Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 05-12-04, 21:58
Το avatar του χρήστη ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ Ο χρήστης ΓΙΩΡΓΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2004
Μηνύματα: 103
ΓΙΩΡΓΟΣ is on a distinguished road
Smile ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ!

Αγαπημένε μου άγιε Βασίλη ,

σου γράφω για να σου ζητήσω δώρο για τα Χριστούγεννα! Φέτος ήμουν πολύ καλό παιδί! Δεν έκανα πολλά πατιλίκια ,δεν έκανα κόντρες , δεν έτρεχα κάτω από διακόσια και γενικά ήμουν άψογος με τους άλλους οδηγούς! Λοιπόν, θα ήθελα ένα μοτέρ από Μ3 Ε46 βελτιωμένο ατμοσφαιρικά (490 PS!!! έμαθα ότι κυκλοφορεί ένα στην Αθήνα , για να μην ψάχνεις πολύ) , μια τετράδα 19ρες και μια ανάρτηση SCHNITZER! Δεν πιστεύω να ζητάω πολλά;

Γιώργος


Κανένας άλλος τίποτα;Τώρα που γυρίζει!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 05-12-04, 22:07
Το avatar του χρήστη DRIFTER
DRIFTER Ο χρήστης DRIFTER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-05-2004
Μηνύματα: 423
DRIFTER is on a distinguished road
Επειδή ξέρω ότι ένα Μ3 Ε30,Ε36,Ε46,Ε46 CSL θα σου πέσει πολλή και εγώ ήμουνα καλό παιδί μόνο μια κόντρα έχασα....ετρεχα σαν τρελός όλη την ώρα.....θέλω ενα Ε30 κατα προτίμηση 325 και πάνω...(και κοίτα μη μου φέρεις κανα τρακαρισμένο γιατι θα σε π.................... σηκωσει :p )
Λές να πιάσει???????
__________________
ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ

ΣΩΤΗΡΗΣ H DRIFTER

Κάθε πλατεία και χαρά κάθε στροφή και τρέλα δώσε κλώτσο να γυρίσει το Ε30 να σβουρίσει ! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 05-12-04, 22:47
Το avatar του χρήστη Black5
Black5 Ο χρήστης Black5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-06-2004
Μηνύματα: 384
Black5 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DRIFTER
Επειδή ξέρω ότι ένα Μ3 Ε30,Ε36,Ε46,Ε46 CSL θα σου πέσει πολλή και εγώ ήμουνα καλό παιδί μόνο μια κόντρα έχασα....ετρεχα σαν τρελός όλη την ώρα.....θέλω ενα Ε30 κατα προτίμηση 325 και πάνω...(και κοίτα μη μου φέρεις κανα τρακαρισμένο γιατι θα σε π.................... σηκωσει :p )
Λές να πιάσει???????
Θα σας απαντήσω όπως θα απάνταγε και ο Αι Βασίλης!!! ΧΟ ΧΟ ΧΟ .... που θέλετε και αμάξι!!!!!
__________________
Ε34 525i
________
Δημήτρης

I'll be watching you!

http://www.wow-europe.com/en/
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 06-12-04, 15:08
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ
Αγαπημένε μου άγιε Βασίλη ,

σου γράφω για να σου ζητήσω δώρο για τα Χριστούγεννα! Φέτος ήμουν πολύ καλό παιδί! Δεν έκανα πολλά πατιλίκια ,δεν έκανα κόντρες , δεν έτρεχα κάτω από διακόσια και γενικά ήμουν άψογος με τους άλλους οδηγούς! Λοιπόν, θα ήθελα ένα μοτέρ από Μ3 Ε46 βελτιωμένο ατμοσφαιρικά (490 PS!!! έμαθα ότι κυκλοφορεί ένα στην Αθήνα , για να μην ψάχνεις πολύ) , μια τετράδα 19ρες και μια ανάρτηση SCHNITZER! Δεν πιστεύω να ζητάω πολλά;

Γιώργος


Κανένας άλλος τίποτα;Τώρα που γυρίζει!

Όλα αυτά & full πιεστικά και αλοιφές και γυάλισμα κάθε μέρα!
Ακόμα και όταν βρέχει να γυαλίζει!
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 06-12-04, 16:37
V@rwnos Ο χρήστης V@rwnos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 12-09-2004
Μηνύματα: 44
V@rwnos is on a distinguished road
Εγώ Άγιε μου Βασίλη δεν θέλω να μου φέρεις αυτοκίνητο,έχω το δικό μου και ευχαριστώ το αφέντικο σου (το θεό) που πηγαίνει μια χαρά!!!
Αν όμως ήθελες να μου φέρεις μια γυναικά ψηλή,μελαχρινή με ωραίο στήθος, ωραία οπίσθια και λίγο μυαλό(όχι πολύ,γιατι αν είναι πάρα πολύ έξυπνη μπορεί να την πάθουμε) , μέσα σε μια μπέμπα Μ5 Ε39, εγώ ευχαρίστως θα τις έσκιζα και τις δύο
Μήπως ζητάω πολλά???
Μπαααααααα δεν νομίζω!!!
Άγιε να σου πω,βάλε και μερικά εκατομυριάκια στο λογαριασμό μου στην τράπεζα για μικροέξοδα μωρέ,να μη σε κουράσω και του χρόνου!!!
Σε ευχαριστώ πολύ Άγιε Βασίλη και αν θες καμιά διευκρίνηση στείλε μου PM.
Το τέκνον σου, V@rwnos

Υ.Γ. Αν χρειαστείς κι εσύ τίποτα ,πες μου.Μου φέρανε καλό εμπόρευμα για τις γιορτές,θα σε φτιάξω ωραία!!!
__________________
Ζήσε αγάπα γέλα και μην στενοχωριέσαι για κανέναν
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 06-12-04, 17:36
Το avatar του χρήστη DoctorAbo
DoctorAbo Ο χρήστης DoctorAbo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2004
Μηνύματα: 1.106
DoctorAbo has a spectacular aura aboutDoctorAbo has a spectacular aura about
Εμένα Αξιε μου Βασίλη, πέρυσι, μούφερες την //Μ3 και σε ευχαριστώ πάαααρα πολύ. Όλη τη χρονιά την προσέχω πάρα πολύ και πάει καλά. Δεν έχω κανένα παράπονο. Και εκείνο το εκατομμυριάκι που είχες βάλει στο ντουλαπάκι, (πολύ ευγενικό από μέρους σου) το χρησιμοποίησα κατα το δοκούν. Επένδυσα το μεγαλύτερο μέρος και έχω να τρώω, να πίνω αλλά και να δίνω και κάτι τις σε κανα φτωχό στην εκκλησία κάθε Κυριακή.
Όσο για κεινο το σπιτάκι στις κυκλάδες που μούχες φέρει πριν 4 χρόνια, το προσέχω πολύ, το χαίρομαι μερικές φορές το χρόνο που πάω εκεί και γενικά δεν έχω κανένα παράπονο. Για τους πάραπάνω λόγους, και επειδή βλέπω ότι πολλοί φίλοι μου θέλουν τοτου, έχω την εξής παράκληση. Την Μ6 που μου είχες τάξει, κράτατη εσύ, και μετάτρεψέτη σε περίπου 5 116. Δώσε από μια στους φίλους μου που σε παρακαλάνε εδω μέσα και εμένα μου τη δίνεις του χρόνου. Για το 05 φύλαξε σε παρακαλώ μια καλή υγεία για τους φίλους μου και εμένα.
__________________
Καπ καπ κει κατ, κατ καν γκαπ γκαπ!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 11-12-04, 16:40
Το avatar του χρήστη ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ Ο χρήστης ΓΙΩΡΓΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2004
Μηνύματα: 103
ΓΙΩΡΓΟΣ is on a distinguished road
Smile

Α και να προσθέσω κάτι ακόμα στο γράμμα μου άγιε μου...Φέρε και μια 120 για την γυναίκα μου που με έχει πρήξει να της την πάρω!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 16-12-04, 21:51
Το avatar του χρήστη ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ Ο χρήστης ΓΙΩΡΓΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2004
Μηνύματα: 103
ΓΙΩΡΓΟΣ is on a distinguished road
Θέλω και μια Μ6!
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg dgEntity_43149.jpg (13,3 KB, 7 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 17-12-04, 01:50
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Αγαπητε μου Αγιε Βασιλη.
Κατι θελω να σου ζητησω και εγω αλλα ξερεις υπαρχει ενα μικρο προβλημα.Αυτο που θελω,το θελω μεν τωρα αλλα δεν μου το περνουν.Εγω ομως θα στη ζητησω αυτη τη χαρη.Θελω λοιπον να μην εχει πουληθει μεχρι το καλοκαιρι,που ο κοσμος να χαλασει θα το παρω το πτυχιο το καλοκαιρι γιατι χωρις αυτο θα παρω το τριτο το μακρυτερο,αυτο το 318iS που βρηκα με με τον Μ44 τον κινητηρα,την μπλοκαδουρα και τα πολλα εξτρα(δεν μου τα διευκρινησε ο ιδιοκτητης) και η μη πωληση του,να φερει σαν αποτελεσμα να ριξει κι'αλλο την τιμη του (την οποια ουτε και αυτη μου διευκρινησε ο ιδιοκτητης απτο τηλ παρα μονο λεει απο κοντα) ωστε να μην γινω εγω το κοροιδακι που πιθανον θα ψαχνει,και να το αγορασω εγω σε μια "φυσιολογικη" τιμη.Αγιε μου Βασιλακη αυτο το αυτοκινητο γραφει το ονομα μου επανω σαν τον επομενο ιδιοκτητη του.Κανε μου λοιπον σε παρακαλω την χαρη να μην πουληθει μεχρι τοτε,και εγω σου κλεινω απο τωρα ημερομηνια αμα θελησεις να παρεβρεθεις και εσυ στην απονομη του πτυχιου μου το καλοκαιρι.

Παντοτινα υποχρεος θα σου ειμαι!!!!!!!!
geo
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 17-12-04, 02:20
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Ξεχασα Αγιε μου Βασιλη να σου πω οτι το συγκεκριμενο iS ειναι το αμερικανικο και οπως χαρακτηριστικα μου ειπε ο ιδιοκτητης "ειναι το αμερικανικο με το οικολογικο φιλτρο,ξερεις" - "ναι ξερω" του απαντησα εγω,αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ιδεα περι τινος πραγματος μιλουσε,οποτε να ξερεις οτι αυτο το οικολογικο πραμα θα φαει ξηλωμα επιτοπου.Ετσι πληροφοριακα στο λεω...........
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:27.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.