Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 01-02-06, 09:27
Το avatar του χρήστη apostolos_m3
apostolos_m3 Ο χρήστης apostolos_m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-09-2005
Μηνύματα: 465
apostolos_m3 is on a distinguished road
Mαγαζι δεν ειμαι σιγουρος αν θα μπορεσω να βρω για τα αναλογα καλιστεια..

Παντως αμα θελετε βαζω το σπιτι για μια ακομα φορα και τα ποτα και την μουσικη..Τι λετε?
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 01-02-06, 09:49
Το avatar του χρήστη Dark_Niaou
Dark_Niaou Ο χρήστης Dark_Niaou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-07-2004
Μηνύματα: 3.515
Dark_Niaou has a spectacular aura aboutDark_Niaou has a spectacular aura about
φιμε τζάμια έχει; Εάν μας βλέπουν οι γείτονες θα καλέσουν την αστυνομία!!!
__________________


E46 330ci cabrio

Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 01-02-06, 09:52
Το avatar του χρήστη apostolos_m3
apostolos_m3 Ο χρήστης apostolos_m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-09-2005
Μηνύματα: 465
apostolos_m3 is on a distinguished road
Και ανοιχτα να εχουμε τις μπαλκονοπορτες τα παραθυρα εχουν καθρεπτη απο εξω αγγελε..μην μασαμε..χαχα
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 01-02-06, 13:53
Το avatar του χρήστη megistanas
megistanas Ο χρήστης megistanas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-09-2005
Μηνύματα: 242
megistanas is an unknown quantity at this point
Αποστολεεεεεεε...

Να κανονισεις και με το "εν πειραιει" να εχουμε ζωντανη μεταδοση...

Εσυ που εχεις και τα κονε
__________________
Ώρα καλή σου...
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 02-02-06, 00:17
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
ΜΕΣΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!
Μονο μη ζητησετε να σας αποκαλυψω το μυστικο της κορμοστασιας μου!!!
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 02-02-06, 11:38
Το avatar του χρήστη apostolos_m3
apostolos_m3 Ο χρήστης apostolos_m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-09-2005
Μηνύματα: 465
apostolos_m3 is on a distinguished road
Iακωβε αμα φωναξω το εν πειραιει μετα παει και το κλαμπ πανε και ολα..θα δουνε τοσα εκτροπα οι ανθρωποι που θα τρελαθουν..
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 02-02-06, 14:34
Το avatar του χρήστη E36M3ZF
E36M3ZF Ο χρήστης E36M3ZF δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-07-2005
Μηνύματα: 471
E36M3ZF is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από apostolos_m3
Iακωβε αμα φωναξω το εν πειραιει μετα παει και το κλαμπ πανε και ολα..θα δουνε τοσα εκτροπα οι ανθρωποι που θα τρελαθουν..

Να ξεκαθαρίσω κατι.
Καταλαβαίνω βέβαια πως ο φίλος Αποστόλης το " εκτροπα " το αναφέρει με και για χιουμοριστικό λόγο.Και αυτός αλλά και όσοι δήλωσαν ώς τώρα πως θα επιθυμούσαν να μπουν στην διαδικασία να κάνουν κατι τετοιο αποδεικνύουν περίτρανα πως κατέχουν αρκετή δόση απο αυτο ( χιουμορ ) Δραττοντας λοιπόν την ευκαιρία αναφέροντας την λέξη χιουμορ θα ήθελα να αναφέρω πως η όλη ιδέα ξεκίνησε ΜΟΝΟ σαν πλάκα ώστε να γίνει κάτι χιουμοριστικό αναμεσά μας και εκεί θα παρεμενε. Πικραίνομαι όμως που ΜΕΡΙΚΟΙ που όταν έπεσε η ιδέα ζητωκραύγαζαν υπερ της ( υπάρχουν και μαρτυρες σε περίπτωση που κάποιος το αρνηθεί ) ενώ σήμερα παρασυρώμενοι απο τους "σοβαρούς" και τους "μη μου απτου" ειρωνικά γελουν και αλλάζουν άποψη φοβούμενοι ίσως πως οι φίλοι τους θα τους κάνουν νταντά.
Επειδή λοιπον την ψηλίαζομαι την δουλειά πως και πάλι το θέμα θα καταλήξει , κατα την γνώμη μου πάντα, σε εμφύλια διαμάχη και χλευασμό όσων με χιούμορ και καλοπροαιρετα ήθελαν και θέλουν να συμμετασχουν και επειδή δεν θέλω με τίποτα αυτό να συμβεί και με την ιδιότητα του ότι εγώ άνοιξα το thread αυτό και δεν θέλω κανέναν να πάρω στον λαιμό μου , παρακαλώ να κλειστεί και άμεσα κιόλας. Ας πάμε καμμια εκδρομή καλύτερα να δείξουμε και την πλουσιάδα μας στους άλλους οδηγώντας τις αμαξάρες μας σε σειρά και ας κατακλύσουμε κανα παρκινγκ ταβέρνας σαν σοβαρά παιδιά που ΠΡΕΠΕΙ να είμαστε και κομμένη η πλακίτσα και το χιούμορ.
Ζητώ συγνώμη απο όλα τα παιδιά που δήλωσαν , μαζί με μενα ,συμμετοχή που ζητώ να κλειδωθεί το thread αυτό και προτείνω να το ανοίξει καποιος άλλος αν θέλετε αυτή η κίνηση να λάβει σαρκα και οστά καθώς εγώ δεν ξαναμπαίνω στην διαδικασία να προτείνω κάτι τόσο χιουμοριστικό γιατί όλο τα μουτρα μου τρώω. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και συγνώμη ξανά μόνο απο όσους χιουμοριστικά είδαν το ζήτημα και τους το χαλάω.

Τάδε έφη
Κώστας

Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 02-02-06, 23:59
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36M3ZF
Να ξεκαθαρίσω κατι.
Καταλαβαίνω βέβαια πως ο φίλος Αποστόλης το " εκτροπα " το αναφέρει με και για χιουμοριστικό λόγο.Και αυτός αλλά και όσοι δήλωσαν ώς τώρα πως θα επιθυμούσαν να μπουν στην διαδικασία να κάνουν κατι τετοιο αποδεικνύουν περίτρανα πως κατέχουν αρκετή δόση απο αυτο ( χιουμορ ) Δραττοντας λοιπόν την ευκαιρία αναφέροντας την λέξη χιουμορ θα ήθελα να αναφέρω πως η όλη ιδέα ξεκίνησε ΜΟΝΟ σαν πλάκα ώστε να γίνει κάτι χιουμοριστικό αναμεσά μας και εκεί θα παρεμενε. Πικραίνομαι όμως που ΜΕΡΙΚΟΙ που όταν έπεσε η ιδέα ζητωκραύγαζαν υπερ της ( υπάρχουν και μαρτυρες σε περίπτωση που κάποιος το αρνηθεί ) ενώ σήμερα παρασυρώμενοι απο τους "σοβαρούς" και τους "μη μου απτου" ειρωνικά γελουν και αλλάζουν άποψη φοβούμενοι ίσως πως οι φίλοι τους θα τους κάνουν νταντά.
Επειδή λοιπον την ψηλίαζομαι την δουλειά πως και πάλι το θέμα θα καταλήξει , κατα την γνώμη μου πάντα, σε εμφύλια διαμάχη και χλευασμό όσων με χιούμορ και καλοπροαιρετα ήθελαν και θέλουν να συμμετασχουν και επειδή δεν θέλω με τίποτα αυτό να συμβεί και με την ιδιότητα του ότι εγώ άνοιξα το thread αυτό και δεν θέλω κανέναν να πάρω στον λαιμό μου , παρακαλώ να κλειστεί και άμεσα κιόλας. Ας πάμε καμμια εκδρομή καλύτερα να δείξουμε και την πλουσιάδα μας στους άλλους οδηγώντας τις αμαξάρες μας σε σειρά και ας κατακλύσουμε κανα παρκινγκ ταβέρνας σαν σοβαρά παιδιά που ΠΡΕΠΕΙ να είμαστε και κομμένη η πλακίτσα και το χιούμορ.
Ζητώ συγνώμη απο όλα τα παιδιά που δήλωσαν , μαζί με μενα ,συμμετοχή που ζητώ να κλειδωθεί το thread αυτό και προτείνω να το ανοίξει καποιος άλλος αν θέλετε αυτή η κίνηση να λάβει σαρκα και οστά καθώς εγώ δεν ξαναμπαίνω στην διαδικασία να προτείνω κάτι τόσο χιουμοριστικό γιατί όλο τα μουτρα μου τρώω. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και συγνώμη ξανά μόνο απο όσους χιουμοριστικά είδαν το ζήτημα και τους το χαλάω.

Τάδε έφη
Κώστας

Φιλε Κωστα,
Μη σκεφτεσαι ετσι!!! Αν καποιους τους ενοχλει ΟΚ, ας μη συμμετασχουν. Εμεις γουσταρουμε και θα το κανουμε. Οποιος δε θελει ας μην ασχοληθει με το θεμα. Καποιος μου ειπε οτι ειμαι ανωριμος που θελω να συμμετασχω σε αυτη την πρωτοτυπη ιδεα σου. Ξερτε πού τον γραφω; ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ!!! Γουσταρω και θελω να συμμετασχω!!! Δε θα δωσω λογαριασμο σε κανεναν.
Οποτε, ας γινει ο χαβαλες!
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manosm3 : 03-02-06 στις 20:02
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 03-02-06, 00:29
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36M3ZF
Να ξεκαθαρίσω κατι.
Καταλαβαίνω βέβαια πως ο φίλος Αποστόλης το " εκτροπα " το αναφέρει με και για χιουμοριστικό λόγο.Και αυτός αλλά και όσοι δήλωσαν ώς τώρα πως θα επιθυμούσαν να μπουν στην διαδικασία να κάνουν κατι τετοιο αποδεικνύουν περίτρανα πως κατέχουν αρκετή δόση απο αυτο ( χιουμορ ) Δραττοντας λοιπόν την ευκαιρία αναφέροντας την λέξη χιουμορ θα ήθελα να αναφέρω πως η όλη ιδέα ξεκίνησε ΜΟΝΟ σαν πλάκα ώστε να γίνει κάτι χιουμοριστικό αναμεσά μας και εκεί θα παρεμενε. Πικραίνομαι όμως που ΜΕΡΙΚΟΙ που όταν έπεσε η ιδέα ζητωκραύγαζαν υπερ της ( υπάρχουν και μαρτυρες σε περίπτωση που κάποιος το αρνηθεί ) ενώ σήμερα παρασυρώμενοι απο τους "σοβαρούς" και τους "μη μου απτου" ειρωνικά γελουν και αλλάζουν άποψη φοβούμενοι ίσως πως οι φίλοι τους θα τους κάνουν νταντά.
Επειδή λοιπον την ψηλίαζομαι την δουλειά πως και πάλι το θέμα θα καταλήξει , κατα την γνώμη μου πάντα, σε εμφύλια διαμάχη και χλευασμό όσων με χιούμορ και καλοπροαιρετα ήθελαν και θέλουν να συμμετασχουν και επειδή δεν θέλω με τίποτα αυτό να συμβεί και με την ιδιότητα του ότι εγώ άνοιξα το thread αυτό και δεν θέλω κανέναν να πάρω στον λαιμό μου , παρακαλώ να κλειστεί και άμεσα κιόλας. Ας πάμε καμμια εκδρομή καλύτερα να δείξουμε και την πλουσιάδα μας στους άλλους οδηγώντας τις αμαξάρες μας σε σειρά και ας κατακλύσουμε κανα παρκινγκ ταβέρνας σαν σοβαρά παιδιά που ΠΡΕΠΕΙ να είμαστε και κομμένη η πλακίτσα και το χιούμορ.
Ζητώ συγνώμη απο όλα τα παιδιά που δήλωσαν , μαζί με μενα ,συμμετοχή που ζητώ να κλειδωθεί το thread αυτό και προτείνω να το ανοίξει καποιος άλλος αν θέλετε αυτή η κίνηση να λάβει σαρκα και οστά καθώς εγώ δεν ξαναμπαίνω στην διαδικασία να προτείνω κάτι τόσο χιουμοριστικό γιατί όλο τα μουτρα μου τρώω. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και συγνώμη ξανά μόνο απο όσους χιουμοριστικά είδαν το ζήτημα και τους το χαλάω.

Τάδε έφη
Κώστας
Δεν συμφωνω με το σκεπτικο σου.Μπορει να ψηφισα οτι το θεωρω γελοιο,αλλά αυτο για τα δικα μου μυαλα και δεδομενα.Απλα δεν εχουμε την ιδια αισθηση του χιουμορ και ειδικοτερα στο συγκεκριμενο θεμα.Απλα σκεψου οτι εμενα δεν θα μου περνουσε ποτε απτ μυαλο τετοια σκεψη.Απτη στιγμη ομως που τεθηκε και υπαρχει ανταποκριση,να γινει τοτε.Και σιγουρα θα εχει πλακα και θα γινει τρελλος χαβαλες.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3
Φιλε Κωστα,
Μη σκεφτεσαι ετσι!!! Αν καποιους τους ενοχλει ΟΚ, ας μη συμμετασχουν. Εμεις γουσταρουμε και θα το κανουμε. Οποιος δε θελει ας μην ασχοληθει με το θεμα. Καποιος μου ειπε οτι ειμαι ανωριμος που θελω να συμετασχω σε αυτη την πρωτοτυπη ιδεα σου. Ξερτε πού τον γραφω; ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ!!! Γουσταρω και θελω να συμμετασχω!!! Δε θα δωσω λογαριασμο σε κανεναν.
Οποτε, ας γινει ο χαβαλες!
Καλα....ενταξει
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo_3D : 03-02-06 στις 00:34
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 03-02-06, 18:02
Το avatar του χρήστη m3power
m3power Ο χρήστης m3power δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-07-2004
Μηνύματα: 402
m3power is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3
Φιλε Κωστα,
Μη σκεφτεσαι ετσι!!! Αν καποιους τους ενοχλει ΟΚ, ας μη συμμετασχουν. Εμεις γουσταρουμε και θα το κανουμε. Οποιος δε θελει ας μην ασχοληθει με το θεμα. Καποιος μου ειπε οτι ειμαι ανωριμος που θελω να συμετασχω σε αυτη την πρωτοτυπη ιδεα σου. Ξερτε πού τον γραφω; ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ!!! Γουσταρω και θελω να συμμετασχω!!! Δε θα δωσω λογαριασμο σε κανεναν.
Οποτε, ας γινει ο χαβαλες!

σωστος ο μικρος!!!!!

οποιος δεν "γουστα" απο μακρια.........
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:21.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.