο.που.στοιχοιώνει.τα.όνειρα.μας,είνα ι.γνωστό.οτί.το.7.50.οφείλεται.σε.πολύ.μεγάλο.βαθμ ό.στα.λάστιχα.που.φοράει,πέραν.των.άλλων.αλλαγών.π ου.έχει.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 27-02-07, 11:24
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Το CSL όμως με νορμάλ λάστιχα,πόσο άραγε θα απέχει απτό 7.50 που έχει κάνει και το 8.22 της "απλής" Μ3????Δώσε μου τα φώτα σου
Νομίζω ότι συμφωνούμε ότι το CSL έχει ρυθμιστεί να δουλεύει με τα cup και όχι με λάστιχα δρόμου, οπότε η συζήτηση για το τι χρόνο θα έκανε είναι για να περνάει η ώρα σε κάποια καφετέρια. Επιπλέον, τα cup είναι πολιτικά ημισλίκ και είναι πολύ κάτω σε επιδόσεις από κανονικά-κλασσικά ημισλίκ λάστιχα (δες ότι δεν έχει καν επιλογή γόμμας και περνάει όλα τα ΚΤΕΟ του κόσμου). Τα γνήσια αγωνιστικά ημισλικ δεν είναι DOT-approved με όλα όσα αυτό σημαίνει. Άλλωστε εσύ ανέφερες ότι ο κύριως λόγος για το χρόνο του CSL είναι τα λάστιχα. Έτσι, άν βάλεις cup στο Μ3 λογικά θα πάει τα ίδια με το CSL. Αμ δε...

Όσο για το porsche, το GT3 RS είναι αγωνιστικό όχημα που έχει στηθεί για να κάνει χρόνο στο ring. Ένα λάθος που κάνουμε συχνά (μαζί και εγώ) είναι ότι θα πούμε εύκολα "βάλε στο Μ3 roll cage, φρένα, ανάρτηση, +50 άλογα και θα δούμε μετά". Όλα αυτά είναι καλά, αλλά ξεχνάμε το βασικό παράγοντα "το αμάξωμα". Έτσι όπως και να το κάνουμε, ένα bmw δεν θα γίνει ποτέ ferrari f430 ή 997 GT3 RS, γιατί τα άλλα έχουν άλλο πλαίσιο. Σχεδιάστηκαν για να πάνε έτσι, να έχουν αυτά τα γεωμετρικά χαρακτηριστικά, αυτή τη διάταξη στην ανάρτηση κτλ κτλ.

Έτσι και το Μ6 είναι ένα μεγάλο και βαρύ coupe και το gallardo είναι ένα φαρδύ και χαμηλό πιτσιρίκι. Από σχεδιασμό και μόνο, δεν μπορούν να πάνε τα ίδια. Βέβαια, στο gallardo ούτε στον "πρωτοπόρο" (στον Ορωπό) δεν μπορείς να ανέβεις, ενώ με το Μ6 πας και στο χωριό σου (κάνεις και μούρη ) και φεύγεις τίγκα φορτωμένος με πίττες, πατάτες, κρεμμύδια, ένα αρνάκι από ένα μπάρμπα σου και ένα τενεκέ τυρί.
Το κάθε πράγμα στη ζωή έχει συμβιβασμούς. Μην κυνηγάμε το αδύνατο.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 27-02-07, 11:59
Το avatar του χρήστη NICK_M3
NICK_M3 Ο χρήστης NICK_M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-09-2005
Μηνύματα: 1.221
NICK_M3 will become famous soon enoughNICK_M3 will become famous soon enough
η γνώμη μου είναι οτι η μαμα εταιρεία δεν σκέφτεται τον προσανατολισμό σε κάποιο supercar ακόμα τουλάχιστον

αν ηθελε την τεχνογνωσια και την ιστορια την έχει για να φτιάξει κατι εξωπραγματικο!!!!!!!!

η εταιρεία ειναι πιο all around φιλισοφία και μόνο το γεγονός οτι στο πιστάκι μπαίνουν μαζι τα αυτοκίνητα της με κάποια άλλα τέρατα ειναι μεγάλο θέμα!!!

ειναι αυτοκίνητα που μπορούν σε κάποιον βαθμό να τα συνδυάσουν ολα!!!

ακόμη και το 316 μπορεί να σου προσφέρει κάποιες στιγμές έντονης οδήγησης και μετά να πάς ταξιδάκι χαλαρά με μουσικούλα και να έχεις και ένα πορτ μπαγκάζ τίγκα....

οσο για το csl πιστεύω οτι αυτό είναι ένα πολύ ειδικό όχημα και ακόμη και τα ημισλίκ να μην φόραγε πάλι θα ήταν μπροστά απο το "απλό" Μ3....
για αυτό τον λόγο άλλωστε ήταν και είναι πολύ πιο ακριβό απο το "απλό"

πάντως αυτήν την στιγμή το αμάξι μου δεν θα το άλλαζα με κανένα πολύ απλά γιατί την ίδια στιγμή που θα είμαι ταξιδάκι φορτωμένος θα μπορώ άνετα να οδηγήσω γρήγορα και πάλι να είμαι cool....

γιώργο αν θυμάσαι και απο τον γάμο του άγγελου ήμασταν 3 ατομα μέσα στο αμάξι φορτωμένοι πισω και στα διόδια πάλι είχαμ ανοίξει με το παληκάρι με το Ζ.....
το ίδιο έγινε και στον γυρισμό με τον doctor που πήγαμε απο στροφιλίκια και λοιπά κόλπα....

αυτήν η πολυχρηστικότητα των Μ είναι που με τρελαίνει και με ενθουσιάζει...
είναι κάτι που δεν το έχουν τα άλλα supercars....

ακόμη και το 612 στο πιστακι τραβάει ζόρια και στο cruising δίνει ρέστα....

το Μ3 όμως αποδίδει το ίδιο και εντός και εκτος γηπέδου.....
__________________

Natural Aspirated...
12,7 compression ratio,CSL intake,288/280 cams,head work
much much more...
QSDS
...

Mια ζωή Μ3 που είναι πουταν@ και κυρία...
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 27-02-07, 12:19
Το avatar του χρήστη 745power
745power Ο χρήστης 745power δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 05-05-2006
Μηνύματα: 59
745power is on a distinguished road
Ε, όχι!! Με ποιό σκεπτικό η SLR δεν είναι supercar? Απλά να μιλήσουμε αντικειμενικά η BMW δεν έχει κάτι τέτοιο. Μήπως είναι καιρός η εταιρεία να κοιτάξει κατάματα τον ανταγωνισμό? Δεν αντιλέγω οτι μια M6, M5, M3 CSL δεν είναι κάτι ιδιαίτερο απλά δεν μπορούν να συγκριθούν άμεσα με τις πολεμικές μηχανές των Porsche, Ferrari κτλ.
__________________
There are two kinds of people: Those who like me, and those who can go to Hell
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 27-02-07, 12:31
Το avatar του χρήστη Octane
Octane Ο χρήστης Octane δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Μηνύματα: 933
Octane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura about

Εγω ξερω οτι αυτα που λετε οτι κανει μια Μ3 ή ακομα + μια 316...(λεμε τωρα...) τα κανουν + παρα πολλα αλλα αυτοκινητα,καποια λιγο χειροτερα + καποια λιγο καλυτερα (αναλογα με τον τομεα).
Καποια παραδειγματα ειναι τα παρακατω:
Evo,Sti,Forester 2.5T,RS4,S4, + λεω μονο αυτα γιατι αλλιως θα χασουμε την μπαλα.

Το να ΜΗΝ μπορεις να χαρεις ενα δυνατο αυτοκινητο σε μια διαδρομη πηγαινοντας τεζα + ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ να ΜΗΝ μπορεις να το φορτωσεις με πραγματα απ'το χωριο σου + να κανεις ταξιδακι , το καταφερνουν ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ αυτοκινητα + πιστεψτε με η κατηγορια τους δεν εχει καμια σχεση με κεινη της Μ3...

Βεβαια εχετε (+γω μαζι) ξεφυγει τελειως απ'το θεμα + παλι λετε για την Μ3 που καποιοι εχετε + εξυμνειτε + καποιοι δεν εχετε + ονειρευεστε , + προσπαθειτε να δικαιολογησετε τον ερωτα σας με χαζα επιχειρηματα...

Ερωτευτηκε ποτε κανεις σας ΑΦΟΥ εβαλε σε μια σειρα τις σκεψεις του???
Εγω πιστευω οτι εγινε ΠΡΙΝ!!!
Οι σκεψεις ξεκινανε μετα , οι δικαιολογιες ειναι ανουσιες + ο ερωτας τυφλωνει...
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Octane : 27-02-07 στις 12:40
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 27-02-07, 14:04
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 745power Εμφάνιση μηνυμάτων
Ε, όχι!! Με ποιό σκεπτικό η SLR δεν είναι supercar? Απλά να μιλήσουμε αντικειμενικά η BMW δεν έχει κάτι τέτοιο. Μήπως είναι καιρός η εταιρεία να κοιτάξει κατάματα τον ανταγωνισμό? Δεν αντιλέγω οτι μια M6, M5, M3 CSL δεν είναι κάτι ιδιαίτερο απλά δεν μπορούν να συγκριθούν άμεσα με τις πολεμικές μηχανές των Porsche, Ferrari κτλ.
Η διαφορά όμως με την Porsche και την Ferrari και ειδικότερα με την δεύτερη είναι ότι ανήκουν ή συνεργάζονται στενά με άλλα γκρουπ - ομίλους - εταιρείες και μπορουν (δλδ βγαίνουν οικονομικά) ώστε να βγάζουν τόσο "ειδικά"(με την καλή έννοια του όρου) και σε τόσα λίγα κομμάτια, αυτοκίνητα.

Η BMW εστιάζει σε ένα πιο all around point of view και καλά κάνει, γιατί ένα αμάξι δε το παίρνεις και στήνεις αντίσκηνο στην πίστα (εκτός αν είσαι ο Action Man!) αλλά θα χρειαστεί να κάνεις και άλλα πράματα με αυτό.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 27-02-07, 14:51
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Μισό λεπτό γιατί χάθηκε λίγο η μπάλα
Η απορία μου είναι καθαρά για πίστα που βαζουνε μια 911 vs M3,μια gallardo vs M6 και τα Μ είναι πίσω.
.....
M3 (2001) vs 911 (2002) EDIT EIXE ΓΡΑΦΕΙ ΑΝΑΠΟΔΑ
Nuerburgring 8.22 min 8.17 min
Hockenheim 1.17,6 min 1.17,1 min

M3 (2001)911 vs 4wd (2001) EDIT EIXE ΓΡΑΦΕΙ ΑΝΑΠΟΔΑ (φαίνεται από το κοινό νούμερο 8.22 για το Μ3)
Nuerburgring 8.22 min 8.23 min
Hockenheim 1.17,6 min 1.16,6 min

Λάβε υπόψιν σου και τον κόφτη τελικής

911 (2002) vs M3 (2001)
Nuerburgring
Klostertal 1 160 Km/h (0,85g) 159 Km/h (0,85g)
Klostertal 2 84 Km/h (0,9g) 81 Km/h (0,9g)
Pflanzgarten 174 Km/h (0,9g) 183 Km/h (0,9g)
Galgenkopf 135 Km/h (1g) 130 Km/h (1g)
Doettinger Hoehe 245 Km/h 254 Km/h

Όπως βλέπεις τη μεγάλη διαφορά την κάνει το 911 στην ευθεία (9 km/h) λόγω μη κόφτη....αλλά γενικά ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΕΙ ΤΟ 5 ΘΕΣΙΟ ΚΟΥΠΕ ... ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ 2ΘΕΣΙΟ ΣΠΟΡ...

Τώρα

Μ3CSL(2003) vs GALLARDO (2003)

Nuerburgring 7.50 min 7.52 min
Hockenheim 1.13,5 min 1.11,8 min

Nuerburgring
Klostertal 1 167 Km/h (1,2g) 158 Km/h (1,05g)
Klostertal 2 90 Km/h (1,2g) 87 Km/h (1,1g)
Pflanzgarten 190 Km/h (0g) 180 Km/h (0g)
Galgenkopf 138 Km/h (1g) 136 Km/h (1,15g)
Doettinger Hoehe 255 Km/h 283 Km/h

Σκέψου το csl XΩΡΙΣ κόφτη τελικής ....

Xρόνοι SLR ...

Round Time Nuerburgring 7.52 min
Round Time Hockenheim 1.13,5 min

Και ένα από τα πολλά "top ten " στο ring

Nuerburgring "Nordschleife"

Car [min]

1. Porsche Carrera GT 7.40
2. TechArt GT street 7.43
3. Pagani Zonda S 7.44
4. Porsche GT2 (996) 7.46
5. Porsche GT3 RS 7.47
6. Porsche 911 GT3 Cup 7.49
7. BMW M GmbH M3 CSL 7.50
Lamborghini Murciélago 7.50
8. Lamborghini Gallardo 7.52
Mercedes SLR McLaren 7.52

Ποιό ΜΗ ΕΙΔΙΚΟ αμάξι είναι μέσα ??? κανένα ...


Δεν ισχυρίζομαι ότι τα Μ είναι SUPER - DREAM - CARS απλά ΔΕΝ καταλαβαίνω την επιμονή σου ρε Γιώργο ότι σώνει και καλά οι "ΑΛΛΟΙ" είναι τόσο γρήγοροι....
Οκ το GT3 RS στην πίστα σπέρνει , το 997 turbo στη Βούτα είναι άπαικτο ... αλλά και τα Μ μιά χαρά τα πάνε απέναντι στον ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ τους ανταγωνισμό...
Δηλαδή αν κατέβει ένα WRC με tarmac setup και ρίξει 2 μήνες στη carrera gt ... τι νόημα έχει ....

P.S. Mε ενοχλεί η θεωρία που κάθε φορά διαλέγουμε ότι μας συμφέρει ... το Μ3 είναι πιό γρήγορο στο ring από το evo9 ... εκεί όμως χρησιμοποιούμε το επιγχέιρημα ... ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΒΟ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΜΙΣΑ ΛΕΦΤΑ ... Όταν όμως συγκρίνουμε το Μ3 με το carrera S ... THN TIMH THN "ΞΕΧΝΑΜΕ"....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EVANGELOS : 01-03-07 στις 11:05
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 27-02-07, 15:11
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Η Μ3 είναι μπορώ να πω σε τιμή "ευκαιρίας" για αυτά που προσφέρει.....μπορεί να έχω χεστεί με τα μοτέρ που σπάνε.....μπορεί να εκείνο..... μπορεί το άλλο αλλά εμείς και κάμποσες χιλάδες νοματέοι το θέλουν τρελά το όχημα γιατί είναι overall...
Mερικές φορές οι χρόνοι πίστας χαλάνε όλη την μαγεία,και ίσως δεν θα έπρεπε να δίνουμε πολύ σημασία...
Τρανό παράδειγμα το RS4.....πολύ καλό χρόνο στο "ring" αλλά η petrolheads το κοιτάνε με μισό μάτι....μπροστόβαρο κτλ...
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:43.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.