Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 31-01-06, 09:19
Το avatar του χρήστη E36M3ZF
E36M3ZF Ο χρήστης E36M3ZF δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-07-2005
Μηνύματα: 471
E36M3ZF is on a distinguished road
" Καλλιστεία " του κλάμπ.

Μιας και είμαστε στο " Διάφορα θέματα ( και ειδικά OFF - TOPIC ) " και μετά απο ώριμη σκέψη και συζήτηση και με άλλα μέλη του κλάμπ που επιθυμούν κάτι ανάλογο έχω να προτείνω τα παρακάτω πράγματα και πράξεις που καλό θα είναι να μην τις επειχηρήσετε μόνοι στο σπίτι αλλά να παρευρεθείτε όλοι στην εκδήλωση που θα κανονιστεί ώστε να εκλεγεί ο " MISTER CLUB STAR " του κλάμπ μας. Και γίνομαι πιο συγκεκριμένος.....Προτείνω να δηλώσουν συμμετοχή για να κανονίσω , με όλες τις λεπτομέρειες που αρμόζουν και χρειάζονται , ώστε να γίνουν τα " ΚΑΛΛΙΣΤΕΙΑ 2006 "....καλλιστεία που θα αναδείξουν τον " MISTER CLUB MAN " του κλάμπ. Μπορώ ( πιστευω ) να κανονίσω μαγαζί που θα γίνει η τελετή επιλογής και στέψης και ότι άλλο χρειάζετε αρκεί να υπάρξει συμμετοχή και απο άλλους τρελλούς εδω μέσα. Να ΤΟΝΙΣΩ σε αυτό το σημείο πως ότι γίνει θα είναι για την προσωπική μας ευχαρίστηση και διασκέδαση και ο τίτλος θα είναι κάτι που θα αναγνωριστεί απο τους συμμετέχοντες και παρόντες στην εκδήλωση ΜΟΝΟ και καμμία έξτρα αρμοδιότητα ή προτέρημα δεν θα έχει στο κλάμπ. ΤΟΝΙΖΩ επίσης πως όλοι που έχον την ψυχασθένια και το χιούμορ να κάνουν κάτι τέτοιο είναι ευπροσδεκτοι στην προσπαθεια μας να γελάσουμε και να περάσουμε καλά. Εγώ και ο Dark Angel είμαστε ήδη ψημένοι ώστε να εκθέσουμε τα πολλά τ.μ κορμιού που διαθέτουμε σε κοινή θέα ενόπιών σας ....μαζί και ο μέγιστος Megistanas και σίγουρα πολλοί με χιούμορ και γκογκόβια θα ακολουθήσουν την προσπαθεια μας αυτή.
Παρακαλώ λοιπόν επειδή πέραν όσων επιθυμούν να διαγωνιστούν για έναν απο τους ....4 - 5 τίτλους ( τόσους δεν δίνουν και στα κανονικά καλλιστεία ? ) που θα δωθούν, θα χρειαστούμε και κριτική επιτροπή αλλά και κοινό, παρακαλώ να δηλώνετε συμμετοχή σε αυτο το thread αλλά και τις προτάσεις σας ώστε να διοργανωθεί μια κορυφαία για όλους μας βραδυά. Πριμένουμε λοιπόν τις συμμετοχές σας και τις προτασεις σας καθως και χείρα βοηθείας σε θέματα που μπορει ο καθένας να βοηθήσει π.χ αν υπάρχει μαγαζί που μπορεί να φιλοξενήσει την εκδηλωση αυτή, δώρα για τους διαγωνιζόμενους καιο οτιδήποτε αλλο μπορειτε να προτείνετε... καλοδεχούμενο. Δώστε δύναμη να γελάσουμε.

Τάδε έφη
Κώστας
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 31-01-06, 09:34
Το avatar του χρήστη Dark_Niaou
Dark_Niaou Ο χρήστης Dark_Niaou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-07-2004
Μηνύματα: 3.515
Dark_Niaou has a spectacular aura aboutDark_Niaou has a spectacular aura about
Μέσααααα

Θα βάψω τα μαλλιά μου, θα ξυρίσω τα πόδια μου, θα βάλω και τα καλά μου και θα είμαι και εγώ εκεί!!!!!!
__________________


E46 330ci cabrio

Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 31-01-06, 11:20
Το avatar του χρήστη apostolos_m3
apostolos_m3 Ο χρήστης apostolos_m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-09-2005
Μηνύματα: 465
apostolos_m3 is on a distinguished road
Μεσα και εγω τρελα κορμια του Bmw Motorsport Club αλλα το θεμα ειναι το εξης.

Που θα γινουν ολες αυτες οι ευτραπελες αποκαλυψεις τ.μ των κορμιων?
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 31-01-06, 12:26
Το avatar του χρήστη melodic
melodic Ο χρήστης melodic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-11-2004
Μηνύματα: 630
melodic is on a distinguished road
Μεσααααα λεω με τρελααααα
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 31-01-06, 14:59
Το avatar του χρήστη megistanas
megistanas Ο χρήστης megistanas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-09-2005
Μηνύματα: 242
megistanas is an unknown quantity at this point
Κα(κ)λιστεια ακουω? ε?

Λοιπον...ηδη υπαρχει ενα παρανοϊκο βιντεο που η αφεντομουτσουναρα μου, ο senna και αλλα εκτος βεβαια κλαμπ ατομα ψυχασθενη εκθειαζουν τα καλη τους μεσ'το χειμωνα σε πισινα κλπ...

Μετα βεβαια απο αυτη την εμπειρια θα ηταν κριμα να ειμαι απων...

Μεσα κι εγω με τρελλααααα...

Υποσχομαι συτο το βιντεακι να το προβαλω καποια στιγμη και στους υπολοιπους...

...Ευχομαι...αγαπη, παγκοσμια ειρηνη, αδελφοσυνη των λαων...μπλα μπλα μπλα..........................ουπς...παρασυρθηκα.. .
__________________
Ώρα καλή σου...
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 31-01-06, 18:10
Το avatar του χρήστη E36M3ZF
E36M3ZF Ο χρήστης E36M3ZF δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-07-2005
Μηνύματα: 471
E36M3ZF is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από vasilis-E36
Ωπα! αν ειναι για καλλιστεια να ερθω! και οποιος θελει τον παω και μια κοντρα στη ζυγαρια! 115kg με πληρη εξοπλισμο εγω!

115....χαχαχαχαχα....εισαι μικρός αγόρι μου....πολυ μικρος....ειμαι σε υψος 1,96 και κανονικα για τα κιλα μου θα επρεπε να ειμαι 3,70...το λιγότερο....Οπότε εδω μιλας για πολλά τ.μ κορμαρας.......
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 31-01-06, 18:31
Το avatar του χρήστη vasilis-E36
vasilis-E36 Ο χρήστης vasilis-E36 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-09-2004
Μηνύματα: 334
vasilis-E36 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36M3ZF
115....χαχαχαχαχα....εισαι μικρός αγόρι μου....πολυ μικρος....ειμαι σε υψος 1,96 και κανονικα για τα κιλα μου θα επρεπε να ειμαι 3,70...το λιγότερο....Οπότε εδω μιλας για πολλά τ.μ κορμαρας.......
Λοιπον για να μη αδικηθει κανενα απο τα τ.μ. μου που τα εχτισα με πολυ κοπο...ανοιγω στα πιρουνια με σπονσορα τη Dominospizza...να με δεις να κατεβαζω οικογενειακη και σκορδωψωμα θα με φοβηθει το ματι σου!!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 31-01-06, 18:33
Το avatar του χρήστη E36M3ZF
E36M3ZF Ο χρήστης E36M3ZF δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-07-2005
Μηνύματα: 471
E36M3ZF is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από vasilis-E36
Λοιπον για να μη αδικηθει κανενα απο τα τ.μ. μου που τα εχτισα με πολυ κοπο...ανοιγω στα πιρουνια με σπονσορα τη Dominospizza...να με δεις να κατεβαζω οικογενειακη και σκορδωψωμα θα με φοβηθει το ματι σου!!

Στην πίστα θέλω να σε δω πλάι μου για MISTER CLUB STAR ....Όσο για Ντομινος....Ο νικητής θα έχει και βραβεία λογικά.....
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 31-01-06, 19:00
Το avatar του χρήστη E36M3ZF
E36M3ZF Ο χρήστης E36M3ZF δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-07-2005
Μηνύματα: 471
E36M3ZF is on a distinguished road
Και για να μπουν όλα σε μια τάξη και να ξέρουμε που βαδίζουμε και για να υπάρχουν δημοκρατικές διαδικασίες έχουμε τα παρακάτω.....
1) Το όλο σκηνικό που πάει να στηθεί αποτελεί μια προσπαθεια για γέλιο μεταξύ φίλων
2) Κανείς δεν θα είναι νικητής και κανένας νικημένος
3) Όποιος έρθει πρώτος στα καλλιστεία δεν θα έχει παραπάνω προνόμια ή κάτι άλλο στο κλάμπ
4) Τιτλοι θα πρέπει να υπάρχουν τουλάχιστον 4. α) Μιστερ κλαμπ, β) Αναπληρωματικός Μιστερ κλαμπ, γ) Σταρ του κλαμπ, δ ) Αναπληρωματικός σταρ του κλάμπ
5) Οι διαγωνιζόμενοι θα παρουσιαστουν στο κοινό ( πρόταση είναι αυτό ΄χοι απόφαση όπως και όλα τα υπόλοιπα άλλωστε ) α) με καθημερινή ενδημασία προσωπικής προτιμήσεως και β) με σορτς μαγιώ
6) Κριτική επιτροπή θα εκλεγεί τυχαία ΜΟΝΟ μέσω των συμμετεχόντων αφού θα είναι 4 - 5 ατομα απο αυτούς
7) Το όλο σκηνικό θα παρουσιαστεί απο συμμετεχοντα και μόνο , που τυχαία και αυτός θα εκλεγει για να παρουσιάσει την βραδιά και τους συμμετέχοντες
8) Η μέρα των καλλιστείων θα είναι καθημερινή ώστε α) να κλείσουμε πιο ευκολα μαγαζί και β) να μην έχουμε και την κατακραυγή πολλών αγνώστων
9) Απαγορευεται ρητά το γιαούρτομα
10) Όλοι είναι ελευθεροι να συμμετέχουν ανεξαρτήτως κιλών και ηλικίας με το μόνο υποχρεωτικό να είναι μέλη του κλαμπ και βεβαια χωρίς να περάσουν απο οντισιόν.

Αυτά προς στιγμην είχα να προτείνω εγώ . Αν κάποιος σε λογικά πλαισια και όσο σοβαρά μπορεί να αντιμετωπιστεί το θέμα έχει να προτείνει κάτι ας το πραξει παρακάτω ώστε να γίνει μια πολύ καλή και ευχάριστη για όλους μας βραδιά.

Τάδε έφη
Κώστας

Υ.Γ. Θα σας φάω όλους λάχανο...Ειμαι ο ομορφοτερότερος και ο καλυτεροτερος. Όποιος αμφιβάλει ας δηλώσει συμμετοχή.
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 31-01-06, 19:19
Το avatar του χρήστη E36M3ZF
E36M3ZF Ο χρήστης E36M3ZF δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-07-2005
Μηνύματα: 471
E36M3ZF is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από apostolos_m3
Μεσα και εγω τρελα κορμια του Bmw Motorsport Club αλλα το θεμα ειναι το εξης.

Που θα γινουν ολες αυτες οι ευτραπελες αποκαλυψεις τ.μ των κορμιων?

Αποστόλη....εχεις κανένα μαγαζί που μπορεί να φιλοξενήσει τα καλλιστεία μας? Αν ναι...ρίξε ονομα.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:06.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.