Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > BMW Links

BMW Links Εδώ δημοσιεύουμε links (συνδέσμους) από ιστοσελίδες που αφορούν αποκλειστικά BMW!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1681  
Παλιά 15-11-18, 19:00
///Mflyin' Ο χρήστης ///Mflyin' δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-11-2015
Μηνύματα: 219
///Mflyin' is on a distinguished road
m power lunatic ...αυτο ειναι το μ3 το μπορντω που ειχε ενας κωστας που ετρεχε 0-400 και το ειχε κανει και παρουσιαση στο beat for speed το 2007? ρωταω γιατι ο συνδιασμος γνησιο is και μπορντω και 3λιτρο αυτο μου θυμιζει...θα ειναι πραγματικα απιστευτο αν ειναι οντως ετσι!

__________________
Sideway is the right way...
Απάντηση με παράθεση
  #1682  
Παλιά 15-11-18, 20:27
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fanatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Τώρα τι σχέση έχει αυτό? Δηλαδή επειδή απαντούσες σε κάποια πράγματα τότε (πράγμα που εκτίμησα) σημαίνει ότι έχεις το ακαταλογιστο για πάντα να λες εξυπνάδες τυπου "έχεις πλάκα" σε τεκμηριωμένη απάντηση μου? Τεσπα δεν το συνέχιζω άλλο. Το ότι έβαλες την λέξη ξέγνοιαστος και μετατροπή στην ίδια πρόταση επιβεβαιώνει ότι είπα νωρίτερα.
Ασ' το αγορι μου. Σου εχω πει οτι δεν καταλαβαινεις τι εννοω, δε χρειαζεται ν' απαντας σ' ολα.
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
  #1683  
Παλιά 15-11-18, 20:48
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ασ' το αγορι μου. Σου εχω πει οτι δεν καταλαβαινεις τι εννοω, δε χρειαζεται ν' απαντας σ' ολα.
Έχω μια τάση να απαντάω όταν διαβάζω μπούρδες...λυπάμαι...
Απάντηση με παράθεση
  #1684  
Παλιά 15-11-18, 23:05
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ///Mflyin' Εμφάνιση μηνυμάτων
m power lunatic ...αυτο ειναι το μ3 το μπορντω που ειχε ενας κωστας που ετρεχε 0-400 και το ειχε κανει και παρουσιαση στο beat for speed το 2007? ρωταω γιατι ο συνδιασμος γνησιο is και μπορντω και 3λιτρο αυτο μου θυμιζει...θα ειναι πραγματικα απιστευτο αν ειναι οντως ετσι!

Αυτος το αγορασε απο εμενα ναι,απο τον επομενο αρχισανε οι ιστοριες.Αυτος το κρατησε λιγο μιας και το τεκμηριο και το σημα τον ζοριζε οπως και τον επομενο.Η λυση που δωσανε βεβαια αφου δεν πουλιοτανε με τιποτα σαν δηλωμενο 3-λιτρο ητανε.......
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #1685  
Παλιά 15-11-18, 23:58
Το avatar του χρήστη kacey
kacey Ο χρήστης kacey δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 962
kacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalhs Εμφάνιση μηνυμάτων
Ολα ειναι σχετικά , δεν υπάρχει σωστό και λαθος ειναι πως το βλέπει ο καθένας , τι φάση ειναι κτλπ.
Εγω το μονο που εχω να προσθέσω απο την δίκη μου οπτική γωνία ειναι οτι ενας που θα παει να παρει μετατροπή Μ3 θα καταλήξει σε αυτήν την επιλογή γιατι σιγουρα θα το παρει φθηνότερα απο ενα γνήσιο ,πράγμα που δείχνει οτι δεν εχει την οικονομική άνεση για να αποκτήσει ενα γνήσιο . Θλιβερό αποτέλεσμα οτι τελικά στα δύσκολα χρονια στην Ελλάδα ο Έλληνας δεν έμαθε απο τα λάθη του και συνεχίζει στο ίδιο μοτίβο μόλις του δωθεί η ευκαιρία . Θαυμάζω αυτούς που καταφέρνουν να ξεφορτωθούν μετατροπές όλων των ειδών , προβληματίζομαι γιαυτους που τα αγοράζουν . Οταν πηρα το Μ3 μεχρι να με μάθουν οι αστυνομικοί στις περιοχές που κινούμε με σταματούσαν όποτε το έβγαζα . Απορώ πως την βγάζουν καθαρή όλοι αυτοί με τις μετατροπές !
Ξεκινώντας από το τέλος, θυμίζω ότι για το συγκεκριμένο από το οποίο ξεκίνησε η συζήτηση, είναι δηλωμένο.

Πηγαίνοντας στα bold, νομίζω ότι είσαι λίγο άκυρος επειδή δεν είναι κατ' ανάγκη έτσι. Όπως εξήγησα ήδη 2 φορές, εγώ θα το κοίταγα και θα το αγόραζα όχι για οικονομικότερο αλλά γιατί

α) ο συγκεκριμένος συνδυασμός χρωμάτων πολύ απλά δεν κυκλοφορεί (και σε ενημερώνω ότι έχω κάνει το window shopping επιστήμη...), για να έχω τη πολυτέλεια της επιλογής του γνησίου.
β) φοράει πολλά και ακριβά πραγματάκια, δηλαδή αγοράζεις έξτρα αξία με τα λεφτά σου.
Απάντηση με παράθεση
  #1686  
Παλιά 16-11-18, 01:12
Το avatar του χρήστη antonis7_10
antonis7_10 Ο χρήστης antonis7_10 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-11-2007
Μηνύματα: 143
antonis7_10 is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Για να αλλάξουμε λίγο κλίμα τώρα.........

Είναι τραγικό να βλέπεις ένα από τα αμάξια σου σε αυτή την κατάσταση......

https://www.car.gr/17324191-bmw-m3-m5

Μεσολάβησαν διάφορες ενέργειες των επόμενων ιδιοκτητών για να φθάσει να γίνει έτσι.

Σίγουρα πάντως δεν ήτανε 316 αρχικά αλλά γνήσιο 318is και αργότερα δηλωμένο 3.000 νόμιμα.Αλλαξε και χρώμα από μπορντω σε μαύρο και καλά............

Τα υπόλοιπα είναι για να είχαμε να λέγαμε,την πορεία του την μάθαινα κατά διαστήματα δυστυχώς.

πόνεσε η καρδιά μου...η πλάκα είναι π
οτι ζητάει και 8k...πολύ φούσκα στην αγορά τελικά.
Απάντηση με παράθεση
  #1687  
Παλιά 16-11-18, 15:45
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
το μοτερ-σασμαν ευκολα στα 5500-6000 γιατι απλα πλεον ειναι δυσευρετα, ολο το υπολοιπο ειναι για scrap
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #1688  
Παλιά 16-11-18, 18:36
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτος το αγορασε απο εμενα ναι,απο τον επομενο αρχισανε οι ιστοριες.Αυτος το κρατησε λιγο μιας και το τεκμηριο και το σημα τον ζοριζε οπως και τον επομενο.Η λυση που δωσανε βεβαια αφου δεν πουλιοτανε με τιποτα σαν δηλωμενο 3-λιτρο ητανε.......
Κριμα το αμαξι Γιαννη..
Ηταν πολυ ομορφο.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #1689  
Παλιά 16-11-18, 19:01
///Mflyin' Ο χρήστης ///Mflyin' δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-11-2015
Μηνύματα: 219
///Mflyin' is on a distinguished road
πραγματικα απιστευτο πως μπορει να καταληξει ενα τετοιο αμαξι σε τετοια χαλια...ανα τα ετη παντα θυμαμαι τον εαυτο μου να βλεπω αυτο το βιντεο και να λεω τι αμαξαρα ηταν αυτη...το βαψιμο που του κανανε παντως πρεπει να ητανε επειτα απο ολικο ξυλωμα....γτ μεχρι και οι θολοι μαυροι ειναι
__________________
Sideway is the right way...
Απάντηση με παράθεση
  #1690  
Παλιά 16-11-18, 21:09
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kacey Εμφάνιση μηνυμάτων
Πόσο θα έπρεπε να είναι?

κοιτάμε ένα αυτοκίνητο που

α) είναι μετατροπή, που μπορεί να είναι καλή, μέτρια ή κακή (και ελέγχεται)
β) κατ' εμέ τα χρώματα μέσα - έξω αλλά και τα πράγματα που φοράει δείχνουν μεράκι (τουλάχιστον δεν δείχνουν καγκουρόγυφτα ή κάποιον που τσιγγουνεύεται)
γ) φοράει και πράγματα που κοστίζουν κάποια σοβαρά χρήματα (αν τα csl πράγματα είναι γνήσια, τότε περισσότερο από "σοβαρά").
Δειχνει πολυ ομορφο και προσεγμενο, αλλα προφυλακτηρας και πορτ μπαγκαζ δεν δειχνουν να ειναι γνησια.
Ωραιος χρωματικος συνδυασμος, αριστη κατασταση το εσωτερικο εκτος κατι ψιλα σημαδακια στο τασακι (κλαιν).
Ρεπλικα ζαντες, αλλα εχει αναρτησεις εξατμιση κτλ εξτρα που κοστιζουν αλλα δυστυχως δεν πληρωνονται..
Επισης καμια μετατροπη δεν μπορει να συγκριθει με ενα γνησιο οσο καλη και να ειναι..
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:46.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.