Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #141  
Παλιά 26-03-09, 14:45
dimsav Ο χρήστης dimsav δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 18-02-2009
Μηνύματα: 5
dimsav is on a distinguished road
Το Quaife συμφερει να αγοραστει απο αγγλια ή δεν εχει σημαντικη διαφορα απο τους εδω ντιλερ.Υπάρχει συνεργειο που να εχει εμπειρια στη τοποθετηση,γιατι δεν νομιζω οτι ειναι plug n play.Θεωρω οτι ειναι η πιο σημαντικη ελλειψη του αυτοκινητου και δεν περιμενα να ειναι τοσο αντιληπτη,αλλα μαλλον με ειχαν κακομαθει η προηγουμενες πισωκουνες που ειχα...
Απάντηση με παράθεση
  #142  
Παλιά 27-03-09, 08:44
djkostas20 Ο χρήστης djkostas20 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-01-2008
Μηνύματα: 368
djkostas20 is on a distinguished road
Για να είμαι ειλικρινής στην Ελλάδα δεν έχω βρεί το αντίστοιχο διαφορικό για το δικό μου(2,5i με 3,23:1). Όσο για την τοποθέτηση ακόμα ψάχνω για το που θα πάω αλλά ως πρώτη επιλογή έχω ένα εδώ στην Πάτρα που έχει τεράστια εμπειρία στην τοποθέτηση μπλοκέ διαφορικών στα ΜΧ-5 και φυσικά θα τον ρωτήσω αν μπορεί να βάλει και στο δικό μου.
Στον συγκεκριμένο έρχονται να τοποθετήσουν μπλοκέ ΜΧ-5 από όλη την Ελλάδα χωρίς να λέω υπερβολές.
Απάντηση με παράθεση
  #143  
Παλιά 27-03-09, 22:34
Το avatar του χρήστη DENTIST
DENTIST Ο χρήστης DENTIST δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-05-2008
Μηνύματα: 84
DENTIST is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από djkostas20 Εμφάνιση μηνυμάτων
Στον συγκεκριμένο έρχονται να τοποθετήσουν μπλοκέ ΜΧ-5 από όλη την Ελλάδα χωρίς να λέω υπερβολές.

μπορω να το επιβεβαιωσω αυτο ως πρωην κατοχος miata και μέλος του mx5club
__________________
she is here!
Απάντηση με παράθεση
  #144  
Παλιά 28-03-09, 12:10
djkostas20 Ο χρήστης djkostas20 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-01-2008
Μηνύματα: 368
djkostas20 is on a distinguished road
Εγώ το επιβεβαιώνω ως μέλος του mymx5.gr γνωρίζοντας και τα παιδιά από εκεί που πολλά από αυτά ήταν στο club άρα είμαστε 2...
Απάντηση με παράθεση
  #145  
Παλιά 28-03-09, 13:43
Το avatar του χρήστη fz21
fz21 Ο χρήστης fz21 δεν είναι συνδεδεμένος
turbo sucks....! ! !
 
Εγγραφή: 22-10-2007
Μηνύματα: 751
fz21 will become famous soon enoughfz21 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από djkostas20 Εμφάνιση μηνυμάτων
Για να είμαι ειλικρινής στην Ελλάδα δεν έχω βρεί το αντίστοιχο διαφορικό για το δικό μου(2,5i με 3,23:1). Όσο για την τοποθέτηση ακόμα ψάχνω για το που θα πάω αλλά ως πρώτη επιλογή έχω ένα εδώ στην Πάτρα που έχει τεράστια εμπειρία στην τοποθέτηση μπλοκέ διαφορικών στα ΜΧ-5 και φυσικά θα τον ρωτήσω αν μπορεί να βάλει και στο δικό μου.
Στον συγκεκριμένο έρχονται να τοποθετήσουν μπλοκέ ΜΧ-5 από όλη την Ελλάδα χωρίς να λέω υπερβολές.
για ποιον λες εδω στην Πατρα?αν θες στειλε μου ενα pm για να μην θεωρηθει διαφημιση...
__________________
Πωλούνται Πίσω φρένα απο Ε46 330...! :http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=27897
avatar:production and design originally by E36Rules!! ..........! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #146  
Παλιά 02-04-09, 13:19
Το avatar του χρήστη VanVIC
VanVIC Ο χρήστης VanVIC δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-09-2004
Μηνύματα: 2.948
VanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimsav Εμφάνιση μηνυμάτων
Το Quaife συμφερει να αγοραστει απο αγγλια ή δεν εχει σημαντικη διαφορα απο τους εδω ντιλερ.Υπάρχει συνεργειο που να εχει εμπειρια στη τοποθετηση,γιατι δεν νομιζω οτι ειναι plug n play.Θεωρω οτι ειναι η πιο σημαντικη ελλειψη του αυτοκινητου και δεν περιμενα να ειναι τοσο αντιληπτη,αλλα μαλλον με ειχαν κακομαθει η προηγουμενες πισωκουνες που ειχα...
Για συνεργείο τοποθέτησης μπλοκέ διαφορικού της Quaife σε Ζ4, αν θυμάμαι σωστά, έχει καλή εμπειρία ο mpikounis (administrator)
Απάντηση με παράθεση
  #147  
Παλιά 06-06-09, 19:42
hammermox_z4 Ο χρήστης hammermox_z4 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 22-07-2008
Μηνύματα: 26
hammermox_z4 is on a distinguished road
Καλησπέρα παιδιά θέλω την βοήθεια σας βρήκα μια bmw z4 τρακαρισμένη τελιομενη και στο εσωτερικό είναι άθικτο άφωτος πανό είχε την οθόνη τις bmw με όλα τα κομφόρ και θέλω να μάθω αν μπορώ να την βάλλω σε έμενα αν ξηλώσω ταπετσαρία και βγάλω το cd το δικό μου και αν είναι δυνατή εγκατάσταση ??? και αν η bmw μπορι να μου το πέραση η αν θα πρέπει να πάω κάπου αλλού ευχάριστο
Απάντηση με παράθεση
  #148  
Παλιά 06-06-09, 22:09
Το avatar του χρήστη MaSt0RaS
MaSt0RaS Ο χρήστης MaSt0RaS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2007
Μηνύματα: 1.463
MaSt0RaS is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από hammermox_z4 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα παιδιά θέλω την βοήθεια σας βρήκα μια bmw z4 τρακαρισμένη τελιομενη και στο εσωτερικό είναι άθικτο άφωτος πανό είχε την οθόνη τις bmw με όλα τα κομφόρ και θέλω να μάθω αν μπορώ να την βάλλω σε έμενα αν ξηλώσω ταπετσαρία και βγάλω το cd το δικό μου και αν είναι δυνατή εγκατάσταση ??? και αν η bmw μπορι να μου το πέραση η αν θα πρέπει να πάω κάπου αλλού ευχάριστο
ναι ναι γινεται...! η BMW λογικα στο κανει..!
Απάντηση με παράθεση
  #149  
Παλιά 07-06-09, 18:45
hammermox_z4 Ο χρήστης hammermox_z4 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 22-07-2008
Μηνύματα: 26
hammermox_z4 is on a distinguished road
Μακάρι φιλέ μου να το πάρο και να το βάλω κάτι άλλο τώρα είδα τις Φώτο από την δικάσου κούκλα τον προφυλαχτήρα τον πίσω τον Μ και τις εξάτμισης το ψαχνό καιρό και δεν έχω βρει κάποια λύση πες μου λίγο τι εταιρία είναι ι εξάτμιση και ο προφυλαχτήρας και ποσό βγήκαν αφτιά
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:46.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.