Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 31-03-11, 08:02
Το avatar του χρήστη Driftakos
Driftakos Ο χρήστης Driftakos δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 22-01-2009
Μηνύματα: 1.233
Driftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από wardog Εμφάνιση μηνυμάτων
το μεταχειρισμένο πάντα κρύβει ένα ρίσκο...

η αλήθεια είναι οτι το αμάξι έχει όλα οσα θέλω. χώρους, γκάζι(σχετικό είναι αυτό) και άνεση στα ταξίδια. έχω γυρήσει όλη την ευρώπη και το χειμώνα κάθε ΣΚ είναι σε κάποιο βουνό. χιόνια, πάγοι δεν με πιάνουν με μια τετράδα χειμερινά ελαστικά και το x drive.

το πρόβλημα είναι οτι όσον αφορά την αξιοπιστία του έχει κλονιστεί η εμπιστοσύνη μου, έχω ξενερώσει δεν ξέρω πως να το θέσω.

αν τελικά το δώσω θα πάρω κάτι καινούργιο σε έκδοση diesel αφού λόγο κατοικίας πλέον μπορώ να το δικαιολογήσω.
Το δέχομαι αυτό που λες για το ξενέρωμα, και είναι κατανοητό. Το πακέτο με τα προβλήματα είναι οτι έρχονται μαζεμένα. Και μαζί με αυτά σκέψεις σαν αυτές που κάνεις, που είναι δικαιολογημένες.

Αλλα αν το δεις πιο ψυχρα το πρόβλημα έχεις τις εξής βάσεις
1. τα προβλήματα κάποια στιγμή θα τελειώσουν
2. εχεις τα χρήματα να πάρεις κάτι αντίστοιχο? (και τονίζω το αντιστοιχο γτ κανεις δεν θα παιρνε stationwagon απλά γιατί του αρέσει, το θέλει για τους χώρους.. και ειδικα 4κινητο sw)
3. δεν υπάρχει αυτοκίνητο χωρις προβλήματα

από την άλλη, ειναι δεδομένο στο επόμενο πρόβλημα θα βλαστημάς την ώρα και την στιγμή που δεν το έφτιαξες και δεν το έδωσες, και ειδικά αν είναι χρονικά κοντα.
Σε κάθε περίπτωση, εσύ αποφασίζεις, δεν μπορούμε να κάνουμε κουμάντο στην τσέπη σου ούτε την ζωή σου και ούτε στις ανάγκες. Απόψεις εκθέτουμε (σεβαστές και οι 2 μεριες) και its your call.

υγ: σκέψου επιπλέον οτι τα diesel ειναι πιο ακριβά από τα βενζίνοκίνητα
__________________
ο Γιατρός μπορεί να θάψει τα λάθη του, ενώ ο αρχιτέκτονας το πολύ πολύ να σου προτείνει να φυτέψεις ένα αναρριχητικό φυτό...

avatar: special thnx to E36rules [driftson]
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:54.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.