Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 24-04-12, 13:58
sotos_g4 Ο χρήστης sotos_g4 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 25-03-2010
Μηνύματα: 63
sotos_g4 is on a distinguished road
Σκέψεις για clima σε E36

Σκεφτομαι σοβαρα να βαλω κλιματισμο στο αυτοκινητο (Ε36 Μ40). το θεμα ομως ειναι ποσο ευκολα μπορει να μπει και ποσο θα κοστισει. πηγα σε ενα παλιατζη ο οποιος ειχε ενα Ε36 320 που πουλαει σε κομματια και εχει τον ψηφιακο κλιματισμο. μου ειπε οτι μου δινει τον κλιματισμο 500 ευρω και οτι πρεπει να παω εγω να τον ξηλωσω απο το αυτοκινητο. ολα καλα μεχρι εδω. σημερα το πρωι πηγα να ρωτησω για την τοποθετηση αλλα απογοητευτηκα. μου ειπαν οτι δεν εχουν βαλει ξανα κλιματισμο σε Ε36 (αμφιβαλω αν εχουν βαλει και σε αλλο αυτοκινητο) και οτι θα ειναι πολυ δυσκολο να μπει και οτι χρειαζεται αλλαγη και η πλεξουδα. μου προτειναν να βαλω εναν του εμποριου που μπαινει σε ολα τα αυτοκινητα αλλα δεν μου ειπαν τιμη. εχετε να προτεινετε τιποτα???
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 24-04-12, 14:49
arci Ο χρήστης arci δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 25-11-2006
Μηνύματα: 70
arci is on a distinguished road
Σιγα μη το βγάλεις μόνος σου κ δώσεις και 500ε... Αρχικά βρες κάποιον που να αναλάβει την τόοθετηση και με τι τιμη.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 24-04-12, 15:18
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
Πριν κανά 3μηνο που έψαχνα, μου είχαν πει τιμές με τοποθέτηση, για το ψηφιακό, ~800-1000€.
__________________
E36 M44B19
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 24-04-12, 15:40
Το avatar του χρήστη giannis_compact
giannis_compact Ο χρήστης giannis_compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2009
Μηνύματα: 819
giannis_compact will become famous soon enough
Ψηφιακό έχει σίγουρα ένας φίλος μου,όλο το σέτ και σε καλή τιμή!
Για τοποθέτηση υπάρχει ηλεκτρολόγος που ασχολείται μόνο με BMW και έχει βάλει σε αμέτρητα Ε36-46 ,όπως και στο δικό μου,αλλά τα περαστικά είναι στα 300 ευρώ μαζί με φρέον!Είναι πολύ εύκολο να μπει απλά έχει πολλή δουλειά,σαν διαδικασία είναι εύκολη!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 24-04-12, 16:02
sotos_g4 Ο χρήστης sotos_g4 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 25-03-2010
Μηνύματα: 63
sotos_g4 is on a distinguished road
μετα απο ψαξιμο στο car.gr βρηκα μερικα πολυ πιο φτηνα απο αυτα που μου ζηταει ο παλιατζης. παντος giannis_compact αν μπορεις μαθε και πες μου τιμη για αυτο που πουλαει ο φιλος σου. ο ηλεκτρολογος που βρισκεται?? εγω ειμαι Καβαλα. και κατι ακομη, η πλεξουδα χρειαζεται να αλλαχτει???
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 24-04-12, 17:33
cf.dakar Ο χρήστης cf.dakar δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 18-07-2009
Μηνύματα: 11
cf.dakar is on a distinguished road
φιλαρακι καλισπερα γνωριζο σινεργιο εξουσιοδωτιμενω BMW το οπιο περασα και εγω εκι το δικο μου κλιμα στο Ε36 και μου πιρε αν θιμαμε καλα 300ε και λιτουργι αψωγα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:06.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.