Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 04-12-12, 00:24
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
Smile

χθες ηρθε ενας φιλος και μου ειπε οτι καποιος κοινος φιλος και εμπορος αυτοκινητων δινει ενα ζετακι facelift του 2001 μαυρο σαν το δικο μου
και ρωτω να αλλαξω το προ facelift 18αρι και να παρω το facelift 2λιτρο εξακιλυνδρο
το δικο μου ειναι χαρτι δεν θελει τιποτα ουτε απο μηχανικα ουτε σαλονι ουτε καουκουλα
το 2λιτρο βαζει νερα και εχει αρκετα χαζοθεματακια

για να ακριβολογω υπολογιζω οτι θελω γυρω στα 2 χιλιαρικακια για να το φερω στην κατασταση που εχω τωρα το δικο μου αξιζει ρε παιδια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 04-12-12 στις 09:04
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 04-12-12, 00:38
Το avatar του χρήστη georgepap
georgepap Ο χρήστης georgepap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-12-2008
Μηνύματα: 405
georgepap is on a distinguished road
Για εμενα φιλε μου δεν αξιζει...!!!
Το διλιτρο μοτερ υποφερει απο ελειψη ροπης χαμηλα!
Αν θελεις αλλαγη..κοιτα για το Ζ4 2,5 (Ε85)που εχουν πολυ
χαμηλες τιμες τωρα...
__________________
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται, διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία._Ισοκράτης.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 04-12-12, 06:17
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leonidaskal Εμφάνιση μηνυμάτων
για να ακριβολογω υπολογιζω οτι θελω γυρω στα 2 χιλιαρικακια για να το φερω στην κατασταση που εχω τωρα το δικο μου αξιζει ρε παιδια
Θέλεις και άλλα τόσα κάθε έτος, διαφορά στο σήμα, ασφάλεια και έξοδα συντήρησης. Γι'αυτό θέλει και να το ξεφορτωθεί αυτός, το δίλιτρο και πάνω αυτή την εποχή όχι απλά δεν έχουν εμπορική αξία αλλά και να τα χάριζαν δεν θα τα έπαιρνε πολύς κόσμος.

Αν πιστεύεις ότι λίγη παραπάνω δύναμη αξίζει τον κόπο και ειδικά το χρήμα, εσύ αποφασίζεις.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 04-12-12, 09:42
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
κρατα το δικο σου που ειναι χαρτι και αμα θες αργοτερα αλλαξε μηχανικα για να το κανεις πιο δυνατο.
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 04-12-12, 09:44
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
ΟΧΙ βεβαια.....Αυτοκινητα παντα θα υπαρχουν και για παντα....Τα λεφτα δεν ξερω για ποσο θα τα βλεπουμε ακομα.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 04-12-12, 10:04
Το avatar του χρήστη P.kwstas E36
P.kwstas E36 Ο χρήστης P.kwstas E36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2011
Μηνύματα: 227
P.kwstas E36 is on a distinguished road
οχιιιιι....αν το δικο σου ειναι αστερι οπως λες ΟΧΙ για κανενα λογο,αν καταλαβα καλα πιο πολυ σε καιει το facelift παρα το 2λιτρο που ''φοραει'' μεσα...με 2 χιλιαρικα + που θελει για μαζεματα μπορεις να κανεις κατι + στο δικο σου,ειτε απο πλευρα αισθητικης ειτε δυναμης και θα κοιμασαι αφοβα για την Ζετουλα σου...αν κανεις την τραμπα θα εχεις μια Ζετα kinder εκπληξη....
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 04-12-12, 10:48
tsilis Ο χρήστης tsilis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-04-2006
Μηνύματα: 559
tsilis has a spectacular aura abouttsilis has a spectacular aura abouttsilis has a spectacular aura about
Μην το κάνεις φίλε μου...
Αν ψάχνεσαι για δύναμη (λογικό) βάλε έναν κινητήρα Μ44 στη δική σου μαζί με ένα μπλοκέ διαφορικό, και θα έχεις άψογο ζετάκι, που θα βγάζει γλώσσα στους φορομπήχτες...
Άσε που δεν νομίζω ότι θα είναι σημαντικά αργότερο από το δίλιτρο
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 04-12-12, 11:28
trabakoulas Ο χρήστης trabakoulas δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 22-09-2012
Μηνύματα: 61
trabakoulas is on a distinguished road
Φιλε μου γιατι να δωσεις 2 χιλιαρικα για να παρεις ενα σε χειροτερη κατασταση με λιγη δυναμη παραπανω και να δινεις και 660 τελη?

Απλα ξεχνα το!! Καλυτερα αυτα τα 2 χιλιαρικα + τα τελη ριχτα στο δικο σου και δυναμωσε το ή αλλαξε μοτερ.

Κανονικα απο τετοια ανταλλαγη επρεπε εσυ να παρεις χρηματα και οχι να πληρωσεις.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 06-12-12, 17:43
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
παιδια ευχαριστω για την ανταποκριση και της πολυ καλες συμβουλες σας
το σωστο ειναι να κρατησω το δικο μου που ξερω τι ειναι και το λεω - οπως και αλλοι εδω μεσα φανταζομαι - οτι ειναι σαν καινουργιο.ολοι ξερουμε ποσο δαπανηρο ειναι αυτο και ειδικα στις μερες μας
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.