Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 24-11-08, 15:35
Το avatar του χρήστη ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ο χρήστης ΔΗΜΗΤΡΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 19-11-2008
Μηνύματα: 28
ΔΗΜΗΤΡΗΣ is on a distinguished road
τι κακο εκανα με αυτη την κινηση
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 24-11-08, 15:36
Το avatar του χρήστη nikos_E34
nikos_E34 Ο χρήστης nikos_E34 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 28-07-2004
Μηνύματα: 613
nikos_E34 will become famous soon enough
μητσο να ρωτησω κατι ρε συ?? οταν οδηγας μπορεις να στριψεις?? 100 τοις εκατο μπλοκε εχω δει σε Volvo F12 με διακοπτη και αν το ξεχασεις και πας να στριψεις η σπας διαφορικο η συνεχιζεις ευθεια...
μηπως ειναι 20 τοις εκατο?
δεν ειναι 100 τοις εκατο φιλε μου αλλιως δεν μπορεις να στριψεις το αμαξι συνεχεια ευθεια θα πηγαινει
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 24-11-08, 15:39
Το avatar του χρήστη ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ο χρήστης ΔΗΜΗΤΡΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 19-11-2008
Μηνύματα: 28
ΔΗΜΗΤΡΗΣ is on a distinguished road
αυτο που λεσ ειναι λιγο προβλημα το εχω κανει 100% πχ οταν πασ να παρκαρεισ ο μεσα τροχοσ κλοσταει γιατι περνει τισ ιδιεσ στροφεσ με τον εξω
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 24-11-08, 15:42
Snoopy Ο χρήστης Snoopy δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 17-07-2006
Μηνύματα: 2.651
Snoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura about
απορώ πως δεν έχει ξυρίσει τα πάντα εκει πίσω...
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 24-11-08, 15:47
Το avatar του χρήστη ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ο χρήστης ΔΗΜΗΤΡΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 19-11-2008
Μηνύματα: 28
ΔΗΜΗΤΡΗΣ is on a distinguished road
ενταξει δικιο εχεισ και το ξερω το ποιο συχνω που αλλαζω ειναι τα σινεμπλοκ και γενικα οτι λαστιχενιο υπαρχει αλλα δεν συγκρινετε στην παντα με το διαφ. του 2.3 καμια σχεση
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 24-11-08, 15:48
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
απορώ πως δεν έχει ξυρίσει τα πάντα εκει πίσω...
μαλλον εχουν λιωσει τοοοοσο πολυ τα λαστιχα του και χανουν πιο ευκολα προσφυση. αλλωστε ο ιδιος το ειπε οτι το κανε 100% για να πεταει κολω πιο ευκολα..

με καινουρια λαστιχα-καλη ασφαλτο και 100% μπλοκε δεν υπαρχει περιπτωση να στριψεις ανθρωπινα με πολυ χαμηλες ταχυτητες.. Οι δυναμεις και τα φορτια λογω αντιστασης στη διαφορετικη στροφικη ταχυτητα των δυο τροχων ειναι τεραστιες και τεινουν να τα σπασουν ολα.... Εγω απορω -νταξει στις λιγες- αν πας με 80-100 σε μια λιγο πιο κλειστη στροφη δε σ σπαει τα νευρα..? το 100% εχει οφελος μονο οταν θες να κανεις μπαντες!
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 24-11-08, 15:54
Το avatar του χρήστη ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ο χρήστης ΔΗΜΗΤΡΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 19-11-2008
Μηνύματα: 28
ΔΗΜΗΤΡΗΣ is on a distinguished road
στο ,μονο που εχει προβλημα ειναι στα λιγα χιλ μετα δεν καταλαβενεισ τιποτα
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 24-11-08, 16:53
Το avatar του χρήστη ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ο χρήστης ΔΗΜΗΤΡΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 19-11-2008
Μηνύματα: 28
ΔΗΜΗΤΡΗΣ is on a distinguished road
ρε παιδια αν ξερει καποιοσ να μου πει σε τι τιμη παιζει το 2.5 απο το ε30 γιατι οπωσ ειχα πει στη αρχη ηθελα να βαλω ενα 3.5 το οποιο παιζει στα 1200 ευρω. ΣΟΡΙ αν σασ πριζω απλα ψαχνω να βαλω κατι καλο στη μπεμπα για να μην ξαναμπλεξω παλι με αλλαγη μοτερ αμεσωσ και παλι ευχαριστω για το χρονο σασ
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 24-11-08, 17:18
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
τι έκανες ?
Αργκόν FTW!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
απορώ πως δεν έχει ξυρίσει τα πάντα εκει πίσω...
Δεν παθαίνει τίποτα, έτσι νόμιζα και εγώ Snoopy, αλλά τελικά δεν παθαίνει τίποτα! (το ίδιο το διαφορικό, τα σινεμπλόκ την ακούν για πλάκα).
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 25-11-08, 01:00
nasos01 Ο χρήστης nasos01 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 16-10-2008
Μηνύματα: 8
nasos01 is on a distinguished road
Εχω εγω ενα ε21 που ηταν 315 οταν το πηρα.Του εβαλα μοτερ απο ε30 325 με 170 αλογα.το μοτερ καθεται κουτι αλλα θελει να βρεις γεφυρα απο ε21 323.Α λλιως θα χρειαστει να φτιακσεις βασεις.Εγω το εχω στημενο για drift.Εχει bilstein χοντροκαλαμα τα οποια καλαμια τα πηρα και αυτα απο ε21 323.4 δισκοφρενα με διπλη δαγκανα μπροστα brembo απο ε21 323 και αυτη.Γενικα αν θες να κανεις καλη δουλεια βρες ενα ε21 323 και παρα πολλα πραγματα απο αυτο θα σε βγαλουν απο πολυ ψαξιμο και περιτα εξοδα.Το μονο δυσκολο ειναι να βρεις μπλοκε εργοστασιακο για αυτο το αμαξι αλλα αν εχεις μικρο κουπ βρισκεις ενα απο 318ις και στο μηχανουργιο στο περνανε.Εγω αναγκαστικα να κανω αγωνες χωρις μπλοκε και σε ενα το ειχα κολημενο αλλα δεν αντεξε για πολυ.Επισης για πιο πολυ δυναμη του ειχα χταποδια ansa και προγραμμα.Το αμαξι σκοτωνε κυριολεκτικα.Τωρα το εχω για πουλημα υπαρχουν video στο www.youtube.com Bmw e21 drift-tazes και αγγελια με τα χαρακτηριστικα στο http://www.car.gr/classifieds/cars/view/124396
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:56.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.