Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > GPS και Car PC

GPS και Car PC Συζητήσεις γύρω από το θέμα του GPS και των Car PCs. Σχόλια, τεχνική υποστήριξη, εφαρμογές, λειτουργικά προγράμματα κλπ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 18-01-11, 23:54
kwstantinos Ο χρήστης kwstantinos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-11-2010
Μηνύματα: 219
kwstantinos has a little shameless behaviour in the past
ποιο gps προτείνετε;

παιδια τελικα δεν το γλυτωσα ρωτησα σε αλο θεμα για gps αλα δεν πειρα απαντηση θελω ενα gps να αγορασω τι μου προτηνετε εσεισ?/ να πω οτι εξοτερικο δεν βγενω αλα δεν με χαλαει αν εχει και ευροπαικουσ χαρτεσ αλα για κυριοτερο λογο το θελω εδω ελλαδα γιατι παμε εκδρομουλεσ και ολο με χαρτη την βγαζουμε με την γηνεκα ποιο προτηνετε παιδια?/ γυρο στα 150 180 ευρουλα λεω να δωσω αλα αν βρω ςμοσ κατι καλο να μου κανει την δουλια και οταν λεω καλο λεω να εχει τουσ δρομουσ χιχι αν μυν εχει τουσ μοισους και δεν θα κολυσω στα λευτα αλα ενταξει να μυν ξεφηγω ωμοσ
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 19-01-11, 00:06
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Αγαπητέ Κωσταντίνε, θα σου απαντήσουν όταν διαβάσουν το μήνυμα σου αυτοί που ξέρουν τι να σου απαντήσουν.

Εγώ έχω ένα MLS Talk n Drive 43.
Οι αρχικοί χάρτες ήταν τραγικοί. Έγινε ανανέωση μέσω ιντερνετ και πλέον είναι καλό (2 φορές που το χρησιμοποίησα μετά την αναβάθμιση των χαρτών πριν 6 μήνες).

Το χρησιμοποιώ ΠΟΛΥ σπάνια για μέσα στην Αθήνα. (Το έχω 1,5 χρόνο σχεδόν και το έχω χρησιμοποιήσει 7-8 φορές εκ των οποίων 2-3 για δοκιμή στην αρχή.

Τι να σου προτείνω δηλαδή εγώ? Αφού δεν το κατέχω καλά.

(Εδώ ταιριάζει επίσης για μια ακόμα φορά ότι αυτοί που ξέρουν τι να σου απαντήσουν μπορεί να μην καταφέρουν να διαβάσουν το μήνυμα σου ή να βαρεθούν να προσπαθήσουν πράγμα που δεν έκανα εγώ για μια ακόμα φορά).

Κάνε κάτι. Είναι απίστευτο.
Τουλάχιστον το ς (σίγμα τελικό) είναι στο γράμμα W του πληκτρολογίου σου.

Συγνώμη αν φαίνομαι επικριτικός. Πιστεύω απλά πως αφού δεν προσπαθείς να κάνεις πιο ευανάγνωστα τα μηνύματα σου, πολλοί που θέλουν να σε βοηθήσουν στις απορίες σου, θα βαρεθούν κάποια στιγμή.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 19-01-11, 00:19
kwstantinos Ο χρήστης kwstantinos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-11-2010
Μηνύματα: 219
kwstantinos has a little shameless behaviour in the past
παιδια τεληκα δεν το γλητωσα ρωτησα σε αλο θεμα για gps αλα δεν πειρα απαντιση θελω ενα gps να αγορασω τι μου προτεινετε εσεις?/ να πω οτι εξωτερικο δεν βγενω αλα δεν με χαλαει αν εχει και ευροπαικους χαρτες αλα για κυριοτερο λογο το θελω εδω ελλαδα γιατι παμε εκδρομουλες και ολο με χαρτη την βγαζουμε με την γηνεκα ποιο προτηνετε παιδια?/ γυρο στα 150 180 ευροπουλα λεω να δωσω αλα αν βρω ωμος κατι καλο να μου κανει την δουλεια και οταν λεω καλο λεω να εχει τους δρομους χιχι να μυν εχει τους μησους και δεν θα κολυσω στα λεφτα αλα ενταξει να μυν ξεφηγω ωμοσ[/QUOTE]φ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kwstantinos : 19-01-11 στις 00:21
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 19-01-11, 00:19
kwstantinos Ο χρήστης kwstantinos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-11-2010
Μηνύματα: 219
kwstantinos has a little shameless behaviour in the past
τωρα ειναι καλητερο?/ ουτε λιγο???????
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 19-01-11, 00:21
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητέ Κωσταντίνε, θα σου απαντήσουν όταν διαβάσουν το μήνυμα σου αυτοί που ξέρουν τι να σου απαντήσουν.

Εγώ έχω ένα MLS Talk n Drive 43.
Οι αρχικοί χάρτες ήταν τραγικοί. Έγινε ανανέωση μέσω ιντερνετ και πλέον είναι καλό (2 φορές που το χρησιμοποίησα μετά την αναβάθμιση των χαρτών πριν 6 μήνες).

Το χρησιμοποιώ ΠΟΛΥ σπάνια για μέσα στην Αθήνα. (Το έχω 1,5 χρόνο σχεδόν και το έχω χρησιμοποιήσει 7-8 φορές εκ των οποίων 2-3 για δοκιμή στην αρχή.

Τι να σου προτείνω δηλαδή εγώ? Αφού δεν το κατέχω καλά.

(Εδώ ταιριάζει επίσης για μια ακόμα φορά ότι αυτοί που ξέρουν τι να σου απαντήσουν μπορεί να μην καταφέρουν να διαβάσουν το μήνυμα σου ή να βαρεθούν να προσπαθήσουν πράγμα που δεν έκανα εγώ για μια ακόμα φορά).

Κάνε κάτι. Είναι απίστευτο.
Τουλάχιστον το ς (σίγμα τελικό) είναι στο γράμμα W του πληκτρολογίου σου.

Συγνώμη αν φαίνομαι επικριτικός. Πιστεύω απλά πως αφού δεν προσπαθείς να κάνεις πιο ευανάγνωστα τα μηνύματα σου, πολλοί που θέλουν να σε βοηθήσουν στις απορίες σου, θα βαρεθούν κάποια στιγμή.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 19-01-11, 00:22
kwstantinos Ο χρήστης kwstantinos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-11-2010
Μηνύματα: 219
kwstantinos has a little shameless behaviour in the past
dimmm παλη κακο ειναι? θα αυτοκτονησωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωω
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 19-01-11, 00:24
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kwstantinos Εμφάνιση μηνυμάτων
dimmm παλη κακο ειναι? θα αυτοκτονησωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωω
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητέ Κωσταντίνε, θα σου απαντήσουν όταν διαβάσουν το μήνυμα σου αυτοί που ξέρουν τι να σου απαντήσουν.

Εγώ έχω ένα MLS Talk n Drive 43.
Οι αρχικοί χάρτες ήταν τραγικοί. Έγινε ανανέωση μέσω ιντερνετ και πλέον είναι καλό (2 φορές που το χρησιμοποίησα μετά την αναβάθμιση των χαρτών πριν 6 μήνες).

Το χρησιμοποιώ ΠΟΛΥ σπάνια για μέσα στην Αθήνα. (Το έχω 1,5 χρόνο σχεδόν και το έχω χρησιμοποιήσει 7-8 φορές εκ των οποίων 2-3 για δοκιμή στην αρχή.

Τι να σου προτείνω δηλαδή εγώ? Αφού δεν το κατέχω καλά.

(Εδώ ταιριάζει επίσης για μια ακόμα φορά ότι αυτοί που ξέρουν τι να σου απαντήσουν μπορεί να μην καταφέρουν να διαβάσουν το μήνυμα σου ή να βαρεθούν να προσπαθήσουν πράγμα που δεν έκανα εγώ για μια ακόμα φορά).

Κάνε κάτι. Είναι απίστευτο.
Τουλάχιστον το ς (σίγμα τελικό) είναι στο γράμμα W του πληκτρολογίου σου.

Συγνώμη αν φαίνομαι επικριτικός. Πιστεύω απλά πως αφού δεν προσπαθείς να κάνεις πιο ευανάγνωστα τα μηνύματα σου, πολλοί που θέλουν να σε βοηθήσουν στις απορίες σου, θα βαρεθούν κάποια στιγμή.
Ελπίζω να μην με κοροϊδεύεις με αυτόν τον τρόπο...
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 19-01-11, 00:27
kwstantinos Ο χρήστης kwstantinos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-11-2010
Μηνύματα: 219
kwstantinos has a little shameless behaviour in the past
οχι ρε συ απλα ροταω να μου απαντησεισ αλα δεν καταλαβα οτι το καλο που εγραφεσ ηταν η απαντηση ξεκολα κανεναβ δεν κοροιδευω δεν ειμαι τετιο ατομο ρε συ σορυ αν με εχετε παρξυγησει
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 19-01-11, 06:48
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Κωσταντίνε,
εγώ έχω ένα MLS destinator 4800, και είναι καλό..
Το κάνω ανανέωση μέσω Internet, και έχει όλους τους δρόμους εκεί που χρειάστηκα.
Πχ Σκιάθο, μηκροσπηλιά Αρτας-Άρτα-Γιάννενα-Γρεβενά-σπήλαιο Γρεβενών-Αθήνα-Θεσσαλονίκη..
Επειδή έχω ταξιδέψει πάρα πολύ στο εξωτερικό, η προτίμηση μου είναι στον καλό
χάρτη και τον συνοδηγό να μπορεί να στον διαβάζει.
Άλλωστε, όταν πάς κάποιο ταξιδάκι, στο χάρτη βλέπεις σφαιρικά όλη την διαδρομή, και
εντοπίζεις και σημεία που μπορείς να κάνεις παράκαμψη και να χαρείς αξιοθέατα..
Το GPS σε πάει απλά απο το Α στο Β..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 19-01-11, 06:49
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ελπίζω να μην με κοροϊδεύεις με αυτόν τον τρόπο...
Είχε κάτι λάθος η πρόταση σου?????
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:56.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.