Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 02-03-07, 20:03
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mpempas_cabrio Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν καταλαβα φιλε oldcarkickass θες να πεις κατι γι αυτο που εγραψα και για τον χαρακτηρισμο μου???
Πως σου πέρασε από το μυαλό; Αλήθεια; Αφού έτσι και αλλιώς κάποιος θα έγραφε μετά από σένα. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι κάποιος έγραψε ότι όλοι δεν είναι ίδιοι αλλά το όνομα του νήματος είναι ΜΠΑΣΤΟΙ (ούτε καν μπάτσοι) βάζοντας τους ΟΛΟΥΣ σε ένα καζάνι.

Προσέξτε είπα μπαΣτοι (το σ είναι μπροστά από το Τ) και όχι μπάτσοι (το σίγμα ειναι μετά από το Τ) κάποιος ας το διορθώσει ή ας το αλλάξει τελείως και για ορθογραφικούς και για δεοντολογικούς λόγους.

Εγώ ιστορία με ΜΠΑΤΣΟΥΣ δεν είχα είχα ΟΜΩΣ με αστυνομικούς.


Και αυτό γίνονταν κάθε φορά που γυρνούσα από Καστοριά για Κοζάνη μετά τις 9 - 10 το βράδυ (αν δεις καράβι στο βουνό...) και ΚΑΘΕ φορά με σταματούσαν στο ίδιο σημείο σωνει και καλά ότι κουβαλάω ναρκωτικά!!!

Ρε χρυσέ μου ρε καλέ μου ΤΙΠΟΤΑ, οπότε μια φορά είχα λύσει ΟΛΟ το ταμπλώ γιατί κάτι ήθελα να κάνω και τα είχα βάλει όλα στο πορτ μπαγκάζ. Το ανοίγει ο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ που λέτε και μου λέει κουβαλάς drugs κι έτσι, μια δυο πέντε δέκα βγάλε τα πράματα αφού δε βρίσκει ΤΙΠΟΤΑ μου λέει μάζεψε τα!!του λέω δε παίζει εγώ σας είπα ότι είμαι οκ και εσείς ο ίδιος είναι ΗΔΗ η τέταρτη φορά μέσα στη βδομάδα που με σταματάτε για drugs και δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ, δε τα μαζεύω, ε αυτό ήταν!!!

τι φαρμακεία έλεγξε τι ΚΤΕΟ τι καυσαέρια τι άδειες (είναι στο όνομα του πατέρα και μου λέει να είναι ξεκάθαρο το αμάξι το έχεις ΚΛΕΨΕΙ!!! του λέω ναι και ο ιδιοκτήτης έχει ίδιο επώνυμο και του ΞΑΝΑδείχνω ταυτότητα με το όνομα πατρός και ΜΟΚΟ) τεσπα με τα πολλά μου ΞΑΝΑ λέει μαστα και φύγε του λέω δε μαζεύω τίποτα θα μείνω μέχρι το πρωί αν δε τα βάλεις ΕΣΥ μέσα!!!

έ έκατσα εκεί δίπλα μια ωρίτσα αραχτός (με τα πράματα στο δρόμο και ΜΠΡΟΣΤΑ από το περιπολίκο που ΔΕΝ μπορούσε να φύγει και πίσω είχε μπαριέρα) οπότε αναγκάστηκε και έβαλε τον συνάδελφο του (μάλλον μικρότερο και σε βαθμό τα μάζεψε και έφυγα.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 02-03-07, 22:35
Το avatar του χρήστη mpempas_cabrio
mpempas_cabrio Ο χρήστης mpempas_cabrio δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-02-2007
Μηνύματα: 247
mpempas_cabrio is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Και ενω κατηγορεις τους αστυνομικους οτι συμπεριφερονται σαν να 'γ@μουν και δερνουν και κανουν οτι γουσταρουν', ΕΣΥ εισαι αυτος που το κανει!
τι λες ρε παιδι μου,σοβαρα?Και πως το κανω εγω αυτο?
Με τον τροπο που γραφει και με αυτα που γραφεις φαινονται πολλα.Και οντως επαληθευομαι.
και οσο για τα παραμυθακια που λες,εγω δεν συναναστρεφομαι με τυπακια που πουλανε φιδιες και τετοια που μαλλον ξερεις εσυ απο αυτα απο τι φαινεται.
"Ξεπερασες το οριο ταχυτητας κατα παρα παρα πολυ και μαλιστα προκλητικα διπλα απο περιπολικο"
Ειδες,αυτα ειναι κομπλεξικισμοι.
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 02-03-07, 22:48
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mpempas_cabrio Εμφάνιση μηνυμάτων
τι λες ρε παιδι μου,σοβαρα?Και πως το κανω εγω αυτο?
Με τον τροπο που γραφει και με αυτα που γραφεις φαινονται πολλα.Και οντως επαληθευομαι.
και οσο για τα παραμυθακια που λες,εγω δεν συναναστρεφομαι με τυπακια που πουλανε φιδιες και τετοια που μαλλον ξερεις εσυ απο αυτα απο τι φαινεται.
"Ξεπερασες το οριο ταχυτητας κατα παρα παρα πολυ και μαλιστα προκλητικα διπλα απο περιπολικο"
Ειδες,αυτα ειναι κομπλεξικισμοι.

Α εχουμε προβλημα...

Και το προβλημα δεν ειναι οτι περασες διπλα απο περιπολικο, ισοπεδωσες το οριο ταχυτητας και εκανες σαν να μην τρεχει τιποτα. Ουτε το οτι με λες κομπλεξικο και προσπαθεις να μου 'την πεις' περι παρεων κτλ. Ειναι οτι ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΝ το τι εκανες! Υπαρχουν νομοι, κανονες, και συμφωνα με αυτους πηγαινοντας με 210 σε εκεινον τον δρομο δεν εισαι παρα κοινος εγκληματιας! Με τον νομο επρεπε να σου αφαιρεσει αδεια και πινακιδες αμεσως!

Ασε τα περι συναναστροφης...εσυ τα γραφεις, εγω τα διαψευδω. Εγω δεν ειπα τιποτα απο μερους μου. Οι παρεες μου δεν τις ξερεις και δεν σε αφορουν. Και απο την στιγμη που 'γραφεις' κανονικοτατα το οριο ταχυτητας και μαλιστα παρουσια οργανου και μετα μου λες οτι δεν κανεις οτι γουσταρεις, απλα δεν ξερεις τι λες...

Συγνωμη, αλλα αν αυτο με κανει εμενα κομπλεξικο, κανει αυτον που σου εδωσε το διπλωμα εγκληματια...γιατι δεν φταις εσυ, εσυ δεν καταλαβαινεις καν τι ειναι νομιμο και τι οχι απ'οτι φαινεται.

Edit : Η εισαι ενας κοινος εγωιστης και φοβασαι μην θιχτει ο...ανδρισμος σου τωρα που σου βγηκα κοντρα λεγοντας οτι σου κατεβει. Λογικο αν κρινουμε οτι ολη σου η παραγραφος απευθυνεται σε μενα παρα σε καποιο...στοιχειο, κατι, να υποστηριξει τις θεσεις σου. Mα τι να πεις οταν ο ιδιος λες οτι πηγες με 210 σε οριο 120 και το μονο που σε ενοιαζε μην ειχε ρανταρ το περιπολικο. Οπως και να'χει, εγω ειπα οτι ειχα να πω...απο την στιγμη που δεν καταλαβαινεις τι κανεις, δεν εχουμε λογο να συζηταμε. Δεν εχω καμια ορεξη να συζητω με καποιον που παρανομει και λεει 'ε και τι εγινε' απο πανω στη τελικη...

Εdit 2 : Θα παω μια βολτα και μολις δω μια περιπολια θα τραβηξω πιστολι και θα ριξω στον κοντινοτερο πεζο. Και μολις πεσουν να με συλλαβουν θα τους κατηγορησω για κομπλεξικους!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη God : 02-03-07 στις 22:55
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 02-03-07, 23:20
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Α εχουμε προβλημα...

Και το προβλημα δεν ειναι οτι περασες διπλα απο περιπολικο, ισοπεδωσες το οριο ταχυτητας και εκανες σαν να μην τρεχει τιποτα. Ουτε το οτι με λες κομπλεξικο και προσπαθεις να μου 'την πεις' περι παρεων κτλ. Ειναι οτι ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΝ το τι εκανες! Υπαρχουν νομοι, κανονες, και συμφωνα με αυτους πηγαινοντας με 210 σε εκεινον τον δρομο δεν εισαι παρα κοινος εγκληματιας! Με τον νομο επρεπε να σου αφαιρεσει αδεια και πινακιδες αμεσως!

Ασε τα περι συναναστροφης...εσυ τα γραφεις, εγω τα διαψευδω. Εγω δεν ειπα τιποτα απο μερους μου. Οι παρεες μου δεν τις ξερεις και δεν σε αφορουν. Και απο την στιγμη που 'γραφεις' κανονικοτατα το οριο ταχυτητας και μαλιστα παρουσια οργανου και μετα μου λες οτι δεν κανεις οτι γουσταρεις, απλα δεν ξερεις τι λες...

Συγνωμη, αλλα αν αυτο με κανει εμενα κομπλεξικο, κανει αυτον που σου εδωσε το διπλωμα εγκληματια...γιατι δεν φταις εσυ, εσυ δεν καταλαβαινεις καν τι ειναι νομιμο και τι οχι απ'οτι φαινεται.

Edit : Η εισαι ενας κοινος εγωιστης και φοβασαι μην θιχτει ο...ανδρισμος σου τωρα που σου βγηκα κοντρα λεγοντας οτι σου κατεβει. Λογικο αν κρινουμε οτι ολη σου η παραγραφος απευθυνεται σε μενα παρα σε καποιο...στοιχειο, κατι, να υποστηριξει τις θεσεις σου. Mα τι να πεις οταν ο ιδιος λες οτι πηγες με 210 σε οριο 120 και το μονο που σε ενοιαζε μην ειχε ρανταρ το περιπολικο. Οπως και να'χει, εγω ειπα οτι ειχα να πω...απο την στιγμη που δεν καταλαβαινεις τι κανεις, δεν εχουμε λογο να συζηταμε. Δεν εχω καμια ορεξη να συζητω με καποιον που παρανομει και λεει 'ε και τι εγινε' απο πανω στη τελικη...

Εdit 2 : Θα παω μια βολτα και μολις δω μια περιπολια θα τραβηξω πιστολι και θα ριξω στον κοντινοτερο πεζο. Και μολις πεσουν να με συλλαβουν θα τους κατηγορησω για κομπλεξικους!



mpempa_cabrio.μου.αρέσει.που.το.λες.οτι.πηγαινες.μ ε.210.μπροστα.σε.περιπολικο.σαν.να.μην.τρεχει.τιπο τα.
Δηλαδη.θεωρείς.οτί.ηταν.μαγκια.αυτο.που.εκανες;
Εαν.ημουν.αστυνομικος.και.με.ειχες.προκαλεσει.ετσι ,με.210.μπροστα.στα.ματια.μου,θα.σε.ειχα.γραψει.γι α.οτι.μπορουσα.
Θα.μπορουσα.να.πω.και.γω.ενα.σκηνικο.που.μου.ξηλωσ αν.τις.πινακιδες.για.ενα.μηνα.για.ψηλου.πηδημα,μον ο.και.μονο.λογω.τοποθεσιας,αλλα.δεν.το.λεω,γιατι.α λλες.10.μου.την.εχουν.χαρισει,ενω.ημουν.παρανομος.
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 02-03-07, 23:45
Το avatar του χρήστη kacey
kacey Ο χρήστης kacey δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 962
kacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the rough
Να σου αγορασω ενα USB πληκτρολογιο?

God:

επειδη τυγχανει να εχω και φιλους και συγγενεις μπατσους, πιστεψε με οταν μιλαμε για τροχαια μονο την δουλεια τους σωστα δεν τους ενδιαφερει να κανουν.

οταν σε πανε για εξακριβωση "επειδη καθεσαι στα λιμανακια"
οταν σε πανε για εξακριβωση "επειδη δεν φευγεις απο εδω" παραβιαζοντας το συνταγματικο σου δικαιωμα να καθεσαι ΟΠΟΥ ΣΟΥ Κ@@#^ΛΩΣΕΙ
οταν σου λενε οτι εσυ πρεπει να αποδειξεις οτι εισαι αθωος για κατι που εβγαλαν απο το μυαλο τους
οταν σου λενε "αφου μενεις στον Πειραια να μην ξαναερθεις λιμανακια γιατι εισαι μακρυα απο το σπιτι σου"

και πανω απο ολα οταν ολα αυτα δεν θα τολμαγαν να τα ξεστομησουν αμα δεν τους ειχαν δωσει μια στολη και ενα σημα και δεν μπορουσαν να το παιζουν σεριφηδες οι παλιοψευτομαγκες.

αλλα δεν πειραζει, ειναι μεχρι να πεσουν στον εναν που ξερει πως να τους χειριστει και να τους κανει σωβρακο. Η ακομα χειροτερα να δεις αμα σκασουν σε κανενα που θα τους δειξει ταυτοτητα εισαγγελεα, ξαφνικα θυμουνται τις υποχρεωσεις τους, τα καθηκοντα τους και τι δουλεια ΠΡΕΠΕΙ να κανουν. Καραγκιοζηδες...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kacey : 02-03-07 στις 23:48
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 03-03-07, 00:02
Το avatar του χρήστη Panoz_335i
Panoz_335i Ο χρήστης Panoz_335i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-01-2007
Μηνύματα: 462
Panoz_335i will become famous soon enoughPanoz_335i will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων


mpempa_cabrio.μου.αρέσει.που.το.λες.οτι.πηγαινες.μ ε.210.μπροστα.σε.περιπολικο.σαν.να.μην.τρεχει.τιπο τα.
Δηλαδη.θεωρείς.οτί.ηταν.μαγκια.αυτο.που.εκανες;
Εαν.ημουν.αστυνομικος.και.με.ειχες.προκαλεσει.ετσι ,με.210.μπροστα.στα.ματια.μου,θα.σε.ειχα.γραψει.γι α.οτι.μπορουσα.
Θα.μπορουσα.να.πω.και.γω.ενα.σκηνικο.που.μου.ξηλωσ αν.τις.πινακιδες.για.ενα.μηνα.για.ψηλου.πηδημα,μον ο.και.μονο.λογω.τοποθεσιας,αλλα.δεν.το.λεω,γιατι.α λλες.10.μου.την.εχουν.χαρισει,ενω.ημουν.παρανομος.
Συμφωνω

Kacey: Επειδη υπαρχουν μερικοι κομπλεξικοι μεσα στην αστυνομια (και που δεν υπαρχουν???) δεν σημαινει οτι πρεπει να τα ισοπεδονουμε ολα και να θεωρουμε λογικο να τρεξουμε με 210 χιλιομετρα μπροστα απο περιπολικο και να εχουμε την ΑΠΑΙΤΗΣΗ να μην μας πουν και κουβεντα.

Δεν υπαρχει δικαιολογια το να εισαι προκλητικος ,ιδιαιτερα στους αστυνομικους.

Και στον καλυτερο ανθρωπο/αστυνομικο της χωρας να πεσεις ,αν φερθεις με τετοια προκλητικοτητα εκεινος θεωρει οτι τον σνομπαρεις/αγνοεις/αμφισβητεις και λογικα πλεον (υπο "καποια" εννοια) θα ενεργησει οπως ενεργησει.
__________________

ΒΜW Freak -E92 335i -Space Grey
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 03-03-07, 00:53
Το avatar του χρήστη teothekid
teothekid Ο χρήστης teothekid δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2006
Μηνύματα: 701
teothekid is on a distinguished road
Αυτο που εχω να πω εγω ειναι οτι τα ατομα αυτα δε φταινε σε τιποτα, φταινε εκεινοι οι κολλημενοι νεαντερταλ ξεπερασμενοι εκπαιδευτες τους μεσα στις σχολες αστυνομικων που τους γεμιζουν τα μυαλα με λαθος ''πληροφοριες'' ασ πω, του στυλ 'ειμαστε εμεις και κανενας αλλος' 'κανεις δε θα σας κουνιεται' 'να τους κοβεται τον τσαμπουκα' 'ολοι ειναι υποπτοι' και πολλες αλλες τετοιες μπαστοβλακειες. Ειναι λογικο λοιπον ο αλλος μετα απο τετοια πλυση εγκεφαλου να την εχει ακουσει στερεοφωνικα ''all the world is mine'' απο κει περα ειναι θεμα το ποσο εξυπνος ειναι ο αλλος η ποσο βλακας να κατανοησει τη λογικη με την τσομπανοβλαχονοοτροπια. Απο κει και περα η μεγαλυτερη μ@λ@κια που ακουσα απο ενα τετοιο ατομο ο οποιος μαλλον του δημοτικου ητανε (υποψιν οτι εγω ευτυχως δεν αντιμετωπιζω μεγαλο προβλημα απο αυτους λογο επαγγελματικης ιδιοτητας) οταν θελησε λοιπον ο τελοιοφοιτος δημοτικου αστυνομικος να με γραψει του εδωσα την ταυτοτητα μαζι με το πορτοφολι γιατι την ειχα περασμενη στη γνωστη θεση για την ταυτοτητα που εχουν τα πρτοφολια, μολις το ειδε λοιπον μου αγριοφωναξε
''τιιιι, με δωροδοκεις? αυτο τιμωρειτε με φυλακιση" σιγα μη σε λαδωσω κι' ολας (να ναι καλα ο ανθρωπος οπου και ναναι μ' εκανε και γελουσα μερες) Τα συμπερασματα δικα σας, αλλα οπως ελεγε κι ο παππου κωστας ''παιδι μου σ' αυτο τον κοσμο ΠΡΕΠΕΙ να υπαρχουν και μ@λ@κες κοιτα τουλαχιστον να μην ειμαστε εμεις''. Σας ευχαριστω
__________________
Εμεις οι Ελληνες εεεεεεεεεχουμε λεφτα.......¥€$
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 03-03-07, 08:48
Cabriolakias Ο χρήστης Cabriolakias δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 1.321
Cabriolakias will become famous soon enough
Thumbs down

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Πως σου πέρασε από το μυαλό; Αλήθεια; Αφού έτσι και αλλιώς κάποιος θα έγραφε μετά από σένα. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι κάποιος έγραψε ότι όλοι δεν είναι ίδιοι αλλά το όνομα του νήματος είναι ΜΠΑΣΤΟΙ (ούτε καν μπάτσοι) βάζοντας τους ΟΛΟΥΣ σε ένα καζάνι.

Προσέξτε είπα μπαΣτοι (το σ είναι μπροστά από το Τ) και όχι μπάτσοι (το σίγμα ειναι μετά από το Τ) κάποιος ας το διορθώσει ή ας το αλλάξει τελείως και για ορθογραφικούς και για δεοντολογικούς λόγους.

Εγώ ιστορία με ΜΠΑΤΣΟΥΣ δεν είχα είχα ΟΜΩΣ με αστυνομικούς.


Και αυτό γίνονταν κάθε φορά που γυρνούσα από Καστοριά για Κοζάνη μετά τις 9 - 10 το βράδυ (αν δεις καράβι στο βουνό...) και ΚΑΘΕ φορά με σταματούσαν στο ίδιο σημείο σωνει και καλά ότι κουβαλάω ναρκωτικά!!!

Ρε χρυσέ μου ρε καλέ μου ΤΙΠΟΤΑ, οπότε μια φορά είχα λύσει ΟΛΟ το ταμπλώ γιατί κάτι ήθελα να κάνω και τα είχα βάλει όλα στο πορτ μπαγκάζ. Το ανοίγει ο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ που λέτε και μου λέει κουβαλάς drugs κι έτσι, μια δυο πέντε δέκα βγάλε τα πράματα αφού δε βρίσκει ΤΙΠΟΤΑ μου λέει μάζεψε τα!!του λέω δε παίζει εγώ σας είπα ότι είμαι οκ και εσείς ο ίδιος είναι ΗΔΗ η τέταρτη φορά μέσα στη βδομάδα που με σταματάτε για drugs και δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ, δε τα μαζεύω, ε αυτό ήταν!!!

τι φαρμακεία έλεγξε τι ΚΤΕΟ τι καυσαέρια τι άδειες (είναι στο όνομα του πατέρα και μου λέει να είναι ξεκάθαρο το αμάξι το έχεις ΚΛΕΨΕΙ!!! του λέω ναι και ο ιδιοκτήτης έχει ίδιο επώνυμο και του ΞΑΝΑδείχνω ταυτότητα με το όνομα πατρός και ΜΟΚΟ) τεσπα με τα πολλά μου ΞΑΝΑ λέει μαστα και φύγε του λέω δε μαζεύω τίποτα θα μείνω μέχρι το πρωί αν δε τα βάλεις ΕΣΥ μέσα!!!

έ έκατσα εκεί δίπλα μια ωρίτσα αραχτός (με τα πράματα στο δρόμο και ΜΠΡΟΣΤΑ από το περιπολίκο που ΔΕΝ μπορούσε να φύγει και πίσω είχε μπαριέρα) οπότε αναγκάστηκε και έβαλε τον συνάδελφο του (μάλλον μικρότερο και σε βαθμό τα μάζεψε και έφυγα.
ενταξυ ρε παιδια καναμε ενα λαθος απο γρηγορη πληκτρολογιση...δεν ειναι αναγκη να το κανουμε τοσο μεγαλη υποθεση!Πως κανετε ετσι?
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 03-03-07, 08:52
Cabriolakias Ο χρήστης Cabriolakias δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 1.321
Cabriolakias will become famous soon enough
Thumbs down

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Πως σου πέρασε από το μυαλό; Αλήθεια; Αφού έτσι και αλλιώς κάποιος θα έγραφε μετά από σένα. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι κάποιος έγραψε ότι όλοι δεν είναι ίδιοι αλλά το όνομα του νήματος είναι ΜΠΑΣΤΟΙ (ούτε καν μπάτσοι) βάζοντας τους ΟΛΟΥΣ σε ένα καζάνι.

Προσέξτε είπα μπαΣτοι (το σ είναι μπροστά από το Τ) και όχι μπάτσοι (το σίγμα ειναι μετά από το Τ) κάποιος ας το διορθώσει ή ας το αλλάξει τελείως και για ορθογραφικούς και για δεοντολογικούς λόγους.

Εγώ ιστορία με ΜΠΑΤΣΟΥΣ δεν είχα είχα ΟΜΩΣ με αστυνομικούς.


Και αυτό γίνονταν κάθε φορά που γυρνούσα από Καστοριά για Κοζάνη μετά τις 9 - 10 το βράδυ (αν δεις καράβι στο βουνό...) και ΚΑΘΕ φορά με σταματούσαν στο ίδιο σημείο σωνει και καλά ότι κουβαλάω ναρκωτικά!!!

Ρε χρυσέ μου ρε καλέ μου ΤΙΠΟΤΑ, οπότε μια φορά είχα λύσει ΟΛΟ το ταμπλώ γιατί κάτι ήθελα να κάνω και τα είχα βάλει όλα στο πορτ μπαγκάζ. Το ανοίγει ο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ που λέτε και μου λέει κουβαλάς drugs κι έτσι, μια δυο πέντε δέκα βγάλε τα πράματα αφού δε βρίσκει ΤΙΠΟΤΑ μου λέει μάζεψε τα!!του λέω δε παίζει εγώ σας είπα ότι είμαι οκ και εσείς ο ίδιος είναι ΗΔΗ η τέταρτη φορά μέσα στη βδομάδα που με σταματάτε για drugs και δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ, δε τα μαζεύω, ε αυτό ήταν!!!

τι φαρμακεία έλεγξε τι ΚΤΕΟ τι καυσαέρια τι άδειες (είναι στο όνομα του πατέρα και μου λέει να είναι ξεκάθαρο το αμάξι το έχεις ΚΛΕΨΕΙ!!! του λέω ναι και ο ιδιοκτήτης έχει ίδιο επώνυμο και του ΞΑΝΑδείχνω ταυτότητα με το όνομα πατρός και ΜΟΚΟ) τεσπα με τα πολλά μου ΞΑΝΑ λέει μαστα και φύγε του λέω δε μαζεύω τίποτα θα μείνω μέχρι το πρωί αν δε τα βάλεις ΕΣΥ μέσα!!!

έ έκατσα εκεί δίπλα μια ωρίτσα αραχτός (με τα πράματα στο δρόμο και ΜΠΡΟΣΤΑ από το περιπολίκο που ΔΕΝ μπορούσε να φύγει και πίσω είχε μπαριέρα) οπότε αναγκάστηκε και έβαλε τον συνάδελφο του (μάλλον μικρότερο και σε βαθμό τα μάζεψε και έφυγα.
Δεν φαινετε εξ αλλου οτι εγινε καταλαθος?διαβασε φιλε μου την επικεφαλιδα γραφει μπαΣτοι ενω μεσα το κειμενο γραφει μπαΤΣοι.και στο κατω κατω δαιν ιμε οιποχραιωμαινως να ξαιρο ωρθωγραφυα!!!
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 03-03-07, 10:26
Το avatar του χρήστη bmw318cabrio
bmw318cabrio Ο χρήστης bmw318cabrio δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-12-2006
Μηνύματα: 943
bmw318cabrio is an unknown quantity at this point
Το μπαΣτοι παντως εγω δεν ξερω τι ειναι....
Λαθη κυριε Κabriolakia δεν δεχομαστε εδω...στην πυρα , στην πυρα...χαχαχ
__________________
Καλα ειχα συνηθισει στο Cabrio...ποιος μπαινει σε κλειστο τωρα??
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:31.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.