Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Εκτός Θέματος (Off topic) > Διάφορα Θέματα

Διάφορα Θέματα Εδώ συζητάμε τα πάντα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 04-02-12, 00:31
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Ηλεκτρονικό Τσιγάρο!!!

μανιώδης καπνιστής εγω!!! το έχω εδώ και 12 ημέρες!!!! δέν έχω ανάψει τσιγάρο και ετσι έχω γλυτώσει και την υγεία μου και την τσέπη μου... με κόσος 85 ευρώ αγόρασα 2 συσκευές και ένα μπουκαλάκι υγρό με νικοτίνη 14 ευρώ και θα περάσω περίπου ένα μηνα!!!! Γλυτώνω απο την πίσσα και τις υπόλοιπες 4498 βλαβερές ουσίες που περιέχει ένα τσιγάρο!!!!
το πρωί μπορώ και ανασαίνω σαν άνθρωπος , έχει ανοίξει ξανά η όρεξή μου και τα νευρα μου είναι πολύ λιγότερα!!!! Με λίγη προσπάθεια θα το κόψω εντελώς!!!!

Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα άν θέλετε να το κόψετε και δέν μπορείτε είναι μιά πολύ καλή βοήθεια!!!! εδώ δείτε τί γίνεται με το κράτος!!!! Δε το θέλει, γιατί χάνει απο τους φόρους!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 04-02-12, 00:37
Το avatar του χρήστη ditris
ditris Ο χρήστης ditris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2010
Μηνύματα: 977
ditris is just really niceditris is just really niceditris is just really niceditris is just really nice
Εχεις δίκιο κάνει δουλίτσα!Απλά χρειάζεται "μόντα" ουτοσώστε τα βράδια που τα εγκεφαλικά κύτταρα γεμίζουν με μπόλικο οινόπνευμα να αισθάνεσαι το χτύπημα στο λαιμό απο τον ατμό(και το πνεύμονα να γεμίζει!!!)....γιατί ακόμη και η 24ρα νικοτινη τou flavour art(maxboro ) γεύση που χρησιμοποιώ δεν με καλύπτουν.....
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 05-02-12, 18:49
kplc16 Ο χρήστης kplc16 δεν είναι συνδεδεμένος
Νίκος ο Όμορφος
 
Εγγραφή: 08-05-2008
Μηνύματα: 979
kplc16 will become famous soon enoughkplc16 will become famous soon enough
εχω κοψει το τσιγαρο εδω και 10 χρονια.η γυναικα μου παιζει με τον ατμο εδω και δυο μερες χωρις νικοτινη.Φαινεται να εχει αποτελεσμα.
__________________
Θα τουρμπιστω απο το παραθυρο!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 06-02-12, 15:20
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Δημήτρη, ελάττωσε τις εξόδους σου...άλλαξε το οτιδήποτε έκανες που σε έκανε να θέλεις τσιγάρο. αλλαξε συνήθειες στην ανάγκη, κάνε το τώρα για να μπορείς να χαρείς το αυριο...το τσιγάρο είναι καταστροφή για τα αγγεία και τις αρτηρίες!!! Διώξ το...

Νίκο καλό είναι η γυναίκα σου να μήν ατμίζει σκέτο άρωμα, καλό θα ήταν να παίρνει λίγη νικοτίνη, και σιγά σιγά να την ελαττώσει. μέχρι να φτάσει στη μηδενική και στο τέλος να καταφέρει να το διώξει μία και καλή...εύχομαι καλά αποτελέσματα... εγώ είμαι σε καλό δρόμο!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 07-02-12, 19:19
Lambros Ο χρήστης Lambros δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Μηνύματα: 294
Lambros is on a distinguished road
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
Δημήτρη, ελάττωσε τις εξόδους σου...άλλαξε το οτιδήποτε έκανες που σε έκανε να θέλεις τσιγάρο. αλλαξε συνήθειες στην ανάγκη, κάνε το τώρα για να μπορείς να χαρείς το αυριο...το τσιγάρο είναι καταστροφή για τα αγγεία και τις αρτηρίες!!! Διώξ το...

Νίκο καλό είναι η γυναίκα σου να μήν ατμίζει σκέτο άρωμα, καλό θα ήταν να παίρνει λίγη νικοτίνη, και σιγά σιγά να την ελαττώσει. μέχρι να φτάσει στη μηδενική και στο τέλος να καταφέρει να το διώξει μία και καλή...εύχομαι καλά αποτελέσματα... εγώ είμαι σε καλό δρόμο!!!

Σαν σήμερα πρίν 2 μήνες αγόρασα και εγώ το ηλ.τσιγάρο της NOBACCO to giant.Έκανα καμιά δεκαριά μέρες και μετά το παράτησα και αυτό γιατί εκτός του ότι μου ξέραινε το λαιμό,δεν έβρισκα νόημα πλέον στην όλη κατάσταση.
Σήμερα,κλείνω δύο μήνες που έχω κόψει το κάπνισμα και το μόνο που έχω να πω είναι ότι το ηλεκτρονικό ήταν απλά η αφορμή να το κόψω.Σε θέμα υγείας,αντοχής κτλ. να σας πώ την αλήθεια μου δεν έχω καταλάβει καμία διαφορά.

ΥΓ:Πραγματικά το κόψιμο του τσιγάρου είναι σωτήριο για τη τσέπη.Εγώ προσωπικά έχω ανοίξει κουμπαρά που βάζω τα λεφτά που θα χάλαγα για τσιγάρα και έχω πει ότι θα τον ανοίξω όταν κλείσω ενα χρόνο άκαπνος.Οσα και να έχει μέσα θα μπαχθούν στο αμάξι
__________________
Member of RAA (Rulesss Approved Association)
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 08-02-12, 07:26
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
μανιώδης καπνιστής εγω!!! το έχω εδώ και 12 ημέρες!!!!
Δεν μπορώ να το κόψω..
Μάλλον είμαι αδύναμος χαρακτήρας, είμαι εξαρτημένος και ανόητος..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 08-02-12, 10:48
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν μπορώ να το κόψω..
Μάλλον είμαι αδύναμος χαρακτήρας, είμαι εξαρτημένος και ανόητος..
δε ΘΕΛΕΙΣ να το κοψεις...Αν ηθελες θα το εκοβες. Παιδια κοψτε το πριν σας το κοψει ο γιατρος...
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 08-02-12, 16:50
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Σωστός ο Στέλιος

Εγώ πήρα nicorette inhaler και το είχα ελαττώσει στα 10 το πολύ την ημέρα αλλά μετά το βαρέθηκα και αυτό και κάνω 1 πακέτο.

Όσα ηλεκτρονικά έχω δοκιμάσει από φίλους μου φάνηκαν, περίεργα στην γεύση, ελαφριά ή πολύ πικρά.

Η λύση είναι 1 για εμένα, μαχαίρι και ποτέ ξανά.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 08-02-12, 23:16
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
εγώ απλά δέ θέλω ούτε να το μυρίζω...και που καπνίζουν οι γύρω μου με ενοχλεί!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 09-02-12, 14:35
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Λογικό είναι Θάνο, και εμένα θα με ενοχλούσε αν δεν κάπνιζα αλλά ακόμη και τώρα υπάρχουν φορές που με ενοχλεί (από τους άλλους πάντα)!!!
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:36.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.