Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #61  
Παλιά 08-08-09, 22:11
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Kαλοτάξιδο Λευτέρη, πολύ καλό αμάξι! Χώσε Performance ανάρτηση (τσέκαρε αν βγάζει, ειχα την εντύπωση ότι βγάζει μόνο για το 130i), και μην βάλεις εγκεφαλάκι ρε... άστο λίγο έτσι...
Ευχαριστώ ρε Νικ, μου είπε ο Κώστας ότι ανέβηκες πάνω αλλά έπηζα στη δουλειά.

ΤΟ BMWFans τη δίνει σαν retrofit, θα πάω αντιπροσωπεία την τετάρτη και θα ρωτήσω.

Έχω να μπω σε αντιπροσωπεία BMW από... ΠΟΤΕ τώρα που το σκέφτομαι!!!

Θα το αφήσω αλλά για λίγο... δεν είναι θέμα ότι δε με καλύπτει, αλλά σε κάτι πρέπει να χώσω το χέρι μου και άμεσα!!!
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #62  
Παλιά 13-08-09, 14:15
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Το αμάξι παρελήφθει.

Πρώτες εντυπώσεις:
(οι παρακάτω είναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ απόψεις, και δε προσβάλλω υποτιμών ΚΑΝΕΝΑ κάτοχο, μιλάω ΜΟΝΟ για τον ευατό μου)
Καταρχάς το αμάξι είναι κακάσχημο από έξω, δλδ παλεύω να μπω μέσα μπας και ηρεμήσω. Και δε νομίζω να φτιάξει ούτε με ζάντα ούτε με κανένα Mpack - performance πακέτο. Οπότε το θέμα οπτικής βελτίωσης (που ποτέ δε με απασχόλησει) βγαίνει εκτός. Άντε το πολύ πολύ να βγάλω τα τάσια από τις ζάντες να είναι ΟΛΟ μαύρο.

Μόλις μπήκα δεν κατάλαβα ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ αν είναι μεταχειρισμένο ή όχι. Σημάδια ΠΟΥΘΕΝΑ μα ΠΟΥΘΕΝΑ, περίεργες μυρωδιές ανύπαρκτες, τριγμοί στο οδήγημα ή ΈΣΤΩ κάτι που να δηλώνει ότι έχει κάνει 120.000 χλμ δεν φάνηκαν ΠΟΥΘΕΝΑ.


Το χρώμα παρόλο που είναι μαύρο δεν έχει ΤΙΠΟΤΑ και ΠΟΥΘΕΝΑ.-(μισή ώρα το έψαχνα μπας και ρίξω ΚΑΙ άλλο την τιμή αλλά μάταια, ευτυχώς).
Πέρασε περπατώντας το ΚΤΕΟ. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι παρόλα τα 120.000 χλμ τα αμορτισέρ βρίσκονταν στο 78% όλα ΕΚΤΟΣ από το πίσω δεξιά που ήταν στο 76%. Οπότε και η αλλαγή της ανάρτησης που σκεφτόμουν μόλις το πάρω (αναλογιζόμενος και τα χλμ) δε θα μας απασχολήσει. Άλλο ένα έξοδο μείον.

Ο πρώην κάτοχος έκανε μεν τα σέρβις του στην αντιπροσωπεία, συνήθως αργούσε όμως κανά 2 με 3 χιλ χλμ να τα κάνει.

Τα λάστιχα είναι ψιλοφαγωμένα, αλλά παραδόξως κρατάνε πολύ καλά (βέβαια κρίνω σε σχέση με την ανάρτηση και λάστιχα του Ε30, οπότε δεν είναι έγκυρο).

Στο οδήγημα τώρα. Το αμάξι έχει ουσία και μάλιστα ΠΟΛΥ καλά κρυμένη στη σοφή κατανομή του βάρους...δε μουριάζει και δεν είναι απότομο, δε σου δίνει την αίσθηση ότι θα σε πουλήσει. Βέβαια έμαθα να στρίβω (και θα κάνω καιρό να το ξεπεράσω) με το Ε30 με το μπλοκέ, οπότε οι γραμμές πρέπει να αλλάξουν, αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι ο άσσος παίζει με πολύ δυνατά χαρτιά ακόμα και με μαμά ανάρτηση.

Η δύναμη και η κατανομή της ήταν ένα θέμα που με απασχολούσε πάρα πολύ.

Βασικά το μόνο φάσμα που είναι το μοτέρ νεκρό είναι μεταξύ 1100 και 1300, από εκεί και πέρα αρχίζει και παίρνει εμπρός η τουρμπίνα, οπότε φορτώνει αρκετά καλά.

Για να έχετε ένα μέτρο σύγκρισης. Ο κουνιάδος μου με το Ε30 325 μου και εγώ με ένα φίλο.

4η και 1600 στροφές εγώ(χλμ δε θυμάμαι) και 3η αυτός, με το άνοιγμα (αν και τσίμπησε το Ε30 πρώτα) πετάγεται ο άσσος περίπου μισό φτερό μπροστά ανοίγοντας διαφορά που από όσο ξέρω το 325 δε πρόκειται να την κλείσει ΠΟΤΕ.

Η πλάκα είναι ότι με 40 λίτρα ντίζελ το BC μου έβγαλε εμβέλεια 700 (ναι 700 χλμ)...


Πιστεύω ότι έκανα μια ΠΟΛΥ καλή και οικονομική (και βραχύ αλλά και μακρύ πρόθεσμα - ένεκα ντίζελ) αγορά. Μη φοβάστε καθόλου πλέον τα ντίζελ, ΔΕΝ έχουν να ζηλέψουν ΤΙΠΟΤΑ από τα αντίστοιχου κυβισμού βενζίνης, το αντίθετο μάλιστα, ειδικά αν σκεφτείς ότι από τις 1500rpm είσαι ήδη γεμάτος με δύναμη (και μιλάμε για ΔΥΝΑΜΗ).


Ερωτήσεις προς του γνώστες του άσσου τώρα.

1)Δίπλα από τον ολικό χιλιομετρητή έχει άλλη μια ένδειξη χιλιομέτρων η οποία έχει και ένα τριγωνάκι, τι σημαίνει;
2)το πίσω πιτσιλιστήρι ΔΕΝ πετάει νερό,για να πετάξει κάνω απλά το μοχλό των καθαριστήρων προς τα εμπρός σωστα; Αν ναι, τότε τι άλλο μπορεί να φταίει; Έχει μήπως διαφορετικό τεπόζιτο νερού ή άλλο μοτεράκι για το πίσω τζάμι; Αν έχει βουλώσει πως το ξεβουλώνω; Καταραμένα κοφτόκ@@@@ αμαξάκια!
3)υπάρχει κάποιο θρεντ που να δείχνει πως λειτουργεί το καταραμένο bc γιατί τα μόνα που είδα ήταν η φωτεινότητα,ένα CHECK που μόλις το πατάω λέει CHECK ON, και ένα INIT, το οποίο δε ξέρω τι είναι
4)υπάρχει κάποιο λινκ με service manual ή ξέρει κανείς πόσο κοστίζουν από την BMW;(αν υπάρχει λινκ και είναι με σπασμένο υλικό ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΜΗΝ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ απλά στείλτε ένα πμ), ή ξέρει κανείς τι και κάθε πότε σέρβις χρειάζεται ένα 120d;

Εν κατακλείδι προτείνω σε ΟΣΟΥΣ μπορούν και το σκέφτονται για αγορά οχήματος, να επιλέξουν ΝΤΙΖΕΛ, ήδη μετά από ΜΟΛΙΣ 150 χλμ έχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα (αυτά τα υπολοιπόμενα χλμ ΔΕ ΛΕΝΕ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ), οικονομία, ΡΟΠΗ, ΔΥΝΑΜΗ αλλά ήχος ΜΗΔΕΝ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ για την ανάγνωση, αν μπορώ να απαντήσω σε ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ερώτηση ρίχτε τη!Όποιος μπορεί να βοηθήσει τον ευχαριστώ εκ των προτέρων.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #63  
Παλιά 13-08-09, 14:34
Το avatar του χρήστη Kostas Christ
Kostas Christ Ο χρήστης Kostas Christ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2005
Μηνύματα: 1.140
Kostas Christ has a spectacular aura aboutKostas Christ has a spectacular aura about
Καλοριζικο και ιντερνετικα ρεεεεε.... επρεπε να κατεβω κατω για να παρεις τις πινακιδες?
__________________
A Rhttp://www.gallery.super3.gr/public_html/yabbfiles/Smilies/bulldog.gifI S
Απάντηση με παράθεση
  #64  
Παλιά 13-08-09, 14:41
Το avatar του χρήστη Chalyps
Chalyps Ο χρήστης Chalyps δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 08-02-2007
Μηνύματα: 903
Chalyps will become famous soon enoughChalyps will become famous soon enough
Καλορίζικο το ασχημόπαπο χεχεχε!!!
πλάκα έχεις΄ άκου βιάζετε να μπει μέσα για να μη το βλέπει....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #65  
Παλιά 13-08-09, 14:50
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Καλορίζικο Λευτέρη !
Να το χαρείς με υγεία ! Είναι ωραίο όχημα, έχω κάνει κάμποσα χλμ με ένα ίδιο.
Είναι εντυπωσιακό πως αυτό το μικρό όχημα κάνει ταξίδια αστραπή εντελώς αθόρυβα και ξεκούραστα.

Για τα αμορτισέρ δεν είναι καθόλου περίεργο
Απάντηση με παράθεση
  #66  
Παλιά 13-08-09, 18:41
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostas Christ Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλοριζικο και ιντερνετικα ρεεεεε.... επρεπε να κατεβω κατω για να παρεις τις πινακιδες?

Ποιος σου είπε ότι τις πήρα;;;;;;;;;;;;;;;

Αλλά δε μπορούσα να περιμένω άλλο!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Chalyps Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλορίζικο το ασχημόπαπο χεχεχε!!!
πλάκα έχεις΄ άκου βιάζετε να μπει μέσα για να μη το βλέπει....

ΧΑΧΑΧΑ και το Πιο αστείο είναι ότι το εννοώ!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexk Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλορίζικο Λευτέρη !
Να το χαρείς με υγεία ! Είναι ωραίο όχημα, έχω κάνει κάμποσα χλμ με ένα ίδιο.
Είναι εντυπωσιακό πως αυτό το μικρό όχημα κάνει ταξίδια αστραπή εντελώς αθόρυβα και ξεκούραστα.

Για τα αμορτισέρ δεν είναι καθόλου περίεργο
Ναι πραγματικά με εντυπωσίασε!Και σε συνδυασμό με το ΠΟΛΥ χαμηλό ρυθμό περιστροφής του μοτέρ πετυχαίνεις μεγάλες Μ.Ω.Τ. με μικρή κατανάλωση!!

Κοίτα εγώ περίμενα κιόλας ότι η σειρά 1 θα είναι η πιο low budget (από πλευράς BMW) επιλογή, με αρκετές παραχωρήσεις στην ποιότητα, κι όμως δυσκολεύομαι να βρω τεράστιες διαφορές με μια τριάρα (το πιο κοντινό), από θέμα ποιότητας πάντα.

Για τα αμορτισέρ έπαθα πλάκα, αλλά μετά σκέφτηκα ότι η λακκούβα ίσως να μην υπάρχει στο λεξιλόγιο των Γερμανών (και γενικά των παλαιών Ευρωπαϊκών χωρών).
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #67  
Παλιά 13-08-09, 18:52
Το avatar του χρήστη nassosbmw1
nassosbmw1 Ο χρήστης nassosbmw1 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-12-2006
Μηνύματα: 811
nassosbmw1 will become famous soon enoughnassosbmw1 will become famous soon enough
Καλορίζικο και από μενα!ευχομαι να το χαρείς όσο περισσότερο μπορείς!αλλά όχι και κακάσχημο ρε αδερφέ!δε λες που επιτέλους αποφάσισαν στη BMW να κατασκευάσουν ένα hatchback που να μην είναι "κουτί" ...τελος πάντων η διαφορετικότητα πάντα ξενίζει με το καιρό θα σου αρέσει,σίγουρα! Όσο για το ντήζελ...δε ξέρεις πόσο σε ζηλεύω που έχεις τέτοια επιλογή!
και πάλι μπράβο!

υγ1: ανέβασε φωτό και γρήγορα!
υγ2:όσο για τη ποιότητα πέστα σε μερικούς που το βλέπουν σα το φτωχό συμπέθερο τον άσσο...
__________________
FERRO NOSCENTIUS AURUM
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...gpic2735_3.gif
ειπα να το πατησω λιγο...
Απάντηση με παράθεση
  #68  
Παλιά 13-08-09, 18:57
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nassosbmw1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλορίζικο και από μενα!ευχομαι να το χαρείς όσο περισσότερο μπορείς!αλλά όχι και κακάσχημο ρε αδερφέ!δε λες που επιτέλους αποφάσισαν στη BMW να κατασκευάσουν ένα hatchback που να μην είναι "κουτί" ...τελος πάντων η διαφορετικότητα πάντα ξενίζει με το καιρό θα σου αρέσει,σίγουρα! Όσο για το ντήζελ...δε ξέρεις πόσο σε ζηλεύω που έχεις τέτοια επιλογή!
και πάλι μπράβο!

υγ1: ανέβασε φωτό και γρήγορα!
υγ2:όσο για τη ποιότητα πέστα σε μερικούς που το βλέπουν σα το φτωχό συμπέθερο τον άσσο...
Ναι όντως φωτό!!!

Είπα ότι προσωπικά μου φαίνεται άσχημο, δε πάει να πει ότι είναι κιόλας, και ναι από τις υπόλοιπες επιλογές που είχα (σε καινούριο στα 16500 χιλ από Ελλάδα, γιατί δύσκολα θα έπαιρνα μτχ από εδώ), δε τις λες και όμορφες!

Για το ντίζελ ήμουν ΠΟΛΥ διστακτικός και επιφυλακτικός, οπότε έκλεισα τα μάτια και λέω δε πάει στα κομμάτια, στα χαρτιά φαίνεται πιο δυνατό από το 120i οπότε γιατί να μην είναι και κανονικά. Δε το έχω διαπιστώσει ακόμα και δεν καίγομαι κιόλας, αλλά η αίσθηση της επιτάχυνσης με οποιαδήποτε ταχύτητα και τη σιγουριά που σου δίνει το μοτέρ είναι άλλο πράγμα!

Ευχαριστώ για τις ευχές σου και για την άμεση ανταπόκριση στο πμ Νάσσο.

Για το υγ2, ό,τι και να πεις (και ό,τι μου έλεγαν) δυστυχώς δε το πίστευα, αλλά έχω μερικούς γνωστούς που στην πρώτη βόλτα θα αλλάξουν άρδην τα μέχρι πρότεινος πιστεύω τους!
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #69  
Παλιά 13-08-09, 19:28
Το avatar του χρήστη nassosbmw1
nassosbmw1 Ο χρήστης nassosbmw1 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-12-2006
Μηνύματα: 811
nassosbmw1 will become famous soon enoughnassosbmw1 will become famous soon enough
Ο ντήζελ,ο μοντέρνος ντήζελ δεν έχει ΚΑΜΜΙΑ σχέση με ό,τι ξέραμε...όταν πήρα το εταιρικό στην Ελβετία που ήμουν δεν πίστευα στα αυτιά μου ότι μπορεί νά'ναι τόσο αθόρυβο! (ένα Ε46 2,2) ροπή παντού,200+ στην autobahn,και μόνο από το στροφόμετρο καταλάβαινες ότι είναι πετρέλαιο...απο οικονομία απίστευτη...και εξοπλισμό λίγο πρίν από τα πάντα:νάβια,κουνάβια,δέρματα,GPS CD-MP3,θερμαινόμενα ηλεκτρικά καθίσματα,ηλεκτρικά παράθυρα μπρος-πίσω,κλιμά,αντισπίν και τα ρέστα,ένα αυτοκίνητο να το κρατήσεις για πάντα...το πούλαγαν δε για να πάρουν το καινούργιο στην εξευτελιστική τιμή των 9000€....μάλιστα μου έκαναν και καλύτερη τιμή (8500) αλλά τι να το έκανα στην Αθήνα...
15 μέρες γύρισα σχεδόν όλη την Ελβετία με ένα γέμισμα...το χάρηκα και λυπήθηκα που τό παρέδωσα για να γυρίσω στη δική μας πραγματικότητα...

Από εξοπλισμό τι έχει δεν μας ανέφερες...
__________________
FERRO NOSCENTIUS AURUM
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...gpic2735_3.gif
ειπα να το πατησω λιγο...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nassosbmw1 : 13-08-09 στις 19:30
Απάντηση με παράθεση
  #70  
Παλιά 13-08-09, 20:16
Το avatar του χρήστη NINJA2
NINJA2 Ο χρήστης NINJA2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 08-02-2009
Μηνύματα: 183
NINJA2 is an unknown quantity at this point
Καλορίζικο καλο ταξιδο.
Βαλε καμια φωτω.
__________________
BMW 116i CBR 1000 RR 08 KONICA MINOLTA
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
120d


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.