Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Εκτός Θέματος (Off topic) > Διάφορα Θέματα

Διάφορα Θέματα Εδώ συζητάμε τα πάντα

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 23-12-05, 18:16
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Action Man
Διαπιστωσα οτι τελικα ειναι καλυτερα να αφηνουμε ενα thread με πολλα post,παρα να το κλειδωνουμε και να ξαναρχιζουμε απο την αρχη!
Διαπιστωσα πως αυτη τη διαπιστωση ηθελα να τη γραψω απο καιρο αλλα ολο το ξεχνουσα.
Συμφωνω φιλε αξιον μαν.
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
  #22  
Παλιά 24-12-05, 01:04
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Talking

Διαπιστωσα οτι o geo και ο manos εχουν ιδιο αριθμο posts(1834)......η μεγαλη κοντρα μολις ξεκινησε........
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg POST.JPG (72,7 KB, 18 εμφανίσεις)
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
  #23  
Παλιά 24-12-05, 02:48
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Exclamation

Διαπίστωσα ότι

- Όταν καεί η μικρή λάμπα από τα εμπρός φώτα στο Ε46 compact, ανάβει σε μικρή ένταση το αντίστοιχο φλας (καλό ε???).
- Έχω καλούς φίλους... Δεν υπάρχουν λέξεις. Ένα μεγάλο ευχαριστώ, ξέρει αυτός στον οποίο απευθύνεται...
- Οι εξατμίσεις είναι εδώ και είναι μουνά*beep*ρες!!! Πωπωπω, πολύ τιτάνιο ρε παιδί μου!!! 3.6 κιλάκια τιτάνιο. Από την άλλη εβδομάδα, με βλέπω για πολλές κλήσεις...
- Τι χρυσός και πλατίνα, τιτάνιο είναι όλα τα ευρώ.
  #24  
Παλιά 24-12-05, 12:42
Το avatar του χρήστη Fad3In
Fad3In Ο χρήστης Fad3In δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 28-10-2004
Μηνύματα: 720
Fad3In is an unknown quantity at this point
Cool

Παράθεση:
...on an Acura it was observed that horsepower dropped by ten when it went from 16" wheels to 18" wheels.
Eτσι,απλα διαπιστωνω οτι καλυτερος τροπος να χασεις γρηγορα και με σιγουρια αλογα ειναι να βαλεις τεραστιες ζαντες!
Ν.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fad3In : 24-12-05 στις 12:46
  #25  
Παλιά 24-12-05, 23:50
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Thumbs down

Σήμερα διαπίστωσα ότι ακόμη μια φορά ένας φίλος με πρόδωσε με τον χειρότερο τρόπο. Κρίμα, και 5 χρόνια τώρα νόμιζα ότι ήταν φίλος, αλλά όχι, ήταν όλα μια υποκρισία. Έτσι είναι, βοηθάς κάποιον μια ζωή και από τη ζήλεια του, θέλει να σου κάνει κακό.

Έκανα λάθος τελικά. Βέβαια, όλα εδώ πληρώνονται. Θα τα βρει μπροστά του...
  #26  
Παλιά 25-12-05, 20:28
Το avatar του χρήστη Fad3In
Fad3In Ο χρήστης Fad3In δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 28-10-2004
Μηνύματα: 720
Fad3In is an unknown quantity at this point
Unhappy

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexk
Σήμερα διαπίστωσα ότι ακόμη μια φορά ένας φίλος με πρόδωσε με τον χειρότερο τρόπο. Κρίμα, και 5 χρόνια τώρα νόμιζα ότι ήταν φίλος, αλλά όχι, ήταν όλα μια υποκρισία. Έτσι είναι, βοηθάς κάποιον μια ζωή και από τη ζήλεια του, θέλει να σου κάνει κακό.

Έκανα λάθος τελικά. Βέβαια, όλα εδώ πληρώνονται. Θα τα βρει μπροστά του...
Να σουν ο μονος...ειναι πικρη διαπιστωση,αλλα συμβαινουν τετοια...
Δεν πειραζει,ανασυγκροτησου και προχωρα Αλεξη...
Ν.
  #27  
Παλιά 25-12-05, 20:32
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexk
Σήμερα διαπίστωσα ότι ακόμη μια φορά ένας φίλος με πρόδωσε με τον χειρότερο τρόπο. Κρίμα, και 5 χρόνια τώρα νόμιζα ότι ήταν φίλος, αλλά όχι, ήταν όλα μια υποκρισία. Έτσι είναι, βοηθάς κάποιον μια ζωή και από τη ζήλεια του, θέλει να σου κάνει κακό.

Έκανα λάθος τελικά. Βέβαια, όλα εδώ πληρώνονται. Θα τα βρει μπροστά του...
Α καλως μας ηρθες στο club...οχι των bmw, το αλλο. Μην στεναχωριεσε ομως, δεν αξιζει.


Mολις διαπιστωσα οτι πρεπει να μαθεις το μυστικο της ευτυχιας και της επιτυχιας, που μου πηρε λιγο καιρο να μου το μαθει ο πατερας μου αλλα το εμαθα και εγω...το οποιο διαπιστωνω οσο μεγαλωνω οτι ειναι πολυ χρησιμο και αλαθητο!


Το μυστικο της ευτυχιας ειναι να λες μερικες φορες στα @@ μου, και να το εννοεις!!
Το μυστικο της επιτυχιας ειναι να ξερεις ποτε να μην το λες...

Χρονια πολλα.
  #28  
Παλιά 26-12-05, 10:50
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Διαπιστωνω....ποσο υπεροπτης και ψωνιο ηταν ο συναδελφος με την Ζ4 2.2 τα ξημερωματα σε γνωστο φαναρι........
Δεν πειραζει ομως..........δεν τον χαλασε η πισω πινακιδα της compact....
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
  #29  
Παλιά 26-12-05, 11:18
Το avatar του χρήστη manosbmw318ie30
manosbmw318ie30 Ο χρήστης manosbmw318ie30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-10-2004
Μηνύματα: 482
manosbmw318ie30 is on a distinguished road
Διαπίστωσα ότι η έκφραση "Η μέρα με τη νύχτα", μόλις και μετα βίας μπορεί να περιγράψει τη διαφορά πυρακτώσεως-αλογόνου και ΧΕΝΟΝ! Όσοι με αλογόνου νομίζουν ότι έχουν φώτα πλανόνται πλάνη οικτράν! Εγώ χτες ανήμερα Χριστούγεννα, έκανα Πάσχα, αφού είδα και έλαβα το φώς!
__________________
Έξυπνα αυτοκίνητα για χαζούς ανθρώπους
  #30  
Παλιά 26-12-05, 12:13
Το avatar του χρήστη megistanas
megistanas Ο χρήστης megistanas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-09-2005
Μηνύματα: 242
megistanas is an unknown quantity at this point
Cool ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΞΑΝΑ !!!!!!

Αδέρφια θα κανω μια εξαιρεση και θα γραψω τη δεν εχω διαπιστωσει ακομα (λιγα ειναι αλλα καλα):

1. Πως γινεται να εχω κοιμηθει 12 ωρες απο την Παρασκευη και να συνεχιζω ακομα? οεο?

2. Πως γινεται να εχω ξεσκισει το FICTION στα υποβρυχια και στα μπουκάλια και να μη πευτω ακόμα (ξερει ο ΤαΤοΣ)? οεο?

3. Ποσα αλογα να εχει το 316 μου? οεο?

4. Ποσα κιλα θα παρω στις γιορτες? οεο?

Και μια διαπίστωση ετσι για το καλο:

1. Μερικοι πατεραδες ειναι πιο καγκουρες απο τους γιους τους! Ο δικος μου πηρε το αμαξι μου (316ι του 97 με ΦΠΕ και 17αρες) και προσπαθουσε να πεταξει κωλο σε οδοστρωμα γυαλοχαρτο (εξοδος απο ψυχικο σε κηφισιας), μου το ελιωσε και μου λεει στο τελος: "ρε συ αυτο ειναι χωμα" (λες και δε το ηξερα) αλλα ετσι για να μου μαμησει τη ψυχολογια και να λεει οτι εκανε κι αυτος μια διαπιστωση....ξυλο που θελουνε αυτοι .......ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ: ΘΕΛΩ Μ3 ΕΠΕΙΓΩΝΤΟΣ !!!!!
__________________
Ώρα καλή σου...
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 04:58.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.