Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 06-06-12, 19:43
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
το ζετακι δεν το πηρα τελικα
στο παραπεντε χαλασε η δουλεια .κατεβασα τιμη στα 1800 ευρω με εκτιμομενη ζημια απο μηχανικο και λαμαρινα στα 2700 ευρω τελικα .βεβαια μιλαμε για βαψιμο απο την αρχη και επισκευεσ και σερβις τρελο
για καλη μου τυχη τα παιδια στο συνεργειο ωρες πριν πληρωσω το τυπο βρηκαν ρηγμα στη μηχανη και παει το ζετακι παιδια τελος
δε μαμιεται ονειρο ηταν και παει
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 06-06-12, 20:36
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
για να το παρατησε ο ανθρωπος λογικα δεν αξιζει να φτιαχτει...nyway ψαξε το...αυτο που λεει ο ζαχαριας ισχυει δεν ειναι παντα αυτο που φαινεται...εγω το πρωτο 36αρι που ειχα σαν πιτσιρικας τοτε με καραφλα 18αρια ζαντολαστιχα το πλακωσα στα πατιλικια 3η μερα που το ειχα παρει ο δρομος μουσκεμα κ στην 4η παντα μου φευγει κ βρισκωμαι καρφομενος σε ενα δεντρο {ποιος μακακας το ειχε φυτεψει αυτο εκει το μοναδικο ηταν που να του κοπη το.....στη ριζα}λοιπον εμφανισιακα μου ελεγε ο φανοποιος ελα με κανα 1μιση χλρκο θα εισαι κομπλε..λεω δεν μπορει αφου το καιφαλι μου βγεικε απο το παρμπριζ πως κ τοσοι λιγη ζημια????τεσπα με το ξυλομα ειδαμε οτι ειχε φτασει το σασι κ τα πεταλ 10 ποντους μεσα αλλαξαμε ραμφος κ συν τα αλλα ολοι ολοι η δουλεια 5500ε απο εναμιση που ελεγε...κ η ειρωνια...πριν 3 μερες το ειχα αγωρασει 8000ε...το εφτιαξα ομως κ απο τοτε δεθικα με τα bmw εκεινω το αμαξη με εσωσε καφωθικα στο δεντρο μ 2ερα κ 6500σ.α.λ το αμαξη ειχε 170 αλογα κ γω πρωταρεις θα μπορουσα να ειχα σκωτοθει......σορυ για το μεγαλο κειμενο αλλα αν ο φιλος ενιωθε ετσι για ενα ξενο αμαξη φανταστιτε πως ενιωθα εγω που εβλεπα το δικο μου στραβομενο....το αμαξη για το οποιο μιλαω ειναι αυτο στο γκαραζ μου με την ηλιοροφη
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:43.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.