Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 28-10-08, 20:31
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
χααχαχαχαχααχχα!!!!!Mπράβο ρε Βαγγέλη...Και ότι έλεγες ότι δεν ήξερες τι να τα κάνεις τόσο καθίσματα απο Ζ3 στο σπίτι...Τελικά τη βρήκες την φόρμουλα...χαχααχ!!! Μπράβο πάντως πολύ καλή ιδέα!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 28-10-08, 20:47
deepblue Ο χρήστης deepblue δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 1.605
deepblue has a spectacular aura aboutdeepblue has a spectacular aura aboutdeepblue has a spectacular aura about
Δεν εχω λογια ρε μπαγασα ευγε !!!
Εισαι απιστευτος και ευρηματικος !!!
Λες να φερω και τα 2 δικα μου καθισματα απο το Ζ3 που περισσεψαν να τα φτιαξουμε να τα πουλησουμε?
Μηπως λεω εγω τωρα ...να βαλουμε οτι Parts εχουμε απο τα Ζ3 και να φτιαξουμε και καμμια αλλη κατασκευη?
Ο ρε γλεντια θα ΚΟΝΟΜΙΣΟΥΜΕ οικογενιακως !!!
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 28-10-08, 21:01
Το avatar του χρήστη VanVIC
VanVIC Ο χρήστης VanVIC δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-09-2004
Μηνύματα: 2.948
VanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από deepblue Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν εχω λογια ρε μπαγασα ευγε !!!
Εισαι απιστευτος και ευρηματικος !!!
Λες να φερω και τα 2 δικα μου καθισματα απο το Ζ3 που περισσεψαν να τα φτιαξουμε να τα πουλησουμε?
Μηπως λεω εγω τωρα ...να βαλουμε οτι Parts εχουμε απο τα Ζ3 και να φτιαξουμε και καμμια αλλη κατασκευη?
Ο ρε γλεντια θα ΚΟΝΟΜΙΣΟΥΜΕ οικογενιακως !!!
Δίκιο έχεις, κάτι πρέπει να φτιάξουμε και με τα υπόλοιπα.

Το τελικό της εξάτμισης του Ποπάϋ θα το κάνω... ανθοδοχείο (ωραία που θα γυαλίζει το inox καζάνι !)
Τα 4 πίσω φανάρια θα τα κάνω ενα φουτουριστικό φωτιστικό (για το γραφείο κι'αυτό)
Εχετε τίποτα ιδέες για τα φρένα, τους καταλύτες και τα χταπόδια ?
Εχω και κάτι εκκεντροφόρους...
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 28-10-08, 21:03
Το avatar του χρήστη Aceman1925
Aceman1925 Ο χρήστης Aceman1925 δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 13-03-2008
Μηνύματα: 1.513
Aceman1925 has a spectacular aura aboutAceman1925 has a spectacular aura about
ετοιμαζω dyi για τα παλια τιμονια να τα κανουμε δισκους σερβιρισματος.
χχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Αυτα ειναι.Τελικα η ορεξη και το μερακι μερικων δεν περιοριζεται μεσα στις πορτες του εκαστοτε οχηματος του.
__________________
Αν θέλεις να μην σε ξεχνούν γράφε πράγματα τα οποία αξίζει να διαβάζει κανείς
ή κάνε πράγματα για τα οποία αξίζουν τόσο ώστε να γράψει γι αυτά κάποιος άλλος.

Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 28-10-08, 21:23
deepblue Ο χρήστης deepblue δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 1.605
deepblue has a spectacular aura aboutdeepblue has a spectacular aura aboutdeepblue has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από VanVIC Εμφάνιση μηνυμάτων
Δίκιο έχεις, κάτι πρέπει να φτιάξουμε και με τα υπόλοιπα.

Το τελικό της εξάτμισης του Ποπάϋ θα το κάνω... ανθοδοχείο (ωραία που θα γυαλίζει το inox καζάνι !)
Τα 4 πίσω φανάρια θα τα κάνω ενα φουτουριστικό φωτιστικό (για το γραφείο κι'αυτό)
Εχετε τίποτα ιδέες για τα φρένα, τους καταλύτες και τα χταπόδια ?
Εχω και κάτι εκκεντροφόρους...
Eχω 8 ζαντολαστιχα γνησια 16' και 17' για τραπεζακια εχω πλαινα απο πορτες πισω φαναρια απο Ε46 Μπροστα φαναρια με angel eyes απο το Ζ3 αναρτησεις ελατηρια αντιστρεπτικες 2 καθισματα τελικο εξατμισης και δε θυμαμαι και τι αλλο?
Τι λες φτιαχνουμε τιποτα κατασκευες να βγαλουμε χρημα αυτους τους δυσκολους καιρους μια και σαν ανταλλακτικα δε μπορουμε να τα πουλησουμε?
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 28-10-08, 22:03
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από VanVIC Εμφάνιση μηνυμάτων
Απο καιρό ήθελα να το φτιάξω αλλά όλο με άλλα καταπιανόμουν.
Πρόκειται για κατασκευή απο original parts BMW.
Είναι τα πρώτα καθίσματα του Ζ3 !
Αντε, με το καλό και σαλονάκι ...
Θέλω μόνο να ακούσω τις γνώμες/απόψεις που πιθανό να εκφράστηκαν από τις γυναίκες κάτοικους του σπιτιού σου!

Γιατί εγώ ο καημένος ένα μοτέρ ήθελα να κάνω τραπεζάκι και κόντεψα να χωρίσω!

Ήθελα να κάνω και τα πιστόνια τασάκια,

και τις μπιέλες βάση για άλλο γυάλινο τραπεζάκι,

να γυαλίσω και την κεφαλή και να την κρεμάσω στον τοίχο (από τον οποίο τοίχο ξεκρέμασα για τον ίδιο λόγο ένα ΥΠΕΡΤΑΤΟ δημιουργημα της φύσης την Monica Belucci, την οποία είχα και πάνω από το κρεβάτι μου, για 5 χρόνια),

και να νικελώσω την εξάτμιση και να την βάλω στον τοίχο δίπλα από το γραφείο μου,

Τελικά κατέληξα με την ουρά στα σκέλια, άφησα όλα τα παραπάνω κοσμήματα και πήγα από το ΙΚΕΑ.

Θέλω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τις αντιδράσεις!

Όλο θυσίες κάνουμε ρε γμτ ΟΛΟ ΘΥΣΙΕΣ!!!

Πάτα το γυναικείο κατεστημένο πριν σε καβαλήσει!


(ΟΛΑ τα παραπάνω τα λέω με περίσσεια δόση χιούμορ, παρόλο που είναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ γεγονότα, αλλά αν σε προσβάλλουν εσένα ή την οικογένεια σου, ανέφερέ το ώστε ή να τα απομακρύνω εγώ ή κάποιος Mod).
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 28-10-08, 22:05
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Θέλω μόνο να ακούσω τις γνώμες/απόψεις που πιθανό να εκφράστηκαν από τις γυναίκες κάτοικους του σπιτιού σου!

Γιατί εγώ ο καημένος ένα μοτέρ ήθελα να κάνω τραπεζάκι και κόντεψα να χωρίσω!

Ήθελα να κάνω και τα πιστόνια τασάκια,

και τις μπιέλες βάση για άλλο γυάλινο τραπεζάκι,

να γυαλίσω και την κεφαλή και να την κρεμάσω στον τοίχο (από τον οποίο τοίχο ξεκρέμασα για τον ίδιο λόγο ένα ΥΠΕΡΤΑΤΟ δημιουργημα της φύσης την Monica Belucci, την οποία είχα και πάνω από το κρεβάτι μου, για 5 χρόνια),

και να νικελώσω την εξάτμιση και να την βάλω στον τοίχο δίπλα από το γραφείο μου,

Τελικά κατέληξα με την ουρά στα σκέλια, άφησα όλα τα παραπάνω κοσμήματα και πήγα από το ΙΚΕΑ.

Θέλω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τις αντιδράσεις!

Όλο θυσίες κάνουμε ρε γμτ ΟΛΟ ΘΥΣΙΕΣ!!!

Πάτα το γυναικείο κατεστημένο πριν σε καβαλήσει!


(ΟΛΑ τα παραπάνω τα λέω με περίσσεια δόση χιούμορ, παρόλο που είναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ γεγονότα, αλλά αν σε προσβάλλουν εσένα ή την οικογένεια σου, ανέφερέ το ώστε ή να τα απομακρύνω εγώ ή κάποιος Mod).
Ξέχασα και το στρόφαλο, αλλά εκείνον ακόμα δεν έχω αποφασίσει τι θα τον έκανα!

Καλή δουλειά!

Και πάτα το γυναικείο κατεστημένο, μην ξεχνιόμαστε.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 28-10-08, 23:33
Spanti Ο χρήστης Spanti δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-09-2007
Μηνύματα: 172
Spanti is on a distinguished road
τρομερός..εύγε
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 29-10-08, 00:11
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από VanVIC Εμφάνιση μηνυμάτων
Δίκιο έχεις, κάτι πρέπει να φτιάξουμε και με τα υπόλοιπα.

Το τελικό της εξάτμισης του Ποπάϋ θα το κάνω... ανθοδοχείο (ωραία που θα γυαλίζει το inox καζάνι !)
Τα 4 πίσω φανάρια θα τα κάνω ενα φουτουριστικό φωτιστικό (για το γραφείο κι'αυτό)
Εχετε τίποτα ιδέες για τα φρένα, τους καταλύτες και τα χταπόδια ?
Εχω και κάτι εκκεντροφόρους...
1.Tα φρενα να τοποθετηθουν στις καρεκλες που θα ενεργοποιουνται με το μοχλο του ανεβοκατεβασματος διοτι μια καρεκλα φτιαγμενη απο τετοιο καθισμα που σεβεται τον εαυτο της ειναι ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ να κινειται απο γραφειο σε γραφειο με ταχυτητες κατωτερες των 120χλμ την ωρα...Μολις πυρωσουν τραβα τις φωτο και στειλτες στο BURN OUT: Το Χρυσο Βερικοκο το χεις στο τσεπακι.
2.Oι καταλυτες να γινουν φιλτρα για τη φριτεζα...Τερμα η κοροιδια με τα ανακυκλωμενα λαδια που μας σκοτωνουν...Ας φαμε μια φορα υγειυνα τα τηγανητα μας ρε π@υστη!!
3.Τα χταποδια δε πιστευω να αφηνουν αμφιβολιες οσον αφορα στην μετενσαρκωση τους...Χτυπημα και κοπανημα καλο στο πεζοδρομιο μεχρι να μαλακωσουν,απλωμα και ανημερα στη γιορτη μου φυγαμε για το Σιμο τον κουτσο με το πραμα να φουλαρουμε με 12 κιλα ουζο 12......
4.Βεβαια για οσους δεν αρεσκονται στα χταποδια θα εχουμε προμηθευτει απο βραδυς ειδικο ΕΞΟΧΙΚΟ φουλ εξτρα με τις πιπεριες του για σουβλακι βαρεων βαρων που θα περαστει στα ειδικα καλαμακια εκκεντροφορους τα οποια δεν σπανε/δεν χαλανε και ειναι για παντοτινο σουβλισμα...ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ ΚΑΤΑ ΤΟ ΔΑΓΚΩΜΑ ΠΡΟΣ ΒΓΑΛΣΙΜΟ ΤΟΥ ΚΡΕΑΤΟΣ...ΕΛΟΧΕΥΟΥΝ ΚΙΝΔΥΝΟΙ....
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 29-10-08, 00:22
Το avatar του χρήστη Aceman1925
Aceman1925 Ο χρήστης Aceman1925 δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 13-03-2008
Μηνύματα: 1.513
Aceman1925 has a spectacular aura aboutAceman1925 has a spectacular aura about
εχω κατι γριλιες.Λες να τις βαλω για σχαρα στα καρβουνα???
__________________
Αν θέλεις να μην σε ξεχνούν γράφε πράγματα τα οποία αξίζει να διαβάζει κανείς
ή κάνε πράγματα για τα οποία αξίζουν τόσο ώστε να γράψει γι αυτά κάποιος άλλος.

Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.