Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #91  
Παλιά 04-08-05, 15:01
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DaRk_AnGeL
Nα σαι καλά.
Παρεπιπτόντως και χωρίς να θέλω να γίνω κακός, καλό θα είναι να μήν αντιμετωπιζουμε ότι αγαπάμε σαν να ήταν το μοναδικό στον κόσμο. Για παράδειγμα πέτυχα την εξής αγγελία

BMW M3 E30, 87, 2300κυβ., ΙΧΕ, 102000χλμ., ΜΑΥΡΟ, 17.000 €, full extra, γνήσιο, , AUTO VIEW 131, Τηλ.210-8982222,

Δεν ξέρω πόσες διαφορές μπορεί να έχει με το δικό σου.... ωστε να δικαιολογούν τα 8.000 ευρώ διαφορά.

Πάντα φιλικά

Σπύρος
Το συγκεκριμένο αυτοκίνητο δεν είναι σε καλή κατάσταση και από κοντά η τιμή έγινε αμέσως 15.000
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #92  
Παλιά 04-08-05, 15:01
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Αν ειναι αυτο που νομιζω οτι εχω δει,σιγουρα δεν ειναι χρεπι απεχει ομως αρκετα απο το Ε30 Μ3 του ygkamoulak.Χρηματικα το μαυρο για να φτασει στην ιδια κατασταση πιστευω θα θελει αλλα 4.000 αντε 5.000 το πολυ!
Απάντηση με παράθεση
  #93  
Παλιά 04-08-05, 15:09
ygkamoulak Ο χρήστης ygkamoulak δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-09-2004
Μηνύματα: 54
ygkamoulak is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DaRk_AnGeL
Nα σαι καλά.
Παρεπιπτόντως και χωρίς να θέλω να γίνω κακός, καλό θα είναι να μήν αντιμετωπιζουμε ότι αγαπάμε σαν να ήταν το μοναδικό στον κόσμο. Για παράδειγμα πέτυχα την εξής αγγελία

BMW M3 E30, 87, 2300κυβ., ΙΧΕ, 102000χλμ., ΜΑΥΡΟ, 17.000 €, full extra, γνήσιο, , AUTO VIEW 131, Τηλ.210-8982222,

Δεν ξέρω πόσες διαφορές μπορεί να έχει με το δικό σου.... ωστε να δικαιολογούν τα 8.000 ευρώ διαφορά.

Πάντα φιλικά

Σπύρος
Σπύρο μου βεβαίωs και δεν γίνεσαι κακόs, αλλά μιάs και συνήθωs οι μάντρεs δεν χαρίζουν, ρίξε πρώτα μιά ματιά μήπωs το δίνει και ακριβά στο τέλοs γιατί πιστεψέ με αν αρχίσειs συνεργεία με αυτό το αμάξι θα σου έρθει λιγότερο αν αγοράσειs ένα μ3 ε46 και προσωπικά εγώ τη συγκεκριμένη μάντρα δεν την έχω και σε μεγάλη εκτίμηση από περιsτατικά φίλων
Απάντηση με παράθεση
  #94  
Παλιά 04-08-05, 15:11
ygkamoulak Ο χρήστης ygkamoulak δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-09-2004
Μηνύματα: 54
ygkamoulak is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από M-POWERfanatic
Αν ειναι αυτο που νομιζω οτι εχω δει,σιγουρα δεν ειναι χρεπι απεχει ομως αρκετα απο το Ε30 Μ3 του ygkamoulak.Χρηματικα το μαυρο για να φτασει στην ιδια κατασταση πιστευω θα θελει αλλα 4.000 αντε 5.000 το πολυ!
Συν ότι δεν είναι καταλυτικό και κάποια προβληματάκια στουs θόλουs από ανάρτηση και λιωσίματα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ygkamoulak : 04-08-05 στις 15:13
Απάντηση με παράθεση
  #95  
Παλιά 04-08-05, 15:13
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Το θέμα με αυτά τα αυτοκίνητα είναι ότι ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να χρειάζονται.

Τα έχω πληρώσει και μιλάω εκ πείρας. Αν δεν αλλαχθούν σχεδόν όλα τα βασικά μέρη, ποτέ δεν ησυχάζεις!!! Εκτός και αν το αυτοκίνητο είναι πραγματικά καινούριο με πολύ λίγα χιλιόμετρα, όπου μετά έχεις να αντιμετωπίσεις τα προβλήματα που δημιουργεί η ακινησία.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #96  
Παλιά 04-08-05, 15:43
ygkamoulak Ο χρήστης ygkamoulak δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-09-2004
Μηνύματα: 54
ygkamoulak is on a distinguished road
Έxουμε και λέμε
1)ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ(ΜΠΑΛΑΚΙΑ-ΜΠΟΥΛ ΚΛΠ)ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΟΓΩ ΑΚΙΝΗΣΙΑΣ Τ0 2003
2)LOUFT ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΟ 2004
3)ΑΛΛΑΓΗ ΒΑΚΕΛΙΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΠΟΥ ΞΕΡΑΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ 2002
4)ΑΛΛΑΓΗ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΘΟΛΛΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΛΙΓΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΙΔΩΝΟΥΝ(ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΜΑΙ ΨΕΙΡΑΣ)
5)ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΑΧΤΕΙ ΠΡΙΝ ΤΟ 1998
ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΧΤΕΙ ΑΠΟ ΦΑΝΟΠΟΙΙΑ ΟΥΤΕ ΦΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΛΕΧΤΩ
ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ EXTRA:
1)ΜΕΓΑΛΟ BOARD COMPIOYTER
2)CRUISE CONTROL
3)CHECK CONTROL
4)ΜΠΑΡΕΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΣΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ
5)ΟΡΟΦΗ
6)ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΣΑΛΟΝΙ
7)Υ/Τ
8)Α/C
9)ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΟ
10)ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ
11)IMMOBILIZER
Παιδιά συγνώμη αν ειμαί λίγο απόλυτοs με το αυτοκίνητο, αλλά εκτόs τηs ευλαβικήs συντηρησήs του πρέπει να τονίσω ότι έχω στερηθεί πολλέs από τιs χάρεs του αυτοκινήτου(πλακώματα-σβουρίδια)γιατί απλά το έχω σαν μπιμπελό καί δεν σαs κρύβω ότι για αυτό το λόγο με πίεσαν συγγενείs και φίλοι να το δώσω και πρώτα από όλουs ο μηχανικόs μου που το πλάκωνε να ξεμπουκώσει για να βγάλει σωστή κάρτα,γιατί κακά τα ψέματα όποιοs έχει τέτοιο αυτοκίνητο το λιώνει και εξάλλου αν το έδινα θα έπαιρνα 318ci
Απάντηση με παράθεση
  #97  
Παλιά 04-08-05, 15:47
Το avatar του χρήστη DaRk_AnGeL
DaRk_AnGeL Ο χρήστης DaRk_AnGeL δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 215
DaRk_AnGeL is on a distinguished road
Φαίνεσαι όντως προσεκτικός με το συγκεκριμένο αμάξι. Δέν ξέρω αν αλλάξει κάτι στην πρόθεση σου να το πουλήσεις η να το κρατησεις, τιμή κλπ.. απλά άν πουληθεί ελπίζω να το πάρει κάποιος που να το αγαπάει σαν και σένα.
Απάντηση με παράθεση
  #98  
Παλιά 04-08-05, 16:25
ygkamoulak Ο χρήστης ygkamoulak δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-09-2004
Μηνύματα: 54
ygkamoulak is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DaRk_AnGeL
Φαίνεσαι όντως προσεκτικός με το συγκεκριμένο αμάξι. Δέν ξέρω αν αλλάξει κάτι στην πρόθεση σου να το πουλήσεις η να το κρατησεις, τιμή κλπ.. απλά άν πουληθεί ελπίζω να το πάρει κάποιος που να το αγαπάει σαν και σένα.
Nασαι καλά φίλε μου και σαs ευχαριστώ όλουs που με ανεχτήκατε εμένα και το σαραβαλάκι μου
Απάντηση με παράθεση
  #99  
Παλιά 04-08-05, 17:13
Το avatar του χρήστη DaRk_AnGeL
DaRk_AnGeL Ο χρήστης DaRk_AnGeL δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 215
DaRk_AnGeL is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ygkamoulak
Nασαι καλά φίλε μου και σαs ευχαριστώ όλουs που με ανεχτήκατε εμένα και το σαραβαλάκι μου
Σαραβαλακι... οντως.. χρέπι.. μπουρούχα.. σκέτο ερείπιο. Όυτε καν για παλιοσίδερα δεν κάνει. Άντε να σε απαλάξω απο τον κόπο να το πετάξεις.. περνάω εγώ να το παρω. Οκ?
Πέρα απο την πλάκα, μακάρι να είχα και γώ ένα τέτοιο σαραβαλάκι.
Ελπίζω σε κάποια συνάντηση να με πάς μια βόλτα
Απάντηση με παράθεση
  #100  
Παλιά 04-08-05, 19:18
Το avatar του χρήστη melodic
melodic Ο χρήστης melodic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-11-2004
Μηνύματα: 630
melodic is on a distinguished road
Φιλοι μου θα ηθελα να εκφρασω την ταπεινη μου γνωμη....Μεγαλος ντορος εχει δημιουργηθει γυρο απο το Μ3 ε30...Προσωπικα εμενα δεν μου καθεται καλα στο ματι κανενα ε30 λιγο το φουσκοτο με συγκινει μονο.
Οσο αναφορα το μοτερ του εχω πετυχει ενα στο δρομο(μετατροπη ομως-2000cc) και ανοιγαξαμε σε ολα τα φαναρια της βουλιαγμενης μεχρι λιμανακια και μετα επιστροφη μεχρι το δελτα φαληρου κανοντας τραζανιες...Μιλαμε για μεγαλη αποσταση και βραδυ χειμωνιατικης Πεμπτης πριν 2 χρονια... καλα απο εκκινησεις τον εχανα (οχι χαοτικες διαφορες)αλλα ρεπριζ δεν μου ανοιγε και τρελα μονο μετα τις 6800περιπου οπου και αλλαζε λιγο ο ηχος της μηχανης και ετρωγε ενα μικρο σπρωξιμο...αφηνοντας και μια φλογα απο την εξατμιση...
ενα ε36 325 πρεπει να του ριχνει ξυλο,,,ειχα ανοιξει με ενα τετοιο πολλη πιο μεγαλη διαφορα απο οτι με το Μ ε30 2000cc...(ας μου πει καποιος ενα 325 ειναι πιο γρηγορο?καλα για το 328 δεν το νομιζω με τιποτα)
ενα rallye ατμοσφαιρικο με 4 ατομα μας ξεφτιλισε και τους 2 μετα απο λιγο... τα μισω τα κουβαδακια(ασχετο)

ενα Μ3 ε30 μου γουσταρω και πηγα βολτα και τα ειδα ολα και απο ηχο και απο γκαζια και απο εμφανιση ειναι το alpine(θυμασε ρε Μηνα-dask)...Αυτο ναι ρε παιδια θα ηθελα να το ειχα...
οπως και το αμαξι του ygkamoulak το οποιο δεν εχει αλλαξει μονο αυτα που μας ειπε... χεχεχε

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη melodic : 04-08-05 στις 19:27
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:24.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.