Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > GPS και Car PC

GPS και Car PC Συζητήσεις γύρω από το θέμα του GPS και των Car PCs. Σχόλια, τεχνική υποστήριξη, εφαρμογές, λειτουργικά προγράμματα κλπ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 28-08-11, 19:23
Το avatar του χρήστη Chris316
Chris316 Ο χρήστης Chris316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-01-2007
Μηνύματα: 586
Chris316 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zgouriazmenos Εμφάνιση μηνυμάτων
1) Σε πληροφορώ οτι είχε αρκετά καλή ποιότητα ήχου. Αν βαθμολογούσα τον ήχο του CD με 10 αυτό θα του έβαζα 8
2) Δεν ισχύει αυτό διότι η λήψη του ραδιοφώνου για τη συγκεκριμένη συχνότητα που θα το έχεις ρυθμίσει θα γίνεται απο αυτό το μηχάνημα το οποίο απλά θα βρίσκεται δίπλα σου! Δεν έχει λοιπόν θέμα με τούνελ
3) Αυτό με τον αναπτήρα που λες, αν υπάρχει θέμα, είναι το μόνο εύκολο να λυθεί. Αν και εγώ δεν το χρησιμοποιούσα καν με τον αναπτήρα. Με δύο μικρές μπαταρίες μου δούλευε μιά χαρά και τις άλλαζα μια φορά το 4μηνο...
Το καλύτερο είναι όπως είπαν και τα παιδιά μια είσοδο AUX. Απλά εγώ στο δικό μου Radio/cd που ήταν Business δεν είχε είσοδο AUX. Οπότε αυτό ήταν το καλύτερο για να μην αλλάξω τη "μαμά" πηγή.

Για να γίνω πιο ξεκάθαρος και να καταλάβετε και για ποιο μιλάω εγώ γιατί διαφέρει από αυτό που έβαλες εσύ στο λινκ αλλά δε παύει να κάνει την ίδια δουλειά και θεωρώ ότι δε θα έχουν μεγάλες διαφορές (μπορεί να κάνω και λάθος τι να πω), εγώ αναφερόμουν σε αυτό.


Το συγκεκριμένο έχει τα χαρακτηριστικά που ανέφερα παραπάνω. Τα άλλα δεν γνωρίζω, αλλά όπως και να χει η ποιότητα ήχου είναι και λίγο υποκειμενική. Δεν έχει τις ίδιες απαιτήσεις ένας dj με έναν υδραυλικό (ενδεικτικά το είπα για να φανεί η διαφορά προς αποφυγή παρεξηγήσεων δεν έχω τίποτα με τους υδραυλικούς και ούτε είμαι dj)...
__________________
Όταν ήμουν μικρός ήθελα να μάθω να καταλαβαίνω τους ανθρώπους.
Τώρα που το μαθαίνω θα προτιμούσα να ήμουν μικρός...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 05-09-11, 09:56
KONIS Ο χρήστης KONIS δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 31-03-2008
Μηνύματα: 53
KONIS is on a distinguished road
Σας ευχαρστω ολους σας για την πολυτιμη βοηθεια θα βγαλω και την πηγη να δω απο πισω πλευρα οκ
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 05-09-11, 10:00
KONIS Ο χρήστης KONIS δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 31-03-2008
Μηνύματα: 53
KONIS is on a distinguished road
Δημητρη τον κωδικο που τον εχει ξερεις πες μου σε παρακαλω εχω τη οθονη την μεγαλη 16/9 αν το γραφω σωστα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KONIS : 05-09-11 στις 10:02
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 05-09-11, 10:21
KONIS Ο χρήστης KONIS δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 31-03-2008
Μηνύματα: 53
KONIS is on a distinguished road
Εχω αυτο αλλα με κασσεταhttp://viewitem.eim.ebay.gr/BMW-E39-...683795146/item
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:02.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.